Přihlášení účastníci

ID Jméno Přezdívka Organizace Oddíl Město Typ
4972 Alena Konečná Hnutí DUHA - Sedmá generace Brno S ne
4970 Barbora Boštíková Barča Pionýr Litomyšl Sebranice S ne
4969 Marie Schubertová Nový Malín S ne
4968 Ludmila Mošnová Nemyčeves S ne
4967 Natálie Plojharová České Budějovice S ne
4966 Tereza Szegényová Tavien Fénix Brno Brno S ne
4964 Kristýna Malíková Týny Rescue Camp Náchod S ne
4963 Šárka Térová Plíseň Náchod P ano
4962 Bára Ježková Bebe Náchod P ano
4961 Michal Cepr SVČ Déčko Náchod Erasmáci Červený Kostelec P ano
4960 Monika Vydláková Monča SVČ Déčko Náchod LARP Česká Skalice P ano
4959 Sarah Thomková Cvak Junák-Český skaut 24. Stredisko Sever Praha 13 S ne
4958 David Beránek Bery OMAR COMPANY Semily P ano
4957 Patrik Linhart Krtek Československy Zálesák Nová Paka P ano
4956 Natálie Dostálková Naty Rescue Camp Stárkov S ne
4955 Tereza Tobiášová Tobi Rescue Camp Děčín S ne
4954 Šárka Posnarová Eldorádo středisko Náchod Náchod P ano
4953 Tomáš Fiala nachod S ano
4952 Martin Štíbr Funny z.s. Praha 11 S ne
4951 Jan Hlaváč Funny z.s. Vysoké nad Jizerou S ne
4950 Jonáš Skavroň Zlatovláska Funny z.s. Vrchlabí S ne
4949 Vojtěch Žďárský Funny z.s. Jilemnice S ne
4948 Kristýna Gąsiorová Kristy ADD lead, z. s. Stonava S ano
4947 Jakub Baloun Baloo ADD lead, z.s. Stonava S ano
4946 Tereza Dobiášová DDM Jednička Červený Kostelec S ne
4944 Jiří Plšek Waštélaka LLM kmen Tate Osmaka Dolany S ne
4943 David Sumara Sumec ADD lead, z. s. Ostrava-poruba S ano
4942 Denis Kuna Péňa Airsoft ˇFénix/74.mpr Jaroměř S ne
4941 Jakub Patřičný Jupík Airsoft ˇFénix/74.mpr Nachod S ne
4940 Veronika Hajná Mikulášovice S ne
4939 Aneta Martinková OMAR COMPANY Jilemnice P ano
4938 Johana Tláskalová Jožka Funny z.s. Nová Paka S ne
4937 Dominik Špinar Špiny OMAR COMPANY Kostelec nad Orlicí P ano
4935 Matěj Véle Pan Féle OMAR COMPANY Rychnov nad Kněžnou P ano
4934 Tomáš Roman OMAR COMPANY Třinec P ano
4933 Robin Lux Robo OMAR COMPANY Čermná nad Orlicí P ano
4932 Martin Lang Langoš OMAR COMPANY Choceň P ano
4931 Jakub Dvořák Kuře Pionýr z.s. Poletušky Velká Bystřice Velká Bystřice S ano
4930 Darina Tůmová Mabel STROM Fénix Brno-Chrlice S ne
4929 Jana Nedelková Janička Eldorádo, spolek dětí a mládeže Náchod P ano
4928 Adéla Kašparová Kašpi Praha 8 S ano
4927 Karolína Pospíšilová Lola Vraňany S ano
4921 Patrik Gabryš Pag ADD lead, z. s. Havířov S ano
4919 Klára Papoušková Krťa Česká tábornická unie šumperk S ano
4918 Lenka Prokešová Prokeška Červené Pečky S ano
4917 Jakub Syrovátka Kuba Sýr Náchod P ano
4916 Michal Kotrla Studénka S ano
4915 Alena Hájková Alča Česká rada dětí a mládeže Praha 6 L ano
4913 Petra Tihelková Péťa Sluníčko -- Centrum pro rodinu, zs Pardubice S ano
4911 Josef Chmel Dům dětí a mládeže Praha 3 - Ulita Praha L ano
4910 Jaroslava Budíková NIDV Rychnov nad Kněžnou L ano
4908 Jituska Petlachova Brno S ano
4904 Josef Balcar Pionýr z.s. Pionýská skupina Náchod Náchod S ano
4903 Michal Šterba OMAR COMPANY Kostelec Nad Orlicí P ano
4901 Jana Čejpová Hradec Králové S ne
4899 Honza Zajíček Jeřice L ne
4898 Markéta Ulmanová SVČ Déčko Náchod Náchod S ano
4897 Pavel Mišák Pajin OMAR COMPANY Koldín P ano
4896 Tomáš Hurt Tomek Česká rada dětí a mládeže Ústí nad Labem L ne
4895 Lenka Nečasová Květnička Pionýr Jedovnice Pionýr Jedovnice Jedovnice S ano
4894 Monika Doubková NIDV Praha 7 S ano
4893 Antonín Bartošík Čárlí SVČ Orion Vrchoslavice S ano
4892 Aneta Menoušková Annie - Brno S ano
4891 Ondřej Janda Čenda Halahoj Hrotovice S ano
4889 Radek Doležal Doly OMAR COMPANY Vrchlabí P ano
4888 Vojta Tůma Stará Paka S ne
4887 Kristina Šléglová Kikča Emergency Extreme Mělník S ano
4886 Jáchym Škoda SEV SEVER Horní Maršov o.p.s. Trutnov HSM L ne
4885 Tomáš Vlach Olomouc S ano
4884 Kristina Gesztesová Praha S ano
4882 Monika Kršková Halahoj Třebíč S ano
4881 Anna Baldermannová Ředitelka ČTU T.O.Kamarádi Šumperk S ano
4880 Vojtěch Plecháč Vojta Bimbrlata Bimbrlata Jaroměř S ano
4877 Kristina Fidlerová KONDOR-Čtrnáctka Arálie Praha 5 S ano
4875 Ondřej Vít Červený Kostelec S ano
4874 Terezie Velanová Junák - český skaut, středisko Vrbovec Brno, z.s. Brno S ano
4873 Nikola Chábová Brno S ne
4870 Monika Hovádková DUHA 2D Náchod S ne
4869 Karolína Ulčová Kája OMAR COMPANY Skuhrov nad Bělou P ano
4867 Lucie Kosová Ještěrka Hnutí Brontosaurus ZČHB 1.Brďo Tišnov Gingo Tišnov S ano
4866 Tobiáš Dvořák Batman Hnutí Brontosaurus ZČHB 1.Brďo Tišnov Gingo Tišnov S ano
4865 Alena Marková Ilvi STROM Fénix Rousínov S ano
4864 Vít Marek Ravi STROM Fénix Brno Rousínov S ano
4863 Jakub Ditrich Ditík Pionýr, z. s. Pionýrská skupina Záře Praha 8 S ano
4862 Jaroslav Lang OMAR COMPANY Choceň P ano
4861 Petr Pavlík Pionýr, z. s. 63. PTO Phoenix Brno S ne
4860 František Válek Houska Salesiánské středisko mládeže – dům dětí a mládeže České Budějovice České Budějovice S ano
4858 Iva Petrová Praha S ano
4857 David Marhoun Dejv ČTU Cassiopeia České Budějovice S ano
4856 Tobias Filouš Lachtan Pionýr, z. s. Zeměpisná společnost "Po cestách vlasti" Ořechov S ano
4855 Kristýna Sabelová Kiki Pionýr, z. s. Brno S ne
4854 Jakub Pavlíček Kuba CENTRUM JEDNOROŽEC, z. s. Praha 15 S ano
4852 Vít Mičkech ČTU T.O. Kamarádi Šumperk S ano
4851 Jitka Tomancova Jituška Uherský Brod S ne
4850 Marek Gazda Omar Asociace TOM Třicítka a Dvojka Ostrava S ano
4849 Klára Stuchlíková Telátko Zálesák - Svaz pro pobyt v přírodě Pecka P ano
4848 Petra Guričová Uherský Brod S ano
4847 Tomáš Špác Pathfinder, z. s. a Hope4kids Hronov L ano
