Statistiky účastníků

Průměrný věk 80.5 let

Věk Četnost
914
913 42×
83
82
80
73
71
70
69
68
67
65
63
62
60
59
58
57
56
55
54
53
52
50 12×
49
48
47
46 12×
45 10×
44 10×
43
42
41 13×
40 14×
39
38 12×
37 11×
36 12×
35
34 19×
33 12×
32 13×
31 14×
30 23×
29 16×
28 15×
27 22×
26 28×
25 26×
24 30×
23 34×
22 40×
21 18×
20 36×
19 37×
18 42×
17 41×
16 20×
15
14
9
3
1
Město Četnost
Brno 57×
Praha 46×
43×
Pardubice 23×
Olomouc 21×
Tišnov 15×
Bratislava 14×
Ostrava 14×
Jihlava 12×
Týniště nad Orlicí 12×
Třebíč 11×
Pohořelice 10×
Praha 4
Náchod
Šumperk
KRNOV
Chomutov
Praha 8
Vsetín
Ledenice
Nová Paka
Litomyšl
Jedovnice
Praha 10
Modřice
Holešov
Praha 5
Říčany
Prostějov
Žďár nad Sázavou
Rychnov nad Kněžnou
ne
Rychvald
Skuteč
České Budějovice
Uničov
Karviná
OpavA
Liberec
Bílovice nad Svitavou
Mikulčice
Hradec Králové
Lichnov
Velká Polom
Lázně Bohdaneč
Plzeň
Praha 9
Opatovice nad Labem
Nové město nad Metují
Most
Klášterec nad Ohří
Ivančice
Stupava
Ostrov u Macochy
Bučovice
Kladno
Dvůr Králové nad Labem
Vysoké Chvojno
Ostrava - Michálkovice
Lutín
Chrudim
Dolní Dunajovice
Havířov
Tábor
Štětí
Vyškov
Poděbrady
Rohozec
Veselí nad Moravou
Zubří
Velká Bystřice
Lanškroun
Častolovice
Sebranice
Brno-Královo Pole
Kostelec na Hané
Kolín
Praha 14
Banská Bystrica
Kostelec nad Orlicí
Holedeč
Praha 6
Popice
Polnička
Praha 1
Hustopeče
Libčice nad Vltavou
Praha 2
Trutnov
Lichnov u Nového Jičína
Nelahozeves
Náměšť nad Oslavou
Mělník
Rudice
Nový Brázdim
Chropyně
Pravenec
Čerčany
Praha 8 - D.Chabry
Ráječko
Želešice
Bukovany
Dvůr Králové
Plinkout
Brno - Pisárky
Rychnov n. Kn.
Mazelov
Ústí nad Orlicí
Kvasice
Graz
Varnsdorf
Prostřední Poříčí
Krásensko
Hradec Králové 2
Vysoké Mýto
Velký Týnec
Blansko
Pěčín
Louny
Rakvice
Kolín 5
Praha 15
Pomezí
Břeclav
Moravská Nová Ves
Mikulov
Hostivice
Černčice
Starovičky
Frýdek - Místek
Hlinsko
Praha 8 - D. Chabry
Zlín
Protivín
Liberec 6
Prachatice
Říčany (Praha-východ)
Předklášteří
Neratovice
Svitavy
Praha 12
Radkovice u Hrotovic
Malečov
Čejkovice
Albrechtice
Revnice
Cerekvice nad Bystřicí
Vrané nad Vltavou
Orlová
Blučina
Brno - Královo Pole
Praha 9 - Satalice
Sentice
Šlapanice
Prievidza
Hrotovice
Příbram III
Klimkovice
Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
Litoměřice
Červený Kostelec
Zaječice
Jaroměř 1
Štramberk
Český Krumlov
Kutná Hora
Stehelčeves
Frenštát p. R.
