Přihlášení účastníci

ID Jméno Přezdívka Organizace Oddíl Město Typ
5542 Jiří Adamec Gumička Junák - český skaut, z.s. ČERVENÉ PEČKY S ano
5567 Mgr. Nela Andresová Česká rada dětí a mládeže Praha 4 VIP ano
818 Ing. Milan Appel Mikin Lužánky - středisko volného času Brno, příspěvková organizace Vlčata Brno S ano
706 Kamil Augustýn Kamilek Česká tábornická unie, z.s. T. K. Rawen Brno Předklášteří S ne
697 Libor Baláček Džouda Hnutí Brontosaurus klub Remízek Nové město nad Metují S ano
5713 Kateřina Balašová Pionýr, z.s. PS Hraničář Šimonovice S ano
2953 Jarmila Balejová Brno S ne
5675 Matěj Balog Mates Pionýr, z.s. Plejády Šternberk S ano
5723 Alica Baníková Alza Slovenský skauting 37.zbor Fatran Martin Martin S ne
1960 Luci Baštecká Praha S ano
5741 Monika Bednářová Halahoj Třebíč S ano
3067 Martin Benák Altus, z.s. Chrudim P ano
3072 Blanka Benáková Občanské sdružení Altus Chrudim P ano
898 Radek Bendakovský ALF Junák - český skaut, z.s. Pardubice L ano
5826 Anna Benediktová Hnutí DUHA Česká Skalice S ano
5918 Pavel Beneš Duha Duha Barrandov Neratovice S ano
5859 Bc. Daniela Berková S ano
5680 Bc. Lucie Bíbová Česká rada dětí a mládeže Praha 1 VIP ano
5504 Sarah Bilerová Sary Praha 10 Vinohrady S ano
5712 Veronika Blažková, DiS. Veru Pionýr, z.s. Brno S ano
5876 Bc. Martina Boleslavská Žijeme naplno Velká Polom S ano
5668 Kateřina Bolková Ostrava DUHA DUHA kříšťál Lutín Ostrava 25 S ne
5868 Matouš Borna Hlinsko S ne
4203 Jana Borovková Džejna Dům dětí a mláděže DDM České Budějovice Ledenice S ano
5910 Michal Borský Česká tábornická unie, z.s. Pardubice S ano
4970 Barbora Boštíková Barča Sebranice S ano
3691 Karel Bouda Česká tábornická unie, z.s. Cassiopeia České Budějovice L ano
1495 Pavel Bouda Pája Česká tábornická unie, z.s. T.K.Cassiopeia České Budějovice VIP ano
4321 Vojtěch Brabenec Vortová L ano
5387 Soňa Brandejsová Pionýr, z.s. Brno S ne
5794 Juraj Brindza Ďuro NAŠE SLNKO, o.z. Vlčia svorka Bratislava S ano
5779 Vendula Brožkovcová S ano
5861 Vlasta Brůčková Dům dětí a mláděže Sudoměřice u Bechyně S ano
5740 Veronika Břenková Asociace TOM TOM Práčata Rapšach Rapšach S ne
4266 Lenka Březinová Odolena Voda S ano
5202 Štěpánka Březinová Gaudolino, z.s. Bludov S ne
2682 Jan Břinka Hans Radost-Ostrava, z.s. Brno S ano
4306 Roman Buchtel Růža KLUB PATHFINDER z.s. Brandýs nad Orlicí S ano
6 Jan Burda Tatanka Občanské sdružení KADET, z.s. - Centrum volného času Hrubínka Třebíč VIP ano
5796 Anna Burdová Česká tábornická unie, z.s. Týniště nad Orlicí S ano
1601 Lenka Burdová Venci Občanské sdružení KADET, z.s. - Centrum volného času Hrubínka Třebíč S ano
5832 Ing. Magdaléna Bürgerová Majda Letní tábor Krasnice, z.s. Pardubice S ano
5744 Šimon Buřt ZuM je radost, z.s. Prostějov S ano
5477 Eva Cigánková Kladno S ano
5893 Lauren Imari Cooková Lori Duha Barrandov Vykáň S ano
725 Petr Coufal Pítrs Pionýr, z.s. PS M. Sedláčkové Litomyšl Morašice S ne
5929 Tereza Cupáková Cupi Duha Brno S ano
4681 Ing. Jiří Čáp Spolek Ka-Mil Praha S ano
5856 Jana Čapková, DiS. Dům dětí a mláděže Vamberk S ano
5062 Bc. Jana Čápová Moudrá sova, spolek Hradec Králové - Kukleny (část) L ne
4441 Mgr. Lenka Čápová Moravská Třebová S ano
5765 Ing. Ivana Černíková Pusa Asociace TOM TOM 4327 Sedmička Ostrava-Poruba S ano
2844 Zuzana Černovská Zujda JEJDA..., z.s. Beroun S ano
5474 Eliška Červená Králův Dvůr S ano
3398 Lucie Červená Králův Dvůr S ano
5478 Michaela Červená Králův Dvůr S ne
752 Klára Čonková Klárka Junák - český skaut, z.s. 95. Quercus Modřice S ne
4694 Mgr. Pavel Daněk Science Brno L ano
5515 Veronika Daníšková Drobek Asociace TOM TOM 2611 Lesani Karviná Karviná S ano
4778 Ester Davidová Kondor Konfederace nezávislých – dětská organizace, z. s. Vpřed Praha S ano
4103 Agadise Derflová Aga Pionýr, z.s. 68. pionýrská skupina Lvíčata Praha S ano
4515 Luděk Dobrý ELDORÁDO, spolek dětí a mládeže Dvůr Králové S ne
5864 Zbyněk Doležal Paklíč Občanské sdružení KADET, z.s. - Centrum volného času Hrubínka Bochovice S ano
5795 Bc. Michaela Doležálková Mája Letní tábor Krasnice, z.s. Rekreační středisko Krasnice Skuteč S ano
5809 Bc. Michaela Doležalová Česká rada dětí a mládeže Třebíč VIP ano
5597 Lukáš Doležel Frišťa Duha Kříšťál Lutín Rudice S ano
4478 Tereza Dolníčková Asociace TOM Rosice S ne
4064 Michal Donát Hnutí Brontosaurus Rozruch Praha L ano
3992 Bc. Eliška Dostálová Nové Město na Moravě S ano
3312 Roman Doubrava Česká tábornická unie, z.s. T.O.Kamarádi Šumperk S ano
5623 Simona Doubravová Česká tábornická unie, z.s. Šumperk S ne
5669 Eva Dovrtělová Pionýr, z.s. Šternberk S ano
2623 Kateřina Drásalová Česká tábornická unie, z.s. T.O.Kamarádi Šumperk S ano