4846 Václav Ulvr Kufr Československý Zálesák - svaz pro pobyt v přírodě Lázně Bělohrad P ano
4845 Jakub Skalicky Krhut Tom Kňouři ZŠ a MŠ Vedlejší Brno Brno S ano
4844 Václav Bajer Sisel Československý Zálesák - svaz pro pobyt v přírodě Vlčí Stopa Stará Paka P ano
4843 Květa Patočková Sloník Československý Zálesák - svaz pro pobyt v přírodě Lázně Bělohrad P ano
4842 Veronika Voborníková Bimbrlata Jasenná S ano
4841 Lenka Stodůlková Léňa Junák - český skaut, 6. středisko Zlín, z. s., Oddíl Slůňata Junák - český skaut, 6. středisko Zlín, z. s., Oddíl Slůňata Zlín S ano
4840 Antonín Šimek Eldorádo, spolek dětí a mládeže Náchod P ano
4839 Adam Fiala Rozjeď se z.s. Ostrava S ne
4838 Zdeňka Plecháčová Zdéna MOP Bimbrlata Bimbrlata Jaroměř S ano
4837 Petra Hašková Young Life Brno Brno S ne
4836 Michala Stejskalová Arnošt ČTU- Jesenická oblast T.O. Kamarádi Šumperk S ano
4835 Leontýna Řezníčková Praha S ano
4833 Lucie Masaříková Lucka Pionýr, z. s. 32. PTO Severka Brno S ano
4832 Kateřina Matoušová DDM Jihlava Jihlava S ano
4831 Michaela Kratěnová Blažena Modrá Střelka Náchod P ano
4830 David Richter Kuřim S ano
4829 Klára Chvojková OMAR COMPANY Rychnov nad Kněžnou P ano
4827 Veronika Loudová OMAR COMPANY Hradec Králové P ano
4826 Barbora Dostálová Brno S ano
4824 Lenka Varhaničková Ostrava 3 S ano
4823 Anna Dvořáková Dvojka ČTU TPO čtyřlístek Nové Hrady S ano
4822 Aneta Lojčíkova SVČ TYMY Holešov Holešov S ne
4821 Iveta Kocourková SVČ Orion Nezamyslice u Prostějova S ano
4820 Edita Petráňková Edit S ano
4819 Barbora Kalačová Praha S ne
4818 Jitka Malínská Hříbek České Budějovice S ano
4817 Tereza Dědinová Tere Praha 9 S ano
4816 Jiří Rychlovský Speedy Praha S ano
4815 Adam Nedvěd Máďa Pionýr Krakeni Praha 10 S ano
4814 Zbyněk Liška PS Hraničář Pardubice S ano
4813 Vojta Závodský Praha 9 S ano
4812 Anna Bajgarová 73. pionýrská skupina Krakeni Praha S ano
4811 Karolína Kalačová Praha 9 S ano
4810 Alena Končická DDM Stonožka Nová Paka Nová Paka L ne
4809 Miroslav Černý Miki ORION - Středisko volného času Němčice nad Hanou, příspěvková organizace Nezamyslice S ano
4808 Martin Dubeň Marťas Asociace TOM ČR, TOM 4330 Hogan Ostrava S ano
4807 Radka Krowiarzová Klíště Asociace TOM ČR, TOM 4330 Hogan Ostrava S ano
4806 Lucie Krowiarzová Lu Asociace TOM ČR, TOM 4330 Hogan Ostrava S ano
4805 Matěj Habr Eldorádo, spolek dětí a mládeže Náchod P ano
4804 Michal Hladík hlaďas ČTU Týniště nad Orlicí S ano
4803 Eliška Víková Eliška Praha S ano
4802 Tereza Volfová Terka Praha S ano
4801 Martina Oubrechtová Týniště nad Orlicí S ano
4800 Jan Drška T.K. Brďo Týniště nad Orlicí Náchod S ano
4799 Michal Pavlík Pyskoř ČTU T. K. Brďo Hradec Králové 6 S ano
4798 Johana Pavlíková Kondor Vpřed Praha 5 S ano
4797 Barbora Žeravská ORION - SVČ Němčice nad Hanou, příspěvková organizace Prostějov S ano
4795 Jana Hrdá Bratislava S ano
4794 Michal Kern Čamal 11. Zbor Biele Delfíny Bratislava S ano
4793 klára hegrová sobotka S ano
4792 Ondřej Habr Eldorádo, spolek dětí a mládeže VaTaB, Náchod Náchod P ano
4791 Kateřina Balíková Kačík DDM Jihlava Brno S ano
4790 Dorota Bašková Dorotka ORION - Středisko volného času Němčice nad Hanou, příspěvková organizace Vrchoslavice S ano
4789 Pavla Žebráková Modřanská trojka Praha S ne
4788 Kateřina Horská Kačka Kostelec nad Orlicí S ano
4787 Michal Novák Modřanská trojka Březová-Oleško S ano
4786 Martin Diviš Junák - český skaut, z.s. 1. Chlapecký oddíl, Středisko Ruda nad Moravou Ruda nad Moravou S ano
4785 Jan Vosmík Kondor Modřanská trojka Praha 4 S ano
4784 Jana Povondrová DDM Tábor-pobočka Soběslav Soběslav S ano
4783 Jaroslava Kohoutová DDM Tábor-pobočka Soběslav Soběslav S ano
4782 Veronika Čepelková Veru Centrum volného času Hrubínka Praskačka S ano
4781 Dominik Macháček Mingo Náchod L ano
4780 Renata Chrástová Žába STROM Fénix Brno Brno 43 S ano
4779 Adéla Hubálková Ada OMAR COMPANY Rychnov nad Kněžnou P ano
4778 Ester Davidová Kondor Vpřed Praha S ano
4777 Łenka Uchytilová Happytim ops Holany S ano
4776 Martina Lněničková Marťas Litomyšl S ano
4775 Pavel Kratochvíl Krtek Junák - svaz skautů a skautek ČR 10.oddíl Rudolfov S ano
4773 Lenka Otavová Týniště nad Orlicí S ano
4772 Jan Balcar Honza Pionýr, z.s. - Pionýrská skupina Náchod Náchod S ano
4771 Jana Čechová Janča Benešov u Boskovic S ano
4770 Petr Miklík www.taborybeskydy.cz Kunčice pod Ondřejníkem S ano
4769 Tomáš Kalibera Rozrazil Praha 4 S ano
4768 Jana Karásková Jana ZŠ a MŠ Albrechtice nad Orlicí Žďár nad Orlicí S ne
4767 Anna Fišerová MOP Stopa Klánovice MOP Stopa Klánovice Praha Klánovice S ano
4766 Kačka Pilátová TOM Ježci Horoměřice Praha 3 S ano
4765 Ondra Valík Slavkov S ano
4763 Tereza Nedvídková Tea Kondor - skupina Čtrnáctka Vpřed Praha 2 S ano
4762 Zdeněk Škarka OMAR COMPANY Slatina nad Zdobnicí P ano
4761 Petra Čtveráčková Ostrava- Poruba S ano
4760 Dana Matějková Týniště nad Orlicí S ano
4759 Matej Palovčík Plavčík Slovenský skauting 3. oddiel Eldorado Bratislava S ano
4758 Dominik Prda Bílovec S ano
4756 Veronika Dušáková ČTU TK Čtyřlístek Hrdějovice S ano
4755 Lenka Oudová Léňa ČTU TPO Čtyřlístek České Budějovice S ano
4754 Jana Oudová Janča ČTU TPO Čtyřlístek České Budějovice S ano
4753 Hana Vlachová Haňule TPO Čtyřlístek České Budějovice S ano
4752 Pavla Kozumplíková Lipka Drnovice S ano
4751 Janča Lišková Placatý kámen Athelas Havířov S ano
4750 Ondřej Škarka Ondra OMAR COMPANY Slatina nad Zdobnicí P ano
4748 Elena Michalčíková Eli Bratislava S ano
4747 Karel Jakubec Charlie Hurá do přírody z.s. Praha 8 S ne
