< Zpět

Statistiky účastníků

Průměrný věk 28.1 let

Věk Četnost
19 66×
20 51×
18 49×
21 40×
22 39×
26 36×
25 33×
27 31×
23 31×
16 31×
24 30×
17 30×
29 26×
30 21×
28 20×
36 19×
1 19×
45 17×
33 16×
42 15×
34 14×
32 13×
35 13×
38 13×
31 12×
43 10×
39
44
52
46
48
47
41
40
15
37
49
55
51
50
65
59
63
54
53
2
58
57
13
66
4
84
14
78
79
64
70
8
67
69
60
10
62
56
Město Četnost
Praha 56×
Náchod 52×
Brno 48×
Šumperk 22×
Hradec Králové 20×
České Budějovice 19×
Ostrava 19×
Týniště nad Orlicí 19×
Bratislava 17×
Rychnov nad Kněžnou 15×
Tišnov 13×
Litomyšl 12×
Olomouc 12×
Třebíč 10×
Praha 10 10×
Praha 9
Praha 4
Krnov
Plzen
Nová Paka
Praha 5
Holešov
Pardubice
Červený Kostelec
Havířov
Kladno
Hronov
Dvůr Králové
Praha 6
Kostelec nad Orlicí
Jihlava
Dolní Radechová
Praha 8
Opatovice nad Labem
Jedovnice
Slatina nad Zdobnicí
Štramberk
Lázně Bělohrad
Praha 1
Frenštát pod Radhoštěm
Napajedla
Vlastějovice
Studénka
Uničov
Uherský Brod
Lutín
Praha 3
Nelahozeves
Veselí nad Lužnicí
Zubří
Prostějov
Modřice
Jaroměř
Cvikov
Komárov
Zlín
Němčice nad Hanou
Dobruška
Horoměřice
Banská Bystrica
Praha 7
Plavy
Jilemnice
Kopřivnice
Opava
Velká Bystřice
Držovice
Stará Paka
Úholičky
Dolany
Morašice
Kuřim
Ostrava-Poruba
Humpolec
Stonava
Mikulášovice
Police nad Metují
Chomutov
Kroměříž
Brno - Nový Lískovec
Teplice nad Metují
Soběslav
Hřebeč
Lipník nad Bečvou
Smržovka
Beroun
Vrchlabí
Sokolov
Česká Skalice
Choceň
Valašské Meziříčí
Třebechovice pod Orebem
Praha 11
Zábrodí
Rousínov
Předklášteří
Kostelec na Hané
Zeleneč
Častolovice
Albrechtice nad Orlicí
Lichnov
Vrchoslavice
Hradec Králové 4
Říčany
Nové Město nad Metují
Paskov
Hutisko-Solanec
Hrdějovice
Praha 12
Koldín
Holany
Třinec
Strančice
Bruntál
Miletín
Doudleby nad Orlici
Lanškroun
Skuteč
Vortová
Praha 4 - Michle
Srnojedy (Pardubice)
Bílovec
Česká Lípa
Jeřice
České Heřmanice
Královské Poříčí
Náchod-Běloves
Ivančice
Benešov
Ledenice
Kosmonosy
Čelákovice - Sedlčánky
Spytihněv
Ostrava- Poruba
Vrané nad Vltavou
Brno 43
Brno-Chrlice
Stařeč
Bukovany
Mokrá- Horákov
Starý Kolín
Ostrava - Michálkovice
Jičín
Králův Dvůr
Chrudim
Karlovy Vary
Krupka
Bohušice
Praha 2
Vinařice
Příbram
Nová ves
Broumov
Kojetín
Nové Hrady
Ledeč nad Sázavou
Havířov - Šumbark
Tábor
Havlovice
Tuchoměřice
Horni Slavkov
Ostrov
Chvojenec
Havířov-Podlesí
Žďárky
Olomouc - Neředín
Ostrava 3
Rudoltice
Dolany u Jaroměře
Pecka
Hluboká nad Vltavou
Veselí nad Moravou/Brno
Vlčnov
Frýdek-Místek
Petřvald
Víchová nad Jizerou
Hradec Králové 6
Nezamyslice u Prostějov
Příbram 5
Heřmaň
Kovčín
Benešov u Prahy
Odolena Voda
Lukavice
Praskačka
Želešice
Vysoké nad Jizerou
Sentice
Brodek u Prostějova
Borová
Kladno 2
Sobkovice
Záměl
Horní Heřmanice
Hostivice
Trutnov HSM
Brno Chrlice
Horní Bezděkov
Ostrov u Macochy
Děčín
Kozárovice
Bučovice
Sokolnice
Trhové Sviny
Praha 9 Kbely
Praha 15
Dobříš
Opočno
Mělník
Vratislávka
Zaječice
Stárkov
Bolehošť
Dobrá
Nachodz
Jeníkov
Čáslav
Nové Město n. M.