2092 Nelson Dufek Nelson Hnutí Brontosaurus ZČHB 1.Brďo Tišnov Gingo, Tišnov S ano
5878 Simona Dulíková Hnutí DUHA Neratovice S ano
5473 Valerie Ďurianová Vaya Asociace TOM 4312 Třicítka a Dvojka Dobroslavice S ano
5785 Nikola Dušková Babeta Česká tábornická unie, z.s. L.T. Brďo Týniště nad Orlicí S ano
5590 Jakub Dvořák Kuba Pionýr, z.s. Poletušky Velká Bystřice Velká Bystřice S ano
1824 Petr Dvořák Xˇandy Pionýr, z.s. Poletušky Velká Bystřice Velká Bystřice S ano
4866 Tobiáš Dvořák Batman Hnutí Brontosaurus ZČHB 1.Brďo Tišnov Gingo Tišnov S ano
5568 Lucie Dvořáková Lůca Junák - český skaut, z.s. 6., Červené Pečky Červené Pečky S ano
1584 Martina Fajglová Dům dětí a mláděže Déčko Rychnov nad Kněžnou S ano
4131 Martina Fajglová Marťa Dům dětí a mláděže Kostelec nad Orlicí S ano
778 Jiřina Falková Jiřka 7 DNÍ, z. s. Mikulov Brno S ne
5509 Marie Fejtová Mája Občanské sdružení KADET, z.s. - Centrum volného času Hrubínka Třebíč S ano
5651 Marie Anna Fejtová Mája Občanské sdružení KADET, z.s. - Centrum volného času Hrubínka Hrubinka Třebíč S ne
5754 Jan Fiala Trutnov S ano
5898 Bc. Adéla Fialová Pionýr, z.s. Tábor Steré Hamry Ostrava S ano
5378 Klára Fialová Drak Asociace TOM TOM 21009 Poutníci Šestajovice S ano
4877 Kristina Fidlerová Kondor Konfederace nezávislých – dětská organizace, z. s. Arálie Praha 5 S ano
5257 Tereza Fidlerová Kondor Konfederace nezávislých – dětská organizace, z. s. Arálie Praha S ano
5757 Josef Fichna Asociace TOM Orion Hlučín Ostrava S ano
5763 Mgr. Miroslava Filipi ZŠ Moravany, okres Pardubice Skuteč S ano
5229 Anna Fišerová Anka MOP Stopa Klánovice MOP Stopa Klánovice Praha Klánovice S ano
5879 Jakub Flekal Flíček S ano
4334 Bc. Jakub Fraj Česká rada dětí a mládeže Táborová osada Petrklíč Praha (Nové Město) VIP ano
4537 Alena Franková Ája Kondor Konfederace nezávislých – dětská organizace, z. s. Arálie, Čtrnáctka Praha 1 S ne
2417 David Furmánek Dave Radost-Ostrava, z.s. - Ostrava Ostrava S ano
5441 Bc. Danča Fusková Pionýr, z.s. PS Táborníci Valašské Meziříčí Valašské Meziříčí 1 S ano
5788 Vít Gaďurek Hnutí DUHA Duha klub Dlažka Praha 9 - Satalice S ne
5678 Jaroslav Gajdoš Junák - český skaut, z.s. 62, 7 Holešov S ano
3083 Jan Galajda honzag Spolek Ka-mil Kladno S ano
2387 Michaela Geržičáková Míša Inspiro - středisko volného času Tišnov Brno L ano
3466 Miluše Gicklhornová dříve Nechvátalová Sdružení FILIA z. s. Brno - Řečkovice S ne
5836 Marek Gilík OpavA S ano
3372 Petr Glajc pitris Duha Duha AZ Brno S ano
5783 Eva Glogarová VIDA! Bernartice nad Odrou S ano
1077 Jakub Gregor Kuba Vesmír Říčany, z.s. Říčany Říčany S ano
5514 Václav Grobelný Škrobák Asociace TOM TOM 2611 Lesani Karviná Orlová S ano
5177 Šárka Gütlerová Sluníčko - Centrum pro rodinu, z.s Pardubice S ne
4647 Jan Gutvirt Goofy Praha 5 L ne
5709 Naděžda Gutzerová Voršila Altus, z.s. Chrudim P ano
1595 Dominik Habermann Třešť S ne
4805 Matěj Habr ELDORÁDO, spolek dětí a mládeže VaTaB Náchod S ano
3097 Jana Halúzová Lipka – školské zařízení pro environmentální vzdělávání Brno, příspěvková organizace Rájec-Jestřebí S ano
5887 Jaroslav Hamřík OSJO, z.s. Tatenice S ano
5725 Mgr. Lucie Hanilcová Dům dětí a mláděže Karlínské Spektrum Praha S ne
5808 Barbora Hanusová Letní tábor Krasnice, z.s. Rekreační středisko Krasnice Pardubice S ano
4837 Petra Hašková Young Life Brno Brno S ano
5873 Pavel Havelka Duha - sdružení dětí a mládeže pro volný čas, přírodu a recesi Expedice Brno-sever S ano
2054 Hana Havelková Soptík Základní škola a mateřská škola Na Beránku v Praze 12 Praha 4 S ano
1579 Václav Havlíček Hnutí Brontosaurus ZČHB 1. BRĎO Tišnov Gingo Tišnov S ano
4679 Jan Heczko Spolek Ka-Mil Kladno S ano
5671 Veronika Hečová Elliott Duha Křišťál Lutín Olomouc S ano
5789 Alžběta Hefnerová Česká tábornická unie, z.s. T. O. Hunkpapa Chomutov S ne
5830 Hana Hejlová Felix Duha Křišťál Lutín Šumvald S ne
5933 Anna Herzánová Asociace TOM Rosice S ne
5520 Adéla Hladíková Lumpy Junák - český skaut, z.s. Týnec nad Labem S ano
4257 Kateřina Hladišová Uherský Brod L ano
4447 Martin Hlinka hlína Benešov S ano
5782 Kateřina Hloucalová Spolek KOKOS Bechyně S ano
5843 Radka Hluštíková Zlín S ano
5227 Aleš Hoffman Alí Letní tábor Krasnice, z.s. Rekreační středisko Krasnice Pardubice S ano
5822 Eliška Holá Náchod S ano
4584 Martina Holčapková VIDA! science centrum Želešice L ano
5663 Terezie Holíková Meddie Junák - český skaut, z.s. 5. středisko Modřany Praha S ano
5708 holubickaRa@seznam.cz Radka Holubcova Pionýr, z.s. Červená Voda Červená Voda S ano
5927 Ing. Anna Holubová Sušice S ne
5726 Markéta Holubová Maky Hnutí Brontosaurus Praha S ano