4746 Anna Chlupová Inspiro Tišnov Tišnov S ano
4745 Martina Synková Roháči Kladno Kladno S ano
4744 Veronika Miklušková Verča Občanské sdružení KADET, z.s.-Centrum volného času Hrubínka Moravský Krumlov S ano
4743 Lucie Morávková Erasmáci Dolní Radechová P ano
4742 Matyáš Bohuška Erasmáci Náchod P ano
4741 Kristýna Novotná Erasmáci Náchod P ano
4740 Robert Komínek Držovice S ano
4739 Kamila Langová Kamča DDM Jihlava Jihlava S ano
4738 Anežka Nedomová Angie Junák - český skaut, 5. středisko Modřany, z. s. Praha 10 S ano
4737 Nela Tollingerová České Budějovice S ano
4736 Jiří Kutheil Jiřina ČTU Andromeda České Budějovice S ano
4735 Filip Novák Fíla Česká tábornická unie Andromeda Hluboká nad Vltavou S ano
4734 Lukáš Sem Lukyn ČTU Andromeda České Budějovice S ano
4733 Oldřich Sůva Oldřiše Občanské sdružení KADET, z.s.-Centrum volného času Hrubínka Jihlava S ano
4732 Berenika Hanzlíčková Častolovice S ano
4731 Barbora Fialová Špagetka Skaut 75. oddíl Derwen, 5.středisko Modřany Praha 4 S ne
4730 Vojtěch Abík Kosmonosy S ano
4729 Adam Tvrz Hulk Asociace TOM TOM Zlaté Šípy Valašské Meziříčí S ano
4727 Barbora Orságová Vyškov S ano
4726 Karin Pospěchová Karča TOM Třicítka a Dvojka Ostrava S ano
4725 Tereza Večeřová ZuM je radost, z.s. Kostelec na Hané S ano
4724 Nikola Kočařová ZuM je radost, z.s. Prostějov S ano
4722 Adam Roleček OMAR COMPANY Rychnov nad Kněžnou P ano
4720 Barbora Spálenská BeBe Junák - český skaut, 5. středisko Modřany, z. s. Praha 4 S ano
4719 Aleš Vladyka OMAR COMPANY Slatina nad Zdobnicí P ano
4718 Vojtěch Vaněk Skokan Praha 4 S ano
4717 Marcela Hanková Marsiii ZuM je radost, z.s. Nezamyslice u Prostějov S ano
4716 Bohdan Liptovský 11. Zbor Biele Delfíny Bratislava S ano
4715 Martina Pyrochtová Ivančice S ne
4714 Tomáš Meiser Tom Techmania Science Center Plzeň S ano
4713 Vojtěch Hodek TOM Šlápoty Osek Šlápoty Komárov S ano
4712 Veronika Saipová Žužla Junák - český skaut, 5. středisko Modřany, z. s. Praha S ano
4711 Zuzana Stašakova Ziki Placatý kámen Pánská 91 Ostrava S ne
4710 Petra Pešková Sýkorka Asociace turistických oddílů mládeže ČR, TOM 2713 Roháči TOM 2713 Roháči Slaný S ano
4709 Kateřina Stárková Praha S ano
4708 Barbora Sopuchová Štramberk S ano
4707 Nela Tollingerová České Budějovice S ne
4706 Pavel Adámek Eldorádo, spolek dětí a mládeže Červený Kostelec P ano
4704 Radka Vondráčková Ráďa ZŠ Albrechtice nad Orlicí Týniště nad Orlicí S ano
4703 Petra Jakicová Péťa Dobruška S ano
4702 Jaroslava Čechová Jarča Albrechtice nad Orlicí S ano
4701 Ivana Moravcová Ivča Eldorádo, spolek dětí a mládeže Náchod P ano
4700 Jiří Novák George Společenství Severských pánů Branka u Opavy S ano
4699 Barbora Bašková princezna ORION - Středisko volného času Němčice nad Hanou, příspěvková organizace Němčice nad Hanou S ano
4698 Iveta Ježková Ivet ORION - Středisko volného času Němčice nad Hanou S ano
4695 Klára Šídlová Klaris www.taborybeskydy.cz Ostrava S ano
4694 Pavel Daněk VIDA! science centrum Brno L ano
4693 Šárka Čmelíková Šarda Rescue Camp Hronov P ano
4692 Honza Řezníček Řezňa Rescue Camp Hronov P ano
4691 Jiří Kotek Tlusťoch ČTU T.K. Toulavý vítr České Budějovice S ano
4690 Jan Herda Herdis Junák – český skaut, z. s. jitřenka loket Královské Poříčí S ano
4688 Radek Světlý Kšanda www.taborybeskydy.cz Horoměřice S ano
4687 Jan Bouma spolek ka-mil Hřebeč S ano
4686 Eliška Rohlenová spolek ka-mil Brandýsek S ano
4685 Jan Donát Dony spolek ka-mil Hřebeč S ano
4684 Barbora Fraczkiewicz Fraczek aka čůza spolek ka-mil Nelahozeves S ano
4683 Filip Quant Fíla spolek ka-mil Horní Bezděkov S ano
4682 Adam Čáp Áda Spolek Ka-Mil Kladno S ano
4681 Jiří Čáp spolek ka-mil Praha S ano
4680 Anna Nedvědová spolek ka-mil Kladno S ano
4679 Jan Heczko Spolek Ka-Mil Kladno S ano
4678 Jitka Nedvědová Konvička spolek ka-mil Kladno S ano
4677 Ondřej Čavojský Zubr Junák - český skaut, z.s. Jitřenka Loket Horni Slavkov S ano
4676 Zuzka Izera Sluníčko -- Centrum pro rodinu, zs Pardubice S ano
4675 Jana Štíplová Praha 6 S ne
4674 Petr Košut Vinařice S ne
4673 Jakub Hazdra Hadži Derwen 5. Středisko, 75. Oddíl Derwen Praha S ano
4672 Ivana Poláčková CEEV Živica Veľká Paka S ne
4671 Veronika Kniezková Karviná S ano
4670 Alenka Žáková Alča Asociace TOM Zlaté Šípy Valašské Meziříčí S ano
4669 Michal Beneš školka Beroun S ano
4667 Zuzana Vaňková Suzane Náchod L ne
4666 Jiří Čorej SVČ Déčko Náchod Teplice nad Metují P ano
4665 Honza Novák honzin Krnov S ne
4664 Jiří Malík Ozon Spolek Živá voda Teplice nad Metují S ne
4663 Adam Kakrda Kaki Emergency Extreme Karlovy Vary L ne
4661 Renata Štěpařová Nové Město nad Metují S ne
4659 Veronika Chvojková Chvojec Olomouc L ano
4658 Ivana Nováková Dům dětí a mládeže Stonožka Nová Paka L ano
4657 Markéta Lipovská Majda Pionýr, z.s. - Pionýrská skupina Náchod Náchod S ne
4656 Viktor Goldman Havířov S ne
4655 Radek Kania Poštolka Junák - český skaut, středisko Havířov, z.s. Havířov Havířov S ano
4654 Jan Lušovský Jenis Procedo event s.r.o. Rožnov pod Radhoštěm S ne
4651 Vojtěch Kavřík Entony DDM Týniště nad Orlicí Olomouc P ano
4648 Gabriela Malá Gabča Dům dětí a mládeže Dobruška L ne
4647 Jan Gutvirt Goofy Praha 5 L ano
4641 Pavel Šandor www.EnjoyTeam.cz Praha 11 S ano
4592 Simona Doubravová ČTU- Jesenická oblast T.O. Kamarádi Šumperk S ano
4589 Ivana Vlachová Kola SPJF Olomouc S ano
4586 Lenka Vávrová Léňa ČTU Tk Cassiopeia České Budějovice S ano
4584 Martina Holčapková VIDA! science centrum Želešice L ano
4583 Petr Wudia Kulihrášek Pionýr 48.PTO Stezka Brno S ano
