ALBI

Deskové, karetní, strategické, vzdělávací, kvízové či párty hry. V deskoherně máte možnost několik jejich her vyzkoušet a popřípadě si i nějaké zakoupit a rovnou odvézt domů. Deskoherna je v hlavní části velké školy v přízemí.


BUFET SPORTOVNÍ HALA

Pokud tě po náročném programu přepadne hlad, ve sportovní hale bude pěkně po ruce připravený bufet s menším občerstvením.


ČAJOVNA HALAHOJ

Stejně jako každý rok se na CVVZ objeví čajovna Halahoj. Čajovna se nachází v prvním patře hlavní budovy velké školy. Tam se můžete zastavit a posedět u dobrého čaje, uvolnit se, nebo zde trávit volné chvíle se svými kamarády.


LIMAN SPORT

Ušetři za poštovné! Objednej přes eshop a my ti zboží přivezeme na CVVZ.

Objednávky přijímáme na eshopu LIMANSPORT až do 10. listopadu. U zboží objednaného do konce října zaručujeme dodání na akci. Stačí v objednávce zvolit osobní odběr na CVVZ.

Na nákup pro dětské organizace poskytujeme zároveň slevu 5%.


LEVITIO

Stánek s prezentací nové aplikace Levitio, která pomáhá organizacím zvládnout administrativu, plánování i komunikaci. Aplikace se letos představí i v rámci programu „72 hodin ročně navíc pro výchovu dětí“, ale pokud ho nestihnete, všechno potřebné se dozvíte na stánku.


MINDOK

Vydavatelství moderních společenských her pro děti i dospělé. V deskoherně máte možnost několik jejich her vyzkoušet a popřípadě si i nějaké zakoupit a rovnou odvézt domů. Deskoherna je v hlavní části velké školy v přízemí.


MRAVENEC

Nabízí celotáborové a etapové hry, hrníčky her, literaturu zabývající se tábory, víkendovkami, schůzkami a dalšími programy pro děti, mládež i dospělé.

Jestli budete chtít přivézt některé příručky nebo vybavení na CVVZ, podívejte se na www.mravenec.cz a objednejte si je v e-shopu. Vyberte „osobní odběr“ a do poznámky uveďte „Vyzvednu na CVVZ“. Ušetříte tak poštovné a budete mít jistotu, že pro vás zboží bude.


BŘEZOVÝ LÍSTEK

Vše o Březových lístcích včetně možnosti nákupu. Pokud chcete někoho odměnit novým stupněm Březového lístku, tady ho můžete pořídit.


INSTRUKTOŘI BRNO

Brněnský spolek zážitkové pedagogiky nabízí doprodej posledních kusů svého Fondu zážitkových her 2, s možností osobného převzetí přímo na CVVZ. V případě zájmu udělej objednávku přes web. Kvůli osobnímu převzetí (nebo nahlédnutí do knihy v případě zájmu) kontaktuj Martina Ukropa nebo Zuzanu Valoane Zajícovou (kontakty v adresáři CVVZ).

Odkaz na webovou stránku Instruktoři Brno: https://www.instruktori.cz/fondher/


MEXIČAN

Mexičan zve do jeho stánku, který bude zase po roce k vašim službám na CVVZ. Opět vám nabídne nejen uzlovačky, nože, korálky, náušnice a jiné maličkosti, ale také již tradiční kolo štěstí a soutěž, kde můžete vyhrát zboží v ceně až 350 Kč dle vlastního výběru. Informace o soutěži najdete na stánku i na letácích po budově.

Zisk z tohoto prodeje je určen z větší části na další akce severomoravské pobočky Sdružení přátel Jaroslava Foglara.