Statistiky účastníků

Průměrný věk 27.4 let

Věk Četnost
17 44×
21 33×
23 30×
22 29×
16 29×
19 28×
20 25×
15 22×
18 22×
25 20×
24 18×
28 16×
27 15×
26 13×
30 11×
33 11×
32 11×
37 11×
29
14
39
34
35
31
38
44
47
45
40
36
46
43
42
13
66
53
50
48
52
54
58
41
49
55
56
57
80
68
67
0
-1
64
70
Město Četnost
Praha 42×
Brno 28×
Tišnov 20×
Pardubice 18×
Žďár nad Sázavou 12×
Třebíč 12×
Ostrava 12×
Týniště nad Orlicí 10×
Bratislava 10×
Jihlava 10×
Šumperk 10×
Praha 4
Náchod
Chrudim
Rychnov nad Kněžnou
Praha 8
Praha 5
ČERVENÉ PEČKY
Šternberk
Praha 1
České Budějovice
Opatovice nad Labem
Kladno
Olomouc
Chomutov
Prostějov
Štramberk
Litomyšl
Skuteč
Hlinsko
Česká Lípa
Modřice
Tábor
Opava
Cvikov
Rosice
Neratovice
Králův Dvůr
Jesenice
Žamberk
Moravská Třebová
Říčany
Lutín
Zubří
Lanškroun
Ledenice
Slatinice
Stupava
Cerekvice nad Bystřicí
Beroun
Nelahozeves
Praha 9
Praha 10
Vsetín
Praha 2
Nové město nad Metují
Kostelec na Hané
Ostrava-Poruba
Říčany u Prahy
Velká Losenice
Liberec
Praha 6
Most
Kostelec nad Orlicí
Praha 11
Vamberk
Vřesina
Kolín
Blansko
Karviná
Velká Bystřice
Holešov
Bučovice
Karviná 7
Trutnov
Havířov
Lomnice nad Popelkou
Malhostovice
Chropyně
Praha 5 - Zličín
Hrotovice
Hradec Králové
Koclířov
Martin
Nové Město na Moravě
Rouchovany
Sloupnice
Újezd u Brna
Kojetín
Lobodice
Dvůr Králové nad Labem
Kunovice
Harrachov
Čeladná
Křtiny
Moravský Krumlov
Bludov
Bukovany
Leština
Předklášteří
Vratimov
Kosmonosy
Čáslav
Rokytnice v Orlických horách
Uherský Brod
Vykáň
Úštěk
Pohořelice
Kunvald
Chlumec nad Cidlinou
Jestřebí
Studenec u Horek
Žďár nad Sázavou 1
Šumvald
Rapšach
Olešnice
Jílové u Prahy
Štepánovice
Chotoviny
Lichnov, Lichnov
Záměl
Chomutovice
Karviná 1
Zbečník
Deblín
Čermná nad Orlicí
Bechyně
Kozárovice
Všenory
Plzeň
Čelakovice
Hradec Králové - Kukleny (část)
Želešice
Brno-sever
Teplice
Kladno 2
Nový Malín
Dobroslavice
Odolena Voda
Benešov
Červená Voda
Ostrov u Macochy
Chotětov
Brno Řečkovice
Louny
Sloup
Holedeč
Bernartice nad Odrou
Rudice
Rájec-Jestřebí
Česká Skalice
Kameničná
Ústí nad Labem
Třešť
Komárov
Nový Brázdim
Hranice 1
Lichnov
Protivín
Vortová
Mikulčice
Úholičky
Praha 4-Braník
Velká Polom
Praha 7
Sedlčany
Jakubovice
Praha 9 - Satalice
p. Smiřice
Bílovec
Bohušice
Budišov
Ústí nad Orlicí
Praha 3
Ostrava-Koblov
Vrané nad Vltavou
Morašice
Frýdek-Místek
Nová Paka
Kvasice
Praha 9 - Čakovice
Dlouhá Třebová
Bukovice
Sebranice
Bratilsva
Šimonovice
Praha (Vinohrady)
Trmice
Klášterec nad Ohří
Dvůr Králové
Praha 10-Vršovice
Ostrava Poruba
Rychvald
Rudná
Šestajovice
Karviná 4
Mirovice
Praha 10 Vinohrady
LIBÁŇ
Týnec nad Labem
Rousínov
Buštěhrad
Sentice
Krouna
Zábrodí
Zaječice
Cerekvice nad bystrici
Mirovice, Myslín
Strančice
Orlová
Brandýs nad Orlicí
Hranice na Moravě
1422
Jeseník
Dobříš - Dobříš
Sušice
Praha (Nové Město)
Valašské Meziříčí 1
Praha Klánovice
Praha 15
Zlín
Hrádek
Sudoměřice u Bechyně
Praha 8 - D.Chabry
Tatenice
Praha5
Ostrava 25
Loukov
Stehelčeves
Trenčín
Rybitvi
Brno - Řečkovice
Praha 12
Bochovice
Organizace Četnost
Pionýr, z.s. 49×
Duha 38×
Hnutí Brontosaurus 32×
Asociace TOM 31×
Česká tábornická unie, z.s. 29×
Junák - český skaut, z.s. 26×
Dům dětí a mláděže 21×
Spolek Kokos 11×
Kondor Konfederace nezávislých – dětská organizace, z. s. 10×
Česká rada dětí a mládeže
Radost-Ostrava, z.s.
