Přihlášení účastníci

ID Jméno Přezdívka Organizace Oddíl Město Typ
4901 Jana Obdržálková Čejpová, DiS. Jana Obdržálková Čejpová Hradec Králové L ano
3948 Zdenek Chroboczek Hafan Společenství Severských pánů Severští páni Krnov L ano
6257 Mgr. Ivana Šircová, PhD. Projekt Odyssea z.s. Praha L ano
1625 Radka Mikušková Sluníčko Pionýr, z.s. 48.PTO Stezka Brno L ano
6371 Václav Nečas L ano
796 Petr Pouchlý Jezevec Court of Moravia Bílovice nad Svitavou L ano
4132 Ing. Jan Klec Tesák Pionýr, z.s. Čápata Olomouc L ano
6426 Patrik Kořenář ne L ano
5579 PhDr. Zuzana Wildová, Ph.D. Česká rada dětí a mládeže Praha L ano
5820 Ondřej Běnek Ent Hnutí Brontosaurus Praha L ano
1168 Mgr. Pavel Chrást Ček Sdružení Tábornických Oddílů Mládeže Fénix Brno Brno Chrlice L ano
2669 Martin Ukrop Instruktoři Brno Brno L ano
6411 Martin Kohoutek L ano
1392 Monika Vodová Mončiči DDM Týniště nad Orlicí Týniště nad Orlicí Týniště nad Orlicí L ano
6370 Fux Karachovič Fux L ano
5322 Jakub Greń Rendl Česká tábornická unie, z.s. Athelas Albrechtice L ano
2267 Tomáš Zavřel Praha 10 L ano
6424 Štefan Kubín mashiro L ano
2938 Radek Zlesák Zlesi Duha Duha AZ Žďár nad Sázavou L ano
1655 Stanislav Čihák Steanly EnjoyTeam Praha L ano
967 Mgr. Soňa Kappelová Veverka Hnutí Brontosaurus ZČ HB 1. BRĎO Tišnov Gingo Tišnov L ano
4034 Marie Niederhafnerová Mel Asociace TOM Polnička L ano
5535 Dr. phil. Mgr. Aleš Svoboda, M.A. Česká rada dětí a mládeže Graz L ano
3367 Pavel Fejfar Arn Asociace TOM SPT Nová Paka L ano
6414 Roman Schindler Gumídek JCBRN Def. COE Brno-Líšeň L ano
1185 Mgr. Jiří Zajíc Edy Junák - český skaut, z.s. Blaník; Praha 4, NPI Praha L ano
5433 Jakub Hájek #PromiňKuba Hnutí Brontosaurus ZČ HB Rozruch; ZČ HB Titio Praha 14 L ano
5356 Jiří Sadila L ano
4321 Vojtěch Brabenec Vortová L ano
4104 Terka Vodvářková Pionýr, z.s. 68. pionýrská skupina Lvíčata Praha 8 L ano
6408 Monika Večeřová Brno-Královo Pole L ano
5603 Bc. Simona Zelinková Altus, z.s. Skuteč L ano
2522 Václav Kappel Monty Hnutí Brontosaurus Odyssea Tišnov, ZČ HB 1.BRĎO TIŠNOV Gingo, TJ Sokol Tišnov Tišnov L ano
6368 Mgr. Apolena Procházková "Polly" Chocerady L ano
6063 Jiří Sadila BRNO L ano
696 David Lorenz ELF Pionýr, z.s. 48. PTO Stezka Brno L ano
6216 Anita Paclíková Anit Oddíl Vlčata Javořice z.s. Jihlava L ano
6380 Bc Soňa Dorňáková Sunivel Prostřední Poříčí L ano
4380 Jakub Šafář Kšanda Hnutí Brontosaurus ZČHB 1.Brďo Tišnov Gingo, Tišnov L ano
4917 Jakub Syrovátka Kuba Sýr Náchod L ano
1342 Ing. Jiří Hovorka Brontík Gamecon deskovky Pardubice L ano
1006 Ondřej Šejtka Česká rada dětí a mládeže Asociace TOM ČR, TOM S.T.A.N. Praha 1 L ano
6363 Ing. Pavla Přikrylová Brno L ano
4064 Michal Donát Hnutí Brontosaurus Rozruch Praha L ano
2375 Filip Malý Řízek Kostíci Kostíci Cerekvice nad Bystřicí L ano
6423 Mgr. Radka Kellnerová, Ph. D. Ráďa Ústav termomechaniky AV ČR, v. v. i. Dynamika tekutin Praha 8 L ano
6365 ing. Miloslav Smutka Bobrová L ano
5611 Martina Bařinová Tina MINDOK s.r.o. Brno L ano
6378 David Klementa ilicz LEX - sdružení na ochranu práv majitelů zbraní Brno L ano
6256 Pavla Panovská Brno L ano
6410 Dan Machač L ano
3466 Miluše Gicklhornová (Nechvátalová) Sdružení FILIA z. s. Brno - Řečkovice L ano
