< Zpět

Statistiky účastníků

Průměrný věk 28.1 let

Věk Četnost
19 66×
20 51×
18 49×
21 40×
22 39×
26 36×
25 33×
16 31×
27 31×
23 31×
24 30×
17 30×
29 26×
30 21×
28 20×
36 19×
1 19×
45 17×
33 16×
42 15×
34 14×
35 13×
38 13×
32 13×
31 12×
43 10×
44
39
47
41
52
46
48
37
40
15
49
55
51
50
65
59
2
63
54
53
58
57
13
66
60
10
62
56
4
84
14
78
79
64
70
8
67
69
Město Četnost
Praha 56×
Náchod 52×
Brno 48×
Šumperk 22×
Hradec Králové 20×
České Budějovice 19×
Ostrava 19×
Týniště nad Orlicí 19×
Bratislava 17×
Rychnov nad Kněžnou 15×
Tišnov 13×
Litomyšl 12×
Olomouc 12×
Třebíč 10×
Praha 10 10×
Praha 9
Praha 4
Plzen
Nová Paka
Krnov
Praha 5
Dvůr Králové
Holešov
Červený Kostelec
Havířov
Pardubice
Kladno
Hronov
Praha 6
Kostelec nad Orlicí
Jihlava
Dolní Radechová
Praha 8
Opatovice nad Labem
Slatina nad Zdobnicí
Jedovnice
Štramberk
Cvikov
Komárov
Zlín
Němčice nad Hanou
Dobruška
Lázně Bělohrad
Praha 1
Frenštát pod Radhoštěm
Napajedla
Studénka
Uničov
Vlastějovice
Uherský Brod
Lutín
Praha 3
Nelahozeves
Veselí nad Lužnicí
Zubří
Prostějov
Modřice
Jaroměř
Praha 11
Zábrodí
Choceň
Valašské Meziříčí
Třebechovice pod Orebem
Rousínov
Předklášteří
Kostelec na Hané
Zeleneč
Častolovice
Albrechtice nad Orlicí
Lichnov
Vrchoslavice
Říčany
Nové Město nad Metují
Hradec Králové 4
Banská Bystrica
Praha 7
Horoměřice
Plavy
Jilemnice
Kopřivnice
Opava
Držovice
Stará Paka
Velká Bystřice
Morašice
Kuřim
Ostrava-Poruba
Úholičky
Dolany
Humpolec
Stonava
Police nad Metují
Chomutov
Kroměříž
Brno - Nový Lískovec
Mikulášovice
Teplice nad Metují
Soběslav
Lipník nad Bečvou
Smržovka
Hřebeč
Beroun
Vrchlabí
Sokolov
Česká Skalice
Nemyčeves
Polnička
Lupenice
Vyškov
Bystřice p.H.
Mutěnice
Kvasiny
Kunčice pod Ondřejníkem
p. Smiřice
Ženklava
Nový Malín
Tetčice
CHLUMEC NAD CIDLINOU
Dolní Beřkovice
Žopy
Rájec-Jestřebí
Karviná
Ppraha 4
Ústí nad Labem
Benešov u Boskovic
Vraňany
Smiřice
Sebranice
Záhornice
Rožnov pod Radhoštěm
Vratimov
Horní Bludovice
Skuhrov nad Bělou
Terezín
Kotvrdovice
Čakov
Vidochov
Otrokovice
Nezamyslice u Prostějova
Slaný
Úpice
Jasenná
Šumvald
Drnovice
Opava-Komárov
Vysočany
Rudolfov
Čermná nad Orlicí
sobotka
Miletín
Doudleby nad Orlici
Lanškroun
Skuteč
Vortová
Praha 4 - Michle
Paskov
Hutisko-Solanec
Hrdějovice
Praha 12
Koldín
Holany
Třinec
Strančice
Bruntál
Náchod-Běloves
Ivančice
Benešov
Ledenice
Kosmonosy
Srnojedy (Pardubice)
Bílovec
Česká Lípa
Jeřice
České Heřmanice
Královské Poříčí
Bukovany
Mokrá- Horákov
Starý Kolín
Ostrava - Michálkovice
Jičín
Králův Dvůr
Chrudim
Čelákovice - Sedlčánky
Spytihněv
Ostrava- Poruba
Vrané nad Vltavou
Brno 43
Brno-Chrlice
Stařeč
Broumov
Kojetín
Nové Hrady
Ledeč nad Sázavou
Havířov - Šumbark
Karlovy Vary
Krupka
Bohušice
Praha 2
Vinařice
Příbram
Nová ves
Žďárky
Olomouc - Neředín
Ostrava 3
Rudoltice
Dolany u Jaroměře
Pecka
Hluboká nad Vltavou
Tábor
Havlovice
Tuchoměřice
Horni Slavkov
Ostrov
Chvojenec
Havířov-Podlesí
Nezamyslice u Prostějov
Příbram 5
Veselí nad Moravou/Brno
Vlčnov
Frýdek-Místek
Petřvald
Víchová nad Jizerou
Hradec Králové 6
Brodek u Prostějova
Borová
Kladno 2
Sobkovice
Záměl
Heřmaň
Kovčín
Benešov u Prahy
Odolena Voda
Lukavice
Praskačka
Želešice
Vysoké nad Jizerou
Sentice
Bučovice
Sokolnice
Trhové Sviny
Praha 9 Kbely
Praha 15
Horní Heřmanice
Hostivice
Trutnov HSM
Brno Chrlice
Horní Bezděkov
Ostrov u Macochy
Děčín
Kozárovice
Bolehošť
Dobrá
Nachodz
Jeníkov
Čáslav
Nové Město n. M.
