< Zpět

Statistiky účastníků

Průměrný věk 27.1 let

Věk Četnost
18 51×
19 42×
17 39×
20 32×
21 29×
25 29×
24 27×
15 25×
26 25×
23 23×
28 23×
22 20×
29 17×
0 17×
16 17×
35 16×
32 14×
41 14×
31 14×
27 13×
34 12×
44 11×
37 11×
33 10×
40
30
38
43
42
51
46
45
36
48
47
39
54
1
53
58
50
62
57
64
56
14
52
49
3
83
13
78
77
7
63
66
69
65
Město Četnost
Ženklava
Želešice
Žďárky
Žďár nad Sázavou
Žďár nad Orlicí
Zubří
Zlín
Záměl
Zaječice
Záhornice
Zábrodí
Vyškov
Vysočany
Vrchoslavice
Vrchlabí
Vratislávka
Vrané nad Vltavou
Vortová
Vlčnov
Vlastějovice
Vladislav
Vinařice
Vidochov
Veselí nad Moravou
Veselí nad Lužnicí
Velká Polom
Veľká Paka
Velká Bystřice
Valašské Meziříčí
Ústí nad Labem
Uničov
Úholičky
Uherský Brod
Týniště nad Orlicí 18×
Tuchoměřice
Třebíč
Třebechovice pod Orebem
Trutnov HSM
Trmice
Trhové Sviny
Tišnov 13×
Tetčice
Terezín
Teplice nad Metují
Tábor
Šumvald
Šumperk 21×
Štramberk
Studénka
Strančice
Stařeč
Starý Kolín
Stará Paka
Spytihněv
Sokolov
sobotka
Soběslav
Smiřice
Slavkov
Slatina nad Zdobnicí
Slaný
Skuteč
Skuhrov nad Bělou
Sentice
Říčany
Rychnov nad Kněžnou 11×
Rudoltice
Rudolfov
Ruda nad Moravou
Rožnov pod Radhoštěm
Rousínov
Rájec-Jestřebí
Příbram
Předklášteří
Prostějov
Praskačka
Praha Klánovice
Praha 9
Praha 8
Praha 7
Praha 6
Praha 5
Praha 4 - Michle
Praha 4
Praha 3
Praha 2
Praha 15
Praha 12
Praha 11
Praha 10
Praha 1
Praha (Nové Město)
Praha 52×
Polnička
Plzen
Plavy
Petřvald
Pecka
Pardubice
p. Smiřice
Ostrov u Macochy
Ostrov
Ostrava-Poruba
Ostrava- Poruba
Ostrava 3
Ostrava - Polanka
Ostrava - Michálkovice
Ostrava 18×
Ořechov
Opava-Komárov
Opava
Opatovice nad Labem
Olomouc
Okříšky
Odolena Voda
Nové Město nad Metují
Nové Hrady
Nová ves
Nová Paka
Nezamyslice u Prostějova
Nezamyslice u Prostějov
Nezamyslice
Němčice nad Hanou
Nelahozeves
Napajedla
Náchod 28×
Mutěnice
Moravský Krumlov
Morašice
Modřice
Mimoň
Mikulášovice
Mělník
Lutín
Lukavice
Litomyšl 12×
Lipník nad Bečvou
Libina
Ledeč nad Sázavou
Lázně Bělohrad
Lanškroun
Kvasiny
Kuřim
Kunovice
Kunčice pod Ondřejníkem
Kroměříž
Krnov
Králův Dvůr
Královské Poříčí
Kozárovice
Kovčín
Kotvrdovice
Košice
Kostelec nad Orlicí
Kostelec na Hané
Kosmonosy
Kopřivnice
Komárov
Koldín
Klatovy
Kladno 2
Kladno
Karviná
Karlovy Vary
Jihlava
Jeřice
Jeníkov
Jedovnice
Jasenná
Jaroměř
Ivančice
Chyňava
Chvojenec
Chrudim
Chomutov
Choceň
Hutisko-Solanec
Humpolec
Hřebeč
Hrotovice
Hronov
Hrdějovice
Hradec Králové 6
Hradec Králové 2
Hradec Králové 13×
Horoměřice