4581 Adéla Bajerová SPJF 44. OBS Tygří dráp Štramberk S ano
4577 Vít Marek SPJF 44. OBS Tygří Dráp Štramberk S ano
4576 Vojtěch Hrubý Vojtěch Funny z.s. Víchová nad Jizerou S ne
4572 Lukáš Čáp Čáp OMAR COMPANY Lukavice P ano
4570 Pavel Matyáš Centrum Jednorožec Praha S ano
4569 Markéta Mikanová Centrum Jednorožec Horoměřice S ano
4563 Ondřej Hošek Pinďa ČTU- Jesenická oblast T.O.Kamarádi Šumperk S ano
4560 Stanislav Dokoupil Standa EKOKOM Šumperk S ano
4554 Filip Umlauf DUHA 2D Náchod P ano
4553 Andrea Kapsová Andrýsek Uherský Brod S ano
4551 Lenka Kebrlová Veselí nad Moravou S ano
4549 Lucie Tesařová Lu Kozárovice S ano
4547 Michal Slinták Vlčnov S ano
4543 Helena Koutská DUHA 2D Dolní Radechová P ano
4541 Adéla Kaucká Pionýr Krakeni Praha 10 S ano
4540 Tereza Nejedlá Centrum Jednorožec Chyňava S ano
4539 Cyril Štrach Bobr ČTU t.k. Cassiopeia České Budějovice S ano
4538 Kateřina Dobrá Eldorádo, spolek dětí a mládeže Dvůr Králové P ano
4537 Alena Franková Ája Kondor Arálie, Čtrnáctka Praha 1 S ano
4536 Kateřina Dušková Kačí OMAR COMPANY Rychnov nad Kněžnou P ano
4534 Zuzana Březinová Bříza Pionýr Krakeni Praha 10 S ne
4526 Petr Nahodil Emil Pionýr Krakeni Praha 10 S ano
4525 Tereza Mojová Terka Havířov S ano
4523 Jiří Král Jitralar 73. pionýrská skupina Krakeni Praha S ano
4519 Daniel Stehlík Dan OMAR COMPANY Rychnov nad Kněžnou P ano
4517 Veronika Šemberová Culík ČTU České Budějovice S ano
4516 Jaroslav Petřek Kája OMAR COMPANY Rychnov nad Kněžnou P ano
4515 Luděk Dobrý Dvůr Králové nad Labem 1 S ano
4513 Mája Horáčková Majda Kondor - skupina Čtrnáctka Vpřed Praha 1 S ano
4510 Lucie Navrátilová Lucinka TÁBOROVÝ KLUB HRADEČTÍ LVI, z. s. Opatovice nad Labem P ano
4502 Martin Zeman Zéma B.Z.Z.130 Benešov u Prahy S ano
4493 Nikola Stará Niky Žďár nad Sázavou S ne
4485 Doubravka Palasová Doby 11. PTO Iktómi Tetčice S ne
4476 Jana Komínková Fit klub Linie s.r.o. Držovice S ano
4475 Kateřina Poledníková Petřvald S ano
4470 Zuzana Nedomová ZuM je radost, z.s. Kostelec na Hané S ano
4469 Dalibor Vích Náča Eldorádo, spolek dětí a mládeže Náchod, oddíl VaTaB Náchod P ano
4468 Eliška Blechová Elza Junák - český skaut, z.s. 83. Amazonky, Kyje Praha 9 S ano
4458 Iva Skalická Štefons Dům dětí a mládeže, DAMIÁN, Lanškroun Lanškroun S ne
4452 Otakar Dostal Otík Brno S ano
4447 Martin Hlinka hlína Benešov L ano
4446 Adéla Uchytilová Adel Jiná Seznamka Benesov S ano
4437 Matěj Vláčil Klub Hrádek Stařeč S ano
4433 Kateřina Joachimsthalerová Záměl S ano
4426 Šárka Zábranská Šáša Kuřim S ano
4424 David Rychlý Pat Brno S ano
4422 Richard Šidelka Riči CVČ Astra - Artušovci Artušovci Frýdek-Místek S ano
4421 Lucie Holpuchová Halahoj Třebíč S ano
4420 Adam Veselý Halahoj Bohušice S ano
4415 Denisa Karásková Denča ČTU T. K. Brďo Týniště nad Orlicí S ano
4412 Lucie Šebková Pepina Hnutí Brontosaurus Trmice S ano
4396 Lenka Křehlíková Inspiro – středisko volného času Tišnov Tišnov S ano
4390 Jan Steuer Štoji Horní Bludovice S ano
4389 Zuzka Fellerová Dobrá S ano
4385 Jakub Červený Dukolm Litomyšl L ano
4380 Jakub Šafář Kšanda Hnutí Brontosaurus ZČHB 1.Brďo Tišnov Gingo, Tišnov S ano
4379 Barbora Čechová Puntík Dětský oddíl Sportík Praha 5 S ano
4377 Anna Aujezdská ANIČKA Artušovci / DUHA klubáci Kopřivnice S ano
4369 Jan Křehlík Nemo Hnutí Brontosaurus ZČHB 1.Brďo Tišnov Gingo Tišnov S ano
4368 Jitka Bartoňková Jíťa Escala, z. s. Spytihněv S ne
4353 Barbora Kopáčová Korela Junák - český skaut, z.s. 83. Oddil Praha S ano
4349 Nikola Balounová Bizon Emergency Extreme SAR Terezín Praha 6 S ne
4345 Pavla Kafková Klub Pathfinder, z.s. Oddíl Elijáš, oblast Zlatý střed Praha 6 L ano
4341 Tereza Neoralová Asociace TOM Ostrava S ne
4334 Jakub Fraj Česká rada dětí a mládeže Praha (Nové Město) S ano
4321 Vojtěch Brabenec Brába Vortová L ano
4318 Veronika Prokopová Zakopka Komárov S ano
4314 Lenka Česká Kladno S ano
4313 Petr Stejskal Stejsky Klub Pathfinder, z.s. B. Z. Z. Z. Humpolec S ano
4305 Šárka Procházková Vrána TOM Šlápoty Osek Šlápoty Komárov S ano
4304 Katarína Franců Kači Slovenský skauting 3. koedukovaný oddiel Eldorado,, 11. zbor Biele Delfíny Bratislava Bratislava S ano
4301 Magdalena Hynková Madla Litomyšl S ano
4299 Lukáš Soukup Tukan Litomyšl S ano
4298 Mojmír Štyndl Mojda Litomyšl S ano
4297 Martin Štyndl Litomyšl S ano
4296 Radek Pulkrábek Pulec Litomyšl S ano
4295 Michaela Válková Míša Litomyšl S ano
4289 Lesana Liptovská Lesana Slovenský skauting Oddiel Carrigo, 11. zbor Biele delfíny Bratislava S ano
4284 Dominika Novotná Domča Junák - český skaut, z.s. 65. oddíl Amazonky Praha 9 S ano
4282 Oresta Fedak Orča SVČ Déčko Náchod Náchod P ano
4280 Eliška Karaffová Sojpi Junák - český skaut, 5. středisko Modřany, z.s. Praha S ano
4279 Dana Podzimková Jesky Junák - český skaut, z.s. 5. středisko Modřany Praha 12 S ano
4278 Samuel Filip Starý Kolín S ano
4268 Tereza Goldmanová Společenství Severských pánů Krnov S ano
4267 Jiří Juráš Neran Společenství Severských pánů Společenství severských pánů Bruntál S ano
4266 Lenka Březinová Odolena Voda S ano
4265 Lucie Kaslová Plzen S ano
4264 David Lobotka Techmania Science Center Plzen S ano
4258 František Chmelík Fanda Airsoft ˇFénix/74.mpr oddíl mládeže Hradec Králové L ano
4255 Zuzana Hronková Farg - záchranná Jeníkov S ano
4253 Martina Vrbická Doučovací centrum SOVA Čáslav Čáslav L ano
4189 Jakub Jonáš kubula.jojo Development4Project s. r. o. Mutěnice L ano
4179 Kateřina Vetterová Káťa Pionýr 66. PTO Brabrouci Modřice Modřice S ano
