Přihlášení účastníci

ID Jméno Přezdívka Organizace Oddíl Město Typ
5 Tomáš Lešingr Strejda Vláček ČTU T.O.Kamarádi Šumperk VIP ano
6 Jan Burda Tatanka Rada dětí a mládeže kraje Vysočina Třebíč VIP ano
692 Jaroslav Štandera Robinson Bushcraft Lipník z.s. Lipník nad Bečvou P ano
696 David Lorenz ELF Pionýr 48. PTO Stezka Brno L ne
697 Libor Baláček Džouda Hnutí Brontosaurus klub Remízek Broumov P ano
706 Kamil Augustýn Kamilek Předklášteří L ano
707 Eva Jenčíková Jana DDM Týniště nad Orlicí Týniště nad Orlicí Týniště nad Orlicí P ano
709 Jan Navrátil Betmen Rada dětí a mládeže Královéhradeckého kraje, z. s. Opatovice nad Labem P ano
717 Vladimír Hora Lapi KARNALI (UK) LIMITED Košice L ne
723 Jan Coufal Jeník Pionýr PS M. Sedláčkové Litomyšl Morašice S ano
724 Marie Coufalová Maruška Sokol Litomyšl S ano
725 Petr Coufal Pítrs Pionýr PS M. Sedláčkové Litomyšl Morašice S ano
726 Petra Hanusová Peťuš Pionýr PS M. Sedláčkové Litomyšl České Heřmanice S ano
727 Matěj Zelinka Worky Altus, z. s. Skuteč VIP ano
745 Jakub Horák Kubas Pionýr PS M. Sedláčkové Litomyšl Litomyšl S ano
752 Klára Vlášková Klárka ČTU, Junák TK Cassiopeia, Quercus Modřice L ano
754 Tereza Urválková Diblík Junák 2.středisko Rotunda, Hradec Králové Hradec Králové S ano
758 Zuzana Kirchmayer Zuzka Detská organizácia Yeti Bratislava S ano
759 Jozef Kirchmayer Dodo Detská organizácia Yeti Bratislava S ano
768 Jiří Linhart Jirka DDM Týniště nad Orlicí Týniště nad Orlicí Týniště nad Orlicí P ano
773 David Truhlík Dave ČTU - Placatý kámen Dráčata Ostrava - Michálkovice L ne
778 Jiřina Falková Jiřka 7 DNÍ, z. s. Mikulov Brno S ano
795 Jiří Riki Řeháček, Dr.h.c. - Bílý Riki (8) - PRESS, Asociace NNO JČK. GNF, HBL, Junák Tábor VIP ano
803 Jakub Kotrla Zelí Kondor Vpřed Praha S ano
804 Eliška Janásková Eli Kondor Vpřed, Čtrnáctka Praha S ano
806 Tereza Štajnerová Hafka ČTU TPO Čtyřlístek Trhové Sviny S ano
818 Milan Appel Mikin Lužánky Vlčata Brno VIP ano
819 Ludmila Pohanková Kolčava Duha Modrá Střelka Modrá Střelka Zábrodí VIP ano
829 Tomáš Boudek ČTU T.K.Brďo Albrechtice nad Orlicí S ano
846 Radka Pešlová Lobi www.socialniradce.cz Brno L ano
856 Stanislava Jírovcová Stáňa DDM Veselí nad Lužnicí (Tábor) Veselí nad Lužnicí S ano
858 Ondřej Pohajda Ondra Gaudolino, z.s. Uničov L ne
886 Kateřina Linhartová Ency DDM Týniště nad Orlicí Týniště nad Orlicí Týniště nad Orlicí P ano
889 Iva Nechutná Ivčána Vesmír Říčany, z.s. Cvikov S ano
903 Bára Pilátová Ještěrka TOM Ježci Horoměřice Atelier BaF Praha S ano
917 Běla Šturcová Běla Pathfinder 130, B.Z.Z.Z Vlastějovice S ano
918 Vlastimil Šturc Vlasta Klub Pathfinder, z.s. 130, B.Z.Z.Z Vlastějovice S ano
923 Miloš Kirchmayer Detská organizácia Yeti Bratislava S ne
943 Mária Horníková Majka Tvorítko tvorivé kurzy Bratislava L ano
973 Jaroslav Urban Poutník Československý Zálesák - svaz pro pobyt v přírodě Zálesák Nová Paka Lázně Bělohrad S ne
1008 Denisa Paulusová Déňa Vesmír Říčany, z.s. Říčany Říčany S ano
1016 František Hronek Koule Centrum Jana XXIII. Oddíl 127 Zaječice VIP ano
1065 Petr Štěpán Úťa Eldorádo, spolek dětí a mládeže Náchod Náchod P ano
1077 Jakub Gregor Kuba Vesmír Říčany, z.s. Říčany Říčany S ano
1100 Alena Koubová Bigi Kondor Draco Praha S ano
1138 Lucka Kotlínová Praha S ano
1168 Pavel Chrást Ček STROM Fénix Brno Brno Chrlice L ne
1272 Anna Kadeřávková Junák - český skaut, z.s. Třebechovice pod Orebem S ne
1342 Jiří Hovorka Brontík Asociace TOM 19199 FANTAN Dobříš L ano
1384 Kateřina Palová Katóba Duha Tuláci Olomouc L ne
1388 Monika Koubová Aki CDS Tamtam o.p.s Týniště nad Orlicí L ano
1392 Monika Vodová Mončiči DDM Týniště nad Orlicí Týniště nad Orlicí Týniště nad Orlicí P ano
1394 Zita Forejtková Zituš DDM Týniště nad Orlicí Týniště nad Orlicí Týniště nad Orlicí P ano
1395 Ládin Vohralík Omar Rada dětí a mládeže Královéhradeckého kraje, z. s. Rychnov nad Kněžnou P ano
1397 Věra Vozandychová TÁBOROVÝ KLUB HRADEČTÍ LVI, z. s. p. Smiřice P ano
1398 Jaroslav Procházka Jája TÁBOROVÝ KLUB HRADEČTÍ LVI, z. s. Hradečtí Lvi o.s. Nová Paka P ano
1399 Lukáš Janásek Pomeranč Kondor Vpřed Praha L ano
1401 Lucie Brutarová Zrůdě TÁBOROVÝ KLUB HRADEČTÍ LVI, z. s. Hradec Králové 2 P ano
