Přihlášení účastníci

ID Jméno Přezdívka Organizace Oddíl Město Typ
5 Tomáš Lešingr Strejda Vláček ČTU T.O.Kamarádi, Jesenická oblast Šumperk VIP ne
6 Jan Burda Tatanka Rada dětí a mládeže kraje Vysočina Třebíč VIP ne
697 Libor Baláček Džouda Hnutí Brontosaurus klub Remízek Nové město nad Metují S ne
706 Kamil Augustýn Kamilek Předklášteří S ne
709 Jan Navrátil Betmen Rada dětí a mládeže Královéhradeckého kraje, z. s. Opatovice nad Labem S ne
727 Matěj Zelinka Worky Altus, z. s. Skuteč VIP ne
752 Klára Vlášková Klárka Česká tábornická unie, z.s. TK Cassiopeia Modřice P ne
806 Tereza Štajnerová Hafka ČTU TPO Čtyřlístek Trhové Sviny P ne
819 Ing. Ludmila Pohanková Kolčava Duha Modrá Střelka Zábrodí VIP ne
875 Lucie Hašková Lucysha Vyškov S ne
1168 Mgr. Pavel Chrást Ček Sdružení Tábornických Oddílů Mládeže Fénix Brno Brno Chrlice S ne
1397 Věra Vozandychová Věrka Táborový klub Hradečtí Lvi z.s. p. Smiřice S ne
1398 Jaroslav Procházka Jája Táborový klub Hradečtí Lvi z.s. Nová Paka S ne
1402 Tereza Janáková Terka TÁBOROVÝ KLUB HRADEČTÍ LVI, z. s. Hradec Králové S ne
1418 František Vodrážka Spolek Kokos Praha S ne
1428 Roman Stejskal ChocoTUx Orvo Orvo Bučovice S ne
1482 Barbora Kuklová Všezny Česká tábornická unie, z.s. T.K. Čtyřlístek Čakov P ne
1495 Pavel Bouda Pája ČTU T.K.Cassiopeia České Budějovice P ne
2095 Terezka Tylerová DUHA Modrá Střelka Náchod S ne
2387 Michaela Geržičáková Míša Pionýr 6.PTO Nibowaka Brno S ne
2417 David Furmánek Dave Radost - Ostrava - Ostrava Ostrava S ne
2767 Martin Köhler Duha Štít Bukovany S ne
3040 Zorka Nejezchlebová Brno S ne
3080 Samer Selbak Sam spolek ka-mil Praha S ne
3149 Jiří Vlach (Jiřík) Česká tábornická unie, z.s. Robinsoni České Budějovice P ne
3458 Eva Bašková Baškynka ORION - Středisko volného času Němčice nad Hanou, příspěvková organizace Němčice nad Hanou S ne
3459 Kateřina Volfová Kačka Česká tábornická unie, z.s. Andromeda České Budějovice P ne
3816 Tereza Kučerová Klatovy S ne
4017 Kara Zoltánová Kara Spolek evropských bojových umění Praha 6 S ne
4064 Michal Donát Hnutí Brontosaurus Rozruch Praha S ne
4132 Ing. Jan Klec Tesák Pionýr Čápata; Poletušky Olomouc S ne
4279 Dana Podzimková Jesky Junák - český skaut, z.s. 5. středisko Modřany Praha 12 S ne
4280 Eliška Karaffová Sojpi Junák - český skaut, 5. středisko Modřany, z.s. Praha S ne
4301 Magdalena Hynková Madla Litomyšl S ne
4318 Veronika Prokopová Zakopka Komárov S ne
4523 Jiří Král Jitralar Pionýr 73. pionýrská skupina Vodovod, oddíl Krakeni Praha S ne
4554 Filip Umlauf IFY DUHA 2D 2D Náchod S ne
4641 Pavel Šandor www.EnjoyTeam.cz Praha 11 S ne
4691 Jiří Kotek Tlusťoch Česká tábornická unie, z.s. T.K. Toulavý vítr České Budějovice P ne
4698 Iveta Ježková Ivet ORION - SVČ Němčice nad Hanou, příspěvková organizace Němčice nad Hanou S ne
4736 Jiří Kutheil Jiřina Česká tábornická unie, z.s. Andromeda České Budějovice P ne
4821 Iveta Kocourková SVČ Orion Nezamyslice u Prostějova S ne
4832 Kateřina Matoušová DDM Jihlava Jihlava S ne
5092 Mgr Petra Kochrdova Základní škola a Gymnázium Vodňany Protivin S ne
5095 Mgr. Josef Piska Apalucha.club Zlín S ne
5096 Mgr. Ing. Renata Švestková, Ph.D. Rendy ČTU - Jihočeská samotář Srubec P ne
5097 Mája Šafaříková Pionýr, z. s. - 213. PS UFO Praha S ne
5098 Petra Mihalčíková, DiS Junák - český skaut, středisko Štětí, z. s. Štětí Štětí S ne
5100 Mgr. Michal Harman Brodek u Prostějova S ne
5102 Mgr. Jana Komárková Hradec Králové S ne
5103 Ing. Petr Šlejhar Septim Česká tábornická unie, z.s. Dobrá Voda u Č. B. P ne
5104 Petr Mišek Pionýr, z.s. PS Safír Kdyně Kdyně S ne
5105 Tomáš Veverka Tom Dětský tábor A JE TO Ostrava S ne