Klecany
Praha (Nové Město)
Cerekvice nad bystrici
Zašová
Křepice
Říčany u Prahy
Kunovice
Bobrová
Zvánovice
Rudíkov
Světlá nad Sázavou
Bohuslavice
Teplice
Letovice
Ostrava - Vítkovice
Vysočany
Mukařov
Kozárovice
Čeladná
Královské Poříčí
p. Hlubočky 3
Kelč
Chocerady
Vrchlabí
Odolena Voda
Velim
p. Smiřice
Dlouhá Loučka
Ostrava - Zábřeh
Hovorany
Praha 11
Tatenice
Horní Libochová
Roudnice nad Labem
Brno-Líšeň
Chýnov
Brno - Nový Lískovec
Buštěhrad
Prague
Bratilsva
Rouchovany
Brno - Řečkovice
Zábrodí
Šenov
Rožnov pod Radhoštěm
Jistebník
Praha 10 Vinohrady
Staré Hradiště
Rajhrad
2354/30c
Přerov
Hradec nad Moravicí
Tvarožná
Lobodice
Bukovice
Dešov
Šternberk
Ostrava-Koblov
Opočnice
Zábřeh
Doubravčice
Červená Voda
klasterec nad ohri
Deblín
Praha 9 Vysočany
Město Libavá
Strančice
Brno-sever
Jince
Popovice u Rajhradu
Rousínov
Záměl
Praha 5 - Zličín
Ústí nad Labem
Moravský Krumlov
Slatiňany
Dolné Vestenice
Křetín
Žabčice
Ostrava-Poruba
Otrokovice 2
Jeseník
Rosice
Cvikov
Uherčice
Hranice 1
Šarišské Michaľany
Kojetín
Poříčany
Kopřivnice
Boskovice
Banka
Karviná 7
Hrabyně 1
Chlumec nad Cidlinou
Vortová
Jívka
Provodov - Šonov
Veselí nad Lužnicí
Kladno 2
Herálec
Rájec-Jestřebí
Martin
Újezd u Brna
Hamry nad Sázavou
Lanžhot
Kobylnice
Frýdek-Místek
Jezdkovice
Česká Skalice
Zastávka
Přibyslav
Tuchořice
Bohuňovice
Horní Bojanovice
Skuhrov nad Bělou
Brno Chrlice
Nitra
Ševětín
Kojátky
Třebíč - Horka-Domky
Králův Dvůr
Poličná
Bílý Kostel nad Nisou
Benešov nad Ploučnicí
Praha (Vinohrady)
Trnov
Uherský Brod
Bludov
Sedlec u Mikulova
Sobotovice
Kroměříž
Organizace Četnost
Pionýr, z.s. 69×
Česká tábornická unie, z.s. 46×
Junák - český skaut, z.s. 42×
Hnutí Brontosaurus 38×
Asociace TOM 28×
Dům dětí a mláděže 28×
DUHA 20×
Česká rada dětí a mládeže 14×
Radost-Ostrava, z.s. 12×
ELDORÁDO, spolek dětí a mládeže 10×
Letní tábor Krasnice, z.s. 10×
Slovenský skauting 10×
Vesmír Říčany, z.s. 10×
Kondor Konfederace nezávislých – dětská organizace, z. s.
Gaudolino, z.s.
Halahoj
Táborový klub Hradečtí Lvi z.s.
Sdružení přátel Jaroslava Foglara, z.s.
LDT Kapka
Společenství Severských pánů
Royal Rangers v ČR, z.s.
MINDOK s.r.o.
Sdružení Filia, Kamenná čtvrť 122, 63900 Brno
Žijeme naplno
Tojstoráci
Žijeme naplno z.s.
KLUB PATHFINDER z.s.
Oddíl Vlčata Javořice z.s.
ZuM je radost, z.s.
OSJO, z.s.
Spolek Kokos
Český svaz ochránců přírody
Moravian LARP, z.s.
Naše Slnko,o.z.
Mladí chovatelé zvířat, z.s.
Duha z. s.
Terénní Berušky z.s.
Občanské sdružení KADET, z.s. - Centrum volného času Hrubínka
Moravian Science Centre Brno, příspěvková organizace
NAŠE SLNKO, o.z.
DDM Týniště nad Orlicí
Hnutí DUHA
Handule
Lužánky - středisko volného času Brno, příspěvková organizace
Přátelé přírody - Upírci, z.s.
Fantazie Vrchlabí, z.s.
Altus, z.s.
Vida!
Oddíl Vlčata JAVOŘICE, z.s.
Tymy - Středisko volného času, p.o. Holešov
Sdružení Filia z.s.
