< Zpět

Statistiky účastníků

Průměrný věk 27.1 let

Věk Četnost
83
78
77
69
66
65
64
63
62
58
57
56
54
53
52
51
50
49
48
47
46
45
44 11×
43
42
41 14×
40
39
38
37 11×
36
35 16×
34 12×
33 10×
32 14×
31 14×
30
29 17×
28 23×
27 13×
26 25×
25 29×
24 27×
23 23×
22 20×
21 29×
20 32×
19 42×
18 51×
17 39×
16 17×
15 25×
14
13
7
3
1
0 17×
Město Četnost
Praha 52×
Brno 35×
Náchod 28×
Šumperk 21×
České Budějovice 20×
Týniště nad Orlicí 18×
Ostrava 18×
Bratislava 15×
Hradec Králové 13×
Tišnov 13×
Litomyšl 12×
Rychnov nad Kněžnou 11×
Třebíč
Praha 10
Praha 9
Praha 4
Krnov
Holešov
Kladno
Olomouc
Praha 5
Plzen
Havířov
Pardubice
Jihlava
Nová Paka
Praha 6
Kostelec nad Orlicí
Štramberk
Jedovnice
Opatovice nad Labem
Dvůr Králové
Komárov
Studénka
Vlastějovice
Lázně Bělohrad
Nelahozeves
Uničov
Modřice
Uherský Brod
Veselí nad Lužnicí
Slatina nad Zdobnicí
Zubří
Prostějov
Němčice nad Hanou
Praha 8
Cvikov
Praha 1
Bruntál
Kopřivnice
Opava
Držovice
Teplice nad Metují
Humpolec
Úholičky
Napajedla
Červený Kostelec
Stará Paka
Brno - Nový Lískovec
Hronov
Lipník nad Bečvou
Beroun
Hřebeč
Dolní Radechová
Soběslav
Kuřim
Valašské Meziříčí
Dolní Beřkovice
Lutín
Častolovice
Předklášteří
Sokolov
Nové Město nad Metují
Praha 7
Kostelec na Hané
Jaroměř
Říčany
Albrechtice nad Orlicí
Horoměřice
Vrchoslavice
Morašice
Rousínov
Dobruška
Nezamyslice u Prostějova
Lanškroun
Horní Bludovice
Kosmonosy
Tábor
Skuhrov nad Bělou
Bílovec
Vinařice
Kotvrdovice
Holany
Hradec Králové 2
Strančice
Doudleby nad Orlici
Ivančice
Chomutov
Jasenná
Králův Dvůr
Šumvald
Ostrava- Poruba
Horni Slavkov
Vysočany
České Heřmanice
Banská Bystrica
Ostrava-Poruba
Hutisko-Solanec
Praha 2
Koldín
Brno 43
Příbram
Velká Bystřice
Stařeč
Nová ves
Starý Kolín
Ledeč nad Sázavou
Hluboká nad Vltavou
Plavy
Odolena Voda
Jeřice
Havířov-Podlesí
Nové Hrady
Rudoltice
Dobříš
Spytihněv
Vlčnov
Horní Bezděkov
Vrané nad Vltavou
Chvojenec
Ostrava 3
Nezamyslice u Prostějov
Pecka
Benesov
Bohušice
Benešov u Prahy
Frenštát pod Radhoštěm
Petřvald
Želešice
Hradec Králové 6
Sentice
Brodek u Prostějova
Kladno 2
Kroměříž
Horní Heřmanice
Tuchoměřice
Slavkov
Ostrov
Praskačka
Kozárovice
Bučovice
Trhové Sviny
Záměl
Vladislav
Mikulášovice
Brno Chrlice
Brandýsek
Frýdek-Místek
Zaječice
Bolehošť
Dobrá
Čáslav
Zábrodí
Praha 15
Dobřínsko
Kovčín
Praha 3
Čeladná
Lukavice
Košice
Žďár nad Sázavou
Klatovy
Ořechov
Moravský Krumlov
Karviná
Trutnov HSM
Praha Klánovice
p. Smiřice
Ostrov u Macochy
Ruda nad Moravou