4176 Denisa Pauerová Dee Praha S ano
4160 Markéta Ochocová Markét Dům dětí a mládeže Rychnov nad Kněžnou Kostelec nad Orlicí S ano
4156 Klára Štěpánová Želva ČTU- Jesenická oblast T.O. Kamarádi Šumperk S ano
4155 Martin Satranský Ostříž ČSZ svaz pro pobyt v přírodě Nová Paka P ano
4147 Doubravka Horáková SPJF Kopřivnice S ano
4144 Martin Kos Vrabčák Hnutí Brontosaurus ZČHB 1. Brďo Gingo Tišnov Tišnov S ano
4139 Simon Molenda Razan Společenství Severských pánů Opava-Komárov S ano
4132 Jan Klec Tesák Pionýr, z. s. Čápata; Poletušky Olomouc S ano
4131 Martina Fajglová Marťa Dům dětí a mládeže Rychnov nad Kněžnou Kostelec nad Orlicí S ano
4130 Fanda Dvořák Fabena TÁBOROVÝ KLUB HRADEČTÍ LVI, z. s. Úholičky P ano
4128 Eva Novotná Evča Junák - český skaut, z.s. 65. oddíl Amazonky Praha 9 S ano
4124 Lenka Tavelová Úsmev ako dar Banská Bystrica S ano
4120 Tereza Jakšová Terka Asociace TOM ČR, TOM 4330 Hogan Ostrava S ano
4116 Jan Brachtl Buchtič SDH Uničov Uničov S ano
4115 Vít Hanzlíček Vítek DÉČKO - DDM RYCHNOV NAD KNĚŽNOU Častolovice S ano
4113 Diana Bassettová Dia Duha Kroužky nad Moníncem Praha 4 - Michle S ano
4112 Radan Kukal Duha Ústřední kancelář Duhy Praha 4 S ano
4109 Vojtěch Marek Volta SPJF 44. OBS Tygří Dráp Štramberk S ano
4104 Terka Vodvářková Pionýr 68.PS Lvíčata Praha 8 S ano
4103 Agadise Derflová Aga Pionýr 68. PS Lvíčata Praha S ano
4099 Daniela Mohauptová Vesmír Říčany, z.s. Strančice S ano
4091 Tereza Vondřejcová Asociace TOM ČR TOM Kňouři 439 Brno - Nový Lískovec S ano
4088 Jakub Vondřejc Mak Asociace TOM TOM 0439 Kňouři Brno - Nový Lískovec S ano
4064 Michal Donát Hnutí Brontosaurus Rozruch Praha L ano
4056 Marek Švacha Maro Opava S ano
4054 Jitka Knajblová ČSOP RS Iris Brodek u Prostějova S ano
4037 Ota Mikušek Atom Pionýr 48. PTO Stezka Brno S ano
4035 David Beneš Ledy Pionýr 48. PTO Stezka Brno S ano
4034 Marie Niederhafnerová Mel SpT - turistický oddíl mládeže č. 19076 Polnička S ano
4031 Radovan Mlejnek Ráďa Pionýr 68. PS Lvíčata Praha 8 S ne
4024 Ondřej Machulda Pionýr 68. PS Lvíčata Praha S ano
4023 Lenka Neubauerová Dětský oddíl Sportík Dětský oddíl Sportík Praha 5 S ano
4017 Kara Zoltánová Kara Spolek evropských bojových umění Praha 6 S ano
4016 Petra Kohutová Nikita Společenství Severských pánů Bruntál S ano
4015 Petr Zahradníček Wetrin Společenství Severských pánů Krnov S ano
4013 Simona Chroboczková Zimka Společenství Severských pánů Krnov S ano
4007 Lukáš Harašta Harry Havířov-Podlesí S ano
4004 Jaroslav Lanča www.taborybeskydy.cz Čeladná S ano
4003 Tomáš Volavka DDM Veselí nad Lužnicí (Tábor) Veselí nad Lužnicí S ano
3997 Jan Jakub Pešek Kuba Praha 4 S ano
3994 Anežka Vávrová Modřanská trojka Praha 10 S ano
3986 Miroslava Kerekesová Mirka Slovenský skauting, 11.zbor Biele delfíny Bratislava, T.O. Carrigo Bratislava S ano
3978 Kristýna Novaková Týna Nelahozeves S ano
3974 Ondřej Rybníček Fenistil Radost - Ostrava Ostrava ostrava S ano
3972 Eliška Káňová CVČ Astra Frenštát p.R. Artušovci, DUHA Klubáci Frenštát pod Radhoštěm S ano
3971 Štěpán Horák Kondor Vpřed, Čtrnáctka Praha S ano
3964 Irena Válková Béďa DUHA Klubáci Klubáci Hutisko-Solanec S ano
3962 Petra Němečková Peťka Gaudolino, z.s. Libina S ano
3960 Adéla Bláhová Áďa Rescue Camp Náchod P ano
3957 Lucie Nečasová Ježeček Kostíci Hradec Králové P ano
3948 Zdenek Chroboczek Hafan Společenství Severských pánů Krnov S ano
3924 Jiří Červinka Brko Mamuti Praha 5 L ne
3923 Blanka MACHÁČKOVÁ Bagheera ČTU Velké Lucko; SVČ Chomutov Laso Chomutov L ano
3912 Oldřich Slavíček ČTU- Jesenická oblast Šumperk S ano
3885 Matěj Krunčík Duha Modrá Střelka Náchod P ano
3883 Simona Pesničáková Simča N.A.L. N.A.L. Studénka S ano
3882 Vojtěch Pomikálek N.A.L. N.A.L. Studénka S ne
3879 Pavla Pokorná Paša Pionýr 66. PTO Brabrouci Modřice Modřice S ano
3873 Eliška Homutová Techmania Science Center Plzeň S ano
3846 Petr Čechura Ilič SPJF Plzeň S ano
3816 Tereza Kučerová Klatovy S ano
3797 Lucie Kadlecová Šotka SPŠE Havířov Havířov S ne
3780 Tereza Marková CVČ Astra Frenštát p.R. Artušovci Frenštát pod Radhoštěm S ne
3773 Jan Šotola Šotek ČTU - Placatý kámen Opava S ne
3760 Martin Mazánek maza Kroměříž S ano
3758 Barbora Holešov Bára Středisko volného času, p. o. Holešov S ano
3729 Martina Drásalová ČTU- Jesenická oblast T.O.Kamarádi Šumperk S ano
3704 Adéla Štěpánová LÁďa ČTU T.O.Kamarádi Šumperk S ano
3699 Jan Rathouský Honza ČTU T.K.Brďo Záhornice S ano
3691 Karel Bouda ČTU Cassiopeia České Budějovice L ano
3689 Vojtěch Rys Vojta ČTU - Placatý kámen, Havířov Athelas Havířov S ano
3673 Jakub Dadák Otys DUHA Klubáci Duha Klubáci Lichnov S ne
3667 Rostislav Vymazal bobr Jedovnice S ano
3662 Lukáš Jakoubek CVČ Hrubínka Praha S ano
3659 Michal Schmidt Majkl Centrum volného času Hrubínka Vladislav L ne
3657 Jan Petráš Smůla ČTU - Jihočeská České Budějovice S ano
3650 Anna Miklušková Žofka Centrum volného času Hrubínka Dobřínsko S ano
3641 Monika Chlupová Fruhwirtová Inspiro středisko volného času Tišnov S ano
3634 Tereza Větrovcová Jihlava S ano
3628 Jiří Zezulka Jurášek Centrum volného času Hrubínka Chvojenec S ano
3623 Gabriela Filipová Gabča CVČ Hrubínka Třebíč S ano
3620 Adam Štěpán Aidam ČTU, Jesenická oblast T.O. kamarádi Šumperk S ano
3609 Monika Vondrášková Veverka TOM Šlápoty Osek Příbram S ano
3601 Kateřina Větrovcová Matka Dům dětí a mládeže Jihlava Instruktorský klub Jihlava S ne
3598 Káťa Navrátilová TÁBOROVÝ KLUB HRADEČTÍ LVI, z. s. Opatovice nad Labem P ano
3595 Ondřej Turek Opičák oddíl Poutníci Praha 10 L ano