1468 Jan Horák Jenda Kondor Konfederace nezávislých – dětská organizace, z. s. Vpřed Praha S ano
5738 Marie Horáková Halahoj Kosmonosy S ano
943 Mária Horníková Majka neformální skupina Cardio Youngs Bratislava L ano
4788 Kateřina Horská Kačka Dům dětí a mláděže Kostelec nad Orlicí S ano
3229 Natálie Hortová Radost-Ostrava, z.s. Ostrava S ano
4563 Ondřej Hošek Pinďa Česká tábornická unie, z.s. Jesenická oblast, T.O.Kamarádi Šumperk S ne
3922 Martina Hošková Shark Dům dětí a mláděže DDM Praha 9, středisko 24 Sever Praha Praha 8 L ano
5393 Karolína Houdková Duha Štít Olešnice S ano
5586 Matěj Hovádek metwu Duha Duha 2D Náchod S ano
1342 Ing. Jiří Hovorka Brontík Gamecon deskovky Pardubice L ano
5777 Alena Hrabáková Ála Asociace TOM Tom Bobři Úštěk S ne
3321 Miroslav Hrabinec Nemo DUHA Děti slunce Kunovice S ne
4986 Jindřich Jeff Hrnek Jeff Chrudim S ano
1016 František Hronek Koule Centrum Jana XXIII., z.s. Oddíl 127 Zaječice VIP ano
3420 Jana Hronková Jáňa Centrum Jana XXIII., z.s. Oddíl 127 Hlinsko S ne
5867 Zuzana Hronková Žužu Farg - záchranná o.s. Hlinsko S ne
5450 Gabriela Hučíková Gapa Asociace TOM Vsetín S ne
5451 Markéta Hučíková Maréna Asociace TOM Vsetín S ne
5903 Tomáš Huf Houfnice Česká tábornická unie, z.s. TO. Kamarádi Šumperk S ano
5737 Jonáš Húska Johny Asociace TOM TOM 2611 Lesani Karviná Karviná 7 S ano
4301 Magdalena Hynková Madla Pionýr, z.s. PS M. Sedláčkové Litomyšl Litomyšl S ano
1497 Jana Chadimová Jana DDM DDM Mor.Třebová Moravská Třebová S ano
4137 Jana Chladová Hnutí DUHA Miřetín Praha 4 S ano
3369 Blanka Chytilová Cvrček Kojetín S ne
1951 Veronika Chytrá Dům dětí a mláděže Týniště nad Orlicí S ano
4676 Zuzka Izera Sluníčko -- Centrum pro rodinu, zs Sluníčko Pardubice Pardubice S ne
5911 Adam Jalůvka Bažant Žijeme naplno z.s. Ostrava-Koblov S ano
5884 Lásková Jana OSJO, z.s. Dlouhá Třebová S ano
5318 Matouš Janda Hnutí Brontosaurus Tišnov S ano
5746 Ondřej Janda Čenda Halahoj Hrotovice S ano
5784 Nikola Jankovič Spolek Kokos Rudná S ano
5662 Ing. Michal Janoušek Janoušek KAPAP CZECH Dobříš - Dobříš L ano
5429 Jáchym Janů Český svaz ochránců přírody Praha5 S ano
2377 Jan Januš J.J. Radost-Ostrava, z.s. Brno Zubří S ano
2371 Jan Januš Henry Radost-Ostrava, z.s. Ostrava Zubří L ano
2378 Zdeňka Janušová Radost-Ostrava, z.s. - Ostrava Zubří S ano
5904 Lukáš Jaroš Dobby Pionýr, z.s. 73. PS dětský oddíl Krakeni Praha 10 S ano
5812 Jakub Javorský Grizly Naše Slnko, o.z Vlčia Svorka Bratislava S ano
5551 Magdaléna Jelínková Majda Junák - český skaut, z.s. 6., Červené Pečky Červené Pečky S ano
707 Eva Jenčíková Jana DDM Týniště nad Orlicí Týniště nad Orlicí Týniště nad Orlicí L ano
4433 Kateřina Joachimsthalerová Dům dětí a mládeže Vamberk Záměl S ano
5853 Ing Daniel Jokl Medvěd Dorostová unie Úholičky S ano
5601 Lucie Joudová ELDORÁDO, spolek dětí a mládeže Praha 8 S ano
3195 Jaroslav Juda Jarda DUHA AZ Velká Losenice S ano
1902 Ivan Jung Mexičan Sdružení přátel Jaroslava Foglara, z.s. smp-spjf Ostrava L ano
2219 Martin Jung Maťo Asociace TOM N.A.L. Ostrava L ano
1691 Mgr. Vlastimil Jura Kočičák Mladí chovatelé zvířat, z.s. ZO chovatelů koček Praha 8 Stehelčeves VIP ano
2646 Martin Kadlec Kadli Duha Duha AZ Žďár nad Sázavou S ano
3342 Miroslav Kadlec DUHA Duha, AZ Žďár nad Sázavou S ano
4244 Eliška Kadlecová Hnutí Brontosaurus Blansko S ano
4345 Bc. et Bc. Pavla Kafková KLUB PATHFINDER z.s. Praha 6 VIP ano
5724 Zdeňka Kalousová Zdeňka Pionýr, z.s. Kameničná S ano
4417 Stanislava Kantorová Duha Jesenice S ano
4280 Bc. Eliška Karaffová, DiS. Sojpi Junák - český skaut, z.s. Junák - český skaut, 5. středisko Modřany, z.s. Praha 5 S ano
5730 Denisa Karásková Denča Česká tábornická unie, z.s. T.K. Brďo Týniště nad Orlicí S ano
3986 Miroslava Kerekesová Mirka Slovenský skauting 11.zbor Biele delfíny, T.O. Carrigo Bratislava S ano
758 Zuzana Kirchmayer Zuzka Bratislava S ne
5233 Zdeněk Kirnig SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Dašice Pardubice S ano
5652 Nikola Klasová 1422 S ne
4132 Ing. Jan Klec Tesák Pionýr, z.s. Čápata Olomouc L ano
5914 Jakub Klejzar Karotka Javořice z. s. Oddíl Vlčata Jihlava Jihlava S ne
5899 Adéla Klejzarová Křéča Javořice z.s. Oddíl Vlčata Jihlava Jihlava S ano
2464 Milan Klimeš Vesmír Říčany, z.s. CVIKOV Cvikov S ano
5890 Jakub Knápek OSJO, z.s. Lanškroun S ano
5888 Karolina Knápková OSJO, z.s. Lanškroun S ano
5871 Štěpán Knecht Peepa Hnutí Brontosaurus BRĎO 96. Šiška Tišnov Tišnov S ano
5659 Martin Kočárek Marťas Děti bez hranic Most S ano
5761 Mgr. Václav Kodytek Masarykova ZŠ a MŠ Kunvald Žamberk S ano
5793 Mgr. Klára Kodytková Kunvald S ano
5804 Nela Kodytková Žamberk S ano
