Hlavní stránka

Strava a ubytování

Aby Vám systém umožnil přihlašovat se na programy, je nejdřív potřeba ve svém osobním kontu zvolit jídlo a ubytování.

V nabídce naleznete menu s poznámkou, zda se jedná o vegetariánskou či bezlepkovou variantu, jiné diety bohužel nenabízíme. Vybrat můžete také možnost “nechci jídlo” a “neobjednávám nic”, v obou případech nedostanete žádné jídlo, ale pro nás bude lépe, pokud zaškrtnete tu poslední, tzn. “neobjednávám nic”. Stravování lze vybírat nejpozději do 2.11.2020.

Ubytování můžete zvolit mezi třídou ve spací škole (ZŠ Nová) nebo na intru (domov mládeže). Třídy lze volit libovolně, v případě rezervace třídy pro konkrétní skupinu však prosím respektujte počet zamluvených míst. Pokud chcete spát na intru (třílůžkové pokoje), je potřeba nejprve zaplatit poplatek 350,– Kč/os./akce a následně Vám bude umožněno si danou variantu nastavit v systému. Pokud máte někoho, s kým chcete být na pokoji, napište nám na email info@cvvz.cz, bude-li to možné, budeme se snažit Vašim žádostem vyhovět. Číslo pokoje se dozvíte při příjezdu.

Níže najdete odkaz na mapu s vyznačením, kde se nachází spací škola (bod č. 2) a intr (bod č. 4).

https://mapy.cz/s/hagepetero

CVVZ a koronavirus

Aktuální koronavirovou situaci sledujeme. Dle Mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví platného od 1.9.2020 se vnitřních akcí může účastnit maximálně 500 účastníků, z čehož vyplývá, že letošní CVVZ se může zúčastnit maximálně 500 lidí. S omezením souvisí také povinnost účastníků mít ochranu dýchacích cest (roušku, šátek apod.). Konkrétní opatření v rámci CVVZ se budou odvíjet od aktuálních pokynů státních orgánů.

Jsme si vědomi, že situace se může měnit. Pokud by došlo k zákazu konání hromadných akcí, případně výraznému snížení počtu lidí na akcích, musela by být CVVZ zrušena. Pevně věříme, že tato situace nenastane.

Pokud by došlo ke zrušení akce, budou zaplacené peníze za účastnické poplatky a ubytování vráceny zpět.

Spouštíme první várku programů

První programy pro letošní CVVZ zveřejníme v neděli 13.9.2020 v 18:00. Další programy budeme zveřejňovat vždy najednou každých 14 dní. Přihlašování bude umožněno všem, kteří mají zaplacený účastnický poplatek.

Program bude pestrý, můžeme zmínit například akreditované programy Celoroční hry, soutěže a projekty zájmového vzdělávání a Moderní deskové hry a klíčové kompetence. Přednášet bude speciální pedagog PaeDr. Zdeněk Martínek o agresivitě dětí nebo Zvolsi.info o mediální gramotnosti, představíme Nevýchovu a vezmeme Tě do různých koutů světa – třeba do Arménie s cestovatelem Pavlem Svobodou. Chybět nebudou ani stálice jako maraton ve hře Bang.

Zájemci, kteří by rádi připravili svůj program, zejména s tábornickou či oddílovou tématikou, jsou stále vítáni. Program je možné zadat po přihlášení v sekci Moje CVVZ – Nabídka lektorování.

CéVéVéZetková trička

CéVéVéZetková trička

Děkujeme všem, kteří se zapojili do hlasování a pomohli nám tak přiřadit barvy triček. Nyní spouštíme jejich objednávání. Ale pozor, tričko je potřeba objednat a zaplatit do konce září. Všechny potřebné informace najdete v sekci Trička, tak se tam neváhejte vydat.

https://www.cvvz.cz/tricka

Je čas přihlásit se na CVVZ

Doufáme, že se všem tábory vydařily stejně jako nám nebo si je právě užíváte. Máte spoustu zážitků a chcete je sdílet s ostatními? Chtěli byste načerpat inspiraci na nové programy? Naučit se něco nového? Prodebatovat problémy, co vás tíží? Přihlaste se na CVVZ 2020! Přípravy jsou v plném proudu a my věříme, že CVVZ proběhne tak jako každý rok. Informace k letošnímu ročníku naleznete v sekci Propozice.

Trička pro CVVZ

Trička pro CVVZ

Pojďte se zapojit do výběru barvy trička pro účastníky, lektory a pořadatele letošní CVVZ! Anketa probíhá na facebookové události letošní CVVZ.

Pokud nechceš, aby Ti unikly další novinky o CVVZ, „olajkuj“ stránku CVVZ.

Přijeďte na CVVZ lektorovat

Milí účastníci! Doufáme, že vám na letošní CVVZ budeme moci nabídnout co nejpestřejší program a také už na tom usilovně pracujeme. Rádi bychom se letos zaměřili na novou krev (instruktory), a právě jim bychom chtěli pomocí programů na CVVZ předat co nejvíce informací.

CVVZ letos v Budějcích

„V Českých Budějovicích by chtěl žít každý… kromě mě teda“ prohlásil Karel Infeld Prácheňský ve hře „Záskok“, kterou napsal český génius a vynálezce Jára Cimrman. Ale je tomu opravdu tak?

Rekonstrukce webu

Ahoj kamarádi! Stejně jako vy i my pevně věříme, že CVVZka letos proběhne podle původního plánu, tedy 13. – 15. 11. 2020, a v Budějcích už se na vás moc těšíme.

Přihlašovat se na letošní CVVZku je možné už od 1. května 2020, ale zatím samozřejmě nejsou dostupné všechny informace, na které jste zvyklí. Jako třeba, co budeme mít dobrého k jídlu a jiné podstatné a ještě podstatnější info :-) Každopádně na webu pracujeme a informace průběžně doplňujeme. Můžete nás sledovat na Facebooku, kam budeme přidávat všechny aktuality.

Vaši organizátoři

Předchozí | 1 | Další