3589 Tomáš Němec Vesmír Říčany, z. s. Praha 9 S ano
3583 Natalie Ficencová DDM Týniště nad Orlicí Týniště nad Orlicí P ano
3534 Martina Hřebíčková Maťka Horní Heřmanice S ano
3493 Lucka Vozandychová Vozka TÁBOROVÝ KLUB HRADEČTÍ LVI, z. s. Smiřice P ano
3486 Markéta Žáková Eldorádo, spolek dětí a mládeže Praha P ano
3473 Kamil Janoušek Pathfinder 130, B.Z.Z.Z Vlastějovice S ano
3466 Miluše Nechvátalová Sdružení FILIA z. s. Brno S ne
3459 Kateřina Volfová Kačka ČTU Andromeda České Budějovice S ano
3458 Eva Bašková Baškynka ORION - Středisko volného času Němčice nad Hanou, příspěvková organizace Němčice nad Hanou L ano
3457 Jana Boudová Janča ČTU Oddíl Andromeda České Budějovice S ano
3456 Lenka Pospíšilová Lenočka Duha Křišťál Lutín Lutín L ano
3452 Iveta Pečenková DDM Tábor DDM Veselí nad Lužnicí Veselí nad Lužnicí S ano
3438 Michal Hnaťuk W68 Emergency Extreme Terezín L ano
3435 Karel Neuschl Asociace TOM ČR Lotři Hronov Žďárky S ano
3398 Lucie Červená Králův Dvůr S ano
3390 Sabina Škodová Náchod L ne
3367 Pavel Fejfar Sejra SPT Nová Paka S ano
3366 Radek Furmánek Radost - Ostrava Velká Polom S ano
3365 Václav Sobotka Červ Sentice S ano
3331 Tea Lukášková Halahoj Třebíč S ano
3327 Šárka Trandová Halahoj Třebíč S ano
3321 Miroslav Hrabinec Nemo DUHA Děti slunce Kunovice VIP ano
3312 Roman Doubrava ČTU - Jesenická oblast T.O.Kamarádi Šumperk S ano
3299 Miroslava Šimarová Bobřice Duha Krnov VIP ano
3297 Jakub Skála Kuba Eldorádo, spolek dětí a mládeže TUBRODEL Dvůr Králové P ano
3295 Renata Krčmářová KRM Renča Eldorádo, spolek dětí a mládeže TUBRODEL Dvůr Klrálové Dvůr Králové P ano
3294 Karel Krčmář Eldorádo, spolek dětí a mládeže TUBRODEL Dvůr Králové P ano
3262 Olga Palová Oliška DUHA Tuláci Olomouc S ne
3246 Daniel Lev netopejr Spolek evropských bojových umění Kladno Kladno 2 S ano
3235 Karolína Morská Kája Radost - Ostrava Ostrava-Poruba S ano
3229 Natálie Hortová Radost - Ostrava Ostrava S ano
3228 Iva Kufr Berča Hradec Králové L ano
3225 Monika Bochenská Mončičák Radost - Ostrava Ostrava - Polanka S ano
3224 Zuzana Přibylová Callisto Eldorádo, spolek dětí a mládeže Náchod P ano
3219 Adéla Prokešová Áďa Junák - český skaut, z.s. 65. oddíl Amazonky Praha 9 S ano
3209 Petra Zítková Eldorádo, spolek dětí a mládeže Eldorádo Sebuč Náchod P ano
3207 Lenka Kutáčová ČTU - Placatý kámen Dráčata Ostrava S ano
3206 Kateřina Müllerová Eldorádo, spolek dětí a mládeže Sebuč, Náchod Pardubice P ano
3190 Aneta Vachová DDM Týniště nad Orlicí Týniště nad Orlicí P ano
3187 Hana Štěpánová Hanča Eldorádo, spolek dětí a mládeže Náchod Náchod P ano
3181 Vojtěch Rousek Eldorádo, spolek dětí a mládeže VaTaB, Náchod Náchod P ano
3179 Diana Škrhová Slovenský skauting T. O. Carrigo, 11.zbor Biele Delfíny Bratislava L ano
3170 Pavla Málková Dům dětí a mládeže DAMIÁN, Lanškroun Rudoltice S ne
3160 Pavla Štěpánová Pája Eldorádo, spolek dětí a mládeže VaTab, VaTaBík; Náchod Náchod P ano
3157 Petr Šípek Eldorádo, spolek dětí a mládeže Sebuč, středisko Náchod Praha P ano
3153 Marek Kubín mára OMAR COMPANY Rychnov nad Kněžnou P ano
3149 Jiří Vlach Jiřík ČTU oddíl Robinsoni České Budějovice S ano
3144 Alena Šilarová Haf ČTU - Jesenická oblast T.O.Kamarádi Šumperk S ne
3142 Václav Kozák Dětmar OMAR COMPANY Lidé Stromu Kvasiny P ano
3140 Martin Genčur Geňa Duha Křišťál Lutín Krnov S ne
3136 Šárka Nováková Pionýr Nibowaka Brno S ano
3132 Kristýna Bucháčková Týna Eldorádo, spolek dětí a mládeže Hradec Králové S ano
3130 Barbora Mědílková Bára Eldorádo, spolek dětí a mládeže VaTaBík Nová ves P ano
3120 Lukáš Veselka Lukáš Déčko - Dům dětí a mládeže Rychnov nad Kněžnou Týniště nad Orlicí S ano
3119 Jakub Pavčo Eldorádo, spolek dětí a mládeže Tuchoměřice S ano
3107 Kristýna Petrová Týna Základní škola a Mateřská škola Mírová 81, Mimoň, DDM Vážka Mimoň L ano
3100 Áďa Jakubovitsová Áďa TÁBOROVÝ KLUB HRADEČTÍ LVI, z. s. Hradec Králové P ano
3099 Lucka Dvořáková Lucinka TÁBOROVÝ KLUB HRADEČTÍ LVI, z. s. Úholičky P ano
3098 Helča Hnízdilová Helča TÁBOROVÝ KLUB HRADEČTÍ LVI, z. s. Praha 4 P ano
3097 Jana Halúzová Lipka Rájec-Jestřebí S ano
3087 Josef Šebánek Guiseppe Funny z.s. Vrané nad Vltavou S ne
3082 Alenka Štanderová TÁBOROVÝ KLUB HRADEČTÍ LVI, z. s. Hradec Králové P ano
3080 Samer Selbak Sam spolek ka-mil Praha S ano
3079 Lucie Navrátilová TÁBOROVÝ KLUB HRADEČTÍ LVI, z. s. Opatovice nad Labem P ano
3067 Martin Benák Altus, z.s. Chrudim S ne
3040 Zorka Nejezchlebová Brno S ano
2898 Šárka Koubová Hroch Kondor Draco, Čtrnáctka Praha L ano
2848 Tomáš Pospíšil Ťuja Duha Křištál Lutín Lutín S ne
2844 Zuzana Benešová Zujda Základní škola Beroun S ano
2833 Tereza Čtvrtečková DDM Déčko Rychnov nad Kněžnou S ano
2767 Martin Köhler Duha Bukovany S ne
2759 Markéta Leifrová Inspiro – středisko volného času Tišnov Tišnov S ano
2719 Tereza Nývltová Duha Náchod S ne
2704 Radek Stůj Vesmír Říčany, z.s. Cvikov S ano
2668 Lenka Koudelková Wewerka TÁBOROVÝ KLUB HRADEČTÍ LVI, z. s. Humpolec P ano
2662 Jan Smejkal Smejky Inspiro – středisko volného času Tišnov Brno S ano
2639 Vendula Pokorná Wendy ČTU T. K. Brďo Rychnov nad Kněžnou S ano
2629 Jana Ptáčková Fili Pionýr 188. PS T.O.Bobříci Praha S ne
2623 Kateřina Drásalová ČTU - Jesenická oblast T. O. Kamarádi Šumperk S ano
2603 Martina Macků Malvi ČTU TK Tuláci Blansko,, Lipka, Ulita Blansko Blansko S ano
2575 Anna Jenčíková Ani DDM Týniště nad Orlicí Týniště nad Orlicí P ano
2573 Vendula Prousková Wendy OS Český červený kříž Jablonec nad Nisou Plavy S ne
