< Zpět

Statistiky účastníků

Průměrný věk 27.2 let

Věk Četnost
18 42×
17 37×
19 35×
20 25×
24 24×
21 22×
25 22×
15 21×
23 20×
28 20×
26 18×
22 17×
16 14×
32 13×
0 13×
41 12×
29 11×
35 11×
37 11×
31 10×
44
27
33
38
40
34
30
45
46
43
42
51
36
48
47
54
39
1
53
58
50
62
57
56
52
49
3
83
64
14
77
63
69
65
Město Četnost
Praha 45×
Brno 24×
Náchod 21×
České Budějovice 18×
Týniště nad Orlicí 18×
Bratislava 16×
Šumperk 15×
Ostrava 15×
Litomyšl 12×
Hradec Králové 11×
Rychnov nad Kněžnou
Praha 4
Praha 9
Tišnov
Kladno
Holešov
Praha 10
Krnov
Havířov
Olomouc
Praha 5
Nová Paka
Plzen
Dvůr Králové
Komárov
Jihlava
Třebíč
Opatovice nad Labem
Zubří
Prostějov
Cvikov
Praha 6
Vlastějovice
Albrechtice nad Orlicí
Štramberk
Lázně Bělohrad
Nelahozeves
Kostelec nad Orlicí
Uničov
Modřice
Uherský Brod
Veselí nad Lužnicí
Slatina nad Zdobnicí
Němčice nad Hanou
Praha 8
Nové Město nad Metují
Kostelec na Hané
Praha 1
Horoměřice
Dobruška
Studénka
Morašice
Říčany
Bruntál
Opava
Držovice
Teplice nad Metují
Úholičky
Napajedla
Humpolec
Hronov
Pardubice
Beroun
Hřebeč
Brno - Nový Lískovec
Soběslav
Valašské Meziříčí
Kuřim
Dolní Radechová
Dolní Beřkovice
Častolovice
Předklášteří
Veľká Paka
Žďár nad Orlicí
Čakov
Březová-Oleško
Mimoň
Veselí nad Moravou
Mutěnice
Opava-Komárov
Velká Polom
Třebechovice pod Orebem
Bukovany
Polnička
Skuteč
Blansko
Praha 7
Rájec-Jestřebí
Praha 12
Kunčice pod Ondřejníkem
Dvůr Králové nad Labem 1
Smiřice
Vortová
Broumov
Tetčice
Benešov
Jaroměř
Vyškov
Terezín
Česká Lípa
Benešov u Boskovic
Vrchoslavice
Vidochov
Žďárky
Ostrava - Polanka
Ostrava - Michálkovice
Praha 11
Chrudim
Drnovice
Rudolfov
Královské Poříčí
sobotka
Záhornice
Slaný
Zlín
Karlovy Vary
Hrdějovice
Vinařice
Holany
Hradec Králové 2
Strančice
Nezamyslice u Prostějova
Lanškroun
Horní Bludovice
Praha 4 - Michle
Tábor
Bílovec
Horni Slavkov
České Heřmanice
Kopřivnice
Doudleby nad Orlici
Ivančice
Chomutov
Jasenná
Kosmonosy
Ostrava- Poruba
Brno 43
Příbram
Velká Bystřice
Stařeč
Banská Bystrica
Králův Dvůr
Praha 2
Odolena Voda
Havířov-Podlesí
Starý Kolín
Ledeč nad Sázavou
Horní Bezděkov
Chvojenec
Nová ves
Nové Hrady
Rudoltice
Stará Paka
Ostrava-Poruba
Dobříš
Vlčnov
Petřvald
Želešice
Hradec Králové 6
Červený Kostelec
Ostrava 3
Nezamyslice u Prostějov
Lipník nad Bečvou
Pecka
Hluboká nad Vltavou
Benesov
Benešov u Prahy
Praskačka
Sentice
Kladno 2
Kroměříž
Vladislav
Slavkov
Brandýsek
Zaječice
Kozárovice
Brodek u Prostějova
Trhové Sviny
Záměl
Horní Heřmanice
Brno Chrlice
Čeladná
Košice
Bolehošť
Bučovice
Čáslav
Zábrodí
Praha 15
Dobřínsko
Karviná
Praha 3
p. Smiřice
Ruda nad Moravou
Chyňava
Žďár nad Sázavou
Dobrá
Lutín
Moravský Krumlov
Praha Klánovice
Sokolov
Branka u Opavy
Nezamyslice
Klatovy
Rožnov pod Radhoštěm
Jeníkov
Kojetín
Organizace Četnost
ZuM je radost, z.s.
ZŠ Albrechtice nad Orlicí
ZŠ A MŠ Medlov
ZŠ a MŠ Albrechtice nad Orlicí
ZO ČSOP Oriolus
Zálesák - Svaz pro pobyt v přírodě
Zálesák
Základní škola a Mateřská škola Mírová 81, Mimoň, DDM Vážka
Základní škola
Young Life Brno
www.taborybeskydy.cz
www.socialniradce.cz
www.EnjoyTeam.cz
VIDA! science centrum
Vesmír Říčany, z.s.
Vesmír Říčany, z. s.
Vesmír Říčany z. s.
Úsmev ako dar
Tvorítko
TOM Šlápoty Osek
Tom Kňouři
TOM Ježci Horoměřice
TOM
Techmania Science Center