6311 Mgr Markéta Černocká Hnutí Brontosaurus Klub Hnutí Brontosaurus Svízel přítula Brno L ano
5097 Mája Šafaříková Pionýr, z.s. Pražská organizace Pionýra Praha L ano
773 David Truhlík Dave Česká tábornická unie, z.s. Placatý kámen, Dráčata Ostrava - Michálkovice L ano
707 Eva Jenčíková Jana DDM Týniště nad Orlicí Týniště nad Orlicí Týniště nad Orlicí L ano
6421 Ing Kateřina Urbanová Suave Brno L ano
5714 Mgr. Lenka Poláčková Pežuta Win Česká tábornická unie, z.s. T.O.Hunkpapa Chomutov p.s. Chomutov L ano
787 Jiří Vychodil kapitán George Gaudolino, z.s. Bohuňovice L ano
943 Mgr. Mária Horníková Majka neformální skupina Cardio Youngs Bratislava L ano
6332 Mgr. Jan Oujeský Místní akční skupina Podbrněnsko, spolek L ano
6422 technický účet L ano
4035 David Beneš :Ledy Pionýr, z.s. 48. PTO Stezka Brno L ano
5680 Bc. Lucie Bíbová Česká rada dětí a mládeže Praha 1 L ano
6078 Miloslav Kavka Místní akční skupina Podbrněnsko, spolek Pohořelice L ano
2371 Jan Januš Henry Radost-Ostrava, z.s. Ostrava Zubří L ano
6430 Jana Tomalová Janča Pionýr, z.s. Brno L ano
6331 Ing. Veronika Stejskalová Aldebaran Glis Z divočiny + člen LLM Brno L ano
6375 Mgr. Jana Srnková Leiloria Moravian LARP, z.s. Pravenec L ano
2297 Jan Novotný Asociace TOM Sluníčko 19211 Kojátky L ano
6420 Filip Umlauf D, (technický účet) L ano
6066 Mgr. Ondřej Herzán Ondera Brno L ano
1691 Mgr. Vlastimil Jura Kočičák Mladí chovatelé zvířat, z.s. ZO chovatelů koček Praha 8 Stehelčeves L ano
6009 Lukáš Dadej Opava L ano
6112 Mgr. Nela Andresová Česká rada dětí a mládeže Praha L ano
5504 Sarah Jane Bilerová KLUB PATHFINDER z.s. Hrozinky Vinohrady Praha 10 Vinohrady L ano
4257 Kateřina Hladišová Uherský Brod L ano
6403 Hana Grygarová Sheala L ano
1824 Petr Dvořák Xˇandy Pionýr, z.s. Poletušky Velká Bystřice Velká Bystřice L ano
2898 Šárka Koubová Hroch Kondor Konfederace nezávislých – dětská organizace, z. s. Čtrnáctka Praha L ano
2377 Mgr. Jan Januš J.J. Radost-Ostrava, z.s. Brno Brno L ano
1402 Tereza Janáková Tereza Táborový klub Hradečtí Lvi z.s. Hradec Králové L ano
898 Radek Bendakovský ALF Junák - český skaut, z.s. Pardubice L ano
6419 Filip Umlauf C, (technický účet) L ano
4694 Mgr. Pavel Daněk Science Science Reveal Tvarožná L ano
6125 Mgr. Klára Šindelková Národní pedagogický institut ČR Olomouc L ano
6373 Maxmilián Pavlas Praha L ano
858 Ondřej Pohajda Ondra Gaudolino, z.s. Uničov L ano
4554 Filip Umlauf Náchod L ano
3365 Václav Sobotka Červ Sentice L ano
5775 Matěj Nosek Jeseník L ano
6418 FIlip Umlauf B, (technický účet) L ano
6434 Mgr. Jaroslav Vrbas, Ph.D. Inmu Brno L ano
5984 Markéta Fremlová Maya Česká tábornická unie, z.s. Placatý Kámen Havířov, Athelas Havířov L ano
6334 Mgr. Markéta Mrkvová Lillien YMCA Brno L ano
3097 Jana Halúzová Lipka – školské zařízení pro environmentální vzdělávání Brno, příspěvková organizace Rájec-Jestřebí L ano
4296 Radek Pulkrábek Pulec Pionýr, z.s. PS M. Sedláčkové Litomyšl Litomyšl L ano
6428 Jan David Dandy ne L ano
5058 Ing. Šimon Vlach KLUB PATHFINDER z.s. Hrozinky Vinohrady Praha (Vinohrady) L ano
5809 Bc. Michaela Doležalová Česká rada dětí a mládeže Třebíč L ano
2982 Štěpánka Jakešová Štěky Brno L ano
6415 Mgr. Lada Nekvapilová Šamanka Brno L ano
