Statistiky účastníků

Průměrný věk 80.5 let

Věk Četnost
18 42×
913 42×
17 41×
22 40×
19 37×
20 36×
23 34×
24 30×
26 28×
25 26×
30 23×
27 22×
16 20×
34 19×
21 18×
29 16×
28 15×
40 14×
31 14×
41 13×
32 13×
36 12×
33 12×
46 12×
50 12×
38 12×
37 11×
44 10×
45 10×
49
39
43
47
48
15
42
54
58
1
53
55
56
35
14
59
69
57
52
63
71
914
3
62
60
9
67
80
83
68
82
73
70
65
Město Četnost
Želešice
Žďár nad Sázavou
Žabčice
Zvánovice
Zubří
Zlín
Zašová
Zastávka
Záměl
Zaječice
Zábřeh
Zábrodí
Vyškov
Vysoké Mýto
Vysoké Chvojno
Vysočany
Vsetín
Vrchlabí
Vrané nad Vltavou
Vortová
Veselí nad Moravou
Veselí nad Lužnicí
Velký Týnec
Velká Polom
Velká Bystřice
Velim
Varnsdorf
Ústí nad Orlicí
Ústí nad Labem
Uničov
Újezd u Brna
Uherský Brod
Uherčice
Týniště nad Orlicí 12×
Tvarožná
Tuchořice
Třebíč - Horka-Domky
Třebíč 11×
Trutnov
Trnov
Tišnov 15×
Teplice
Tatenice
Tábor
Šumperk
Štramberk
Štětí
Šternberk
Šlapanice
Ševětín
Šenov
Šarišské Michaľany
Svitavy
Světlá nad Sázavou
Stupava
Strančice
Stehelčeves
Starovičky
Staré Hradiště
Sobotovice
Slatiňany
Skuteč
Skuhrov nad Bělou
Sentice
Sedlec u Mikulova
Sebranice
Říčany u Prahy
Říčany (Praha-východ)
Říčany
Rychvald
Rychnov nad Kněžnou
Rychnov n. Kn.
Rudíkov
Rudice
Rožnov pod Radhoštěm
Rousínov
Rouchovany
Roudnice nad Labem
Rosice
Rohozec
Revnice
Rakvice
Rajhrad
Ráječko
Rájec-Jestřebí
Radkovice u Hrotovic
Přibyslav
Příbram III
Přerov
Předklášteří
Provodov - Šonov
Protivín
Prostřední Poříčí
Prostějov
Prievidza
Pravenec
Prachatice
Praha 9 Vysočany
Praha 9 - Satalice
Praha 9
Praha 8 - D.Chabry
Praha 8 - D. Chabry
Praha 8
Praha 6
Praha 5 - Zličín
Praha 5
Praha 4
Praha 2
Praha 15
Praha 14
Praha 12
Praha 11
Praha 10 Vinohrady
Praha 10
Praha 1
Praha (Vinohrady)
Praha (Nové Město)
Praha 46×
Prague
Poříčany
Popovice u Rajhradu
Popice
Pomezí
Polnička
Poličná
Pohořelice 10×
Poděbrady
Plzeň
Plinkout
Pěčín
Pardubice 23×
p. Smiřice
p. Hlubočky 3
Otrokovice 2
Ostrov u Macochy
Ostrava-Poruba
Ostrava-Koblov
Ostrava - Zábřeh
Ostrava - Vítkovice
Ostrava - Michálkovice
Ostrava 14×
Orlová
Opočnice
OpavA
Opatovice nad Labem
Olomouc 21×
Odolena Voda
Nový Brázdim
Nové město nad Metují
Nová Paka
Nitra
Neratovice
Nelahozeves
ne
Náměšť nad Oslavou
Náchod
Mukařov
Most
Moravský Krumlov
Moravská Nová Ves
Modřice
Mikulov
Mikulčice
Město Libavá
Mělník
Mazelov
Martin
Malečov
Lutín
Louny
Lobodice
Litomyšl
Litoměřice
Lichnov u Nového Jičína
Lichnov
Liberec 6
Liberec
Libčice nad Vltavou
Letovice
Ledenice
Lázně Bohdaneč
Lanžhot
Lanškroun
Kvasice
Kutná Hora
Kunovice
Křetín
Křepice
Kroměříž
KRNOV
Krásensko
Králův Dvůr
Královské Poříčí
Kozárovice
Kostelec nad Orlicí
Kostelec na Hané
Kopřivnice
Kolín 5
Kolín
Kojetín
Kojátky
Kobylnice
Klimkovice
Klecany
Klášterec nad Ohří
klasterec nad ohri
Kladno 2
Kladno
Kelč
Karviná 7
Karviná
Jívka
Jistebník
Jince
Jihlava 12×
Jezdkovice
Jeseník
Jedovnice
Jaroměř 1
Ivančice
Chýnov
Chrudim
Chropyně
Chomutov
Chocerady
Chlumec nad Cidlinou
Hustopeče
Hrotovice
Hranice 1
Hradec nad Moravicí
Hradec Králové 2
Hradec Králové
Hrabyně 1
Hovorany
Hostivice
Horní Libochová
Horní Bojanovice
Holešov
Holedeč
Hlinsko
Herálec
Havířov
Hamry nad Sázavou
Graz
Frýdek-Místek
Frýdek - Místek
Frenštát p. R.