Horni Slavkov
Horní Heřmanice
Horní Bludovice
Horní Bezděkov
Holešov
Holany
Hluboká nad Vltavou
Havířov-Podlesí
Havířov
Frýdek-Místek
Frenštát pod Radhoštěm
Dvůr Králové nad Labem 1
Dvůr Králové
Držovice
Drnovice
Doudleby nad Orlici
Dolní Radechová
Dolní Beřkovice
Dobříš
Dobřínsko
Dobruška
Dobrá
České Heřmanice
České Budějovice 20×
Česká Lípa
Červený Kostelec
Červené Pečky
Čeladná
Častolovice
Čáslav
Čakov
Cvikov
Bukovany
Bučovice
Březová-Oleško
Bruntál
Broumov
Brodek u Prostějova
Brno Chrlice
Brno 43
Brno - Nový Lískovec
Brno 35×
Bratislava 15×
Branka u Opavy
Brandýsek
Bolehošť
Bohušice
Bohuňovice
Blansko
Bílovec
Beroun
Benešov u Prahy
Benešov u Boskovic
Benešov
Benesov
Banská Bystrica
Albrechtice nad Orlicí
Organizace Četnost
ČTU 33×
Pionýr 29×
Eldorádo, spolek dětí a mládeže 20×
OMAR COMPANY 17×
TÁBOROVÝ KLUB HRADEČTÍ LVI, z. s. 14×
Kondor 13×
DDM Týniště nad Orlicí 12×
Duha 12×
Hnutí Brontosaurus 12×
spolek ka-mil 11×
Asociace TOM 10×
Junák - český skaut, z.s. 10×
Radost - Ostrava 10×
SPJF
Halahoj
Společenství Severských pánů
ČTU- Jesenická oblast
Slovenský skauting
Pionýr, z. s.
Vesmír Říčany, z.s.
Česká rada dětí a mládeže
Modřanská trojka
Klub Pathfinder, z.s.
www.taborybeskydy.cz
CVČ Hrubínka
Asociace TOM ČR, TOM 4330 Hogan
Gaudolino, z.s.
DDM
Centrum volného času Hrubínka
ORION - Středisko volného času Němčice nad Hanou, příspěvková organizace
STROM
ZuM je radost, z.s.
Emergency Extreme
Česká tábornická unie
SVČ Déčko Náchod
Junák - český skaut, 5. středisko Modřany, z. s.
Detská organizácia Yeti
ČTU - Jesenická oblast
TOM Šlápoty Osek
Duha Modrá Střelka
Československý Zálesák - svaz pro pobyt v přírodě
DUHA 2D
ČTU - Placatý kámen
DDM Jihlava
Centrum Jednorožec
Techmania Science Center
N.A.L.
Déčko - Dům dětí a mládeže Rychnov nad Kněžnou
NIDV
Spolek KOKOS
Pionýr Jedovnice
Spolek evropských bojových umění
Dětský oddíl Sportík
-
Dům dětí a mládeže Rychnov nad Kněžnou
Bushcraft Lipník z.s.
Bimbrlata
Lipka
Pionýr, z.s. - Pionýrská skupina Náchod
VIDA! science centrum
Junák
Skaut
ČTU, Jesenická oblast
SVČ Orion
73. pionýrská skupina
DDM Tábor-pobočka Soběslav
Placatý kámen
Rada dětí a mládeže Královéhradeckého kraje, z. s.
Inspiro – středisko volného času Tišnov
Kondor - skupina Čtrnáctka
Eldorádo
Erasmáci
TOM Ježci Horoměřice
11. Zbor Biele Delfíny
Asociace TOM ČR
Občanské sdružení KADET, z.s.-Centrum volného času Hrubínka
ČSZ svaz pro pobyt v přírodě
SEV SEVER Horní Maršov o.p.s.