2767 Martin Köhler Duha Štít Bukovany VIP ano
2801 David Kolesík Maleda Hnutí Brontosaurus BRĎO Vlkani Mikulčice Mikulčice S ne
2572 Tomáš Kolouch Tomík Skaut ABS Stopaři, Lesní Moudrost Brno S ano
5828 Karolína Komeštíková DUHA DUHA Barrandov Neratovice S ano
5665 Mikuláš Konečný Miky Duha Křišťál Lutín Ostrava S ano
5850 Rostislav Konůpka Hnutí Brontosaurus Regionální centrum Hnutí Brontosaurus Praha Praha 11 S ano
5829 Martina Kopecká DUHA Barrandov DUHA Barrandov Čelakovice S ano
4190 Hana Korčáková Dům dětí a mláděže Ledenice S ne
4144 Martin Kos Vrabčák Hnutí Brontosaurus ZČHB 1.Brďo Tišnov Gingo Tišnov L ano
5854 Adriana Kosová Rozárka Hnutí Brontosaurus ZČHB 1.Brďo Tišnov Gingo Tišnov S ano
4867 Lucie Kosová Ještěrka Hnutí Brontosaurus ZČHB 1.Brďo Tišnov Gingo Tišnov S ano
5762 Mgr. Milena Kostečková Think Creative, s.r.o. Jílové u Prahy L ne
5851 Mgr Josef Kostelecký, MBA Dorostová unie Ústí nad Labem S ano
4418 Jiří Košťal Duha Jesenice S ano
5673 Matěj Košulič Maty DBH, Jump Family Most Most S ano
4691 Jiří Kotek Tlusťoch Česká tábornická unie, z.s. T.K. Toulavý vítr České Budějovice L ano
5753 Oksana Koteljuchová Prostějov S ano
2640 Anna Kotlářová Áňa Česká tábornická unie, z.s. T.O. Grimovy Doly Vamberk S ano
1138 Lucka Kotlínová Praha S ano
803 Jakub Kotrla Zelí Kondor Vpřed Praha S ano
804 Eliška Kotrlová Eli Kondor Konfederace nezávislých – dětská organizace, z. s. Vpřed, Čtrnáctka Praha S ano
5656 Kristýna Kotyzová Dům dětí a mláděže Pecháček Třebíč S ano
1957 Lenka Kotyzová Brouček Dům dětí a mláděže Pecháček Třebíč S ano
5922 Jan Kouba Koubič Duha Duha Barrandov Praha 5 S ano
5814 Lucie Koubková Moravian Science Centre Brno, příspěvková organizace Brno S ano
1100 Alena Koubová Bigi Praha S ano
2898 Šárka Koubová Hroch Kondor Konfederace nezávislých – dětská organizace, z. s. Čtrnáctka Praha L ano
5266 Marek Kovalovsky Slovenský skauting 11. zbor Biele delfíny, T.O Carrigo Stupava S ano
5907 Ondřej Kozák Pionýr, z.s. Jakubovice S ne
4414 Dominik Kozub Domča Duha AZ Žďár nad Sázavou S ano
5863 sára krabcová sára Duha Duha AZ žďár nad sázavou S ano
4523 Jiří Král Jitralar Pionýr, z.s. 73. pionýrská skupina Vodovod, oddíl Krakeni Praha S ano
5798 Kateřina Králová Pionýr, z.s. 73. PS Vodovod, oddíl Krakeni Praha S ano
5886 Lenka Kramářová OSJO, z.s. Rousínov S ano
5721 Jan Kraus Pionýr, z.s. PS Hraničář Chomutovice S ano
828 Kristýna Krausová Ginger ATOM TOMFTOM Praha 2 S ano
5813 Paulína Krebsová Naše Slnko, o.z Vlčia Svorka Bratislava S ano
5371 Daniel Krejčí Fix Pionýr, z.s. Hranice na Moravě L ano
5921 Eva Kremláčková Evča Oddíl Vlčata JAVOŘICE, z.s. Oddíl Vlčata Jihlava S ano
5919 Jana Kremláčková Poník Oddíl Vlčata JAVOŘICE, z.s. Vlčata Jihlava S ano
2194 Renata Kremláčková Srna Jihlava S ano
5436 Abigail Kročová Hnutí Brontosaurus ZČHB 1.Brďo Tišnov Tišnov S ano
3885 Matěj Krunčík Duha Modrá Střelka Náchod S ano
5732 Alena Krzyžánková Praha 9 - Čakovice S ano
5448 Kateřina Křehlíková Opice Hnutí Brontosaurus ZČHB 1. Brďo Tišnov Gingo Tišnov S ano
3793 Jana Kubátová Třebíč S ne
1772 Gabriela Kubíčková Gabča Praha S ne
5770 Filip Kudrna Spolek Kokos Praha 3 S ano
5892 Pavlína Kuchaříková Hnutí Brontosaurus Moravský Krumlov S ano
4112 Ing. Radan Kukal Duha Ústřední kancelář Duhy Praha 4 S ano
5720 Martin Kuřík Tlusťoch Junák - český skaut, z.s. Jilm Jilemnice Studenec u Horek S ano
5764 Ludmila Kuříková Asociace TOM TOM Litomíci Teplice S ano
5128 Jirka Kyselák Šmodra Junák - český skaut, z.s. 75. odd. Derwen, 5. středisko Modřany Praha S ano
5750 Jakub Lacina Kubajz Asociace TOM Česká Lípa S ne
4004 Jaroslav Lanča ”Žijeme naplno” z.s. Čeladná S ano
4739 Kamila Langová Kamča MŠ Mozaika Jihlava S ano
5772 Lukáš Lebeda Junák - český skaut, z.s. 14., Červené Pečky Červené Pečky S ano
2759 Markéta Leifrová Inspiro - středisko volného času Tišnov Tišnov S ano
5748 Matěj Lejsek Maty Asociace TOM TOM Dakoti Česká Lípa S ne
5 Tomáš Lešingr Strejda Vláček Česká tábornická unie, z.s. T.O.Kamarádi, Jesenická oblast Šumperk VIP ano
3246 Daniel Lev netopejr Spolek evropských bojových umění Kladno Kladno 2 S ano
5303 Oldřich Lhotský Louny L ano
4289 Lesana Liptovská Lesana Slovenský skauting Oddiel Carrigo, 11. zbor Biele delfíny Bratislava S ano
2483 Mgr. Lucia Liptovská Špagi Slovenský skauting T.O. Carrigo, 11. zbor Biele delfíny Bratislava S ano
4716 Bohdan Liptovský Slovenský skauting 11. Zbor biele delfíny Bratislava S ano
4814 Zbyněk Liška Pionýr, z.s. PS Hraničář Pardubice S ano
4822 Aneta Lojčíkova Áňa T.J. Sokol Všetuly Holešov S ne
5821 PhDr. Tereza Lubasová, Ph.D. Chrudim L ne