1402 Tereza Janáková Terka TÁBOROVÝ KLUB HRADEČTÍ LVI, z. s. Hradec Králové P ano
1407 Eliška Sommerová Vesmír Říčany, z.s. FUNNY Česká Lípa S ano
1409 Eliška Hermannová Rusalka Junák - český skaut, z.s. 65. oddíl Amazonky Praha S ano
1417 Lucie Vodrážková Alma Spolek KOKOS Praha S ne
1418 František Vodrážka Spolek KOKOS Praha S ne
1419 Maruška Stříbrná Beruška TÁBOROVÝ KLUB HRADEČTÍ LVI, z. s. TÁBOROVÝ KLUB HRADEČTÍ LVI, z. s. Praha P ano
1422 Marie Stará Májka Kondor Vpřed Praha 7 S ano
1428 Roman Stejskal ChocoTUx Orvo Orvo Bučovice S ano
1468 Jan Horák Jenda Kondor Vpřed Praha S ano
1482 Barbora Kuklová Všezny Česká tábornická unie T.K. Čtyřlístek Čakov S ano
1495 Pavel Bouda Pája ČTU T.K.Cassiopeia České Budějovice S ano
1510 Věra Machačová Věrča ZŠ A MŠ Medlov Uničov S ano
1530 Brigita Kárníková Kytka Pathfinder č. 130, B.Z.Z.Z. Ledeč nad Sázavou S ano
1550 Diana Dokoupilová Dido - Šumperk S ne
1584 Martina Fajglová DDM Déčko Rychnov nad Kněžnou S ano
1601 Lenka Burdová Venci CVČ Hrubínka Třebíč S ano
1634 Markéta Havelková Mája Modřanská trojka Praha L ano
1655 Stanislav Čihák Standikok Praha L ne
1658 Dagmar Kropáčková Dáša Napajedla S ne
1673 Jarmila Vaclachová SVČ, p. o. Holešov S ano
1691 Vlastimil Jura Kočičák Český svaz chovatelů ZO chovatelů koček Praha 8 Praha L ano
1708 Gabriela Kutišová Kazimírka Dolní Beřkovice S ne
1741 Petr Sokola Klub Pathfinder 130 B.Z.Z.Z. Napajedla S ano
1749 Martin Vašek Matematik Pionýr 14. TSP Zeměpisná společnost Brno L ne
1757 Jana Jančíková Vochomůrka ČTU, Jesenická oblast Šumperk P ne
1790 Kristýna Boudková Týna ČTU T.K.Brďo Hradec Králové S ano
1806 Klára Skokanová Štístko ČTU T.K.Brďo Bolehošť S ano
1824 Petr Dvořák Xˇandy Pionýr PLEJÁDY Šternberk oddíl POLETUŠKY Velká Bystřice Velká Bystřice L ne
1887 Jana Kerekesová Karkulka Slovenský skauting 11.zbor Biele delfíny Bratislava Bratislava S ano
1902 Ivan Jung Mexičan SPJF smp-spjf Ostrava L ne
1905 Petr Vaníček Matěj-RaDaR Duha Kapka Sokolov S ne
1915 David Cermánek Dave Griffins Hradec Králové S ne
1942 Dáša Lazarová Inspiro středisko volného času Tišnov Tišnov Předklášteří S ano
1951 Veronika Chytrá DDM Týniště nad Orlicí Týniště nad Orlicí Týniště nad Orlicí P ano
1960 Lucie Čecháková Luci Praha S ano
1966 Milan Bořek Světlušák Litomyšl L ano
1967 Veronika Bořková Verča Litomyšl S ano
1980 Lenka Palánová Léňa CVČ Hrubínka Hrubínka Třebíč S ano
1998 Zuzana Vandasová Zuzka Modřanská trojka Praha S ano
2031 Lukáš Krátký Luky KOLT 2.běh - LDT Velká Lečice Dolní Beřkovice S ne
2054 Hana Havelková Soptík Praha S ano
2079 František Pangrác Praha S ano
2092 Nelson Dufek Nelson Hnutí Brontosaurus ZČHB 1.Brďo Tišnov Gingo, Tišnov S ne
2095 Terezka Tylerová Duha Modrá Střelka Modrá Střelka Náchod S ne
2096 Ivana Krumlová Vlk Pionýr 48. PTO Stezka Brno S ano
2170 Maky Čejpová Duha Bartoňka Bartoňka Náchod S ne
2174 Karolína Vaclachová SVČ-TYMY Holešov Holešov S ano
2219 Martin Jung Maťo N.A.L. N.A.L. Ostrava L ano
2236 Martina Sigmundová SVČ-Tymy Holešov S ano
2247 Zbyněk Svoboda Pinďa Asociace TOM S.T.A.N. Praha S ne
2267 Tomáš Zavřel Pionýr Krakeni Praha 10 S ano
2286 František Malý Malíček ČSZ svaz pro pobyt v přírodě Vlčí Stopa Vidochov S ne
2316 Petr Šlapanský Kosťa Asociace TOM TOM 0439 Kňouři Brno S ano
2318 Jitka Koutová Kamzík Praha L ano
2326 Kristian Polichronov Kikišek ČTU-Placatý kámen, Havířov Dráčata Ostrava L ne
2327 Radka Červinková Nara Asociace TOM KŇOUŘI Brno S ano
2345 Olga Pešková SVČ - Tymy Holešov Holešov S ano
2352 Lukáš Prorok Citron Radost - Ostrava Brno Brno S ano
2355 Martina Rausová Marťa Radost - Ostrava Ostrava S ano
2371 Jan Januš Henry Radost - Ostrava Ostrava Zubří S ano
2375 Filip Malý Řízek Kostíci Hradec Králové S ne
2377 Jan Januš J.J. Radost - Ostrava Brno Zubří S ano
2378 Zdeňka Janušová Radost - Ostrava - Ostrava Zubří S ano
2387 Michaela Geržičáková Míša Pionýr 6.PTO Nibowaka Brno S ano
2388 Michal Dudek Miky OMAR COMPANY Lidé stromu Doudleby nad Orlici P ano
2412 Erika Klimešová Erža DDM Týniště nad Orlicí Týniště nad Orlicí Hradec Králové P ano
2436 Petra Orálková ZO ČSOP Oriolus MOP Rejsci Prostějov S ano
