Přihlášení účastníci

ID Jméno Přezdívka Organizace Oddíl Město Typ
4023 Lenka Neubauerová Dětský oddíl Sportík Dětský oddíl Sportík Praha 5 S ne
2031 Lukáš Krátký Luky KOLT 2.běh - LDT Velká Lečice Dolní Beřkovice S ne
886 Kateřina Linhartová Ency DDM Týniště nad Orlicí Týniště nad Orlicí Týniště nad Orlicí S ne
4280 Eliška Karaffová Sojpi Junák - český skaut, 5. středisko Modřany, z.s. Praha S ne
3473 Kamil Janoušek Pathfinder 130, B.Z.Z.Z Vlastějovice S ne
2898 Šárka Koubová Hroch Kondor Draco, Čtrnáctka Praha L ne
4682 Adam Čáp Áda Spolek Ka-Mil Kladno S ne
706 Kamil Augustýn Kamilek Předklášteří L ne
4446 Adéla Uchytilová Adel Jiná Seznamka Benesov S ne
3923 Blanka MACHÁČKOVÁ Bagheera ČTU Velké Lucko; SVČ Chomutov Laso Chomutov L ne
4699 Barbora Bašková princezna ORION - Středisko volného času Němčice nad Hanou, příspěvková organizace Němčice nad Hanou S ne
4115 Vít Hanzlíček Vítek Častolovice S ne
4513 Majda Horáčková Vpřed Praha 1 S ne
3583 Natalie Ficencová DDM Týniště nad Orlicí Týniště nad Orlicí S ne
3691 Karel Bouda ČTU Cassiopeia České Budějovice S ne
4678 Jitka Nedvědová Konvička spolek ka-mil Kladno S ne
4665 Honza Novák honzin Krnov L ne
3912 Oldřich Slavíček ČTU- Jesenická oblast Šumperk S ne
4694 Pavel Daněk VIDA! science centrum Brno S ne
4685 Jan Donát Dony spolek ka-mil Hřebeč S ne
4670 Alenka Žáková Alča Valašské Meziříčí S ne
4128 Eva Novotná Evča Junák - český skaut, z.s. 65. oddíl Amazonky Praha 9 S ne
1407 Eliška Sommerová Vesmír Říčany, z.s. FUNNY Česká Lípa S ne
3458 Eva Bašková Baškynka ORION - Středisko volného času Němčice nad Hanou, příspěvková organizace Němčice nad Hanou L ne
773 David Truhlík Dave ČTU - Placatý kámen Dráčata Ostrava - Michálkovice L ne
4693 Šárka ČMELÍKOVÁ Šarda Rescue Camp Hronov S ne
2095 Terezka Tylerová Duha Modrá Střelka Náchod S ne
795 Jiří Riki Řeháček, Dr.h.c. - Bílý Riki (8) - PRESS, Asociace NNO JČK. GNF, HBL, Junák Tábor VIP ne
3080 Samer Selbak Sam spolek ka-mil Praha S ne
923 Miloš Kirchmayer Detská organizácia Yeti Bratislava S ne
4698 Iveta Ježková Ivet ORION - Středisko volného času Němčice nad Hanou S ne
4525 Tereza Mojová Havířov S ne
4651 Vojtěch Kavřík Entony DDM Týniště nad Orlicí Olomouc S ne
4415 Denisa Karásková Denča DDM Týniště nad Orlicí Týniště nad Orlicí S ne
3187 Hana Štěpánová Hanča Eldorádo, spolek dětí a mládeže Náchod Náchod S ne
4655 Radek Kania Poštolka Junák - český skaut, středisko Havířov, z.s. Havířov Havířov S ne
4385 Jakub Červený Dukolm Litomyšl S ne
4684 Barbora Fraczkiewicz Nelahozeves S ne
3659 Michal Schmidt Majkl Centrum volného času Hrubínka Vladislav L ne
4690 Jan Herda Herdis Junák – český skaut, z. s. jitřenka loket Královské Poříčí S ne
804 Eliška Janásková Eli Kondor Vpřed, Čtrnáctka Praha S ne
4447 Martin Hlinka hlína Benešov L ne