Vesmír Říčany, z.s.
Letní tábor Krasnice, z.s.
Halahoj
OSJO, z.s.
Občanské sdružení KADET, z.s. - Centrum volného času Hrubínka
Hnutí DUHA
Slovenský skauting
ELDORÁDO, spolek dětí a mládeže
Táborový klub Hradečtí Lvi z.s.
Inspiro - středisko volného času Tišnov
KLUB PATHFINDER z.s.
Žijeme naplno
Spolek Ka-Mil
Altus, z.s.
DUHA Barrandov
Sdružení přátel Jaroslava Foglara, z.s.
ZuM je radost, z.s.
Centrum Jana XXIII., z.s.
Dorostová unie
Oddíl Vlčata JAVOŘICE, z.s.
Mladí chovatelé zvířat, z.s.
Lipka – školské zařízení pro environmentální vzdělávání Brno, příspěvková organizace
DDM Týniště nad Orlicí
Žijeme naplno z.s.
VIDA! science centrum
Duha z. s.
Lužánky - středisko volného času Brno, příspěvková organizace
Naše Slnko, o.z
Moravian Science Centre Brno, příspěvková organizace
Český svaz ochránců přírody
Rada dětí a mládeže Královéhradeckého kraje, z. s.
DUHA AZ
www.EnjoyTeam.cz
Dům dětí a mládeže Vamberk
Zelený dům Chrudim
Javořice z.s.
7 DNÍ, z. s.
Stezka Českem
”Žijeme naplno” z.s.
www.socialniradce.cz
Sluníčko - Centrum pro rodinu, z.s
Základní škola a mateřská škola Na Beránku v Praze 12
VSŠ
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Dašice
ASTRA, centrum volného času, Frenštát p. R., příspěvková organizace
Skaut ABS
Peer2Peer
Gamecon
Masarykova ZŠ a MŠ Kunvald
neformální skupina Cardio Youngs
Moudrá sova, spolek
HWPL
Občanské sdružení Altus
Think Creative, s.r.o.
Déčko - Dům dětí a mládeže Rychnov nad Kněžnou
MOP Stopa Klánovice
ZŠ Moravany, okres Pardubice
11. zbor Biele Delfíny, oddiel Carrigo
T.J. Sokol Všetuly
Young Life Brno
DÉČKO-DŮM DĚTÍ A MLÁDEŽE, RYCHNOV NAD KNĚŽNOU
ZŠ Hodžova Trenčín ŠKD
Farg - záchranná o.s.
Javořice z. s.
Sluníčko -- Centrum pro rodinu, zs
STTO z.s.
Kondor
Moravian Science Centre Brno
Rada dětí a mládeže Pardubického kraje, z. s.
Duha - sdružení dětí a mládeže pro volný čas, přírodu a recesi
Spolek evropských bojových umění
ATOM
VEŠke, z.s.
Tábory Nás Baví, z.s.
ZŠ a MŠ DR.EDVARDA BENEŠE
VIDA!
“Žijeme naplno”
Vesmír Říčany, z. s.
KAPAP CZECH
JEJDA..., z.s.
Pionýr
ZŠ Gajdošova
MŠ Mozaika
DDM
Fantazie Vrchlabí, z.s.
Sluníčko-centrum pro rodinu z.s
Moravian LARP, z.s.
DÉČKO - DDM RYCHNOV NAD KNĚŽNOU
Orvo
Tojstoráci
Gaudolino, z.s.
SPJF
PRESS, Asociace NNO JČK. GNF, Klub Kresleného Humoru, Junák
Duha Alternativní Zóna
DBH, Jump Family Most
NAŠE SLNKO, o.z.
Sdružení FILIA z. s.
"Žijeme naplno" z.s.
Kostíci
Děti bez hranic