2464 Milan Klimeš Vesmír Říčany z. s. CVIKOV Cvikov S ano
2471 Jiří Jadrný Pedro Junák Pardubice S ano
2483 Lucia Liptovská Špagi Slovenský skauting T.O. Carrigo, 11. zbor Biele delfíny Bratislava S ano
2510 Lea Vondroušová DDM Týniště nad Orlicí Týniště nad Orlicí P ano
2513 Veronika Patzelová Packa SVČ Inspiro Tišnov S ano
2559 Bára Nováková Samara Kondor Vpřed Nelahozeves S ano
2575 Anna Jenčíková Ani DDM Týniště nad Orlicí Týniště nad Orlicí P ano
2603 Martina Macků Malvi ČTU TK Tuláci Blansko,, Lipka, Ulita Blansko Blansko S ano
2623 Kateřina Drásalová ČTU - Jesenická oblast T. O. Kamarádi Šumperk S ano
2639 Vendula Pokorná Vendy ČTU T. K. Brďo Rychnov nad Kněžnou S ano
2662 Jan Smejkal Smejky Inspiro – středisko volného času Tišnov Brno S ano
2668 Lenka Koudelková Wewerka TÁBOROVÝ KLUB HRADEČTÍ LVI, z. s. Humpolec P ano
2704 Radek Stůj Vesmír Říčany, z.s. Cvikov S ano
2759 Markéta Leifrová Inspiro – středisko volného času Tišnov Tišnov S ano
2767 Martin Köhler Duha Bukovany S ne
2833 Tereza Čtvrtečková DDM Déčko Rychnov nad Kněžnou S ano
2844 Zuzana Benešová Zujda Základní škola Beroun S ano
2898 Šárka Koubová Hroch Kondor Draco, Čtrnáctka Praha L ano
3067 Martin Benák Altus, z.s. Chrudim S ne
3079 Lucie Navrátilová TÁBOROVÝ KLUB HRADEČTÍ LVI, z. s. Opatovice nad Labem P ano
3080 Samer Selbak Sam spolek ka-mil Praha S ano
3082 Alenka Štanderová TÁBOROVÝ KLUB HRADEČTÍ LVI, z. s. Hradec Králové P ano
3097 Jana Halúzová Lipka Rájec-Jestřebí S ano
3098 Helča Hnízdilová Helča TÁBOROVÝ KLUB HRADEČTÍ LVI, z. s. Praha 4 P ano
3099 Lucka Dvořáková Lucinka TÁBOROVÝ KLUB HRADEČTÍ LVI, z. s. TÁBOROVÝ KLUB HRADEČTÍ LVI, z. s. Úholičky P ano
3100 Áďa Jakubovitsová Áďa TÁBOROVÝ KLUB HRADEČTÍ LVI, o. s. TÁBOROVÝ KLUB HRADEČTÍ LVI, o. s. Hradec Králové P ano
3107 Kristýna Petrová Týna Základní škola a Mateřská škola Mírová 81, Mimoň, DDM Vážka Mimoň L ne
3120 Lukáš Veselka Lukáš Déčko - Dům dětí a mládeže Rychnov nad Kněžnou Týniště nad Orlicí S ne
3130 Barbora Mědílková Bára Eldorádo, spolek dětí a mládeže VaTaBík Nová ves P ano
3136 Šárka Nováková Pionýr Nibowaka Brno S ano
3140 Martin Genčur Geňa Duha Křišťál Lutín Krnov S ne
3144 Alena Šilarová Haf ČTU - Jesenická oblast T.O.Kamarádi Šumperk S ne
3149 Jiří Vlach Jiřík ČTU oddíl Robinsoni České Budějovice S ano
3157 Petr Šípek Eldorádo, spolek dětí a mládeže Sebuč, středisko Náchod Praha P ano
3160 Pavla Štěpánová Pája Eldorádo, spolek dětí a mládeže VaTab, VaTaBík; Náchod Náchod P ano
3170 Pavla Málková Dům dětí a mládeže DAMIÁN, Lanškroun Rudoltice S ne
3179 Diana Škrhová Slovenský skauting T. O. Carrigo, 11.zbor Biele Delfíny Bratislava L ano
3181 Vojtěch Rousek Eldorádo, spolek dětí a mládeže VaTaB, Náchod Náchod P ano
3187 Hana Štěpánová Hanča Eldorádo, spolek dětí a mládeže Náchod Náchod P ano
3190 Aneta Vachová DDM Týniště nad Orlicí Týniště nad Orlicí P ano
3219 Adéla Prokešová Áďa Junák - český skaut, z.s. 65. oddíl Amazonky Praha 9 S ano
3224 Zuzana Přibylová Callisto Eldorádo, spolek dětí a mládeže Náchod P ano
3225 Monika Bochenská Mončičák Radost - Ostrava Ostrava - Polanka S ano
3228 Iva Kufr Berča Hradec Králové L ano
3229 Natálie Hortová Radost - Ostrava Ostrava S ano
3235 Karolína Morská Kája Radost - Ostrava Ostrava-Poruba S ano
3246 Daniel Lev netopejr Spolek evropských bojových umění Kladno Kladno 2 S ano
3294 Karel Krčmář Eldorádo, spolek dětí a mládeže TUBRODEL Dvůr Králové P ano
3295 Renata Krčmářová KRM Renča Eldorádo, spolek dětí a mládeže TUBRODEL Dvůr Klrálové Dvůr Králové P ano
3297 Jakub Skála Kuba Eldorádo, spolek dětí a mládeže TUBRODEL Dvůr Králové S ne
3312 Roman Doubrava ČTU - Jesenická oblast T.O.Kamarádi Šumperk S ano
3365 Václav Sobotka Červ Sentice S ano
3366 Radek Furmánek Radost - Ostrava Velká Polom S ano
3367 Pavel Fejfar Sejra SPT Nová Paka S ano
3398 Lucie Červená Králův Dvůr S ano
3435 Karel Neuschl Asociace TOM ČR Lotři Hronov Žďárky S ano
3438 Michal Hnaťuk W68 Emergency Extreme Terezín L ano
3452 Iveta Pečenková DDM Tábor DDM Veselí nad Lužnicí Veselí nad Lužnicí S ano
3456 Lenka Pospíšilová Lenočka Duha Křišťál Lutín Lutín L ano