3331 Tea Lukášková Halahoj Třebíč S ano
5431 Magdaléna Lukešová Magdič Lichnov S ano
2603 Martina Macků Malvi Lipka – školské zařízení pro environmentální vzdělávání Brno, příspěvková organizace TK Tuláci Blansko,, Lipka, Ulita Blansko Blansko S ne
3923 Blanka MACHÁČKOVÁ Bagheera Česká tábornická unie, z.s. ČTU- Velké Lucko, Laso - SVČ Chomutov Chomutov L ano
5475 Ing. Daniel Machala A.C. Žijeme naplno Praha S ano
4024 Ondřej Machulda Pionýr, z.s. 68. pionýrská skupina Lvíčata Praha S ano
1592 Roman Málek Roman Altus, z.s. Chrudim Chrudim P ano
2375 Filip Malý Řízek Kostíci Kostíci Cerekvice nad Bystřicí L ano
2286 František Malý Malíček Cerekvice nad Bystřicí S ano
5409 Viktorie Marečková Tygřík Hnutí Brontosaurus ZČHB 1.Brďo Tišnov Gingo Tišnov S ano
5872 Jiří Marek Borci Tábory Nás Baví, z.s. Sloup S ano
4577 Vít Marek Sdružení přátel Jaroslava Foglara, z.s. 44. OBS Tygří Dráp Štramberk S ne
4109 Vojtěch Marek Volta SPJF 44. OBS Tygří Dráp Štramberk S ne
5834 Šárka Marianová Praha S ano
5915 Veronika Maroušková DUHA Barrandov Praha S ano
5666 Cecilie Mařáková Pionýr, z.s. PS Plejády Šternberk Šternberk S ano
5654 Alena Matějáková Křtiny S ano
5733 Kristýna Matějíčková Praha 4-Braník S ano
5755 Adéla Matějková Žijeme naplno Brno S ano
5902 Mirka Matějková Míra Asociace TOM TOM Dakoti Česká Lípa S ne
4832 Kateřina Matoušová Dům dětí a mláděže Jihlava S ano
5642 Saša Mayrhoferová Mladí chovatelé zvířat, z.s. Buštěhrad S ne
4852 Vít Mičkech Česká tábornická unie, z.s. Jesenická oblast, T.O.Kamarádi Šumperk S ne
5767 Tereza Mihulová VIDA! science centrum Újezd u Brna S ano
5819 Tereza Michalíková Moravian Science Centre Brno Bratislava S ano
5857 Tereza Michálková Česká tábornická unie, z.s. Klášterec nad Ohří S ano
5452 Kateřina Mikulková Azi Junák - český skaut, z.s. Přístav Eskadra Ostrava Ostrava S ano
1625 Radka Mikušková Sluníčko Pionýr, z.s. 48.PTO Stezka Brno S ne
5760 Jaroslav Milý Česká tábornická unie, z.s. T.K. Brďo Týniště nad Orlicí S ano
4031 Radovan Mlejnek Ráďa Pionýr, z.s. 68. PS Lvíčata Praha 8 S ano
4099 Daniela Mohaupt Vesmír Říčany, z.s. Strančice S ano
5870 Natálie Mornštejnová Tali Hnutí Brontosaurus Brďo Pardubice a KPL Pardubice S ano
3235 Karolína Morská Radost-Ostrava, z.s. Ostrava-Poruba S ano
5722 Magda Mrklovská Pionýr, z.s. PS Hraničář Žamberk S ano
5799 Tomáš Mrkous DUHA Barrandov DUHA Barrandov Všenory S ano
5897 Bc. Lucie Mrozovská "Žijeme naplno" z.s. Ostrava S ano
5672 Yvonne Naušová Yvka www.EnjoyTeam.cz Praha S ano
709 Jan Navrátil Betmen Rada dětí a mládeže Královéhradeckého kraje, z. s. Opatovice nad Labem S ano
5310 Matěj Navrátil Frodo Hnutí Brontosaurus ZČHB 1. Brďo Tišnov gingo Tišnov S ano
5917 Eliška Navrátilová Neliška, Nela Pionýr, z.s. Praha S ano
3598 Káťa Navrátilová Táborový klub Hradečtí Lvi z.s. Opatovice nad Labem S ano
4510 Lucie Navrátilová Lucka Táborový klub Hradečtí Lvi z.s. Opatovice nad Labem S ano
3079 Ing. Lucie Navrátilová Táborový klub Hradečtí Lvi z.s. Opatovice nad Labem S ano
5566 Roman Nebeský Chotětov S ano
5204 Richard Nečas Šmoula Hnutí Brontosaurus ZČHB 1.BRĎO Tišnov Gingo Deblín S ano
3957 Lucie Nečasová Ježeček Český svaz ochránců přírody Kostíci Cerekvice nad bystrici S ne
5743 Tadeáš Nedoma Táda ZuM je radost, z.s. Kostelec na Hané S ano
4470 Mgr. Zuzana Nedomová Zuza ZuM je radost, z.s. Kostelec na Hané S ano
4678 Jitka Nedvědová Konvička spolek ka-mil Kladno S ne
5780 Kitty Nedvědová Kíttě Spolek Kokos spolek KOKOS Praha 4 S ano
4763 Tereza Nedvídková Tea Kondor Konfederace nezávislých – dětská organizace, z. s. Vpřed Praha 2 S ano
3040 Zorka Nejezchlebová ZŠ Gajdošova Brno L ne
5769 Petr Nekvinda S ano
5486 David Němec Junák - český skaut, z.s. Jestřebí S ano
3589 Tomáš Němec Vesmír Říčany, z. s. Praha 9 S ano
5923 Kateřina Neradilková Duha Duha Barrandov Praha S ne
5889 Stella Netolická OSJO, z.s. Lanškroun S ano
5925 Nicole Nevická Vesmír Říčany, z.s. Říčany u Prahy S ano
5774 Jakub Nohýnek Junák - český skaut, z.s. Junák Červený Pečky Kolín S ano
5775 Matěj Nosek Jeseník S ano
2559 Bára Nováková Samara Kondor Konfederace nezávislých – dětská organizace, z. s. Vpřed Nelahozeves S ano
3978 Kristýna Novaková Týna Nelahozeves S ano
5817 Mgr Janka Novotná ZŠ Hodžova Trenčín ŠKD Trenčín S ne
5862 David Novotný Heri Hnutí DUHA Duha AZ Brno S ano
5846 Ema Olivová Spolek Kokos Tábor S ano
765 Vítězslav Ondráček Víťa Pionýr, z.s. 10. PTO Severka Brno S ne
5426 Vojtěch Ondráček Hnutí Brontosaurus ZČHB 1. BRĎO Tišnov Gingo Tišnov S ano
3476 Hana Ondráková Hanka Hnutí Brontosaurus ZČ HB Klub přátel Lukova Pardubice S ne