TÁBOROVÝ KLUB HRADEČTÍ LVI, z. s. 14×
TÁBOROVÝ KLUB HRADEČTÍ LVI, o. s.
T.K. Brďo Týniště nad Orlicí
školka
SVČ, p. o.
SVČ-TYMY Holešov
SVČ-Tymy
SVČ TYMY Holešov
SVČ Orion
SVČ Inspiro
SVČ Déčko Náchod
SVČ - Tymy Holešov
Středisko volného času, p. o.
STROM
SpT - turistický oddíl mládeže č. 19076
SPT
Spolek Živá voda
Spolek KOKOS
spolek ka-mil 11×
Spolek evropských bojových umění
Společenství Severských pánů
SPJF
Sokol
Slovenský skauting,
Slovenský skauting
Skaut
SDH Uničov
Rozrazil
Rozjeď se z.s.
Rescue Camp
Radost - Ostrava 10×
Rada dětí a mládeže Královéhradeckého kraje, z. s.
Rada dětí a mládeže kraje Vysočina
PS Hraničář
Procedo event s.r.o.
PRESS, Asociace NNO JČK. GNF, HBL, Junák
Placatý kámen
Pionýr, z.s. - Pionýrská skupina Náchod
Pionýr, z. s.
Pionýr PLEJÁDY Šternberk
Pionýr 20×
Pathfinder, z. s. a Hope4kids
Pathfinder
Orvo
ORION - SVČ Němčice nad Hanou, příspěvková organizace
ORION - Středisko volného času Němčice nad Hanou, příspěvková organizace
ORION - Středisko volného času
OMAR COMPANY
oddíl Poutníci
Občanské sdružení KADET, z.s.-Centrum volného času Hrubínka
N.A.L.
MOP Stopa Klánovice
MOP Bimbrlata
Modřanská trojka
Lužánky
Lipka
Kondor - skupina Čtrnáctka
Kondor 13×
KOLT
Klub Pathfinder, z.s.
Klub Pathfinder
Klub Hrádek
Kazimírka
KARNALI (UK) LIMITED
Junák – český skaut, z. s.
Junák - svaz skautů a skautek ČR
Junák - český skaut, z.s. 10×
Junák - český skaut, středisko Havířov, z.s.
Junák - český skaut, 6. středisko Zlín, z. s., Oddíl Slůňata
Junák - český skaut, 5. středisko Modřany, z.s.
Junák - český skaut, 5. středisko Modřany, z. s.
Junák
Jiná Seznamka
Inspiro Tišnov
Inspiro středisko volného času Tišnov
Inspiro středisko volného času
Inspiro – středisko volného času Tišnov
Hurá do přírody z.s.
Hnutí Brontosaurus
Happytim ops
Griffins
Gaudolino, z.s.
Fit klub Linie s.r.o.
Farg - záchranná
Erasmáci
Emergency Extreme
Eldorádo, spolek dětí a mládeže 18×
EKOKOM
Dům dětí a mládeže, DAMIÁN, Lanškroun
Dům dětí a mládeže Stonožka
Dům dětí a mládeže Rychnov nad Kněžnou
Dům dětí a mládeže Jihlava
Dům dětí a mládeže DAMIÁN, Lanškroun
Dům dětí a mládeže
Duha Modrá Střelka
Duha Křišťál Lutín
Duha Bartoňka
DUHA 2D
Duha
Doučovací centrum SOVA Čáslav
Development4Project s. r. o.
Dětský oddíl Sportík
Detská organizácia Yeti
Derwen
Déčko - Dům dětí a mládeže Rychnov nad Kněžnou
DÉČKO - DDM RYCHNOV NAD KNĚŽNOU
DDM Týniště nad Orlicí 14×
DDM Tábor-pobočka Soběslav
DDM Tábor
DDM Stonožka Nová Paka
DDM Jihlava
DDM
ČTU, Junák
ČTU, Jesenická oblast
ČTU-Placatý kámen, Havířov
ČTU- Jesenická oblast
ČTU Velké Lucko; SVČ Chomutov
ČTU - Placatý kámen, Havířov
ČTU - Placatý kámen
ČTU - Jihočeská
ČTU - Jesenická oblast
ČTU 28×
ČSZ svaz pro pobyt v přírodě
ČSOP RS Iris
Český svaz chovatelů
Československý Zálesák - svaz pro pobyt v přírodě
Česká tábornická unie
CVČ Hrubínka
Centrum volného času Hrubínka
CENTRUM JEDNOROŽEC, z. s.
Centrum Jednorožec
Centrum Jana XXIII.
CEEV Živica
CDS Tamtam o.p.s
Bushcraft Lipník z.s.
Bimbrlata
ATOM Střelka
Asociace turistických oddílů mládeže ČR, TOM 2713 Roháči
Asociace TOM, TOM Zlaté Šípy
Asociace TOM ČR, TOM 4330 Hogan
Asociace TOM ČR
Asociace TOM
Altus, z.s.
Altus, z. s.
73. pionýrská skupina
7 DNÍ, z. s.
11. Zbor Biele Delfíny
-