3457 Jana Boudová Janča ČTU Oddíl Andromeda České Budějovice S ano
3458 Eva Bašková Baškynka ORION - Středisko volného času Němčice nad Hanou, příspěvková organizace Němčice nad Hanou L ano
3459 Kateřina Volfová Kačka ČTU Andromeda České Budějovice S ano
3473 Kamil Janoušek Pathfinder 130, B.Z.Z.Z Vlastějovice S ano
3486 Markéta Žáková Eldorádo, spolek dětí a mládeže Praha P ano
3493 Lucka Vozandychová Vozka TÁBOROVÝ KLUB HRADEČTÍ LVI, z. s. Smiřice P ano
3534 Martina Hřebíčková Maťka Horní Heřmanice S ano
3558 martina čajágiová Maca Slovenský skauting Skauting Bratislava S ano
3583 Natalie Ficencová DDM Týniště nad Orlicí Týniště nad Orlicí P ano
3589 Tomáš Němec Vesmír Říčany, z. s. Praha 9 S ano
3595 Ondřej Turek Opičák oddíl Poutníci Praha 10 L ano
3598 Káťa Navrátilová TÁBOROVÝ KLUB HRADEČTÍ LVI, z. s. Opatovice nad Labem P ano
3601 Kateřina Větrovcová Matka Dům dětí a mládeže Jihlava Instruktorský klub Jihlava S ne
3609 Monika Vondrášková Veverka TOM Šlápoty Osek Příbram S ano
3620 Adam Štěpán Aidam ČTU, Jesenická oblast T.O. kamarádi Šumperk S ano
3623 Gabriela Filipová Gabča CVČ Hrubínka Třebíč S ano
3628 Jiří Zezulka Jurášek Centrum volného času Hrubínka Chvojenec S ano
3641 Monika Chlupová Fruhwirtová Inspiro středisko volného času Tišnov S ano
3650 Anna Miklušková Žofka Centrum volného času Hrubínka Dobřínsko S ano
3657 Jan Petráš Smůla ČTU - Jihočeská České Budějovice S ano
3659 Michal Schmidt Majkl Centrum volného času Hrubínka Vladislav L ne
3662 Lukáš Jakoubek CVČ Hrubínka Praha S ano
3689 Vojtěch Rys Vojta ČTU - Placatý kámen, Havířov Athelas Havířov S ne
3691 Karel Bouda ČTU Cassiopeia České Budějovice L ano
3699 Jan Rathouský Honza ČTU T.K.Brďo Záhornice S ano
3704 Adéla Štěpánová LÁďa ČTU T.O.Kamarádi Šumperk S ano
3729 Martina Drásalová ČTU- Jesenická oblast T.O.Kamarádi Šumperk S ano
3758 Barbora Holešov Bára Středisko volného času, p. o. Holešov S ano
3760 Martin Mazánek maza Kroměříž S ano
3773 Jan Šotola Šotek ČTU - Placatý kámen Opava S ne
3816 Tereza Kučerová Klatovy S ano
3873 Eliška Homutová Techmania Science Center Plzeň S ano
3879 Pavla Pokorná Paša Pionýr 66. PTO Brabrouci Modřice Modřice S ano
3882 Vojtěch Pomikálek N.A.L. N.A.L. Studénka S ne
3883 Simona Pesničáková N.A.L. N.A.L. Studénka S ano
3885 Matěj Krunčík Duha Modrá Střelka Náchod S ne
3912 Oldřich Slavíček ČTU- Jesenická oblast Šumperk S ano
3923 Blanka MACHÁČKOVÁ Bagheera ČTU Velké Lucko; SVČ Chomutov Laso Chomutov L ano
3924 Jiří Červinka Brko Mamuti Praha 5 L ne
3948 Zdenek Chroboczek Hafan Společenství Severských pánů Krnov L ne
3957 Lucie Nečasová Ježeček Kostíci Hradec Králové S ne
3971 Štěpán Horák Kondor Vpřed, Čtrnáctka Praha S ano
3974 Ondřej Rybníček Fenistil Radost - Ostrava Ostrava ostrava S ano
3978 Kristýna Novaková Týna Nelahozeves S ano
3986 Miroslava Kerekesová Mirka Slovenský skauting, 11.zbor Biele delfíny Bratislava, T.O. Carrigo Bratislava S ano
3994 Anežka Vávrová Modřanská trojka Praha 10 S ano
3997 Jan Jakub Pešek Kuba Praha 4 S ano
4003 Tomáš Volavka DDM Veselí nad Lužnicí (Tábor) Veselí nad Lužnicí S ano
4004 Jaroslav Lanča www.taborybeskydy.cz Čeladná S ano
4007 Lukáš Harašta Harry Havířov-Podlesí S ano
4013 Simona Chroboczková Zimka Společenství Severských pánů Krnov S ne
4015 Petr Zahradníček Wetrin Společenství Severských pánů Krnov S ano
4016 Petra Kohutová Nikita Společenství Severských pánů Bruntál S ano
4023 Lenka Neubauerová Dětský oddíl Sportík Dětský oddíl Sportík Praha 5 S ano
4024 Ondřej Machulda Pionýr 68. PS Lvíčata Praha S ano
4034 Marie Niederhafnerová Mel SpT - turistický oddíl mládeže č. 19076 Polnička S ano
4035 David Beneš Ledy Pionýr 48. PTO Stezka Brno S ne
4037 Ota Mikušek Atom Pionýr 48. PTO Stezka Brno S ano
4054 Jitka Knajblová ČSOP RS Iris Brodek u Prostějova S ano
4056 Marek Švacha Maro Opava S ano
4088 Jakub Vondřejc Mak Asociace TOM TOM 0439 Kňouři Brno - Nový Lískovec S ano
4091 Tereza Vondřejcová Asociace TOM ČR TOM Kňouři 439 Brno - Nový Lískovec S ano
4099 Daniela Mohauptová Vesmír Říčany, z.s. Strančice S ano
4103 Agadise Derflová Aga Pionýr 68. PS Lvíčata Praha S ano
4104 Terka Vodvářková Pionýr 68.PS Lvíčata Praha 8 S ano