5818 Lucie Orlová Moravian Science Centre Brno, příspěvková organizace Lobodice S ano
4754 Jana Oudová Janča Česká tábornická unie, z.s. T.K. Čtyřlístek České Budějovice S ano
5901 Ema Paclíková Nový Malín S ano
1980 Bc. Lenka Palánová Léňa Občanské sdružení KADET, z.s. - Centrum volného času Hrubínka Hrubínka Brno S ano
2079 František Pangrác Praha S ano
5805 Jan Papcun Junák - český skaut, z.s. 14 Červené Pečky S ano
3202 Martin Pastyřík Pasťa Duha Duha AZ Žďár nad Sázavou S ano
2513 Veronika Patzelová Packa Inspiro - středisko volného času Tišnov Tišnov S ano
5838 Zuzana Pavlíčková Dům dětí a mláděže Rychnov nad Kněžnou S ano
3452 Bc. Iveta Pečenková Ivet Dům dětí a mláděže DDM Veselí nad Lužnicí Tábor S ano
5781 Adéla Pechová Spolek Kokos Chotoviny S ano
5455 Laura Pelčáková Lau Hnutí Brontosaurus ZČHB 1. Brďo Tišnov Brno Řečkovice S ano
5916 Matyáš Pešek Duha Duha Barrandov Krouna S ano
846 Radka Pešlová Lobi www.socialniradce.cz Brno L ano
5842 Ladislava Peštová Laďka Koclířov S ano
4820 Edita Petráňková Edit Pionýr, z.s. PS Hraničář Hradec Králové S ano
4516 Jaroslav Petřek Jaroušek Dům dětí a mláděže Rychnov nad Kněžnou S ne
5880 Jiří Píše OSJO, z.s. Ústí nad Orlicí S ano
5745 Jan Pittner Píťa Asociace TOM Česka Lípa S ano
4279 Dana Podzimková Jesky Junák - český skaut, z.s. 5. středisko Modřany Praha 4 S ano
819 Ing. Ludmila Pohanková Kolčava Duha z. s. Modrá Střelka Zábrodí L ano
3879 Paša Pokorná Pionýr, z.s. 66. PTO Brabrouci, PS Modřice Modřice S ano
3694 Jan Pokorný poky Duha Alternativní Zóna Žďár nad Sázavou S ano
5786 Lada Poláčková Šio Česká tábornická unie, z.s. T. O. Hunkpapa Chomutov S ano
5714 Mgr. Lenka Poláčková Pežuta Win Česká tábornická unie, z.s. T.O.Hunkpapa Chomutov p.s. Chomutov S ano
5537 Tereza Poláková Jogi Žijeme naplno Opava S ano
5934 Ondřej Polanský Asociace TOM Rosice S ne
5791 Adam Poledník Muffin Asociace TOM TOM 2611 Lesani Karviná Karviná 4 S ano
5735 Sára Porciatti Jahoda Asociace TOM TOM 2611 Lesani Karviná Karviná 7 S ano
2848 Tomáš Pospíšil Ťuja Duha Křištál Lutín Lutín S ano
2645 Tomáš Pospíšil Stoupa Duha Křišťál Lutín Lutín L ano
3456 Lenka Pospíšilová Lenočka Duha Křišťál Lutín Lutín L ano
5844 Jitka Poustecká Sedmikráska Česká tábornická unie, z.s. Hungpapa Holedeč S ano
5596 Adéla Povýšilová Duha Duha Křišťál Lutín Olomouc S ano
5823 Věra Prachařová VEŠke, z.s. Leština S ano
4758 Dominik Prda Žijeme naplno z.s. Bílovec S ano
1398 Jaroslav Procházka Jája Táborový klub Hradečtí Lvi z.s. Nová Paka S ano
5419 Vítek Procházka Pionýr, z.s. 68. pionýrská skupina Lvíčata Praha 8 S ano
5756 Iva Procházková Fuňa Táborový klub Hradečtí Lvi z.s. Trutnov S ano
5894 Natálie Procházková Naty Junák - český skaut, z.s. 6, Červené Pečky Kolín S ano
4318 Veronika Prokopová Zakopka Asociace TOM Komárov S ano
5667 Jan Pudl Pionýr, z.s. PS Plejády Šternberk Šternberk S ano
4296 Radek Pulkrábek Pulec Pionýr, z.s. PS M. Sedláčkové Litomyšl Litomyšl S ano
5425 Klára Raabová Inspiro - středisko volného času Tišnov Malhostovice S ano
5372 Petr Ráček Lachty Junák - český skaut, z.s. Praha 12 S ano
5758 Michaela Rajnohová Rokytnice v Orlických horách S ne
4825 Jakub Raus Kamil Radost-Ostrava, z.s. Ostrava Ostrava Poruba S ano
5718 Katka Reichova Pionýr, z.s. Rybitvi S ano
5865 Ondřej Romaniuk Harrachov S ano
3208 Jonáš Rosecký Sony Duha Duha AZ Žďár nad Sázavou S ano
5742 Adam Rybařík Gym Asociace TOM TOM 2611 Lesani Karviná Karviná 1 S ano
3974 Ondřej Rybníček Fenistil Radost-Ostrava, z.s. Ostrava ostrava S ano
5644 Monika Rychtecká Liberec S ne
3689 Vojtěch Rys Vojta Česká tábornická unie, z.s. Placatý kámen, Athelas Havířov S ano
2349 Adéla Ryšánková Adél Lužánky - středisko volného času Brno, příspěvková organizace Lány Brno S ano
795 Jiří Riki Řeháček, Dr.h.c. - Bílý Riki - PRESS, Asociace NNO JČK. GNF, Klub Kresleného Humoru, Junák Tábor L ano
4835 Leontýna Řezníčková Lvíček Junák - český skaut, z.s. 5. středisko Modřany Praha S ano
5930 Jiřina Říhová Pionýr, z.s. Praha S ano
4712 Veronika Saipová Žužla Junák - český skaut, z.s. 5. středisko Modřany Praha S ano
5906 Jakub Salinger Čubíček Pionýr, z.s. Dětský Oddíl Krakeni Nový Brázdim S ano
2182 Aleš Sedláček Tokaheya Česká rada dětí a mládeže Praha VIP ano
5530 Andrea Sedláčková Bučovice S ano
5759 Daniela Sedláčková Týniště nad Orlicí S ne
5766 Dominika Sedláčková Asociace TOM TOM 4327 Sedmička Vřesina S ano
5849 Tereza Sedláčková Tessi Žijeme naplno Vratimov S ano
3080 Samer Selbak Sam spolek ka-mil Praha S ano
5377 Anna Schäferová Vesmír Říčany, z.s. Cvikov S ano
5824 Roman Schejbal Zevl Letní tábor Krasnice, z.s. Rekreační středisko Krasnice Pardubice S ano