Ořechov
Dobřínsko
Benesov
Otrokovice 2
Praha Klánovice
Praha (Nové Město)
Ruda nad Moravou
Košice
Semily
Žďár nad Sázavou
Klatovy
Železný Brod
Veselí nad Moravou
Trmice
Okříšky
Moravský Krumlov
Žacléř
Žďár nad Orlicí
Brandýsek
Kunovice
Chyňava
Praha 13
Nezamyslice
Šlapanice
Slavkov
Bohuňovice
Vladislav
Litvínov
Hrotovice
Velká Polom
Čeladná
Červené Pečky
Březová-Oleško
Branka u Opavy
Mimoň
Meziměstí
Blansko
Přerov
Mutěnice
Kvasiny
Kunčice pod Ondřejníkem
p. Smiřice
Ženklava
Nemyčeves
Polnička
Lupenice
Vyškov
Bystřice p.H.
Rájec-Jestřebí
Karviná
Ppraha 4
Ústí nad Labem
Benešov u Boskovic
Vraňany
Smiřice
Nový Malín
Tetčice
CHLUMEC NAD CIDLINOU
Dolní Beřkovice
Žopy
Skuhrov nad Bělou
Terezín
Kotvrdovice
Čakov
Vidochov
Sebranice
Záhornice
Rožnov pod Radhoštěm
Vratimov
Horní Bludovice
Šumvald
Drnovice
Opava-Komárov
Vysočany
Rudolfov
Čermná nad Orlicí
sobotka
Otrokovice
Nezamyslice u Prostějova
Slaný
Úpice
Jasenná
Organizace Četnost
ČTU 48×
Pionýr 47×
Duha 29×
Eldorádo, spolek dětí a mládeže 28×
OMAR COMPANY 28×
Rescue Camp 17×
TÁBOROVÝ KLUB HRADEČTÍ LVI, z. s. 14×
Junák - český skaut, z.s. 14×
SOS 14×
Kondor 13×
DDM Týniště nad Orlicí 12×
Hnutí Brontosaurus 11×
spolek ka-mil 11×
Radost - Ostrava
Československý Zálesák - svaz pro pobyt v přírodě
SPJF
Halahoj
LARP Náchod
Asociace TOM
Funny z.s.
Slovenský skauting
Společenství Severských pánů
ČTU - Placatý kámen
STROM
Klub Pathfinder, z.s.
Vesmír Říčany, z.s.
Modřanská trojka
Česká rada dětí a mládeže
Junák - český skaut, 5. středisko Modřany, z. s.
www.taborybeskydy.cz
DDM
Asociace TOM ČR, TOM 4330 Hogan
VIDA! science centrum
DDM Jihlava
OS Český červený kříž Jablonec nad Nisou
Erasmáci
Centrum volného času Hrubínka
ORION - Středisko volného času Němčice nad Hanou, příspěvková organizace
ZuM je radost, z.s.
CVČ Hrubínka
SVČ Déčko Náchod
Moravian Science Centre Brno, příspěvková organizace
Emergency Extreme
ADD lead, z. s.
Dům dětí a mládeže Rychnov nad Kněžnou
LLM kmen Tate Osmaka
TOM Šlápoty Osek
Gaudolino, z.s.
N.A.L.
Mindok
Escala, z. s.
Detská organizácia Yeti
Centrum Jednorožec
Techmania Science Center
Duha štít
Kondor - skupina Čtrnáctka
Rada dětí a mládeže Královéhradeckého kraje, z. s.
Junák
Skaut
DUHA 2D
Asociace TOM ČR
Spolek KOKOS
OS JAK?
-
Inspiro – středisko volného času Tišnov
CVČ Astra Frenštát p.R.
Bushcraft Lipník z.s.
Bimbrlata
TOM Ježci Horoměřice
Úsmev ako dar
ORION - SVČ Němčice nad Hanou, příspěvková organizace
Občanské sdružení KADET, z.s.-Centrum volného času Hrubínka
Dětský oddíl Sportík
73. pionýrská skupina
SVČ Orion
Sluníčko -- Centrum pro rodinu, zs
11. Zbor Biele Delfíny
ČTU- Jesenická oblast
DÉČKO - DDM RYCHNOV NAD KNĚŽNOU
NIDV
Spolek evropských bojových umění
Dobré divadlo, z.s.