4109 Vojtěch Marek Volta SPJF 44. OBS Tygří Dráp Štramberk S ne
4112 Radan Kukal Duha Praha 4 S ano
4113 Diana Bassettová Dia Duha Kroužky nad Moníncem Praha 4 - Michle S ano
4115 Vít Hanzlíček Vítek DÉČKO - DDM RYCHNOV NAD KNĚŽNOU Častolovice S ano
4116 Jan Brachtl Buchtič SDH Uničov Uničov S ano
4120 Tereza Jakšová Terka Asociace TOM ČR, TOM 4330 Hogan Ostrava S ano
4124 Lenka Tavelová Úsmev ako dar Banská Bystrica S ne
4128 Eva Novotná Evča Junák - český skaut, z.s. 65. oddíl Amazonky Praha 9 S ano
4130 Fanda Dvořák Fabena TÁBOROVÝ KLUB HRADEČTÍ LVI, z. s. Úholičky P ano
4131 Martina Fajglová Marťa Dům dětí a mládeže Rychnov nad Kněžnou Kostelec nad Orlicí S ano
4132 Jan Klec Tesák Pionýr, z. s. Čápata; Poletušky Olomouc S ano
4139 Simon Molenda Razan Společenství Severských pánů Opava-Komárov S ne
4147 Doubravka Horáková SPJF Kopřivnice S ano
4155 Martin Satranský Ostříž ČSZ svaz pro pobyt v přírodě Nová Paka S ne
4160 Markéta Ochocová Markét Dům dětí a mládeže Rychnov nad Kněžnou Kostelec nad Orlicí S ano
4176 Denisa Pauerová Dee Praha S ano
4179 Kateřina Vetterová Káťa Pionýr 66. PTO Brabrouci Modřice Modřice S ano
4189 Jakub Jonáš kubula.jojo Development4Project s. r. o. Mutěnice L ano
4253 Martina Vrbická Doučovací centrum SOVA Čáslav Čáslav L ne
4255 Zuzana Hronková Farg - záchranná Jeníkov S ano
4264 David Lobotka Techmania Science Center Plzen S ano
4265 Lucie Kaslová Plzen S ano
4266 Lenka Březinová Odolena Voda S ano
4267 Jiří Juráš Neran Společenství Severských pánů Společenství severských pánů Bruntál S ne
4268 Tereza Goldmanová Společenství Severských pánů Krnov S ne
4276 Klára Jelínková Brno S ne
4278 Samuel Filip Starý Kolín S ano
4279 Dana Podzimková Jesky Junák - český skaut, z.s. 5. středisko Modřany Praha 12 S ano
4280 Eliška Karaffová Sojpi Junák - český skaut, 5. středisko Modřany, z.s. Praha S ano
4282 Oresta Fedak Orča SVČ Déčko Náchod Náchod P ano
4284 Dominika Novotná Domča Junák - český skaut, z.s. 65. oddíl Amazonky Praha 9 S ano
4289 Lesana Liptovská Lesana Slovenský skauting Oddiel Carrigo, 11. zbor Biele delfíny Bratislava S ano
4295 Michaela Válková Míša Litomyšl S ano
4296 Radek Pulkrabek Pulec Litomyšl S ano
4297 Martin Štyndl Litomyšl S ne
4298 Mojmír Štyndl Mojda Litomyšl S ne
4299 Lukáš Soukup Tukan Litomyšl S ano
4301 Magdalena Hynková Madla Litomyšl S ano
4304 Katarína Franců Kači Slovenský skauting 3. koedukovaný oddiel Eldorado,, 11. zbor Biele Delfíny Bratislava Bratislava S ano
4305 Šárka Procházková Vrána TOM Šlápoty Osek Šlápoty Komárov S ano
4313 Petr Stejskal Stejsky Pathfinder B. Z. Z. Z. Humpolec S ano
4314 Lenka Česká Kladno S ano
4318 Veronika Prokopová Zakopka Komárov S ano
4320 Karolína Fenclová Kája ATOM Střelka Komárov S ano
4321 Vojtěch Brabenec Brába Vortová L ano
4326 Viktorie Habrová Vikča DDM Týniště nad Orlicí Albrechtice nad Orlicí S ne
4341 Tereza Neoralová Asociace TOM Ostrava S ne
4345 Pavla Kafková Klub Pathfinder, z.s. Oddíl Elijáš, oblast Zlatý střed Praha 6 L ano
4349 Nikola Balounová Bizon Emergency Extreme SAR Terezín Praha 6 S ne
4353 Barbora Kopáčová Korela Junák - český skaut, z.s. 83. Oddil Praha S ano
4379 Barbora Čechová Puntík Dětský oddíl Sportík Praha 5 S ano
4385 Jakub Červený Dukolm Litomyšl L ano
4389 Zuzka Fellerová Dobrá S ano
4390 Jan Steuer Štoji Horní Bludovice S ano
4396 Lenka Křehlíková Inspiro – středisko volného času Tišnov Tišnov S ano
4415 Denisa Karásková Denča ČTU T. K. Brďo Týniště nad Orlicí S ano
4426 Šárka Zábranská Šáša Kuřim S ano
4437 Matěj Vláčil Klub Hrádek Stařeč S ano
4446 Adéla Uchytilová Adel Jiná Seznamka Benesov S ano
4447 Martin Hlinka hlína Benešov L ano
4452 Otakar Dostal Otík Brno S ne
4458 Iva Skalická Štefons Dům dětí a mládeže, DAMIÁN, Lanškroun Lanškroun S ne
4468 Eliška Blechová Elza Junák - český skaut, z.s. 83. Amazonky, Kyje Praha 9 S ano
4469 Dalibor Vích Náča Eldorádo, spolek dětí a mládeže Náchod, oddíl VaTaB Náchod P ano
4470 Zuzana Nedomová ZuM je radost, z.s. Kostelec na Hané S ano
4475 Kateřina Poledníková Petřvald S ne
4476 Jana Komínková Fit klub Linie s.r.o. Držovice S ano
4485 Doubravka Palasová Doby 11. PTO Iktómi Tetčice S ne