Ořechov
Dobříš
Opočno
Mělník
Vratislávka
Zaječice
Stárkov
Žďár nad Sázavou
Klatovy
Železný Brod
Veselí nad Moravou
Trmice
Dobřínsko
Benesov
Otrokovice 2
Praha Klánovice
Praha (Nové Město)
Ruda nad Moravou
Košice
Semily
Nezamyslice
Šlapanice
Slavkov
Okříšky
Moravský Krumlov
Žacléř
Žďár nad Orlicí
Brandýsek
Kunovice
Chyňava
Praha 13
Mimoň
Meziměstí
Blansko
Přerov
Bohuňovice
Vladislav
Litvínov
Hrotovice
Velká Polom
Čeladná
Červené Pečky
Březová-Oleško
Branka u Opavy
Organizace Četnost
ČTU 48×
Pionýr 47×
Duha 29×
Eldorádo, spolek dětí a mládeže 28×
OMAR COMPANY 28×
Rescue Camp 17×
SOS 14×
TÁBOROVÝ KLUB HRADEČTÍ LVI, z. s. 14×
Junák - český skaut, z.s. 14×
Kondor 13×
DDM Týniště nad Orlicí 12×
Hnutí Brontosaurus 11×
spolek ka-mil 11×
Československý Zálesák - svaz pro pobyt v přírodě
SPJF
Radost - Ostrava
Halahoj
LARP Náchod
Asociace TOM
Společenství Severských pánů
ČTU - Placatý kámen
Funny z.s.
Slovenský skauting
Vesmír Říčany, z.s.
STROM
Klub Pathfinder, z.s.
Česká rada dětí a mládeže
Junák - český skaut, 5. středisko Modřany, z. s.
Modřanská trojka
ZuM je radost, z.s.
CVČ Hrubínka
Moravian Science Centre Brno, příspěvková organizace
Emergency Extreme
SVČ Déčko Náchod
www.taborybeskydy.cz
DDM
Asociace TOM ČR, TOM 4330 Hogan
DDM Jihlava
VIDA! science centrum
Erasmáci
OS Český červený kříž Jablonec nad Nisou
Centrum volného času Hrubínka
ORION - Středisko volného času Němčice nad Hanou, příspěvková organizace
Kondor - skupina Čtrnáctka
ADD lead, z. s.
Dům dětí a mládeže Rychnov nad Kněžnou
LLM kmen Tate Osmaka
TOM Šlápoty Osek
Gaudolino, z.s.
N.A.L.
Mindok
Escala, z. s.
Detská organizácia Yeti
Centrum Jednorožec
Duha štít
Techmania Science Center
NIDV
Spolek evropských bojových umění
DDM Tábor-pobočka Soběslav
Dobré divadlo, z.s.
Déčko - Dům dětí a mládeže Rychnov nad Kněžnou
Airsoft ˇFénix/74.mpr
Lipka
Rada dětí a mládeže Královéhradeckého kraje, z. s.
Junák
Skaut
Asociace TOM ČR
Spolek KOKOS
OS JAK?
DUHA 2D
Inspiro – středisko volného času Tišnov
-
Bushcraft Lipník z.s.
CVČ Astra Frenštát p.R.