1417 Lucie Vodrážková Alma Spolek KOKOS Praha S ne
6 Jan Burda Tatanka Rada dětí a mládeže kraje Vysočina Třebíč VIP ne
2767 Martin Köhler Duha Bukovany S ne
1398 Jaroslav Procházka Jája TÁBOROVÝ KLUB HRADEČTÍ LVI, z. s. Hradečtí Lvi o.s. Nová Paka S ne
1342 Jiří Hovorka Brontík Asociace TOM 19199 FANTAN Dobříš L ne
4671 Veronika Kniezková Karviná S ne
4657 Markéta Lipovská Majda Pionýr, z.s. - Pionýrská skupina Náchod Náchod S ne
3595 Ondřej Turek Opičák oddíl Poutníci Praha 10 S ne
4674 Petr Košut Vinařice S ne
1422 Marie Stará Májka Kondor Vpřed Praha 7 S ne
5 Tomáš Lešingr Strejda Vláček ČTU T.O.Kamarádi Šumperk VIP ne
1401 Lucie Brutarová Zrůdě TÁBOROVÝ KLUB HRADEČTÍ LVI, z. s. Hradec Králové 2 S ne
725 Petr Coufal Pítrs Pionýr PS M. Sedláčkové Litomyšl Morašice S ne
4282 Oresta Fedak Orča SVČ Déčko Náchod Náchod S ne
4304 Katarína Franců Kači Slovenský skauting 3. koedukovaný oddiel Eldorado,, 11. zbor Biele Delfíny Bratislava Bratislava S ne
818 Milan Appel Mikin Lužánky Vlčata Brno VIP ne
4469 Dalibor Vích Náča Eldorádo, spolek dětí a mládeže Náchod, oddíl VaTaB Náchod S ne
4669 Michal Beneš školka Beroun S ne
4139 Simon Molenda Razan Společenství Severských pánů Opava-Komárov S ne
4519 Daniel Stehlík Dan Déčko - DDM Rychnov n. Kn. Rychnov nad Kněžnou L ne
717 Vladimír Hora Lapi KARNALI (UK) LIMITED Košice L ne
4299 Lukáš Soukup Tukan Litomyšl S ne
4680 Anna Nedvědová spolek ka-mil Kladno S ne
4589 Ivana Vlachová Kola SPJF Olomouc S ne
2412 Erika Klimešová Erža DDM Týniště nad Orlicí Týniště nad Orlicí Hradec Králové L ne
4276 Klára Jelínková Brno S ne
4695 Klára Šídlová Ostrava S ne
4666 Jiří Čorej SVČ Déčko Náchod Teplice nad Metují S ne
1418 František Vodrážka Spolek KOKOS Praha S ne
1655 Stanislav Čihák Standikok Praha L ne
2510 Lea Vondroušová DDM Týniště nad Orlicí Týniště nad Orlicí S ne
3924 Jiří Červinka Brko Mamuti Praha 5 L ne
1915 David Cermánek Dave Griffins Hradec Králové S ne
4675 Jana Štíplová Praha 6 S ne
4661 Renata Štěpařová Nové Město nad Metují S ne
4654 Jan Lušovský Jenis Procedo event s.r.o. Rožnov pod Radhoštěm S ne
778 Jiřina Falková Jiřka 7 DNÍ, z. s. Mikulov Brno P ne
4683 Filip Quant Horní Bezděkov S ne
2575 Anna Jenčíková Ani DDM Týniště nad Orlicí Týniště nad Orlicí L ne
1887 Jana Kerekesová Karkulka Slovenský skauting 11.zbor Biele delfíny Bratislava Bratislava S ne
3435 Karel Neuschl Asociace TOM ČR Lotři Hronov Žďárky S ne
4687 Jan Bouma Hřebeč S ne
2844 Zuzana Benešová Zujda Základní škola Beroun S ne
2326 Kristian Polichronov Kikišek ČTU-Placatý kámen, Havířov Dráčata Ostrava L ne
4658 Ivana Nováková Dům dětí a mládeže Stonožka Nová Paka L ne
1016 František Hronek Koule Centrum Jana XXIII. Oddíl 127 Zaječice VIP ne
4379 Barbora Čechová Puntík ČSOP Sportík Praha 5 S ne
4295 Michaela Válková Míša Litomyšl S ne