1110 Jarka Schmidtová Syslice Duha Letka Praha S ne
5848 Ing. Tibor Schwarz, DiS. Borek Zelený dům Chrudim Pardubice S ne
5632 Bc. Ondřej Sitka Dům dětí a mláděže Čermná nad Orlicí S ano
3297 Jakub Skála Kuba ELDORÁDO, spolek dětí a mládeže TUBRODEL Dvůr Králové nad Labem S ano
5835 Adéla Skalická Hnutí DUHA Duba Barrandov Praha S ano
5928 Barbora Skálová ELDORÁDO, spolek dětí a mládeže Loukov S ano
840 Vašek Skořepa Vesmír Říčany, z.s. Říčany Říčany S ano
5885 Josefina Skoumalová OSJO, z.s. Praha 10-Vršovice S ano
5895 Veronika Skůpová Vesmír Říčany, z.s. Říčany u Prahy S ano
3191 Alžběta Slámová Beky Duha Duha AZ Žďár nad Sázavou S ano
4400 Žaneta Slámová Žanda Duha Duha AZ Žďár nad Sázavou S ano
3912 Oldřich Slavíček Česká tábornická unie, z.s. T.O.Kamarádi Šumperk S ne
5653 Jan Slovák Básník Junák - český skaut, z.s. Praha S ano
2662 Jan Smejkal Smejky Inspiro - středisko volného času Tišnov Inspiro – středisko volného času Tišnov Brno S ano
5811 Bc. Tomáš Smejkal Letní tábor Krasnice, z.s. Rekreační středisko Krasnice Pardubice S ano
5909 Lucie Smejkalová Letní tábor Krasnice, z.s. Rekreační středisko Krasnice Pardubice S ano
5810 Tereza Smejkalová Letní tábor Krasnice, z.s. Rekreační středisko Krasnice Pardubice S ano
5407 Vladimír Snopek Snoopy Pionýr, z.s. 2. PS Julia Fučíka Chropyně S ano
3365 Václav Sobotka Červ Sentice S ano
1741 Petr Sokola KLUB PATHFINDER z.s. 130 B.Z.Z.Z. Praha S ne
701 Mgr. Josef Solár DÉČKO-DŮM DĚTÍ A MLÁDEŽE, RYCHNOV NAD KNĚŽNOU "DÉČKO"-DDM RK, TK SOLLANC Rychnov nad Kněžnou S ano
5489 Ondřej Sopuch Sdružení přátel Jaroslava Foglara, z.s. 44. OBS Tygří dráp Štramberk S ano
4708 Barbora Sopuchová Sdružení přátel Jaroslava Foglara, z.s. 44. OBS Tygří dráp Štramberk S ano
5159 Mgr. Jakub Sotl Kubčas Česká rada dětí a mládeže Praha Praha 5 - Zličín VIP ano
3113 Zdeněk Sotona Sotík Centrum Jana XXIII., z.s. Oddíl 127 Hlinsko S ano
4299 Lukáš Soukup Tukan Pionýr, z.s. PS M. Sedláčkové Litomyšl Litomyšl S ano
4720 Barbora Spálenská BeBe Junák - český skaut, z.s. Junák - český skaut, 5. středisko Modřany, z.s. Praha 4 S ano
4493 Nikola Stara Niky Hnutí Brontosaurus Žďár nad Sázavou 1 S ano
5771 Vojtěch Steffek Horac Junák - český skaut, z.s. 6. Lasičky, Přístav Černý čáp Opava Vřesina S ano
1428 Roman Stejskal ChocoTUx Orvo Orvo Bučovice S ano
2744 Tereza Stránská Terez Duha Duha AZ Velká Losenice S ne
5896 Jan Stratil Honzys S ano
2704 Bc. Radek Stůj Vesmír Říčany, z.s. Cvikov S ano
5572 Michaela Suchá Vesmír Říčany, z.s. Říčany S ano
5570 Jakub Svoboda Duha Duha AZ Žďár nad Sázavou S ano
5661 Ondřej Svoboda Duha Křišťál Lutín Slatinice S ano
5670 Anna Svobodová DUHA Křišťál Lutín Slatinice S ano
5214 Renáta Svobodová Sluníčko-centrum pro rodinu z.s Pardubice S ne
5625 Bára Syrovátková Sýrová Duha z. s. Modrá Střelka Náchod S ano
4347 Michal Sýs Inspiro - středisko volného času Tišnov Štepánovice S ano
4380 Jakub Šafář Kšanda Hnutí Brontosaurus ZČHB 1.Brďo Tišnov Gingo, Tišnov S ano
5440 Štěpán Šafář Hnutí Brontosaurus ZČHB 1.Brďo Tišnov Gingo Tišnov S ano
5097 Mája Šafaříková Pionýr, z.s. 213. pionýrská skupina UFO Praha S ano
4641 Pavel Šandor www.EnjoyTeam.cz Praha 11 S ano
5123 Ludmila Šandová Veverka Junák - český skaut, z.s. Černého havrana Chlumec nad Cidlinou S ano
3087 Josef Šebánek Guiseppe Fantazie Vrchlabí, z.s. Vrané nad Vltavou S ne
5513 Kateřina Šebestová Locika Asociace TOM TOM 2611 Lesani Karviná Hrádek S ano
4412 Lucie Šebková Pepina Hnutí Brontosaurus Trmice S ano
2183 Ondřej Šejtka Česká rada dětí a mládeže Praha 1 VIP ano
1006 Ondřej Šejtka Česká rada dětí a mládeže Asociace TOM ČR, TOM S.T.A.N. Praha 1 L ne
3392 Štěpán Ševčík Štěpi Pionýr, z.s. Kvasice S ne
4422 Richard Šidelka Riči ASTRA, centrum volného času, Frenštát p. R., příspěvková organizace Artušovci, Rychlá rota Frýdek-Místek S ne
3144 Alena Šilarová Alík Česká tábornická unie, z.s. T.O.Kamarádi Šumperk S ano
5869 Apolena Šindelářová Poli Duha Duha AZ Žďár nad Sázavou S ano
5518 Hana Škrabalová Škrabička Hnutí DUHA Duha klub Dlažka Hranice 1 S ano
5539 Hana Šmejkalová Hanka STTO z.s. Praha 4 S ano
3773 Jan Šotola Šotek Česká tábornická unie, z.s. Placatý kámen Opava L ano
4662 Tomáš Špác, BTh. KLUB PATHFINDER z.s. Praha 4 S ano
5912 Barbora Šrámková Žijeme naplno z.s. Rychvald S ano
5658 Bc. Veronika Šromová Kordule Lipka – školské zařízení pro environmentální vzdělávání Brno, příspěvková organizace Brno S ne
5803 Adéla Štefanová Dadule Mladí chovatelé zvířat, z.s. Protivín S ne
3620 Adam Štěpán Aidam Česká tábornická unie, z.s. T. O. Kamarádi, Jesenická oblast Šumperk S ano
5711 Adam Štěpánek Liberec S ano
5926 Gabriel Štěpánek Peer2Peer Brno S ano