Duha klub Dlažka
Místní akční skupina Podbrněnsko, spolek
Instruktoři Brno
Dětský národopisný soubor Dunajek, z.s.
Spolek Alfa-FUN
DUHA AZ
Rada dětí a mládeže Pardubického kraje, z. s.
Zš Křídlovická
Masarykova Univerzita
Lesní miniškolka Hlídání s radostí
SVČ-TYMY Holešov
“Žijeme naplno”
Déčko - Dům dětí a mládeže Rychnov nad Kněžnou
sdružení Filia z.s
Dům dětí a mláděže, Rychnov nad Kněžnou
PRESS, GNF, KKH, 139.OS Junák
Sdružení FILIA, z,s.
Science Reveal
Středisko volného času, p. o.
Žijeme na plno
Rada dětí a mládeže Královéhradeckého kraje, z. s.
Úsmev ako dar, o.z.
Dubno, z.s.
ASTRA, centrum volného času, Frenštát p. R., příspěvková organizace
Pecháček
Dobré divadlo
DÉČKO-DŮM DĚTÍ A MLÁDEŽE, RYCHNOV NAD KNĚŽNOU
DBH
Moravian Science Centre Brno
Sdružení Tábornických Oddílů Mládeže
Spolek Alfa FUN
Dům dětí a mládeže Vamberk
Dakota o.p.s.
MŠ Mozaika
Žraloci Ledenice
Skaut ABS
Duha - sdružení dětí a mládeže pro volný čas, přírodu a recesi
Tělocvičná Jednota Sokol Sobotovice
EnjoyTeam
Lipka – školské zařízení pro environmentální vzdělávání Brno, příspěvková organizace
Děti bez hranic, CK Topinka
www.EnjoyTeam.cz
Mladí chovatelé zvířat, z. s.
Alfa-Fun
Národní pedagogický institut ČR
Fantazie Vrchlabí z.s.
Jump Family / Handule
Duha Letka
DÉČKO - DDM RYCHNOV NAD KNĚŽNOU
Rodinné centrum Opička z.s.
EnjoyTeam, z. s.
LDT Staré Hamry
Javořice z. s.
DBH, Jump Family, Handule
Základní škola
Základní škola a mateřská škola Na Beránku v Praze 12
RC Opička z.s.
Kotva Braník
NAŠE SLNKO, oz.
Spolek AlfaFun
Dětské akcičky
11. zbor Biele Delfíny, oddiel Carrigo
Sluníčko-centrum pro rodinu z.s
Placatý kámen
Středisko volného času Ivančice
Ratab, z. s.
NAŠE SLNKO, o.z
LEX - sdružení na ochranu práv majitelů zbraní
Rada dětí a mládeže lavního města Prahy
Jihomoravské dětské léčebny, p.o. - Dětská léčebna se speleoterapií Ostrov u Macochy
Děti bez Hranic, Tábory Beskydy
Projekt Odyssea z.s.
Tojstoráci z. s.
Poslanecká sněmovna Parlamentu České republiky
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Dašice
Kostíci
Základní škola Břeclav, Na Valtické 31A
Sluníčko - Centrum pro rodinu, z.s
Moravian LARP, o.s.
Inspiro - středisko volného času Tišnov
Duha Modrá Střelka
DÉČKO - Dům dětí a mládeže
Klub českých turistů
”Žijeme naplno”
neformální skupina Cardio Youngs
Centrum Jana XXIII., z.s.
Rozjeď se z.s.
Tábornický Klub Foxis Brno, p.s.
"Žijeme naplno" z.s.
Sdružení FILIA z. s.
Rodinné centrum Opička
Z divočiny + člen LLM
NASE SLNKO, o.z.
JCBRN Def. COE
Mravenec - nakladatelství
”Žijeme naplno” z.s.
Orvo
Gamecon
DUHA z.s.
Court of Moravia
YMCA Brno
Dorostová unie
Ústav termomechaniky AV ČR, v. v. i.
DDM
Spolek evropských bojových umění
JEJDA..., z.s.
SVČ, p. o.
Dětské rádio Mělník, z.s.
ROBI, s. r. o.
Jana Obdržálková Čejpová