4493 Nikola Stará Niky Žďár nad Sázavou S ne
4502 Martin Zeman Zéma B.Z.Z.130 Benešov u Prahy S ano
4510 Lucie Navrátilová Lucinka TÁBOROVÝ KLUB HRADEČTÍ LVI, z. s. Opatovice nad Labem P ano
4513 Mája Horáčková Majda Kondor - skupina Čtrnáctka Vpřed Praha 1 S ano
4515 Luděk Dobrý Dvůr Králové nad Labem 1 S ano
4516 Jaroslav Petřek Kája OMAR COMPANY Rychnov nad Kněžnou P ano
4517 Veronika Šemberová Culík ČTU České Budějovice S ano
4519 Daniel Stehlík Dan OMAR COMPANY Rychnov nad Kněžnou P ano
4523 Jiří Král Jitralar 73. pionýrská skupina Krakeni Praha S ano
4525 Tereza Mojová Havířov S ne
4526 Petr Nahodil Emil Pionýr Krakeni Praha 10 S ano
4537 Alena Franková Ája Kondor Arálie, Čtrnáctka Praha 1 S ano
4538 Kateřina Dobrá Eldorádo, spolek dětí a mládeže Dvůr Králové P ano
4539 Cyril Štrach Bobr ČTU t.k. Cassiopeia České Budějovice S ano
4540 Tereza Nejedlá Centrum Jednorožec Chyňava S ano
4541 Adéla Kaucká Pionýr Krakeni Praha 10 S ano
4543 Helena Koutská DUHA 2D Dolní Radechová S ne
4547 Michal Slinták Vlčnov S ne
4549 Lucie Tesařová Lu Kozárovice S ano
4551 Lenka Kebrlová Veselí nad Moravou S ano
4553 Andrea Kapsová Andrýsek Uherský Brod S ne
4554 Filip Umlauf Filip DUHA 2D Náchod S ne
4560 Stanislav Dokoupil Standa EKOKOM Šumperk S ne
4563 Ondřej Hošek Pinďa ČTU- Jesenická oblast T.O.Kamarádi Šumperk S ne
4569 Markéta Mikanová Centrum Jednorožec Horoměřice S ano
4570 Pavel Matyáš Centrum Jednorožec Praha S ano
4577 Vít Marek SPJF 44. OBS Tygří Dráp Štramberk S ne
4583 Petr Wudia Pionýr 48.PTO Stezka Brno S ne
4584 Martina Holčapková VIDA! science centrum Želešice L ne
4586 Lenka Vávrová Léňa ČTU Tk Cassiopeia České Budějovice S ano
4589 Ivana Vlachová Kola SPJF Olomouc S ne
4641 Pavel Šandor www.EnjoyTeam.cz Praha 11 S ano
4647 Jan Gutvirt Goofy Praha 5 S ne
4648 Gabriela Malá Gabča Dům dětí a mládeže Dobruška L ne
4651 Vojtěch Kavřík Entony DDM Týniště nad Orlicí Olomouc P ano
4654 Jan Lušovský Jenis Procedo event s.r.o. Rožnov pod Radhoštěm S ne
4655 Radek Kania Poštolka Junák - český skaut, středisko Havířov, z.s. Havířov Havířov S ano
4656 Viktor Goldman Havířov S ne
4657 Markéta Lipovská Majda Pionýr, z.s. - Pionýrská skupina Náchod Náchod S ne
4658 Ivana Nováková Dům dětí a mládeže Stonožka Nová Paka L ano
4659 Veronika Chvojková Chvojec Olomouc L ano
4661 Renata Štěpařová Nové Město nad Metují S ne
4663 Adam Kakrda Kaki Emergency Extreme Karlovy Vary L ne
4664 Jiří Malík Ozon Spolek Živá voda Teplice nad Metují L ne
4665 Honza Novák honzin Krnov L ne
4666 Jiří Čorej SVČ Déčko Náchod Teplice nad Metují S ne
4667 Zuzana Vaňková Suzane Náchod L ne
4669 Michal Beneš školka Beroun S ano
4670 Alenka Žáková Alča Asociace TOM, TOM Zlaté Šípy TOM Zlaté Šípy Valašské Meziříčí S ano
4671 Veronika Kniezková Karviná S ne
4672 Ivana Poláčková CEEV Živica Veľká Paka S ne
4673 Jakub Hazdra Hadži Derwen 5. Středisko, 75. Oddíl Derwen Praha S ano
4674 Petr Košut Vinařice S ne
4675 Jana Štíplová Praha 6 S ne
4677 Ondřej Čavojský Zubr Junák - český skaut, z.s. Jitřenka Loket Horni Slavkov S ano
4678 Jitka Nedvědová Konvička spolek ka-mil Kladno S ano
4679 Jan Heczko Spolek Ka-Mil Kladno S ano
4680 Anna Nedvědová spolek ka-mil Kladno S ano
4681 Jiří Čáp spolek ka-mil Praha S ano
4682 Adam Čáp Áda Spolek Ka-Mil Kladno S ano
4683 Filip Quant Fíla spolek ka-mil Horní Bezděkov S ano
4684 Barbora Fraczkiewicz Fraczek aka čůza spolek ka-mil Nelahozeves S ano
4685 Jan Donát Dony spolek ka-mil Hřebeč S ano
4686 Eliška Rohlenová spolek ka-mil Brandýsek S ano
4687 Jan Bouma spolek ka-mil Hřebeč S ano
4688 Radek Světlý Kšanda www.taborybeskydy.cz Horoměřice S ano
4690 Jan Herda Herdis Junák – český skaut, z. s. jitřenka loket Královské Poříčí S ano
4691 Jiří Kotek Tlusťoch ČTU T.K. Toulavý vítr České Budějovice S ano
4693 Šárka Čmelíková Šarda Rescue Camp Hronov S ne
4694 Pavel Daněk a VIDA! science centrum Brno S ne
4695 Klára Šídlová Klaris www.taborybeskydy.cz Ostrava S ano
4698 Iveta Ježková Ivet ORION - Středisko volného času Němčice nad Hanou S ano
4699 Barbora Bašková princezna ORION - Středisko volného času Němčice nad Hanou, příspěvková organizace Němčice nad Hanou S ano