4647 Jan Gutvirt Goofy Praha 5 L ano
6372 Petra Zmeškalová Nimui L ano
6175 Roman Doležal Dolina Sdružení Filia, Kamenná čtvrť 122, 63900 Brno Horní Bojanovice L ano
2569 Erik Harajda Česká tábornická unie, z.s. Dráčata - Placatý kámen, Havířov Ostrava - Michálkovice L ano
6304 Alžběta Omelková Bibi P ano
6391 Hanka Procházková Korba P ano
6050 Oliver Švec Olivander Junák - český skaut, z.s. Středisko Vranovice, 6. oddíl Calor Pohořelice P ano
6362 Matěj Himer P ano
6401 Jana Reid Tillka P ano
6339 Bc. Eva Konečná Brno P ano
6390 Petra Macháčková P ano
6384 David Hrachovina Dejv P ano
6400 Adam Limberský P ano
6389 Jakub Vatter Kuba P ano
6399 Adam Urbič Turbič P ano
2686 Ing. Kateřina Krcháková Katee Hnutí Brontosaurus Brno P ano
6269 Alžběta Marková Bíbuš Asociace TOM TOM S.T.A.N. Velim P ano
6388 Robin Švec P ano
6046 Petr Macháček Mates Junák - český skaut, z.s. Starovičky P ano
1150 Mgr. Michal Truhlář Mealtiner Moravian LARP, z.s. Pohořelice P ano
6398 Ondřej Vavřík Drak P ano
6267 Martin Matko P ano
6387 Tereza Jobová Skoky P ano
1158 Alena Nekvapilová Kalmiel Moravian LARP, o.s. Brno P ano
6276 Pavel Hulman Junák - český skaut, z.s. Pohořelice P ano
6397 Lukáš Bičan Luke P ano
6303 Veronika Tylšarová Verča Junák - český skaut, z.s. Olomouc P ano
6360 Filip Hala Harry Pohořelice P ano
6386 Mária Němečková P ano
6121 Jan Kříž Pádlo Junák - český skaut, z.s. středisko Vranovice, 8. oddíl Flamae Pohořelice Pohořelice P ano
2645 Tomáš Pospíšil Stoupa Duha Křišťál Lutín Lutín P ano
6379 Helena Kloudová P ano
6396 Kamila Szombati Hemi P ano
4354 Oxana Truhlářová Oxinity Masarykova Univerzita Katedra ruského jazyka a literatury - Pedagogická fakulta Pohořelice P ano
6385 Andrea Švecová P ano
6425 Kristýna Vildová Junák - český skaut, z.s. Středisko Vranovice Uherčice P ano
6274 Mgr. Anna Hořejší Pohořelice P ano
6395 Kristýna Bruncková Krista P ano
6374 Jakub Krška Kuba Mikulov P ano
6394 Vojtěch Janíček Zlatí P ano
6326 Jan Křivka Honza Junák - český skaut, z.s. Popice P ano
6361 Milan Vašuta Junák - český skaut, z.s. 8.oddíl Flamae, středisko Vranovice Pohořelice P ano
6253 Hynek Polášek Šotek Moravian LARP, z.s. 2354/30c P ano
6325 Martina Knoflíčková Marťa Junák - český skaut, z.s. Popice P ano
6393 Nikol Heinrichová Niki P ano
6044 Lukáš Drdla Junák - český skaut, z.s. Bílovice nad Svitavou P ano
6320 Eliška Eliška Mašková, Eliška Mašková Elis P ano
6324 Jakub Slaný Junák - český skaut, z.s. Hustopeče P ano
6392 Victoria Bayerová Vici P ano
6381 Tadeas Cech P ano
6402 Martin Pilát P ano
3144 Alena Šilarová Alík Česká tábornická unie, z.s. T.O.Kamarádi Šumperk S ano
4712 Veronika Saipová Žužla Junák - český skaut, z.s. 5. středisko Modřany Praha S ano
6068 Filip Mitura Dakota o.p.s. Ostrava S ne
4433 Kateřina Joachimsthalerová Dům dětí a mládeže Vamberk Záměl S ano
6296 Terezie Sladká Halahoj Ivančice S ano
6219 Šárka Koláčková Asociace TOM Rajhrad S ano
4763 Tereza Nedvídková Tea Kondor Konfederace nezávislých – dětská organizace, z. s. Vpřed Praha 2 S ano
5810 Tereza Smejkalová Letní tábor Krasnice, z.s. Rekreační středisko Krasnice Pardubice S ano
6203 Josef Kamrádek Placatý kámen Hrabyně 1 S ano
