Úvod

Důležité časové milníky

Jsou věci, které si musíte zvolit. Ale jsou také věci, které jsou pevně dané a o těch se dočtete níže:

1) Registrace
registrace příchozích účastníků se otevře v pátek 16.11.2018 od 17:00 na ZŠ Ležáků v Hlinsku

2) Zahajovací ceremoniál
v pátek 16.11.2018 od 21:­30

3) Stravování
snídaně 07:00–08:00
oběd 11:30–13:00
večeře 18:30–20:00

4) Ceremoniál
v sobotu 17.11.2018 od 22:00 v budově Multifunkčního Centra. Na něm, mimo jiné, společně vybereme město, kde se sejdeme v roce 2020

Výzva k předložení kandidatury CVVZ 2020

Obracíme se s výzvou k předložení kandidatury na pořádání CVVZ 2020. Kandidující město, popř. skupina měst zašle vyplněný formulář, kde uvede základní předpoklady, potřebné pro kvalitní realizaci a udržení kontinuity této tradiční akce.

Kandidující města mohou svojí kandidaturu prezentovat na již tradičním programu na CVVZ – Grilování kandidátů, který je zařazen na pátek 16.11. ve 22:30. Včasné předložení kandidatur je velkou pomocí pro organizátora aktuální CVVZ, aby mohl dobře připravit volbu. Ta proběhne na sobotním rituálu dne 17.11.2018

Správní rada Galénova nadačního fondu a organizátoři CVVZ 2018

CVVZtkový zpěvník

Milí kamarádi,

pokoušíme se vytvořit jednotný zpěvník pro CVVZ a rádi bychom Vás poprosili o pomoc s jeho naplněním. Každý z nás má jistě mnoho oblíbených písní, které bychom si společně třeba chtěli zahrát a zazpívat ve večerní čajovně. Přečtěte si prosím sekci Zpěvník a podle tam uvedených pravidel nám pošlete svoje návrhy.

Zpěvník bude určitě v elektronické podobě a pokusíme se jej vytisknout, když nedojde toner :)

Koule

Finanční podpora účastníků CVVZ

GN-GALÉNŮV NADAČNÍ FOND podporuje začínající vedoucí dětských a mládežnických kolektivů a také seniory a pamětníky, kteří mají zásluhy na rozvoji dětského a mládežnického hnutí. Cílem této podpory je snížit finanční bariéru k účasti na Celostátní velké výměně zkušeností (www.cvvz.cz). Mladým vedoucím tak umožnit vzdělávání a další rozvoj, pamětníkům pak umožnit účast na společných setkáních a blízký kontakt se současným hnutím dětí a mládeže.

Web je v našich rukách

Prozatím probíhají úpravy, ale i tak zde naleznete veškeré základní údaje a můžete se na CVVZ do Hlinska přihlásit. Postupně vám budeme přinášet další informace. Už teď se na vás těšíme.

Mapa Hlinska a škol

Mapa Hlinska a škol

Necelý měsíc do začátku si můžete nastudovat mapu Hlinska a škol. Jak jsme zmínili již dříve, tak ZŠ Smetanova bude celá určena ke spaní, najdete v ni také hernu a samozřejmě bufet a na ZŠ Ležáků bude probíhat převážná většina programů, sídlo zde budou mít také prodejci a čajovna a především zde najdete jídelnu. Všimněte si také parkovacích ploch, kterých není mnoho a jak se říká: „Kdo dřív přijde,…“.

Záštita nad CVVZ

Záštita nad CVVZ

Je nám velkou ctí, že letošní CVVZ se uskuteční pod záštitou senátorky za Pardubicko, Přeloučsko a Chlumecko Mgr. Miluše Horské a poslance Parlamentu České republiky Ing. Radka Zlesáka. Zároveň máme radost i ze záštity hejtmana Pardubického kraje JUDr. Martina Netolického Ph.D.

Společně autem na CVVZ

Pokud jedete k nám do Hlinska autem a máte volné místo v autě nebo se naopak nemáte na CVVZ jak dostat, je tu možnost spolujízdy. V článku naleznete aplikaci od BlaBlaCar, kde stačí zadat odkud a kam (samozřejmě do Hlinska) se potřebujete dostat. Pak už si z nabízených jízd vyberete tu nejideálnější. Nejen, že vám to ušetří finanční prostředky, ale pomůžete tím i životnímu prostředí, máte možnost se seznámit s někým ještě před příjezdem na CVVZ a také se vyhnete stresům s parkováním, protože toho pro vás v Hlinsku moc nemáme.

Ubytování na DDM

Je možnost ubytovat se na DDM. Toto ubytování je určeno pro starší, kteří potřebují trochu pohodlí a soukromí. K dispozici je 40 míst, z toho 20 na matracích na zemi a 20 na skládacích lehátkách. Pro ubytování pište na leonamarcel@centrum.cz nebo volejte na 737 114 777.

Přihlašování programů pro lektory

Spustili jsme přihlašování programů pro lektory. Pro ostatní bude přístupné od 1. října.

V tuhle chvíli je zaregistrováno přes 200 programů.

Programová kapacita CVVZ je naplněná, a proto, když pošlete program, tak ho uložíme a počkáme, jestli nějaký lektor „neodpadne“ nebo dostanete noční časový blok.

Milí lektoři, děkujeme, že jste strávili čas přípravou, abychom mohli co nejdříve otevřít přihlašování programů.

Jídelníček je na světě

Pokud již máte CVVZ zaplacenou, můžete si navolit jídelníček. Výběr je z klasického a vegetariánského jídla. Oproti minulým ročníkům je změna, že bez zakliknutí vás systém nepustí dál. Můžete zakliknout „Nechci jídlo“ v tom případě, ale skutečně nic nedostanete. Svou volbu můžete kdykoliv změnit, nejpozději však do 11.11.

Akreditované kurzy NIDV

Povedlo se nám zajistit dva akreditované kurzy: “ Agresivita dětí (a rodičů) a jak ji zvládat (v prostředí školských zařízení pro zájmové vzdělávání)“ a „Šikana mezi dětmi – jak ji rozpoznat, jak na ni reagovat, jak jí předcházet“, po jejichž absolvování účastník získá osvědčení o absolvování příslušného akreditovaného vzdělávacího programu MŠMT.

Každý kurz má 4 bloky(části). K získání certifikátu je potřeba absolvovat všechny 4 bloky (nebo části) akreditovaného programu.

Cena za jeden kurz je 150 Kč

Přednášet bude Mgr. Jan Gabriel Szutkowski

Kam se podíváme v roce 2020?

Jedno z kouzel CVVZ je, že se každý rok koná v jiném městě. Letos se návštěvníci podívají poprvé do Hlinska. Příští rok víme, že se vrátí do Hradce Králové. Co však ale nevíme je, kde se CVVZ uskuteční v roce 2020. Pokud uvažujete, že byste rádi uspořádali CVVZ 2020 ve vašem městě, můžete kandidovat. Více se dočtete v sekci Budoucí ročníky

Předchozí | 1 | Další