2572 Tomáš Kolouch Tomík Skaut Stopaři, Lesní Moudrost Brno S ano
2565 Natálie Korcová Pionýr Jedovnice S ano
2559 Bára Nováková Samara Kondor Vpřed Nelahozeves S ano
2544 Karolína Kondýsková Mateřinka Brno, Hnutí Brontosaurus 1.BRĎO TIŠNOV GINGO Tišnov S ne
2513 Veronika Patzelová Packa SVČ Inspiro Tišnov S ano
2510 Lea Vondroušová DDM Týniště nad Orlicí Týniště nad Orlicí P ano
2483 Lucia Liptovská Špagi Slovenský skauting T.O. Carrigo, 11. zbor Biele delfíny Bratislava S ano
2471 Jiří Jadrný Pedro Junák Pardubice S ano
2464 Milan Klimeš Vesmír Říčany z. s. CVIKOV Cvikov S ano
2449 Tomáš Urban Uni ČTU T.O. Kamarádi Šumperk L ano
2436 Petra Orálková ZO ČSOP Oriolus MOP Rejsci Prostějov S ano
2412 Erika Klimešová Erža DDM Týniště nad Orlicí Týniště nad Orlicí Hradec Králové P ano
2407 Monika Horáková Nachos Pionýr Nibowaka Brno S ano
2388 Michal Dudek Miky OMAR COMPANY Lidé stromu Doudleby nad Orlici P ano
2387 Michaela Geržičáková Míša Pionýr 6.PTO Nibowaka Brno L ano
2378 Zdeňka Janušová Radost - Ostrava - Ostrava Zubří S ano
2377 Jan Januš J.J. Radost - Ostrava Brno Zubří S ano
2375 Filip Malý Řízek Kostíci Hradec Králové P ano
2371 Jan Januš Henry Radost - Ostrava Ostrava Zubří S ano
2355 Martina Rausová Marťa Radost - Ostrava Ostrava S ano
2352 Lukáš Prorok Citron Radost - Ostrava Brno Brno S ano
2345 Olga Pešková SVČ - Tymy Holešov Holešov S ano
2327 Radka Červinková Nara Asociace TOM KŇOUŘI Brno S ano
2326 Kristian Polichronov ČTU-Placatý kámen, Havířov Dráčata Ostrava L ano
2318 Jitka Koutová Kamzík Praha L ano
2316 Petr Šlapanský Kosťa Asociace TOM TOM 0439 Kňouři Brno S ano
2286 František Malý Malíček ČSZ svaz pro pobyt v přírodě Vlčí Stopa Vidochov P ano
2268 Tomáš Bělohlavý Veverčák Pionýr , krakeni Praha 10 S ne
2267 Tomáš Zavřel Pionýr Krakeni Praha 10 S ano
2247 Zbyněk Svoboda Pinďa Asociace TOM S.T.A.N. Praha S ne
2243 Marek Halaška Medvěd SVČ Déčko Náchod L ne
2236 Martina Sigmundová SVČ-Tymy Holešov S ano
2219 Martin Jung Maťo N.A.L. N.A.L. Ostrava L ano
2182 Aleš Sedláček Tokaheya Česká rada dětí a mládeže Praha VIP ano
2174 Karolína Vaclachová SVČ-TYMY Holešov Holešov S ano
2170 Maky Čejpová Duha Bartoňka Bartoňka Náchod S ano
2096 Ivana Krumlová Vlk Pionýr 48. PTO Stezka Brno S ano
2095 Terezka Tylerová Duha Modrá Střelka Modrá Střelka Náchod P ano
2092 Nelson Dufek Nelson Hnutí Brontosaurus ZČHB 1.Brďo Tišnov Gingo, Tišnov S ano
2090 Anežka Žádníková Ažka Hnutí Brontosaurus 1.Brďo Tišnov-Gingo Tišnov S ano
2086 Petra Ševčíková Peťa Pionýr Jedovnice Žabky Vysočany S ano
2084 Marcela Zouharová Mia Pionýr Žabky Ostrov u Macochy S ano
2079 František Pangrác Praha S ano
2054 Hana Havelková Soptík Praha S ano
2031 Lukáš Krátký Luky KOLT 2.běh - LDT Velká Lečice Dolní Beřkovice S ne
1998 Zuzana Vandasová Zuzka Modřanská trojka Praha S ano
1990 Jiří Štolz Medvěd Halahoj Okříšky S ano
1980 Lenka Palánová Léňa CVČ Hrubínka Hrubínka Třebíč S ano
1967 Veronika Bořková Verča Litomyšl S ano
1966 Milan Bořek Světlušák Litomyšl L ano
1960 Lucie Čecháková Luci Praha S ano
1951 Veronika Chytrá DDM Týniště nad Orlicí Týniště nad Orlicí Týniště nad Orlicí P ano
1942 Dáša Lazarová Inspiro středisko volného času Tišnov Tišnov Předklášteří S ano
1915 David Cermánek Dave Griffins Hradec Králové S ne
1905 Petr Vaníček Matěj-RaDaR Duha Kapka Sokolov S ne
1902 Ivan Jung Mexičan SPJF smp-spjf Ostrava L ano
1887 Jana Kerekesová Karkulka Slovenský skauting 11.zbor Biele delfíny Bratislava Bratislava S ano
1874 Zdeněk Žanda Halahoj Třebíč S ano
1824 Petr Dvořák Xˇandy Pionýr z.s. Poletušky Velká Bystřice Velká Bystřice L ano
1816 Tomáš Brož Piňdour Pionýr 73.PS vodovod Praha S ano
1806 Klára Skokanová Štístko ČTU T.K.Brďo Bolehošť S ano
1797 Nikola Mejstříková Nikis Český svaz chovatelů ZO Mikulášovice Mikulášovice L ano
1790 Kristýna Boudková Týna ČTU T.K.Brďo Hradec Králové S ano
1757 Jana Jančíková Vochomůrka ČTU, Jesenická oblast Šumperk S ano
1755 Vojtěch Mrkývka Gomi DWFC ČR Brno S ne
1749 Martin Vašek Matematik Pionýr 14. TSP Zeměpisná společnost Brno L ano
1742 Anežka Němcová SPJF Ženklava S ano
1741 Petr Sokola Klub Pathfinder 130 B.Z.Z.Z. Napajedla S ano
1709 Magdaléna Urbanová Majda ČTU T.O.Kamarádi Šumperk S ano
1708 Gabriela Kutišová Kazimírka Dolní Beřkovice S ne
1691 Vlastimil Jura Kočičák Český svaz chovatelů ZO chovatelů koček Praha 8 Praha L ano
1673 Jarmila Vaclachová SVČ, p. o. Holešov S ano
1658 Dagmar Kropáčková Dáša Napajedla S ano
1655 Stanislav Čihák Standikok Praha S ne
1634 Markéta Havelková Mája Modřanská trojka Praha L ano
1612 Barbora Kuřavová Barbuš Asociace TOM TOM 4312 Třicítka a Dvojka Ostrava S ano
1601 Lenka Burdová Venci CVČ Hrubínka Třebíč L ano
1584 Martina Fajglová DDM Déčko Rychnov nad Kněžnou S ano
1578 Markéta Bulvová Hvězdička Hnutí Brontosaurus ZČHB 1. BRĎO Tišnov Gingo Vratislávka S ne
1574 Šárka Ondráčková Alfík Hnutí Brontosaurus ZČHB 1. BRĎO Tišnov Gingo, Inspiro - SVČ Tišnov Tišnov L ano
1550 Diana Dokoupilová Dido - Šumperk S ano
1547 Nikol Prausová Štěně Pionýr žabky Kotvrdovice S ano
1530 Brigita Kárníková Kytka Klub Pathfinder, z.s. č. 130, B.Z.Z.Z. Ledeč nad Sázavou S ano
1528 Stanislav Pikula Krysa Pionýr 48. PTO Stezka Brno S ano
1527 Jana Pikulová MRQA Pionýr 48. PTO Stezka Brno S ano
1510 Věra Machačová Věrča ZŠ A MŠ Medlov Uničov S ano
1502 Markéta Štanderová Makynka Bushcraft Lipník z.s. Lipník nad Bečvou P ano
1495 Pavel Bouda Pája ČTU T.K.Cassiopeia České Budějovice S ano
1482 Barbora Kuklová Všezny Česká tábornická unie T.K. Čtyřlístek Čakov S ano