Déčko - Dům dětí a mládeže Rychnov nad Kněžnou
DDM Tábor-pobočka Soběslav
Airsoft ˇFénix/74.mpr
Lipka
Třebíčské centrum o.s.
Young Life Brno
CENTRUM JEDNOROŽEC, z. s.
ZŠ Albrechtice nad Orlicí
Český svaz chovatelů
CDS Tamtam o.p.s
Dorostový odbor CB
PRESS, ANNO JČK. GNF, HBL, Junák
TÁBOROVÝ KLUB HRADEČTÍ LVI z.s.
MOP Bimbrlata
PERAMOST o.s.
Kazimírka
SPŠE Havířov
ZO ČSOP Oriolus
Univerzita Hradec Králové
T.K. Brďo Týniště nad Orlicí
Pathfinder
TOM Český Honza
Rozjeď se z.s.
Junák – český skaut, z. s.
Development4Project, s. r. o..
ČSOP RS Iris
SDH Uničov
Inspiro středisko volného času Tišnov
TO Klondyke Brdy
www.socialniradce.cz
Spolek Živá voda
EKOKOM
Orvo
Pionýr z.s. Pionýská skupina Náchod
DDM Jednička
SVČ Inspiro
Salesiánské středisko mládeže – dům dětí a mládeže České Budějovice
Mravenec - nakladatelství
Sokol
ADD lead, z.s.
Lužánky
JAK?
DDM Stonožka Nová Paka
www.EnjoyTeam.cz
TOM Třicítka a Dvojka
Vesmír Říčany z. s.
Junák-Český skaut
KVHS Nová Paka z.s.
Základní škola a Mateřská škola Mírová 81, Mimoň, DDM Vážka
SpT - turistický oddíl mládeže č. 19076
Jiná Seznamka
Rada dětí a mládeže kraje Vysočina
Asociace turistických oddílů mládeže ČR, TOM 2713 Roháči
MKKIC
Pionýr ,
ČTU, Junák
SPT
Základní škola
Placatý kámen
CVČ Astra - Artušovci
oddíl Poutníci
SVČ
MOP Stopa Klánovice
EnjoyTeam
Kroužky
Dům dětí a mládeže Jihlava
školka
Pathfinder, z. s. a Hope4kids
Centrum Jana XXIII.
Junák - SZT - PrPom
Dům dětí a mládeže, DAMIÁN, Lanškroun
Artušovci / DUHA klubáci
Dům dětí a mládeže
Fénix Brno
ZŠ a MŠ Albrechtice nad Orlicí
Pionýr, z.s. - Pionýrská skupina Náchod
Severští páni
Čseskoslovesný zálesák svaz pro pobyt v přírodě
KARNALI (UK) LIMITED
Český svaz chovatelů ZO Mikulášovice
Dům dětí a mládeže Praha 3 - Ulita
Tvorítko
Animátoři Šumperk
Rozrazil
Dům dětí a mládeže Stonožka
Taneční skupina Sahar
Pionýr-73PSVodovod
Griffins
SVČ, p. o.
Pionýr, z. s.
Inspiro středisko volného času
Hnutí DUHA - Sedmá generace
Junák - svaz skautů a skautek ČR
Cirkevna zakladna skola Narnia
Středisko volného času, p. o.
SEV SEVER Horní Maršov o.p.s.
Fit klub Linie s.r.o.
Česká tábornická unie
Inspiro Tišnov
OSVČ - terénní uřitelka
SVČ TYMY Holešov
SVČ - Tymy Holešov
Dům dětí a mládeže DAMIÁN, Lanškroun
Mateřinka Brno, Hnutí Brontosaurus
Vesmír Říčany, z. s.
Procedo event s.r.o.
FTK UP v Olomouci
Happytim ops
ČTU - Jesenická oblast
SVČ-TYMY Holešov
SVČ-Tymy
Pionýr Jedovnice
DWFC ČR
Hurá do přírody z.s.
DDM Týniště n. Orl.
Slovenský skauting,
Altus, z.s.
ZŠ A MŠ Medlov
Junák - český skaut, 5. středisko Modřany, z.s.
Doučovací centrum SOVA Čáslav
Airsoft Fénix/74.mpr
Development4Project, s. r. o.
Altus, z. s.
Pionýr oddíl Krakeni
Farg - záchranná
Tom Kňouři
Klub Hrádek
Sdružení FILIA z. s.
DDM Tábor