TOM Ježci Horoměřice
Bimbrlata
Občanské sdružení KADET, z.s.-Centrum volného času Hrubínka
Úsmev ako dar
ORION - SVČ Němčice nad Hanou, příspěvková organizace
Dětský oddíl Sportík
73. pionýrská skupina
SVČ Orion
Sluníčko -- Centrum pro rodinu, zs
11. Zbor Biele Delfíny
ČTU- Jesenická oblast
DÉČKO - DDM RYCHNOV NAD KNĚŽNOU
Mateřinka Brno, Hnutí Brontosaurus
Vesmír Říčany, z. s.
Procedo event s.r.o.
FTK UP v Olomouci
Happytim ops
OSVČ - terénní uřitelka
SVČ TYMY Holešov
SVČ - Tymy Holešov
Dům dětí a mládeže DAMIÁN, Lanškroun
DWFC ČR
Hurá do přírody z.s.
DDM Týniště n. Orl.
Slovenský skauting,
Altus, z.s.
ČTU - Jesenická oblast
SVČ-TYMY Holešov
SVČ-Tymy
Pionýr Jedovnice
Airsoft Fénix/74.mpr
Development4Project, s. r. o.
Altus, z. s.
Pionýr oddíl Krakeni
ZŠ A MŠ Medlov
Junák - český skaut, 5. středisko Modřany, z.s.
Doučovací centrum SOVA Čáslav
DDM Tábor
Farg - záchranná
Tom Kňouři
Klub Hrádek
Sdružení FILIA z. s.
Český svaz chovatelů
CDS Tamtam o.p.s
Dorostový odbor CB
PRESS, ANNO JČK. GNF, HBL, Junák
Třebíčské centrum o.s.
Young Life Brno
CENTRUM JEDNOROŽEC, z. s.
ZŠ Albrechtice nad Orlicí
SPŠE Havířov
ZO ČSOP Oriolus
Univerzita Hradec Králové
T.K. Brďo Týniště nad Orlicí
Pathfinder
TÁBOROVÝ KLUB HRADEČTÍ LVI z.s.
MOP Bimbrlata
PERAMOST o.s.
Kazimírka
Inspiro středisko volného času Tišnov
TO Klondyke Brdy
www.socialniradce.cz
Spolek Živá voda
TOM Český Honza
Rozjeď se z.s.
Junák – český skaut, z. s.
Development4Project, s. r. o..
ČSOP RS Iris
SDH Uničov
DDM Jednička
SVČ Inspiro
EKOKOM
Orvo
Pionýr z.s. Pionýská skupina Náchod
Sokol
ADD lead, z.s.
Lužánky
JAK?
DDM Stonožka Nová Paka
Salesiánské středisko mládeže – dům dětí a mládeže České Budějovice
Mravenec - nakladatelství
Junák-Český skaut
KVHS Nová Paka z.s.
Základní škola a Mateřská škola Mírová 81, Mimoň, DDM Vážka
www.EnjoyTeam.cz
TOM Třicítka a Dvojka
Vesmír Říčany z. s.
Pionýr ,
ČTU, Junák
SpT - turistický oddíl mládeže č. 19076
Jiná Seznamka
Rada dětí a mládeže kraje Vysočina
Asociace turistických oddílů mládeže ČR, TOM 2713 Roháči
MKKIC
oddíl Poutníci
SVČ
MOP Stopa Klánovice
EnjoyTeam
Kroužky
SPT
Základní škola
Placatý kámen
CVČ Astra - Artušovci
Artušovci / DUHA klubáci
Dům dětí a mládeže
Fénix Brno
ZŠ a MŠ Albrechtice nad Orlicí
Pionýr, z.s. - Pionýrská skupina Náchod
Severští páni
Dům dětí a mládeže Jihlava
školka
Pathfinder, z. s. a Hope4kids
Centrum Jana XXIII.
Junák - SZT - PrPom
Dům dětí a mládeže, DAMIÁN, Lanškroun
Dům dětí a mládeže Praha 3 - Ulita
Tvorítko
Animátoři Šumperk
Rozrazil
Dům dětí a mládeže Stonožka
Taneční skupina Sahar
Čseskoslovesný zálesák svaz pro pobyt v přírodě
KARNALI (UK) LIMITED
Český svaz chovatelů ZO Mikulášovice
Pionýr, z. s.
Inspiro středisko volného času
Hnutí DUHA - Sedmá generace
Junák - svaz skautů a skautek ČR
Pionýr-73PSVodovod
Griffins
SVČ, p. o.
Česká tábornická unie
Inspiro Tišnov
Cirkevna zakladna skola Narnia
Středisko volného času, p. o.
SEV SEVER Horní Maršov o.p.s.
Fit klub Linie s.r.o.