Dvůr Králové nad Labem
Dvůr Králové
Doubravčice
Dolní Dunajovice
Dolné Vestenice
Dlouhá Loučka
Dešov
Deblín
Český Krumlov
České Budějovice
Česká Skalice
Červený Kostelec
Červená Voda
Černčice
Čerčany
Čeladná
Čejkovice
Častolovice
Cvikov
Cerekvice nad Bystřicí
Cerekvice nad bystrici
Buštěhrad
Bukovice
Bukovany
Bučovice
Břeclav
Brno-sever
Brno-Líšeň
Brno-Královo Pole
Brno Chrlice
Brno - Řečkovice
Brno - Pisárky
Brno - Nový Lískovec
Brno - Královo Pole
Brno 57×
Bratislava 14×
Bratilsva
Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
Boskovice
Bohuslavice
Bohuňovice
Bobrová
Bludov
Blučina
Blansko
Bílý Kostel nad Nisou
Bílovice nad Svitavou
Benešov nad Ploučnicí
Banská Bystrica
Banka
Albrechtice
2354/30c
43×
Organizace Četnost
Pionýr, z.s. 69×
Česká tábornická unie, z.s. 46×
Junák - český skaut, z.s. 42×
Hnutí Brontosaurus 38×
Dům dětí a mláděže 28×
Asociace TOM 28×
DUHA 20×
Česká rada dětí a mládeže 14×
Radost-Ostrava, z.s. 12×
Vesmír Říčany, z.s. 10×
ELDORÁDO, spolek dětí a mládeže 10×
Letní tábor Krasnice, z.s. 10×
Slovenský skauting 10×
Kondor Konfederace nezávislých – dětská organizace, z. s.
Gaudolino, z.s.
Halahoj
Táborový klub Hradečtí Lvi z.s.
Sdružení přátel Jaroslava Foglara, z.s.
Společenství Severských pánů
LDT Kapka
Royal Rangers v ČR, z.s.
MINDOK s.r.o.
Spolek Kokos
Český svaz ochránců přírody
Sdružení Filia, Kamenná čtvrť 122, 63900 Brno
Žijeme naplno
Tojstoráci
Žijeme naplno z.s.
Oddíl Vlčata Javořice z.s.
KLUB PATHFINDER z.s.
ZuM je radost, z.s.
OSJO, z.s.
Občanské sdružení KADET, z.s. - Centrum volného času Hrubínka
Moravian Science Centre Brno, příspěvková organizace
NAŠE SLNKO, o.z.
Moravian LARP, z.s.
Naše Slnko,o.z.
Mladí chovatelé zvířat, z.s.
Terénní Berušky z.s.
Duha z. s.
Spolek Alfa-FUN
DUHA AZ
DDM Týniště nad Orlicí
Hnutí DUHA
Přátelé přírody - Upírci, z.s.
Handule
Lužánky - středisko volného času Brno, příspěvková organizace
Fantazie Vrchlabí, z.s.
Vida!
Oddíl Vlčata JAVOŘICE, z.s.
Altus, z.s.