3452 Bc. Iveta Pečenková Ivet Dům dětí a mláděže DDM Veselí nad Lužnicí Tábor S ano
6306 Magdalena Drotárová MINDOK s.r.o. Brno S ano
6049 Kateřina Matoušová Dům dětí a mláděže Jihlava S ano
6225 Anna Vašková Bobule LDT Kapka Chrudim S ano
5656 Kristýna Kotyzová Dům dětí a mláděže Pecháček Třebíč S ano
5285 Mgr. Michaela Vocásková Koala Terénní Berušky z.s. Opočnice S ano
2475 Mgr. Zuzana Langová Suzuky Dům dětí a mláděže Žraloci Ledenice České Budějovice S ano
6134 Simona Pustková Frýdek - Místek S ano
5941 Markéta Hučíková Maréna Asociace TOM TOM 19058 Skorci Vsetín Vsetín S ano
6081 Eliška Dobešová Žďár nad Sázavou S ano
6271 Miroslav Rajský Míra ELDORÁDO, spolek dětí a mládeže Hradec nad Moravicí S ne
1023 Šárka Bulawová Šája Česká tábornická unie, z.s. Athelas, Placatý kámen, Havířov Havířov S ano
6241 Petra Čapková, Dis Čertice Hnutí DUHA Expedice Krásensko S ano
6073 Marcel Tužinský vlk NAŠE SLNKO, oz. Vlčia Svorka Bratislava S ano
6007 Eliška Hefnerová Elí Česká tábornická unie, z.s. T. O. Hunkpapa Chomutov S ano
2801 David Kolesík Maleda Hnutí Brontosaurus BRĎO Vlkani Mikulčice Mikulčice S ano
6093 Oldřich Slavíček Česká tábornická unie, z.s. T.O. Kamarádi Šumperk S ne
6237 Daniela Vričanová Danda Hnutí Brontosaurus Vlkani, Mikulčice Mikulčice S ano
6164 Jakub Holý HAVRAN Společenství Severských pánů Krnov S ano
6042 Patrik Krebs Naše Slnko,o.z. Vlčia svorka Bratislava S ano
5625 Bára Syrovátková Bára Sýrová Duha z. s. Modrá Střelka Náchod S ano
4115 Vít Hanzlíček DÉČKO - DDM RYCHNOV NAD KNĚŽNOU Častolovice S ano
3876 Johana Paloušová DUHA Letka Praha S ano
5477 Eva Zoltánová Cigánková Králík Kladno S ano
6110 Magdaléna Kloučková Magi Český svaz ochránců přírody 01/14 ZO ČSOP "Natura, quo vadis?" Praha S ano
4927 Bc. Karolína Pospíšilová Lola Praha 10 S ano
6298 Táňa Dohnalová Dešov S ano
5257 Tereza Fidlerová Kondor Konfederace nezávislých – dětská organizace, z. s. Arálie Praha S ano
6356 Lenka Niesigová Liberec S ano
6055 Johana Zitková Jožo Pardubice S ano
6349 Prokkop Horný Alfa-Fun Praha 4 S ano
2572 Tomáš Kolouch Tomík Skaut ABS Stopaři, Lesní Moudrost Brno S ano
5204 Richard Nečas Šmoula Hnutí Brontosaurus ZČHB 1.BRĎO Tišnov Gingo Deblín S ano
6233 Jiří Niederhafner Jirn Asociace TOM Polnička S ano
5803 Adéla Štefanová Dadule Mladí chovatelé zvířat, z.s. Protivín S ne
6130 Olívia Vlašičová Slovenský skauting 11. Zbor biele delfíny Bratislava S ano
4950 Jonáš Skavroň Zlatovláska Fantazie Vrchlabí z.s. Vrchlabí S ano
6084 Filip Minarik NASE SLNKO, o.z. Vlcia Svorka bratislava S ano
6247 Hana Špatná hana Sdružení Filia, Kamenná čtvrť 122, 63900 Brno Újezd u Brna S ano
4523 Jiří Král Jitralar Pionýr, z.s. 73. pionýrská skupina Vodovod, oddíl Krakeni Praha S ano
6191 Tereza Doležálková Terka Letní tábor Krasnice, z.s. Rekreační zařízení Krasnice Skuteč S ano
4507 Adam Jindra Ahmed Dům dětí a mláděže DDM České Budějovice Ledenice S ano
4031 Radovan Mlejnek Ráďa Pionýr, z.s. 68. PS Lvíčata Praha 8 S ano
6213 Štěpán Fiedler Zaorálek Česká tábornická unie, z.s. Vlčí smečka velké Lucko Klášterec nad Ohří S ne
6176 Petr Florian petr Sdružení Filia, Kamenná čtvrť 122, 63900 Brno Kobylnice S ano
5227 Aleš Hoffman Alí Letní tábor Krasnice, z.s. Rekreační středisko Krasnice Pardubice S ano
