Statistiky účastníků

Průměrný věk 27.6 let

Věk Četnost
17 52×
23 36×
21 31×
22 29×
19 29×
16 25×
20 24×
15 19×
25 19×
18 19×
27 18×
28 16×
24 16×
26 13×
33 13×
31 11×
38 11×
30 10×
37 10×
32
29
34
45
39
36
46
43
14
48
40
42
35
44
53
47
13
54
41
67
50
58
49
56
66
57
52
55
51
80
68
0
-1
65
71
Město Četnost
Želešice
Žďár nad Sázavou 1
Žďár nad Sázavou 12×
Žamberk
Zubří
Zlín
Zbečník
Záměl
Zaječice
Zábrodí
Vykáň
Všenory
Vsetín
Vřesina
Vratimov
Vrané nad Vltavou
Vortová
Velká Polom
Velká Losenice
Velká Bystřice
Vamberk
Valašské Meziříčí 1
Úštěk
Ústí nad Orlicí
Ústí nad Labem
Újezd u Brna
Úholičky
Uherský Brod
Týniště nad Orlicí 10×
Týnec nad Labem
Třešť
Třebíč 12×
Trutnov
Trmice
Trenčín
Tišnov 20×
Teplice
Tatenice
Tábor
Šumvald
Šumperk 10×
Štramberk
Šternberk
Štepánovice
Šimonovice
Šestajovice
Sušice
Sudoměřice u Bechyně
Stupava
Studenec u Horek
Strančice
Stehelčeves
Sloupnice
Sloup
Slatinice
Skuteč
Sentice
Sedlčany
Sebranice
Říčany u Prahy
Říčany
Rychvald
Rychnov nad Kněžnou
Rybitvi
Rudná
Rudice
Rousínov
Rouchovany
Rosice
Rokytnice v Orlických horách
Rapšach
Rájec-Jestřebí
Předklášteří
Protivín
Prostějov
Praha5
Praha Klánovice
Praha 9 - Satalice
Praha 9 - Čakovice
Praha 9
Praha 8 - D.Chabry
Praha 8
Praha 7
Praha 6
Praha 5 - Zličín
Praha 5
Praha 4-Braník
Praha 4
Praha 3
Praha 2
Praha 15
Praha 12
Praha 11
Praha 10-Vršovice
Praha 10 Vinohrady
Praha 10
Praha 1
Praha (Vinohrady)
Praha (Nové Město)
Praha 42×
Pohořelice
Plzeň
Pardubice 18×
p. Smiřice
Ostrov u Macochy
Ostrava-Poruba
Ostrava-Koblov
Ostrava Poruba
Ostrava 25
Ostrava 12×
Orlová
Opava
Opatovice nad Labem
Olomouc
Olešnice
Odolena Voda
Nový Malín
Nový Brázdim
Nové město nad Metují
Nové Město na Moravě
Nová Paka
Neratovice
Nelahozeves
Náchod
Most
Moravský Krumlov
Moravská Třebová
Morašice
Modřice
Mirovice, Myslín
Mirovice
Mikulčice
Martin
Malhostovice
Lutín
Louny
Loukov
Lomnice nad Popelkou
Lobodice
Litomyšl
Lichnov, Lichnov
Lichnov
Liberec
LIBÁŇ
Leština
Ledenice
Lanškroun
Kvasice
Kunvald
Kunovice
Křtiny
Krouna
Králův Dvůr
Kozárovice
Kostelec nad Orlicí
Kostelec na Hané
Kosmonosy
Komárov
Kolín
Kojetín
Koclířov
Klášterec nad Ohří
Kladno 2
Kladno
Karviná 7
Karviná 4
Karviná 1
Karviná
Kameničná
Jílové u Prahy
Jihlava 10×
Jestřebí
Jeseník
Jesenice
Jakubovice
Chrudim
Chropyně
Chotoviny
Chotětov
Chomutovice
Chomutov
Chlumec nad Cidlinou
Hrotovice
Hranice na Moravě
Hranice 1
Hrádek
Hradec Králové - Kukleny (část)
Hradec Králové
Holešov
Holedeč
Hlinsko
Havířov
Harrachov
Frýdek-Místek
Dvůr Králové nad Labem
Dvůr Králové
Dobříš - Dobříš
Dobroslavice
Dlouhá Třebová
Deblín
České Budějovice
Česká Skalice
Česká Lípa
ČERVENÉ PEČKY
Červená Voda
Čermná nad Orlicí
Čelakovice
Čeladná
Čáslav
Cvikov
Cerekvice nad Bystřicí
Cerekvice nad bystrici
Buštěhrad
Bukovice
Bukovany
Budišov
Bučovice
Brno-sever
Brno Řečkovice
Brno - Řečkovice
Brno 28×
Bratislava 10×
Bratilsva
Brandýs nad Orlicí
Bochovice
Bohušice
Bludov
Blansko
Bílovec
Beroun
Bernartice nad Odrou
Benešov
Bechyně
1422
Organizace Četnost
Pionýr, z.s. 49×
Duha 38×
Hnutí Brontosaurus 32×
Asociace TOM 31×
Česká tábornická unie, z.s. 29×
Junák - český skaut, z.s. 26×
Dům dětí a mláděže 21×
Spolek Kokos 11×
Kondor Konfederace nezávislých – dětská organizace, z. s. 10×
Česká rada dětí a mládeže
Radost-Ostrava, z.s.