4700 Jiří Novák George Společenství Severských pánů Branka u Opavy S ne
4701 Ivana Moravcová Ivča Eldorádo, spolek dětí a mládeže Náchod P ano
4702 Jaroslava Čechová Jarča Albrechtice nad Orlicí S ano
4703 Petra Jakicová Péťa Dobruška S ano
4704 Radka Vondráčková Ráďa ZŠ Albrechtice nad Orlicí Týniště nad Orlicí S ano
4706 Pavel Adámek Eldorádo, spolek dětí a mládeže Červený Kostelec P ano
4707 Nela Tollingerová České Budějovice S ne
4708 Barbora Sopuchová Štramberk S ano
4709 Kateřina Stárková Praha S ano
4710 Petra Pešková Sýkorka Asociace turistických oddílů mládeže ČR, TOM 2713 Roháči TOM 2713 Roháči Slaný S ano
4711 Zuzana Stašakova Ziki Placatý kámen Pánská 91 Ostrava S ne
4712 Veronika Saipová Žužla Junák - český skaut, 5. středisko Modřany, z. s. Praha S ano
4713 Vojtěch Hodek TOM Šlápoty Osek Šlápoty Komárov S ano
4714 Tomáš Meiser Tom Techmania Science Center Plzeň S ne
4715 Martina Pyrochtová Ivančice S ne
4716 Bohdan Liptovský 11. Zbor Biele Delfíny Bratislava S ano
4717 Marcela Hanková Marsiii ZuM je radost, z.s. Nezamyslice u Prostějov S ano
4718 Vojtěch Vaněk Skokan Praha 4 S ano
4719 Aleš Vladyka OMAR COMPANY Slatina nad Zdobnicí P ne
4720 Barbora Spálenská BeBe Junák - český skaut, 5. středisko Modřany, z. s. Praha 4 S ano
4721 Pavlína Vaňková Nové Město nad Metují S ne
4722 Adam Roleček OMAR COMPANY Rychnov nad Kněžnou P ano
4723 Tereza Formanová DDM Týniště nad Orlicí Kojetín P ano
4724 Nikola Kočařová ZuM je radost, z.s. Prostějov S ano
4725 Tereza Večeřová ZuM je radost, z.s. Kostelec na Hané S ano
4727 Barbora Orságová Vyškov S ano
4729 Adam Tvrz Hulk Asociace TOM TOM Zlaté Šípy Valašské Meziříčí S ano
4730 Vojtěch Abík Kosmonosy S ano
4731 Barbora Fialová Špagetka Skaut 75. oddíl Derwen, 5.středisko Modřany Praha 4 S ne
4732 Berenika Hanzlíčková Častolovice S ano
4733 Oldřich Sůva Oldřiše Občanské sdružení KADET, z.s.-Centrum volného času Hrubínka Jihlava S ano
4734 Lukáš Sem Lukyn ČTU Andromeda České Budějovice S ano
4735 Filip Novák Fíla Česká tábornická unie Andromeda Hluboká nad Vltavou S ano
4736 Jiří Kutheil Jiřina ČTU Andromeda České Budějovice S ano
4737 Nela Tollingerová České Budějovice S ano
4738 Anežka Nedomová Angie Junák - český skaut, 5. středisko Modřany, z. s. Praha 10 S ano
4739 Kamila Langová Kamča DDM Jihlava Jihlava S ano
4740 Robert Komínek Držovice S ano
4742 Matyáš Bohuška Erasmáci Náchod S ne
4743 Lucie Morávková Erasmáci Dolní Radechová S ne
4744 Veronika Miklušková Verča Občanské sdružení KADET, z.s.-Centrum volného času Hrubínka Moravský Krumlov S ano
4745 Martina Synková Roháči Kladno Kladno S ano
4746 Anna Chlupová Inspiro Tišnov Tišnov S ano
4747 Karel Jakubec Charlie Hurá do přírody z.s. Praha 8 S ne
4748 Elena Michalčíková Eli Bratislava S ano
4750 Ondřej Škarka Ondra OMAR COMPANY Slatina nad Zdobnicí P ano
4751 Janča Lišková Placatý kámen Athelas Havířov S ano
4752 Pavla Kozumplíková Lipka Drnovice S ano
4753 Hana Vlachová Haňule TPO Čtyřlístek České Budějovice S ano
4754 Jana Oudová Janča ČTU TPO Čtyřlístek České Budějovice S ano
4755 Lenka Oudová Léňa ČTU TPO Čtyřlístek České Budějovice S ano
4756 Veronika Dušáková ČTU TK Čtyřlístek Hrdějovice S ano
4758 Dominik Prda Bílovec S ano
4759 Matej Palovčík Plavčík Slovenský skauting 3. oddiel Eldorado Bratislava S ano
4760 Dana Matějková Týniště nad Orlicí S ano
4761 Petra Čtveráčková Ostrava- Poruba S ano
4762 Zdeněk Škarka OMAR COMPANY Slatina nad Zdobnicí P ano
4763 Tereza Nedvídková Tea Kondor - skupina Čtrnáctka Vpřed Praha 2 S ano
4765 Ondra Valík Slavkov S ano
4766 Kačka Pilátová TOM Ježci Horoměřice Praha 3 S ano
4767 Anna Fišerová MOP Stopa Klánovice MOP Stopa Klánovice Praha Klánovice S ano
4768 Jana Karásková Jana ZŠ a MŠ Albrechtice nad Orlicí Žďár nad Orlicí S ne
4769 Tomáš Kalibera Rozrazil Praha 4 S ano
4770 Petr Miklík www.taborybeskydy.cz Kunčice pod Ondřejníkem S ano
4771 Jana Čechová Janča Benešov u Boskovic S ano
4772 Jan Balcar Honza Pionýr, z.s. - Pionýrská skupina Náchod Náchod S ano
4773 Lenka Otavová Týniště nad Orlicí S ano
4775 Pavel Kratochvíl Krtek Junák - svaz skautů a skautek ČR 10.oddíl Rudolfov S ano