3160 Pavla Štěpánová Pája ELDORÁDO, spolek dětí a mládeže VaTab, VaTaBík; Náchod Zbečník S ano
5512 Kamila Štěrbová Kamča Asociace TOM TOM 2611 Lesani Karviná Karviná S ano
4298 Mojmír Štyndl Mojda Litomyšl S ano
3886 Edgars Šūmanis DÉČKO - DDM RYCHNOV NAD KNĚŽNOU Rychnov nad Kněžnou S ano
5485 Stanislav Švaček Beroun S ano
5727 Jana Švandová ZŠ a MŠ DR.EDVARDA BENEŠE Praha 8 S ano
5660 Kryštof Švejda Kondor Konfederace nezávislých – dětská organizace, z. s. Praha 6 S ano
5657 Mgr. Anna Tauberová Dům dětí a mláděže Sedlčany S ano
5776 Martina Tauchmanová Žabža Dům dětí a mláděže Lomnice nad Popelkou S ano
4549 Lucie Tesařová Lu Asociace TOM Kozárovice S ano
5866 Adéla Tešnarová Vločka Hnutí Brontosaurus ZČHB 1.BRĎO Tišnov Tišnov S ano
5461 Bc. Anežka Tichá Asociace TOM TOM 4338 K.T.O. Ostrava S ne
5710 Stanislava Tichá Staník VSŠ Moravská Třebová S ano
5007 Čestmír Tichý Dorostová unie Olomouc S ano
5905 David Tobola Dáda Pionýr, z.s. 73. PS Vodovod, Dětský Oddíl Krakeni Praha S ne
5800 Petr Tomáš DUHA z. s. Modrá Střelka Nové Město nad Metují S ano
5235 Simona Trnková Halahoj Budišov S ano
5719 Karel Trojan Spolek Kokos Praha 5 S ano
5479 Tomáš Tručka Packa Občanské sdružení KADET, z.s. - Centrum volného času Hrubínka Rouchovany S ano
1150 Mgr. Michal Truhlář Mealtiner Moravian LARP, z.s. Pohořelice S ano
3595 Ondřej Turek Opičák Asociace TOM oddíl Poutníci Praha 15 L ano
5833 Mgr. Jana Tylečková Janule “Žijeme naplno” Ostrava S ano
5664 Martin Úbl Stezka Českem Plzeň L ne
5434 Petr Ulčák Tojstoráci Lichnov, Lichnov S ano
4554 Filip Umlauf IFY Náchod L ano
5792 Marko Urban Mig-Mig Slovenský skauting 11. odbor, Biele delfíny Stupava S ano
5437 Venda Vacková Bobřík Hnutí Brontosaurus ZČHB 1.Brďo Tišnov Tišnov S ano
5858 Žaneta Vaníčková KLUB PATHFINDER z.s. LIBÁŇ S ano
4426 Šárka Věčorková Šáša Pionýr, z.s. Brno S ne
5802 matej.vemola@gmail.com Matěj Vemola matej.vemola@gmail.com Hnutí Brontosaurus 1. Brďo Tišnov gingo Bukovice S ne
5891 Karolína Veselá Sloupnice S ano
3120 Lukáš Veselka Lukáš Déčko - Dům dětí a mládeže Rychnov nad Kněžnou Týniště nad Orlicí S ano
5731 Adam Veselý Halahoj Bohušice S ano
5837 ondřej Veselý Loran Asociace TOM Kňouři 439 Brno S ne
3601 Kateřina Větrovcová Matka Dům dětí a mláděže Instruktorský klub Jihlava S ano
3634 Tereza Větrovcová Terka Dům dětí a mláděže Jihlava S ano
5402 Tomáš Vetter Rádio Pionýr, z.s. 66. PTO Brabrouci Modřice S ano
4179 Kateřina Vetterová Káťa Pionýr, z.s. 66. PTO Brabrouci Modřice S ano
4469 Ing. Dalibor Vích Náča ELDORÁDO, spolek dětí a mládeže Náchod, oddíl VaTaB Náchod S ano
5717 Anna Viktorová Mirovice, Myslín S ano
5715 Jitka Viktorová Jíťa Mirovice S ano
5578 Markéta Vítková HWPL Jesenice S ne
5058 Bc. Šimon Vlach KLUB PATHFINDER z.s. Hrozinky Vinohrady Praha (Vinohrady) S ano
5801 Leo Vlašič 11. zbor Biele Delfíny, oddiel Carrigo Bratilsva S ano
1392 Monika Vodová Mončiči DDM Týniště nad Orlicí Týniště nad Orlicí Týniště nad Orlicí L ano
1418 František Vodrážka Spolek Kokos Praha S ano
5278 Kristýna Vodrážková Kiki Spolek Kokos Praha 8 - D.Chabry S ano
1417 Lucie Vodrážková Alma Spolek Kokos Praha S ano
4104 Terka Vodvářková Pionýr, z.s. 68. pionýrská skupina Lvíčata Praha 8 L ano
1395 Ládin Vohralík Omar Rada dětí a mládeže Královéhradeckého kraje, z. s. Rychnov nad Kněžnou S ano
2510 Lea Vondroušová DDM Týniště nad Orlicí Týniště nad Orlicí S ne
5855 Veronika Vondrová Verča Oddíl Vlčata JAVOŘICE, z.s. Oddíl Vlčata Jihlava S ano
1397 Věra Vozandychová Věrka Táborový klub Hradečtí Lvi z.s. p. Smiřice S ano
5579 PhDr. Zuzana Wildová, Ph.D. Česká rada dětí a mládeže Praha VIP ano
1185 Mgr. Jiří Zajíc Edy Junák - český skaut, z.s. Blaník; Praha 4, NPI Praha L ne
3216 Jaromír Zajíček Zajda Altus, z.s. Chrudim P ano
4813 Vojta Závodský Pionýr, z.s. Praha 9 S ano
2267 Tomáš Zavřel Praha 10 S ano
5747 Mgr. Hana Zbořilová Prostějov S ano
5749 Ivana Zbořilová ZuM je radost, z.s. Prostějov S ano
727 Matěj Zelinka Worky Rada dětí a mládeže Pardubického kraje, z. s. Skuteč P ano
4587 Hana Zelinková Taky Pionýr, z.s. 48.PTO Stezka Brno S ano
5603 Bc. Simona Zelinková Altus, z.s. Skuteč P ano
5816 Nicole-Diane Zharfbinová Vida! science centrum Brno S ano
2938 Radek Zlesák Zlesi Duha Duha AZ Žďár nad Sázavou S ano
2084 Marcela Zouharová Mia Pionýr Žabky Ostrov u Macochy S ne
5739 Nela Zvolánková Halahoj Třebíč S ano
5511 Vojtěch Zvolský Pionýr, z.s. Pionýrská skupina Čáslav Čáslav S ano
2090 Anežka Žádníková Ažka Hnutí Brontosaurus ZČHB 1.Brďo Tišnov Gingo Tišnov S ano
1874 Zdeněk Žanda Halahoj Třebíč S ano
5768 Jiří Žďárský Spolek Kokos Praha 7 S ano