Vesmír Říčany, z.s.
Letní tábor Krasnice, z.s.
Halahoj
OSJO, z.s.
Občanské sdružení KADET, z.s. - Centrum volného času Hrubínka
Hnutí DUHA
Slovenský skauting
ELDORÁDO, spolek dětí a mládeže
Táborový klub Hradečtí Lvi z.s.
Inspiro - středisko volného času Tišnov
KLUB PATHFINDER z.s.
Žijeme naplno
Spolek Ka-Mil
Altus, z.s.
DUHA Barrandov
Sdružení přátel Jaroslava Foglara, z.s.
ZuM je radost, z.s.
Centrum Jana XXIII., z.s.
Dorostová unie
Oddíl Vlčata JAVOŘICE, z.s.
Mladí chovatelé zvířat, z.s.
Lipka – školské zařízení pro environmentální vzdělávání Brno, příspěvková organizace
DDM Týniště nad Orlicí
Žijeme naplno z.s.
VIDA! science centrum
Duha z. s.
Lužánky - středisko volného času Brno, příspěvková organizace
Naše Slnko, o.z
Moravian Science Centre Brno, příspěvková organizace
Český svaz ochránců přírody
Rada dětí a mládeže Královéhradeckého kraje, z. s.
DUHA AZ
www.EnjoyTeam.cz
Dům dětí a mládeže Vamberk
Zelený dům Chrudim
Javořice z.s.
7 DNÍ, z. s.
Stezka Českem
”Žijeme naplno” z.s.
www.socialniradce.cz
Sluníčko - Centrum pro rodinu, z.s
Základní škola a mateřská škola Na Beránku v Praze 12
VSŠ
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Dašice
ASTRA, centrum volného času, Frenštát p. R., příspěvková organizace
Skaut ABS
Peer2Peer
Gamecon
Masarykova ZŠ a MŠ Kunvald
neformální skupina Cardio Youngs
Moudrá sova, spolek
HWPL
Občanské sdružení Altus
Think Creative, s.r.o.
Déčko - Dům dětí a mládeže Rychnov nad Kněžnou
MOP Stopa Klánovice
ZŠ Moravany, okres Pardubice
11. zbor Biele Delfíny, oddiel Carrigo
T.J. Sokol Všetuly
Young Life Brno
DÉČKO-DŮM DĚTÍ A MLÁDEŽE, RYCHNOV NAD KNĚŽNOU
ZŠ Hodžova Trenčín ŠKD
Farg - záchranná o.s.
Javořice z. s.
Sluníčko -- Centrum pro rodinu, zs
STTO z.s.
Kondor
Moravian Science Centre Brno
Rada dětí a mládeže Pardubického kraje, z. s.
Duha - sdružení dětí a mládeže pro volný čas, přírodu a recesi
Spolek evropských bojových umění
ATOM
VEŠke, z.s.
Tábory Nás Baví, z.s.
ZŠ a MŠ DR.EDVARDA BENEŠE
VIDA!
“Žijeme naplno”
Vesmír Říčany, z. s.
KAPAP CZECH
JEJDA..., z.s.
Pionýr
ZŠ Gajdošova
MŠ Mozaika
DDM
Fantazie Vrchlabí, z.s.
Sluníčko-centrum pro rodinu z.s
Moravian LARP, z.s.
DÉČKO - DDM RYCHNOV NAD KNĚŽNOU
Orvo
Tojstoráci
Gaudolino, z.s.
SPJF
PRESS, Asociace NNO JČK. GNF, Klub Kresleného Humoru, Junák
Duha Alternativní Zóna
DBH, Jump Family Most
NAŠE SLNKO, o.z.
Sdružení FILIA z. s.
"Žijeme naplno" z.s.
Kostíci
Děti bez hranic