5993 Tereza Havlínová Zbytek Česká tábornická unie, z.s. Placatý kámen Rychvald S ano
4493 Nikola Stará Niky Hnutí Brontosaurus Orchis Žďár nad Sázavou S ano
6305 Jakub Studený Mr.Klika MINDOK s.r.o. Brno S ano
5744 Šimon Buřt ZuM je radost, z.s. Prostějov S ano
3855 Martina Janečková Rudíkov S ano
6221 Aleš Linc Trpaslík Royal Rangers v ČR, z.s. 26.ph Olomouc S ano
5089 Mgr. Zdeňka Nerudová Piraňa Terénní Berušky z.s. Kolín S ano
6058 Anna Tylšarová Topinka Junák - český skaut, z.s. 8. oddíl Trojlístek Olomouc, středisko J. E. Kosiny Olomouc, z. s. Olomouc S ano
2762 Ing. Zbyněk Bartek Paha DUHA Tuláci Olomouc S ano
5450 Gabriela Hučíková Gapa Asociace TOM Vsetín S ano
6077 Šárka Jáchimová Pionýr, z.s. Vysoké Chvojno S ano
6270 Ing. Petr Kovář MINDOK s.r.o. Prague S ano
738 Peťka Špittová Gaudolino, z.s. Plinkout S ano
4345 Mgr. Bc. Pavla Kafková Česká rada dětí a mládeže Táborová osada Petrklíč Praha 6 S ano
5911 Adam Jalůvka Bažant Žijeme naplno z.s. Ostrava-Koblov S ano
5937 Michal Jindra Majkl Dům dětí a mláděže Ledenice S ne
6367 Bára Navrátilová Asociace TOM Brno S ano
4280 Bc. Eliška Karaffová, DiS. Sojpi Junák - český skaut, z.s. Junák - český skaut, 5. středisko Modřany, z.s. Praha 5 S ano
6126 Dominika Gregorová Herálec S ano
6092 Adéla Pecinová Adel Kolín 5 S ano
6286 Aneta Křivonožková Pionýr, z.s. Jedovnice S ano
6165 Jiří Man Frankie Společenství Severských pánů Krnov S ano
5898 Bc. Adéla Fialová LDT Staré Hamry Tábor Staré Hamry Ostrava S ano
5921 Eva Kremláčková Evča Oddíl Vlčata JAVOŘICE, z.s. Oddíl Vlčata Jihlava S ano
6313 Martina Polášková Tymy - Středisko volného času, p.o. Holešov Holešov S ano
5840 Adela Řeřichová “Žijeme naplno” Rychvald S ano
3246 Daniel Lev netopejr Spolek evropských bojových umění Kladno Kladno 2 S ano
1108 Olda Neuberger Praha 8 S ano
6220 Lukáš Klíma Litoměřice S ano
6283 Emma Blahová Em, Emka Asociace TOM Praha S ano
4413 MDDr. Barbora Hošková Bája Radost-Ostrava, z.s. Velká Polom S ano
2084 Marcela Pešáková Mia Pionýr, z.s. Žabky Ostrov u Macochy S ano
6124 Jana Hromadová Přátelé přírody - Upírci, z.s. Přátelé přírody - Upírci, z.s. Libčice nad Vltavou S ne
6239 Adéla Čížková Áďa DBH Čerčany S ano
4341 Tereza Neoralová Česká tábornická unie, z.s. TK Foxis Ostrava S ano
5788 Vít Gaďurek DUHA Duha klub Dlažka Praha 9 - Satalice S ano
6143 Bc. Simona Kotková Jihomoravské dětské léčebny, p.o. - Dětská léčebna se speleoterapií Ostrov u Macochy Křetín S ano
4551 Lenka Kebrlová Veselí nad Moravou S ano
5801 Leo Vlašič 11. zbor Biele Delfíny, oddiel Carrigo Bratilsva S ano
6252 Richard Wisinger Riči Junák - český skaut, z.s. 4.oddíl, Lípa Říčany Zvánovice S ne
6083 Tereza Tichá Ostrava S ano
6205 Kristýna Chlumská Lesní miniškolka Hlídání s radostí Pardubice S ano
5833 Mgr. Jana Tylečková Janule ”Žijeme naplno” Klimkovice S ano
5917 Eliška Navrátilová Neliška, Nela Pionýr, z.s. 73. pionýrská skupina Vodovod, oddíl Krakeni Praha S ano
6259 Bára Dobrá ELDORÁDO, spolek dětí a mládeže Dvůr Králové nad Labem S ano
5177 Šárka Gütlerová Sluníčko - Centrum pro rodinu, z.s Pardubice S ano
856 Stanislava Jírovcová Dům dětí a mláděže Veselí nad Lužnicí Veselí nad Lužnicí S ano