Chyňava
Nezamyslice
Rožnov pod Radhoštěm
Jeníkov
Trmice
Mělník
Žďár nad Orlicí
Vratislávka
Branka u Opavy
Mimoň
Veselí nad Moravou
Blansko
Okříšky
Mutěnice
Veľká Paka
Velká Polom
Čakov
Praha (Nové Město)
Březová-Oleško
Polnička
Skuteč
Vyškov
Bohuňovice
Rájec-Jestřebí
Opava-Komárov
Vrchlabí
Kunčice pod Ondřejníkem
Kunovice
Třebechovice pod Orebem
Tetčice
Benešov
Libina
Terezín
Praha 12
Hrotovice
Benešov u Boskovic
Dvůr Králové nad Labem 1
Červené Pečky
Smiřice
Vortová
Bukovany
Ostrava - Polanka
Ostrava - Michálkovice
Praha 11
Chrudim
Choceň
Drnovice
Česká Lípa
Kvasiny
Ženklava
Vidochov
Broumov
Žďárky
Záhornice
Slaný
Zlín
Praha 4 - Michle
Karlovy Vary
Hrdějovice
Ústí nad Labem
Rudolfov
Královské Poříčí
sobotka
Organizace Četnost
ČTU 33×
Pionýr 29×
Eldorádo, spolek dětí a mládeže 20×
OMAR COMPANY 17×
TÁBOROVÝ KLUB HRADEČTÍ LVI, z. s. 14×
Kondor 13×
DDM Týniště nad Orlicí 12×
Duha 12×
Hnutí Brontosaurus 12×
spolek ka-mil 11×
Asociace TOM 10×
Junák - český skaut, z.s. 10×
Radost - Ostrava 10×
SPJF
Halahoj
Společenství Severských pánů
ČTU- Jesenická oblast
Slovenský skauting
Pionýr, z. s.
Vesmír Říčany, z.s.
Česká rada dětí a mládeže
Modřanská trojka
Klub Pathfinder, z.s.
www.taborybeskydy.cz
CVČ Hrubínka
Asociace TOM ČR, TOM 4330 Hogan
Gaudolino, z.s.
DDM
Centrum volného času Hrubínka
ORION - Středisko volného času Němčice nad Hanou, příspěvková organizace
STROM
ZuM je radost, z.s.
Emergency Extreme
Česká tábornická unie
SVČ Déčko Náchod
Junák - český skaut, 5. středisko Modřany, z. s.
Detská organizácia Yeti
ČTU - Jesenická oblast
TOM Šlápoty Osek
Duha Modrá Střelka
Československý Zálesák - svaz pro pobyt v přírodě
DUHA 2D
ČTU - Placatý kámen
DDM Jihlava
Centrum Jednorožec
Techmania Science Center
N.A.L.
Déčko - Dům dětí a mládeže Rychnov nad Kněžnou
NIDV
Spolek KOKOS
Pionýr Jedovnice
Spolek evropských bojových umění
Dětský oddíl Sportík
-
Dům dětí a mládeže Rychnov nad Kněžnou
Bushcraft Lipník z.s.
Bimbrlata
Lipka
Pionýr, z.s. - Pionýrská skupina Náchod
VIDA! science centrum
Junák
Skaut
ČTU, Jesenická oblast
SVČ Orion
73. pionýrská skupina
DDM Tábor-pobočka Soběslav
Placatý kámen
Rada dětí a mládeže Královéhradeckého kraje, z. s.
Inspiro – středisko volného času Tišnov
Kondor - skupina Čtrnáctka
Eldorádo
Erasmáci
TOM Ježci Horoměřice
11. Zbor Biele Delfíny
Asociace TOM ČR
Občanské sdružení KADET, z.s.-Centrum volného času Hrubínka
ČSZ svaz pro pobyt v přírodě
SEV SEVER Horní Maršov o.p.s.