4776 Martina Lněničková Marťas Litomyšl S ano
4777 Łenka Uchytilová Happytim ops Holany S ne
4778 Ester Davidová Kondor Vpřed Praha S ano
4780 Renata Chrástová Žába STROM Fénix Brno Brno 43 S ano
4781 Dominik Macháček Mingo Náchod L ano
4782 Veronika Čepelková Veru Centrum volného času Hrubínka Praskačka S ano
4783 Jaroslava Kohoutová DDM Tábor-pobočka Soběslav Soběslav S ano
4784 Jana Povondrová DDM Tábor-pobočka Soběslav Soběslav S ano
4785 Jan Vosmík Kondor Modřanská trojka Praha 4 S ano
4786 Martin Diviš Junák - český skaut, z.s. 1. Chlapecký oddíl, Středisko Ruda nad Moravou Ruda nad Moravou S ano
4787 Michal Novák Modřanská trojka Březová-Oleško S ano
4788 Kateřina Horská Kačka Kostelec nad Orlicí S ano
4789 Pavla Žebráková Modřanská trojka Praha S ne
4790 Dorota Bašková Dorotka ORION - Středisko volného času Němčice nad Hanou, příspěvková organizace Vrchoslavice S ano
4791 Kateřina Balíková Kačík DDM Jihlava Brno S ano
4792 Ondřej Habr Eldorádo, spolek dětí a mládeže VaTaB, Náchod Náchod P ano
4793 klára hegrová sobotka S ano
4794 Michal Kern Čamal 11. Zbor Biele Delfíny Bratislava S ano
4795 Jana Hrdá Bratislava S ano
4797 Barbora Žeravská ORION - SVČ Němčice nad Hanou, příspěvková organizace Prostějov S ne
4798 Johana Pavlíková Kondor Vpřed Praha 5 S ano
4799 Michal Pavlík Pyskoř ČTU T. K. Brďo Hradec Králové 6 S ano
4800 Jan Drška T.K. Brďo Týniště nad Orlicí Náchod S ano
4801 Martina Oubrechtová Týniště nad Orlicí S ano
4802 Tereza Volfová Terka Praha S ano
4803 Eliška Víková Eliška Praha S ano
4804 Michal Hladík hlaďas ČTU Týniště nad Orlicí S ano
4805 Matěj Habr Eldorádo, spolek dětí a mládeže Náchod P ano
4806 Lucie Krowiarzová Lu Asociace TOM ČR, TOM 4330 Hogan Ostrava S ano
4807 Radka Krowiarzová Klíště Asociace TOM ČR, TOM 4330 Hogan Ostrava S ano
4808 Martin Dubeň Marťas Asociace TOM ČR, TOM 4330 Hogan Ostrava S ano
4809 Miroslav Černý Miki ORION - Středisko volného času Němčice nad Hanou, příspěvková organizace Nezamyslice S ano
4810 Alena Končická DDM Stonožka Nová Paka Nová Paka L ne
4811 Karolína Kalačová Praha 9 S ano
4812 Anna Bajgarová 73. pionýrská skupina Krakeni Praha S ano
4813 Vojta Závodský Praha 9 S ano
4814 Zbyněk Liška PS Hraničář Pardubice S ano
4816 Jiří Rychlovský Speedy Praha S ano
4817 Tereza Dědinová Tere Praha 9 S ano
4818 Jitka Malínská Hříbek České Budějovice S ano
4819 Barbora Kalačová Praha S ne
4820 Edita Petráňková Edit S ano
4821 Iveta Kocourková SVČ Orion Nezamyslice u Prostějova S ano
4822 Aneta Lojčíkova SVČ TYMY Holešov Holešov S ne
4823 Anna Dvořáková Dvojka ČTU TPO čtyřlístek Nové Hrady S ano
4824 Lenka Varhaničková Ostrava 3 S ano
4826 Barbora Dostálová Brno S ano
4827 Veronika Loudová OMAR COMPANY Hradec Králové P ano
4829 Klára Chvojková OMAR COMPANY Rychnov nad Kněžnou P ne
4830 David Richter Kuřim S ano
4832 Kateřina Matoušová DDM Jihlava Jihlava S ano
4833 Lucie Masaříková Lucka Pionýr, z. s. 32. PTO Severka Brno S ne
4835 Leontýna Řezníčková Praha S ano
4836 Michala Stejskalová Arnošt ČTU- Jesenická oblast T.O. Kamarádi Šumperk S ne
4837 Petra Hašková Young Life Brno Brno S ne
4838 Zdeňka Plecháčová Zdéna MOP Bimbrlata Bimbrlata Jaroměř S ne
4839 Adam Fiala Rozjeď se z.s. Ostrava S ne
4840 Antonín Šimek Eldorádo, spolek dětí a mládeže Náchod P ano
4841 Lenka Stodůlková Léňa Junák - český skaut, 6. středisko Zlín, z. s., Oddíl Slůňata Junák - český skaut, 6. středisko Zlín, z. s., Oddíl Slůňata Zlín S ano
4842 Veronika Voborníková Bimbrlata Jasenná S ne
4843 Květa Patočková Sloník Československý Zálesák - svaz pro pobyt v přírodě Lázně Bělohrad S ne
4844 Václav Bajer Sisel Zálesák Vlčí Stopa Stará Paka S ne
4845 Jakub Skalicky Krhut Tom Kňouři ZŠ a MŠ Vedlejší Brno Brno S ne
4846 Václav Ulvr Kufr Československý Zálesák - svaz pro pobyt v přírodě Lázně Bělohrad S ne
4847 Tomáš Špác Pathfinder, z. s. a Hope4kids Hronov S ne
4848 Petra Guričová Uherský Brod S ne
4849 Klára Stuchlíková Telátko Zálesák - Svaz pro pobyt v přírodě Pecka S ne
4850 Marek Gazda Omar TOM Třicítka a Dvojka Ostrava S ne
4851 Jitka Tomancova Jituška Uherský Brod S ne
4852 Vít Mičkech ČTU T.O. Kamarádi Šumperk S ne