1468 Jan Horák Jenda Kondor Vpřed Praha S ano
1464 Dita Kaňáková Dita Gaudolino, z.s. Šumvald S ne
1457 Beáta Krpcová Béďa ČTU T.O.Kamaradi Šumperk S ano
1428 Roman Stejskal ChocoTUx Orvo Orvo Bučovice S ano
1422 Marie Stará Májka Kondor Vpřed Praha 7 S ano
1419 Maruška Kohoutová Stříbrná Beruška TÁBOROVÝ KLUB HRADEČTÍ LVI, z. s. Praha P ano
1418 František Vodrážka Spolek KOKOS Praha S ne
1417 Lucie Vodrážková Alma Spolek KOKOS Praha S ne
1409 Eliška Hermannová Rusalka Junák - český skaut, z.s. 65. oddíl Amazonky Praha S ano
1407 Eliška Sommerová Vesmír Říčany, z.s. FUNNY Česká Lípa S ano
1402 Tereza Janáková Terka TÁBOROVÝ KLUB HRADEČTÍ LVI, z. s. Hradec Králové P ano
1401 Lucie Brutarová Zrůdě TÁBOROVÝ KLUB HRADEČTÍ LVI, z. s. Hradec Králové 2 P ano
1399 Lukáš Janásek Pomeranč Kondor Vpřed Praha L ano
1398 Jaroslav Procházka Jája TÁBOROVÝ KLUB HRADEČTÍ LVI, z. s. Nová Paka P ano
1397 Věra Vozandychová TÁBOROVÝ KLUB HRADEČTÍ LVI, z. s. p. Smiřice P ano
1395 Ládin Vohralík Omar Rada dětí a mládeže Královéhradeckého kraje, z. s. Rychnov nad Kněžnou P ano
1394 Zita Forejtková Zituš DDM Týniště nad Orlicí Týniště nad Orlicí Týniště nad Orlicí P ano
1392 Monika Vodová Mončiči DDM Týniště nad Orlicí Týniště nad Orlicí Týniště nad Orlicí P ano
1388 Monika Koubová Aki CDS Tamtam o.p.s Týniště nad Orlicí L ano
1384 Kateřina Palová Katóba Duha Tuláci Olomouc L ne
1383 Jiří Kalina Čáp SPJF Perpetuum Brno S ano
1371 Iveta Sedláčková Ivča PERAMOST o.s. Plzeň VIP ano
1342 Jiří Hovorka Brontík Asociace TOM 19199 FANTAN Dobříš L ano
1288 Václav Srb Rumcajs DUHA DUHA KSKD Sokolov Sokolov S ano
1272 Anna Kadeřávková Junák - český skaut, z.s. Třebechovice pod Orebem P ano
1203 Jan Kačer Kačer Mravenec - nakladatelství Brno S ano
1168 Pavel Chrást Ček STROM Fénix Brno Brno Chrlice L ne
1138 Lucka Kotlínová Praha S ano
1134 Dagmar Vymazalová Mrož Pionýr PS Jedovnice Jedovnice S ano
1110 Jarka Schmidtová Syslice Duha Letka Praha S ano
1100 Alena Koubová Bigi Kondor Draco Praha S ano
1077 Jakub Gregor Kuba Vesmír Říčany, z.s. Říčany Říčany S ano
1065 Petr Štěpán Úťa Eldorádo, spolek dětí a mládeže Náchod Náchod P ano
1033 Lukáš Krunčík DUHA Modrá Střelka Náchod P ano
1016 František Hronek Koule Centrum Jana XXIII. Oddíl 127 Zaječice VIP ano
1008 Denisa Paulusová Déňa Vesmír Říčany, z.s. Říčany Říčany S ano
1006 Ondřej Šejtka Česká rada dětí a mládeže Asociace TOM ČR, TOM S.T.A.N. Praha 1 L ano
991 Eva Kochová MKKIC Ostrov S ano
973 Jaroslav Urban Poutník Československý Zálesák - svaz pro pobyt v přírodě Zálesák Nová Paka Lázně Bělohrad P ano
943 Mária Horníková Majka Tvorítko tvorivé kurzy Bratislava L ano
923 Miloš Kirchmayer Detská organizácia Yeti Bratislava S ne
918 Vlastimil Šturc Vlasta Klub Pathfinder, z.s. 130, B.Z.Z.Z Vlastějovice S ano
917 Běla Šturcová Běla Klub Pathfinder, z.s. 130, B.Z.Z.Z Vlastějovice S ano
903 Bára Pilátová Ještěrka TOM Ježci Horoměřice Atelier BaF Praha S ano
898 Radek Bendakovský ALF Junák - SZT - PrPom Pardubice L ano
889 Iva Nechutná Ivčána Vesmír Říčany, z.s. Cvikov S ano
886 Kateřina Linhartová Ency DDM Týniště nad Orlicí Týniště nad Orlicí Týniště nad Orlicí P ano
858 Ondřej Pohajda Ondra Gaudolino, z.s. Uničov L ano
856 Stanislava Jírovcová Stáňa DDM Veselí nad Lužnicí (Tábor) Veselí nad Lužnicí S ano
846 Radka Pešlová Lobi www.socialniradce.cz Brno L ano
829 Tomáš Boudek ČTU T.K.Brďo Albrechtice nad Orlicí S ano
819 Ludmila Pohanková Kolčava Duha Modrá Střelka Modrá Střelka Zábrodí VIP ano
818 Milan Appel Mikin Lužánky Vlčata Brno VIP ano
806 Tereza Štajnerová Hafka ČTU TPO Čtyřlístek Trhové Sviny S ano
804 Eliška Janásková Eli Kondor Vpřed, Čtrnáctka Praha S ano
803 Jakub Kotrla Zelí Kondor Vpřed Praha S ano
795 Jiří Riki Řeháček, Dr.h.c. - Bílý Riki (8) - PRESS, ANNO JČK. GNF, HBL, Junák Tábor VIP ano
787 Jiří Vychodil George Gaudolino, z.s. Uničov Bohuňovice L ano
778 Jiřina Falková Jiřka 7 DNÍ, z. s. Mikulov Brno S ne
773 David Truhlík Dave ČTU - Placatý kámen Dráčata Ostrava - Michálkovice S ne
768 Jiří Linhart Jirka DDM Týniště nad Orlicí Týniště nad Orlicí Týniště nad Orlicí P ano
759 Jozef Kirchmayer Dodo Detská organizácia Yeti Bratislava S ano
758 Zuzana Kirchmayer Zuzka Detská organizácia Yeti Bratislava S ano
754 Tereza Urválková Diblík Junák 2.středisko Rotunda, Hradec Králové Hradec Králové S ano
752 Klára Vlášková Klárka / Panda ČTU, Junák TK Cassiopeia, Quercus Modřice L ano
745 Jakub Horák Kubas Pionýr PS M. Sedláčkové Litomyšl Litomyšl S ano
728 Hana Šulcová Kovčín S ano
727 Matěj Zelinka Worky Altus, z. s. Skuteč VIP ano
726 Petra Hanusová Peťuš Pionýr PS M. Sedláčkové Litomyšl České Heřmanice S ano
725 Petr Coufal Pítrs Pionýr PS M. Sedláčkové Litomyšl Morašice S ano
724 Marie Coufalová Maruška Sokol Litomyšl S ano
723 Jan Coufal Jeník Pionýr PS M. Sedláčkové Litomyšl Morašice S ano
717 Vladimír Hora Lapi KARNALI (UK) LIMITED Košice S ne
709 Jan Navrátil Betmen Rada dětí a mládeže Královéhradeckého kraje, z. s. Opatovice nad Labem P ano
707 Eva Jenčíková Jana DDM Týniště nad Orlicí Týniště nad Orlicí Týniště nad Orlicí P ano
706 Kamil Augustýn Kamilek Předklášteří L ano
697 Libor Baláček Džouda Hnutí Brontosaurus klub Remízek Broumov P ano
696 David Lorenz ELF Pionýr 48. PTO Stezka Brno L ano
692 Jaroslav Štandera Robinson Bushcraft Lipník z.s. Lipník nad Bečvou P ano
6 Jan Burda Tatanka Rada dětí a mládeže kraje Vysočina Třebíč VIP ano
5 Tomáš Lešingr Strejda Vláček ČTU T.O.Kamarádi Šumperk VIP ano