Dům dětí a mládeže
Duha Bartoňka
PRESS, ANNO JČK. GNF, HBL, Junák
T.K. Brďo Týniště nad Orlicí
MOP Bimbrlata
Dům dětí a mládeže DAMIÁN, Lanškroun
Tvorítko
ZŠ a MŠ Albrechtice nad Orlicí
Pathfinder
www.socialniradce.cz
Rozjeď se z.s.
Klub Hrádek
Tom Kňouři
ATOM Střelka
oddíl Poutníci
Inspiro středisko volného času
ČTU Velké Lucko; SVČ Chomutov
Rozrazil
Spolek Živá voda
EKOKOM
ZŠ Albrechtice nad Orlicí
CENTRUM JEDNOROŽEC, z. s.
Doučovací centrum SOVA Čáslav
Inspiro Tišnov
ČTU-Placatý kámen, Havířov
Duha Křišťál Lutín
DDM Stonožka Nová Paka
Junák – český skaut, z. s.
Sdružení FILIA z. s.
Vesmír Říčany, z. s.
Lužánky
Základní škola a Mateřská škola Mírová 81, Mimoň, DDM Vážka
7 DNÍ, z. s.
www.EnjoyTeam.cz
ČSOP RS Iris
Funny z.s.
Hurá do přírody z.s.
Junák - svaz skautů a skautek ČR
SpT - turistický oddíl mládeže č. 19076
Junák - český skaut, 6. středisko Zlín, z. s., Oddíl Slůňata
Orvo
Salesiánské středisko mládeže – dům dětí a mládeže České Budějovice
TOM Třicítka a Dvojka
ČTU - Placatý kámen, Havířov
PERAMOST o.s.
Development4Project s. r. o.
ČTU, Junák
Jiná Seznamka
SPT
Rescue Camp
Junák - český skaut, středisko Vrbovec Brno, z.s.
Kazimírka
KOLT
SDH Uničov
Happytim ops
Základní škola
Dům dětí a mládeže Jihlava
Úsmev ako dar
KONDOR-Čtrnáctka
Procedo event s.r.o.
Pionýr z.s. Pionýská skupina Náchod
Český svaz chovatelů
školka
PS Hraničář
Rada dětí a mládeže kraje Vysočina
Vesmír Říčany z. s.
DUHA Klubáci
Mravenec - nakladatelství
ZO ČSOP Oriolus
Dům dětí a mládeže Stonožka
Slovenský skauting,
ORION - Středisko volného času
Zálesák
OS Český červený kříž Jablonec nad Nisou
Sokol
Altus, z. s.
CVČ Astra Frenštát p.R.
Inspiro středisko volného času Tišnov
Griffins
SVČ TYMY Holešov
Centrum Jana XXIII.
Pathfinder, z. s. a Hope4kids
Asociace turistických oddílů mládeže ČR, TOM 2713 Roháči
Escala, z. s.
Derwen
MKKIC
SVČ Inspiro
DDM Tábor
DÉČKO - DDM RYCHNOV NAD KNĚŽNOU
SVČ-TYMY Holešov
KARNALI (UK) LIMITED
Zálesák - Svaz pro pobyt v přírodě
Junák - SZT - PrPom
CDS Tamtam o.p.s
CVČ Astra
TÁBOROVÝ KLUB HRADEČTÍ LVI, o. s.
CEEV Živica
ZŠ A MŠ Medlov
SVČ, p. o.
Dům dětí a mládeže, DAMIÁN, Lanškroun
ČTU - Jihočeská
Artušovci / DUHA klubáci
Altus, z.s.
ORION - SVČ Němčice nad Hanou, příspěvková organizace
Středisko volného času, p. o.
Český svaz chovatelů ZO Mikulášovice
Dům dětí a mládeže Praha 3 - Ulita
Pionýr PLEJÁDY Šternberk
Farg - záchranná
SVČ - Tymy Holešov
Sluníčko -- Centrum pro rodinu, zs
Junák - český skaut, středisko Havířov, z.s.
MOP Stopa Klánovice
Klub Pathfinder
Junák - český skaut, 5. středisko Modřany, z.s.
Young Life Brno
SVČ-Tymy
Fit klub Linie s.r.o.