6329 Bc. Jakub Knápek Píšťalák OSJO, z.s. Lanškroun S ano
5430 Karolina Cahlíková Inga Tojstoráci Tojstoráci Lichnov S ano
5303 Oldřich Lhotský Louny S ano
6227 Kristýna Šidáková Týnka LDT Kapka Staré Hradiště S ano
5397 Monika Zuzaníková Česká tábornická unie, z.s. TK Foxis Brno S ano
5419 Vít Procházka kVítek Pionýr, z.s. 68. pionýrská skupina Lvíčata Praha 8 S ano
2767 Martin Köhler Duha Štít Bukovany S ne
6133 David Jílek Velký Týnec S ano
4190 Hana Korčáková Dům dětí a mláděže Ledenice S ano
6076 Eliška Pulkrábková Pionýr, z.s. Litomyšl S ano
5968 Agáta Rýdlová Agi Pionýr, z.s. 68. Pionýrská skupina Lvíčata Praha 8 S ano
6144 Julie Dorušáková Judy Gaudolino, z.s. Uničov S ano
5214 Renáta Svobodová Sluníčko-centrum pro rodinu z.s Pardubice S ano
5516 Petr Severa Cipísek Asociace TOM TOM 2611 Lesani Karviná Karviná S ano
6095 Ondřej Čechovský Čechi žijeme naplno Jistebník S ano
6155 Veronika Hufová Buffy Česká tábornická unie, z.s. T. O. Kamarádi Šumperk S ano
6162 Bc Martin Kačeriak sdružení Filia z.s Brno S ano
6202 Michael Piškula Cipísek DUHA Duha Tuláci Olomouc Olomouc S ano
6315 Štěpán Horňák Štěpi Poděbrady S ano
6199 Ondřej Kosour Hash Pionýr, z.s. 48. PTO Stezka Bílovice nad Svitavou S ano
1831 Milan Boudek Česká tábornická unie, z.s. T.K.Brďo Týniště nad Orlicí S ne
6314 Laura Brázová Tymy - Středisko volného času, p.o. Holešov Kroměříž S ano
2349 Adéla Ryšánková Adél Lužánky - středisko volného času Brno, příspěvková organizace Lány Brno S ano
6039 Robin Pavlíček, DiS Loksly Pionýr, z.s. Dravci Most Černčice S ne
6218 Roman Černošek Rodinné centrum Opička Rohozec S ano
1814 Luděk Říha Pionýr, z.s. 73.PS vodovod Praha S ano
6355 Petra Křtěnová Dorys Junák - český skaut, z.s. Středisko Říp Roudnice nad Labem S ano
6054 Anna Šťastná Brno S ano
6122 Filip Anger Slovenský skauting 11 zbor, Bliele delfíny Stupava S ano
6172 Oskar Šimon Oskyč Benešov nad Ploučnicí S ano
6072 Lucie Osvaldová Brno S ne
6264 Jan Rokoš Fáfa Spolek Alfa-FUN Štětí S ano
5789 Alžběta Hefnerová Česká tábornická unie, z.s. T. O. Hunkpapa Chomutov S ano
2095 Terezka Tylerová Náchod S ano
6132 Kateřina Polívková Hustopeče S ano
6285 Valentina Horáková Pionýr, z.s. Jedovnice S ano
6206 Anežka Preislerová Pionýr, z.s. Ostrov u Macochy S ano
1203 Jan Kačer Kačer Mravenec - nakladatelství Brno S ano
5623 Simona Doubravová Česká tábornická unie, z.s. Šumperk S ne
4299 Lukáš Soukup Tukan Pionýr, z.s. PS M. Sedláčkové Litomyšl Litomyšl S ano
5906 Jakub Salinger Čubíček Pionýr, z.s. 73. pionýrská skupina Vodovod, oddíl Krakeni Nový Brázdim S ano
6280 Lucie Hrivňáková Rin MINDOK s.r.o. Praha 10 S ano
3702 Michaela Micková Míca Asociace TOM TOM S.T.A.N. Praha S ano
5924 Jakub Březina, G Smíšek Pionýr, z.s. 66.PTO Brabrouci Modřice Modřice S ano
2378 Zdeňka Janušová Radost-Ostrava, z.s. Ostrava Zubří S ano
5887 Ing. Jaroslav Hamřík Jarda OSJO, z.s. Tatenice S ano
6348 Matěj Štula Český svaz ochránců přírody T. O. Kletr Liberec S ano
5795 Bc. Michaela Doležálková Mihala Letní tábor Krasnice, z.s. Rekreační středisko Krasnice Skuteč S ano
5919 Jana Kremláčková Srna Oddíl Vlčata JAVOŘICE, z.s. Vlčata Jihlava S ano
6232 Matěj Fistr Maty LDT Kapka Lázně Bohdaneč S ano
5879 Jakub Flekal Flíček DUHA AZ Přibyslav S ano