Dům dětí a mládeže
Duha Bartoňka
PRESS, ANNO JČK. GNF, HBL, Junák
T.K. Brďo Týniště nad Orlicí
MOP Bimbrlata
Dům dětí a mládeže DAMIÁN, Lanškroun
Tvorítko
ZŠ a MŠ Albrechtice nad Orlicí
Pathfinder
www.socialniradce.cz
Rozjeď se z.s.
Klub Hrádek
Tom Kňouři
ATOM Střelka
oddíl Poutníci
Inspiro středisko volného času
ČTU Velké Lucko; SVČ Chomutov
Rozrazil
Spolek Živá voda
EKOKOM
ZŠ Albrechtice nad Orlicí
CENTRUM JEDNOROŽEC, z. s.
Doučovací centrum SOVA Čáslav
Inspiro Tišnov
ČTU-Placatý kámen, Havířov
Duha Křišťál Lutín
DDM Stonožka Nová Paka
Junák – český skaut, z. s.
Sdružení FILIA z. s.
Vesmír Říčany, z. s.
Lužánky
Základní škola a Mateřská škola Mírová 81, Mimoň, DDM Vážka
7 DNÍ, z. s.
www.EnjoyTeam.cz
ČSOP RS Iris
Funny z.s.
Hurá do přírody z.s.
Junák - svaz skautů a skautek ČR
SpT - turistický oddíl mládeže č. 19076
Junák - český skaut, 6. středisko Zlín, z. s., Oddíl Slůňata
Orvo
Salesiánské středisko mládeže – dům dětí a mládeže České Budějovice
TOM Třicítka a Dvojka
ČTU - Placatý kámen, Havířov
PERAMOST o.s.
Development4Project s. r. o.
ČTU, Junák
Jiná Seznamka
SPT
Rescue Camp
Junák - český skaut, středisko Vrbovec Brno, z.s.
Kazimírka
KOLT
SDH Uničov
Happytim ops
Základní škola
Dům dětí a mládeže Jihlava
Úsmev ako dar
KONDOR-Čtrnáctka
Procedo event s.r.o.
Pionýr z.s. Pionýská skupina Náchod
Český svaz chovatelů
školka
PS Hraničář
Rada dětí a mládeže kraje Vysočina
Vesmír Říčany z. s.
DUHA Klubáci
Mravenec - nakladatelství
ZO ČSOP Oriolus
Dům dětí a mládeže Stonožka
Slovenský skauting,
ORION - Středisko volného času
Zálesák
OS Český červený kříž Jablonec nad Nisou
Sokol
Altus, z. s.
CVČ Astra Frenštát p.R.
Inspiro středisko volného času Tišnov
Griffins
SVČ TYMY Holešov
Centrum Jana XXIII.
Pathfinder, z. s. a Hope4kids
Asociace turistických oddílů mládeže ČR, TOM 2713 Roháči
Escala, z. s.
Derwen
MKKIC
SVČ Inspiro
DDM Tábor
DÉČKO - DDM RYCHNOV NAD KNĚŽNOU
SVČ-TYMY Holešov
KARNALI (UK) LIMITED
Zálesák - Svaz pro pobyt v přírodě
Junák - SZT - PrPom
CDS Tamtam o.p.s
CVČ Astra
TÁBOROVÝ KLUB HRADEČTÍ LVI, o. s.
CEEV Živica
ZŠ A MŠ Medlov
SVČ, p. o.
Dům dětí a mládeže, DAMIÁN, Lanškroun
ČTU - Jihočeská
Artušovci / DUHA klubáci
Altus, z.s.
ORION - SVČ Němčice nad Hanou, příspěvková organizace
Středisko volného času, p. o.
Český svaz chovatelů ZO Mikulášovice
Dům dětí a mládeže Praha 3 - Ulita
Pionýr PLEJÁDY Šternberk
Farg - záchranná
SVČ - Tymy Holešov
Sluníčko -- Centrum pro rodinu, zs
Junák - český skaut, středisko Havířov, z.s.
MOP Stopa Klánovice
Klub Pathfinder
Junák - český skaut, 5. středisko Modřany, z.s.
Young Life Brno
SVČ-Tymy
Fit klub Linie s.r.o.