Tymy - Středisko volného času, p.o. Holešov
Sdružení Filia z.s.
Duha klub Dlažka
Místní akční skupina Podbrněnsko, spolek
Instruktoři Brno
Dětský národopisný soubor Dunajek, z.s.
Centrum Jana XXIII., z.s.
Rozjeď se z.s.
Tábornický Klub Foxis Brno, p.s.
"Žijeme naplno" z.s.
Klub českých turistů
”Žijeme naplno”
neformální skupina Cardio Youngs
Z divočiny + člen LLM
NASE SLNKO, o.z.
JCBRN Def. COE
Sdružení FILIA z. s.
Rodinné centrum Opička
Court of Moravia
YMCA Brno
Dorostová unie
Ústav termomechaniky AV ČR, v. v. i.
DDM
Mravenec - nakladatelství
”Žijeme naplno” z.s.
Orvo
Gamecon
DUHA z.s.
JEJDA..., z.s.
SVČ, p. o.
Dětské rádio Mělník, z.s.
ROBI, s. r. o.
Jana Obdržálková Čejpová
Spolek evropských bojových umění
Lesní miniškolka Hlídání s radostí
SVČ-TYMY Holešov
“Žijeme naplno”
Déčko - Dům dětí a mládeže Rychnov nad Kněžnou
Rada dětí a mládeže Pardubického kraje, z. s.
Zš Křídlovická
Masarykova Univerzita
Sdružení FILIA, z,s.
Science Reveal
Středisko volného času, p. o.
Žijeme na plno
Rada dětí a mládeže Královéhradeckého kraje, z. s.
Úsmev ako dar, o.z.
sdružení Filia z.s
Dům dětí a mláděže, Rychnov nad Kněžnou
PRESS, GNF, KKH, 139.OS Junák
ASTRA, centrum volného času, Frenštát p. R., příspěvková organizace
Pecháček
Dobré divadlo
DÉČKO-DŮM DĚTÍ A MLÁDEŽE, RYCHNOV NAD KNĚŽNOU
Dubno, z.s.
Moravian Science Centre Brno
Sdružení Tábornických Oddílů Mládeže
Spolek Alfa FUN
Dům dětí a mládeže Vamberk
DBH
Duha - sdružení dětí a mládeže pro volný čas, přírodu a recesi
Tělocvičná Jednota Sokol Sobotovice
EnjoyTeam
Lipka – školské zařízení pro environmentální vzdělávání Brno, příspěvková organizace
Dakota o.p.s.
MŠ Mozaika
Žraloci Ledenice
Skaut ABS
Alfa-Fun
Národní pedagogický institut ČR
Děti bez hranic, CK Topinka
www.EnjoyTeam.cz
Mladí chovatelé zvířat, z. s.
Duha Letka
DÉČKO - DDM RYCHNOV NAD KNĚŽNOU
Rodinné centrum Opička z.s.
EnjoyTeam, z. s.
Fantazie Vrchlabí z.s.
Jump Family / Handule
Základní škola
Základní škola a mateřská škola Na Beránku v Praze 12
LDT Staré Hamry
Javořice z. s.
DBH, Jump Family, Handule
Kotva Braník
NAŠE SLNKO, oz.
Spolek AlfaFun
Dětské akcičky
11. zbor Biele Delfíny, oddiel Carrigo
RC Opička z.s.
Ratab, z. s.
NAŠE SLNKO, o.z
LEX - sdružení na ochranu práv majitelů zbraní
Rada dětí a mládeže lavního města Prahy
Sluníčko-centrum pro rodinu z.s
Placatý kámen
Středisko volného času Ivančice
Poslanecká sněmovna Parlamentu České republiky
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Dašice
Jihomoravské dětské léčebny, p.o. - Dětská léčebna se speleoterapií Ostrov u Macochy
Děti bez Hranic, Tábory Beskydy
Projekt Odyssea z.s.
Tojstoráci z. s.
Duha Modrá Střelka
DÉČKO - Dům dětí a mládeže
Kostíci
Základní škola Břeclav, Na Valtické 31A
Sluníčko - Centrum pro rodinu, z.s
Moravian LARP, o.s.
Inspiro - středisko volného času Tišnov