6120 Patrik Bederka Slovenský skauting 11. Odbor Bratislava S ano
5672 Yvonne Naušová Yvka www.EnjoyTeam.cz Praha S ano
5078 Klára Růžičková Guiru Tábornický Klub Foxis Brno, p.s. TK Foxis Brno, p.s. Otrokovice 2 S ano
6278 Martina Belišová Šarišské Michaľany S ne
5904 Lukáš Jaroš Dobby Pionýr, z.s. 73. pionýrská skupina Vodovod, oddíl Krakeni Praha 10 S ano
4584 Martina Holčapková Želešice S ano
5567 Mgr. Nela Andresová Česká rada dětí a mládeže Praha 4 S ano
5653 Jan Slovák Básník Junák - český skaut, z.s. Praha S ano
3974 Ondřej Rybníček Fenistil Radost-Ostrava, z.s. Ostrava ostrava S ano
6040 Leon Stošek Foxes Česká tábornická unie, z.s. Dračata Ostrava S ne
4778 Ester Davidová Kondor Konfederace nezávislých – dětská organizace, z. s. Vpřed Praha S ano
5876 Bc. Martina Boleslavská Žijeme naplno Velká Polom S ano
6292 Nelly Grézlová Royal Rangers v ČR, z.s. 26. přední hlídka Dlouhá Loučka S ano
6174 Marie Graciasová, DiS maruška Sdružení Filia, Kamenná čtvrť 122, 63900 Brno Boskovice S ano
5754 Jan Fiala Táborový klub Hradečtí Lvi z.s. Trutnov S ano
6200 Anna Kotková Dory Pionýr, z.s. Modřice S ano
1126 Jana Lišková Jana Junák - český skaut, z.s. Limba Plzeň Plzeň S ano
6322 Stanislav Odstrčil Orel Sdružení přátel Jaroslava Foglara, z.s. 5.OBS Wakantanka Ostrava S ano
5743 Tadeáš Nedoma Táda ZuM je radost, z.s. Kostelec na Hané S ano
1736 Mgr. Jiří Pokorný Korny Český Krumlov S ne
6226 Vojtěch Kamenický LDT Kapka Lázně Bohdaneč S ano
6317 Pavel Nečas Halahoj Třebíč - Horka-Domky S ano
6295 Roderik Kotásek Frodo Česká tábornická unie, z.s. Placatý kámen Šenov S ano
4690 Jan Herda Herdis Junák - český skaut, z.s. Jitřenka loket Královské Poříčí S ano
6053 Nikola Šťastná Niki Pardubice S ano
701 Mgr. Josef Solár DÉČKO-DŮM DĚTÍ A MLÁDEŽE, RYCHNOV NAD KNĚŽNOU "DÉČKO"-DDM RK, TK SOLLANC, RC Zeměkvítek,z.s. Rychnov nad Kněžnou S ano
6236 Sára Veselková Hnutí Brontosaurus Vlkani Mikulčice S ano
6071 Lydie Tulachová Revnice S ano
1692 Simona Chabinová Simča Středisko volného času Ivančice Ivančice S ne
6001 Jan Sedláček Honza ELDORÁDO, spolek dětí a mládeže Náchod S ano
6284 Michaela Brtevníková Pionýr, z.s. Jedovnice S ano
5912 Barbora Šrámková Žijeme naplno z.s. Rychvald S ano
6195 Bc. Miroslav Rouča Česká tábornická unie, z.s. TK Foxis Horní Libochová S ano
4706 Pavel Adámek ELDORÁDO, spolek dětí a mládeže Náchod Červený Kostelec S ano
6312 Julie Kernerová Kondor Konfederace nezávislých – dětská organizace, z. s. Praha 4 S ano
3123 Anna Žáčková Áňule ROBI, s. r. o. Slatiňany S ano
1401 Lucie Brutarová Zrůdě Táborový klub Hradečtí Lvi z.s. Hradec Králové 2 S ano
4470 Mgr. Zuzana Nedomová Zuza ZuM je radost, z.s. Kostelec na Hané S ano
6210 Ema Rosová Děti bez Hranic, Tábory Beskydy Varnsdorf S ano
6327 Lada Pohanková Veverka Duha Modrá Střelka Praha 4 S ano
6344 Staňka Jaroňová Brno S ano
6051 Mgr Radka Melicharová Světlá nad Sázavou S ne
2782 Veronika Antalová Úsmev ako dar, o.z. Banská Bystrica S ano
6231 Adéla Macháčková Adla LDT Kapka Lázně Bohdaneč S ano
6338 Matúš Trišč S ano
4024 Ondřej Machulda Ondra Pionýr, z.s. 68. pionýrská skupina Lvíčata Praha S ano
6136 Nikola Pacnerová Brouček DUHA Tuláci Olomouc S ano
