Statistiky účastníků

Průměrný věk 27.8 let

Věk Četnost
18 39×
17 35×
23 33×
21 31×
20 28×
22 26×
16 25×
24 23×
19 22×
15 18×
25 18×
27 17×
26 16×
28 15×
31 12×
34 12×
38 11×
33 10×
30 10×
29 10×
39
43
45
37
32
41
48
36
46
47
35
40
13
53
50
44
14
54
42
56
66
52
67
55
0
49
58
57
80
51
69
68
65
59
71
Město Četnost
Praha 42×
Brno 28×
Tišnov 20×
Pardubice 18×
Žďár nad Sázavou 12×
Třebíč 12×
Ostrava 12×
Týniště nad Orlicí 10×
Bratislava 10×
Jihlava 10×
Šumperk 10×
Praha 4
Náchod
Chrudim
Rychnov nad Kněžnou
Praha 8
Praha 5
ČERVENÉ PEČKY
Šternberk
Praha 1
České Budějovice
Opatovice nad Labem
Kladno
Olomouc
Chomutov
Prostějov
Štramberk
Litomyšl
Skuteč
Hlinsko
Česká Lípa
Modřice
Tábor
Opava
Cvikov
Rosice
Neratovice
Králův Dvůr
Jesenice
Žamberk
Moravská Třebová
Říčany
Lutín
Zubří
Lanškroun
Ledenice
Slatinice
Stupava
Cerekvice nad Bystřicí
Beroun
Nelahozeves
Praha 9
Praha 10
Vsetín
Praha 2
Nové město nad Metují
Kostelec na Hané
Ostrava-Poruba
Říčany u Prahy
Velká Losenice
Liberec
Praha 6
Most
Kostelec nad Orlicí
Praha 11
Vamberk
Vřesina
Kolín
Blansko
Karviná
Velká Bystřice
Holešov
Bučovice
Karviná 7
Trutnov
Havířov
Lomnice nad Popelkou
Malhostovice
Chropyně
Praha 5 - Zličín
Hrotovice
Hradec Králové
Koclířov
Martin
Nové Město na Moravě
Rouchovany
Sloupnice
Újezd u Brna
Kojetín
Lobodice
Dvůr Králové nad Labem
Kunovice
Harrachov
Čeladná
Křtiny
Moravský Krumlov
Bludov
Bukovany
Leština
Předklášteří
Vratimov
Kosmonosy
Čáslav
Rokytnice v Orlických horách
Uherský Brod
Vykáň
Úštěk
Pohořelice
Kunvald
Chlumec nad Cidlinou
Jestřebí
Studenec u Horek
Žďár nad Sázavou 1
Šumvald
Rapšach
Olešnice
Jílové u Prahy
Štepánovice
Chotoviny
Lichnov, Lichnov
Záměl
Chomutovice
Karviná 1
Zbečník
Deblín
Čermná nad Orlicí
Bechyně
Kozárovice
Všenory
Plzeň
Čelakovice
Hradec Králové - Kukleny (část)
Želešice
Brno-sever
Teplice
Kladno 2
Nový Malín
Dobroslavice
Odolena Voda
Benešov
Červená Voda
Ostrov u Macochy
Chotětov
Brno Řečkovice
Louny
Sloup
Holedeč
Bernartice nad Odrou
Rudice
Rájec-Jestřebí
Česká Skalice
Kameničná
Ústí nad Labem
Třešť
Komárov
Nový Brázdim
Hranice 1
Lichnov
Protivín
Vortová
Mikulčice
Úholičky
Praha 4-Braník
Velká Polom
Praha 7
Sedlčany
Jakubovice
Praha 9 - Satalice
p. Smiřice
Bílovec
Bohušice
Budišov
Ústí nad Orlicí
Praha 3
Ostrava-Koblov
Vrané nad Vltavou
Morašice
Frýdek-Místek
Nová Paka
Kvasice
Praha 9 - Čakovice
Dlouhá Třebová
Bukovice
Sebranice
Bratilsva
Šimonovice
Praha (Vinohrady)
Trmice
Klášterec nad Ohří
Dvůr Králové
Praha 10-Vršovice
Ostrava Poruba
Rychvald
Rudná
Šestajovice
Karviná 4
Mirovice
Praha 10 Vinohrady
LIBÁŇ
Týnec nad Labem
Rousínov
Buštěhrad
Sentice
Krouna
Zábrodí
Zaječice
Cerekvice nad bystrici
Mirovice, Myslín
Strančice
Orlová
Brandýs nad Orlicí
Hranice na Moravě
1422
Jeseník
Dobříš - Dobříš
Sušice
Praha (Nové Město)
Valašské Meziříčí 1
Praha Klánovice
Praha 15
Zlín
Hrádek
Sudoměřice u Bechyně
Praha 8 - D.Chabry
Tatenice
Praha5
Ostrava 25
Loukov
Stehelčeves
Trenčín
Rybitvi
Brno - Řečkovice
Praha 12
Bochovice
Organizace Četnost
Žijeme naplno z.s.