4672 Ivana Poláčková CEEV Živica Veľká Paka S ne
3067 Martin Benák Altus, z.s. Chrudim S ne
727 Matěj Zelinka Worky Altus, z. s. Skuteč VIP ne
4266 Lenka Březinová Odolena Voda S ne
4686 Eliška Rohlenová Brandýsek S ne
4667 Zuzana Vaňková Suzane Náchod L ne
4656 Viktor Goldman Havířov S ne
4584 Martina Holčapková VIDA! science centrum Želešice L ne
4326 Viktorie Habrová Vikča DDM Týniště nad Orlicí Albrechtice nad Orlicí S ne
3295 Renata Krčmářová KRM Renča Eldorádo, spolek dětí a mládeže TUBRODEL Dvůr Klrálové Dvůr Králové S ne
3228 Iva Kufr Berča Hradec Králové L ne
752 Klára Vlášková Klárka ČTU, Junák TK Cassiopeia, Slůňata Modřice L ne
1388 Monika Koubová Aki DDM Týniště nad Orlicí Týniště nad Orlicí L ne
1065 Petr Štěpán Úťa Eldorádo, spolek dětí a mládeže Náchod Náchod P ne
1392 Monika Vodová Mončiči DDM Týniště nad Orlicí Týniště nad Orlicí Týniště nad Orlicí S ne
692 Jaroslav Štandera Robinson Bushcraft Lipník z.s. Lipník nad Bečvou P ne
707 Eva Jenčíková Jana DDM Týniště nad Orlicí Týniště nad Orlicí Týniště nad Orlicí P ne
697 Libor Baláček Džouda Hnutí Brontosaurus klub Remízek Broumov P ne
4664 Jiří Malík Ozon Spolek Živá voda Teplice nad Metují L ne
1402 Tereza Janáková Terka TÁBOROVÝ KLUB HRADEČTÍ LVI, z. s. Hradec Králové P ne
4659 Veronika Chvojková Chvojec Olomouc L ne
4663 Adam Kakrda Kaki Emergency Extreme Karlovy Vary L ne
3882 Vojtěch Pomikálek N.A.L. N.A.L. Studénka S ne
4677 Ondřej Čavojský Zubr Junák - český skaut, z.s. Jitřenka Loket Horni Slavkov S ano
4688 Radek Světlý Kšanda Horoměřice S ano
819 Ludmila Pohanková Kolčava Duha Modrá Střelka Modrá Střelka Zábrodí VIP ano
1482 Barbora Kuklová Všezny Česká tábornická unie T.K. Čtyřlístek Čakov S ano
4679 Jan Heczko Spolek Ka-Mil Kladno S ano
1397 Věra Vozandychová TÁBOROVÝ KLUB HRADEČTÍ LVI, z. s. p. Smiřice P ano
4538 Kateřina Dobrá Dvůr Králové S ano
758 Zuzana Kirchmayer Zuzka Detská organizácia Yeti Bratislava S ano
1468 Jan Horák Jenda Kondor Vpřed Praha S ano
4296 Radek Pulkrabek Pulec Litomyšl S ano
3971 Štěpán Horák Kondor Vpřed, Čtrnáctka Praha S ano
4279 Dana Podzimková Jesky Junák - český skaut, z.s. 5. středisko Modřany Praha 12 S ano
4007 Lukáš Harašta Harry Havířov-Podlesí S ano
4681 Jiří Čáp Praha S ano
4515 Luděk Dobrý Dvůr Králové nad Labem 1 S ano
723 Jan Coufal Jeník Pionýr PS M. Sedláčkové Litomyšl Morašice S ano
759 Jozef Kirchmayer Dodo Detská organizácia Yeti Bratislava S ano
1395 Ládin Vohralík Omar Rada dětí a mládeže Královéhradeckého kraje, z. s. Rychnov nad Kněžnou P ano
4004 Jaroslav Lanča www.taborybeskydy.cz Čeladná S ano
4301 Magdalena Hynková Madla Litomyšl S ano
3609 Monika Vondrášková Veverka TOM Šlápoty Osek Příbram S ano
709 Jan Navrátil Betmen Rada dětí a mládeže Královéhradeckého kraje, z. s. Opatovice nad Labem P ano