Žijeme naplno
ZuM je radost, z.s.
ZŠ Moravany, okres Pardubice
ZŠ Hodžova Trenčín ŠKD
ZŠ Gajdošova
ZŠ a MŠ DR.EDVARDA BENEŠE
Zelený dům Chrudim
Základní škola a mateřská škola Na Beránku v Praze 12
Young Life Brno
www.socialniradce.cz
www.EnjoyTeam.cz
VSŠ
VIDA! science centrum
VIDA!
VEŠke, z.s.
Vesmír Říčany, z.s.
Vesmír Říčany, z. s.
Tojstoráci
Think Creative, s.r.o.
Tábory Nás Baví, z.s.
Táborový klub Hradečtí Lvi z.s.
T.J. Sokol Všetuly
STTO z.s.
Stezka Českem
Spolek Kokos 11×
Spolek Ka-Mil
Spolek evropských bojových umění
SPJF
Sluníčko-centrum pro rodinu z.s
Sluníčko -- Centrum pro rodinu, zs
Sluníčko - Centrum pro rodinu, z.s
Slovenský skauting
Skaut ABS
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Dašice
Sdružení přátel Jaroslava Foglara, z.s.
Sdružení FILIA z. s.
Radost-Ostrava, z.s.
Rada dětí a mládeže Pardubického kraje, z. s.
Rada dětí a mládeže Královéhradeckého kraje, z. s.
PRESS, Asociace NNO JČK. GNF, Klub Kresleného Humoru, Junák
Pionýr, z.s. 49×
Pionýr
Peer2Peer
OSJO, z.s.
Orvo
Oddíl Vlčata JAVOŘICE, z.s.
Občanské sdružení KADET, z.s. - Centrum volného času Hrubínka
Občanské sdružení Altus
neformální skupina Cardio Youngs
NAŠE SLNKO, o.z.
Naše Slnko, o.z
MŠ Mozaika
Moudrá sova, spolek
Moravian Science Centre Brno, příspěvková organizace
Moravian Science Centre Brno
Moravian LARP, z.s.
MOP Stopa Klánovice
Mladí chovatelé zvířat, z.s.
Masarykova ZŠ a MŠ Kunvald
Lužánky - středisko volného času Brno, příspěvková organizace
Lipka – školské zařízení pro environmentální vzdělávání Brno, příspěvková organizace
Letní tábor Krasnice, z.s.
Kostíci
Kondor Konfederace nezávislých – dětská organizace, z. s. 10×
Kondor
KLUB PATHFINDER z.s.
KAPAP CZECH
Junák - český skaut, z.s. 26×
JEJDA..., z.s.
Javořice z.s.
Javořice z. s.
Inspiro - středisko volného času Tišnov
HWPL
Hnutí DUHA
Hnutí Brontosaurus 32×
Halahoj
Gaudolino, z.s.
Gamecon
Farg - záchranná o.s.
Fantazie Vrchlabí, z.s.
ELDORÁDO, spolek dětí a mládeže
Dům dětí a mládeže Vamberk
Dům dětí a mláděže 21×
Duha z. s.
DUHA Barrandov
DUHA AZ
Duha Alternativní Zóna
Duha - sdružení dětí a mládeže pro volný čas, přírodu a recesi
Duha 38×
Dorostová unie
Děti bez hranic
DÉČKO-DŮM DĚTÍ A MLÁDEŽE, RYCHNOV NAD KNĚŽNOU
Déčko - Dům dětí a mládeže Rychnov nad Kněžnou
DÉČKO - DDM RYCHNOV NAD KNĚŽNOU
DDM Týniště nad Orlicí
DDM
DBH, Jump Family Most
Český svaz ochránců přírody
Česká tábornická unie, z.s. 29×
Česká rada dětí a mládeže
Centrum Jana XXIII., z.s.
ATOM
ASTRA, centrum volného času, Frenštát p. R., příspěvková organizace
Asociace TOM 31×
Altus, z.s.
7 DNÍ, z. s.
11. zbor Biele Delfíny, oddiel Carrigo
”Žijeme naplno” z.s.
“Žijeme naplno”
"Žijeme naplno" z.s.