6250 Jan Páral Brno S ano
4510 Lucie Navrátilová Lucka Táborový klub Hradečtí Lvi z.s. Opatovice nad Labem S ne
6277 Lukáš Ďurica Dolné Vestenice S ne
3366 Ing. Radek Furmánek Radost-Ostrava, z.s. Velká Polom S ano
6189 Lukáš Rác Vesmír Říčany, z.s. Říčany S ano
3398 Lucie Červená Králův Dvůr S ne
6149 Jan Hedrich Koumák Duha Duha Tuláci Olomouc Olomouc S ano
6184 Klára Chocholoušová Handule Pardubice S ano
4549 Lucie Tesařová Mývalice Asociace TOM Kozárovice S ano
6294 Kateřina Schwarzová Moravian Science Centre Brno Letovice S ano
6168 Barbora Bednářová Jihlava S ano
5372 Petr Ráček Lachty Junák - český skaut, z.s. Praha 12 S ano
6201 Lucie Záhoříková Lůca Česká tábornická unie, z.s. TK Foxis Vyškov S ano
5537 Tereza Poláková Žijeme naplno Opava S ano
6273 Ondra Zach Asociace TOM Praha 9 S ano
4279 Dana Podzimková Jesky Junák - český skaut, z.s. 5. středisko Modřany Praha 4 S ano
6113 Aneta Mikulková, DiS. Žrout Junák - český skaut, z.s. Jižní kříž Mutěnice Brno S ano
4651 Vojtěch Kavřík Dům dětí a mláděže DDM Týniště nad Orlicí Olomouc S ne
6119 Adéla Polišenská Adélka Společenství Severských pánů Jezdkovice S ano
6062 Mgr. Hana Volencová Hanka Praha 5 S ano
4866 Tobiáš Dvořák Batman Hnutí Brontosaurus ZČHB 1.Brďo Tišnov Gingo Tišnov S ano
6057 Šárka Řeháčková Šáša Pionýr, z.s. Praha 10 S ano
5202 Štěpánka Březinová Gaudolino, z.s. Bludov S ano
6245 Ivana Hrdinová Sdružení Filia z.s. Blučina S ano
6080 Michaela Fikejsová Pardubice S ano
6235 Dominik Fiala KLUB PATHFINDER z.s. Ararat Plzeň S ano
2054 Hana Havelková Soptík Základní škola a mateřská škola Na Beránku v Praze 12 Praha 4 S ano
6141 Nikola Tondrová Radost-Ostrava, z.s. Ostrava S ano
6091 Karolína Chaloupková Pionýr, z.s. PS M. Sedláčkové Litomyšl Ústí nad Orlicí S ano
1409 Eliška Hermannová Rusalka Junák - český skaut, z.s. 65. oddíl Amazonky Praha S ano
6196 Eliška Hornáčková Tyger Asociace TOM Lesani 2611 Karviná S ano
3087 Josef Šebánek Guiseppe Fantazie Vrchlabí, z.s. Vrané nad Vltavou S ano
6301 Kamil Jelínek Moravian Science Centre Brno, příspěvková organizace Brno S ano
5953 Bc. Andrea Balunova Ája Letni tabor Krasnice, z.s. Rekreacni stredisko Krasnice Praha S ano
6217 Pavla Lněničková Pája Oddíl Vlčata JAVOŘICE z.s. Jihlava S ano
1951 Veronika Chytrá Dům dětí a mláděže Týniště nad Orlicí S ano
6354 Sylva Krejčí Brno S ano
3846 Petr Čechura Iči Brno S ne
5828 Karolína Komeštíková Duha Duha Kutřín Neratovice S ne
5800 Petr Tomáš DUHA z. s. Modrá Střelka Nové Město nad Metují S ano
6118 Jakub Bůlfinek Zombík Hnutí Brontosaurus Titio Praha S ano
6223 David Gřešek Dave Česká tábornická unie, z.s. Dráčata Rychvald S ne
6342 Lukáš Zacpal Vtišpale Pionýr, z.s. Chameleoni Olomouc S ano
5471 Dominik Prda Dom Žijeme naplno z.s. Brno - Pisárky S ano
5942 Šárka Zobalová ELDORÁDO, spolek dětí a mládeže Jívka S ano
875 Lucie Hašková Lucysha Vyškov S ne
6135 Klára Krčmová Radost-Ostrava, z.s. Brno-Královo Pole S ano
5739 Nela Zvolánková Halahoj Třebíč S ano
5852 Eliška Lhotská Česká tábornická unie, z.s. Vlčí smečka Klášterec nad Ohří S ano
6052 Kryštof Krch Most S ano
2352 Lukáš Prorok Citron Radost-Ostrava, z.s. Brno Brno S ano
6183 Tomáš Kozel Handule Mazelov S ano
4144 Martin Kos Vrabčák Hnutí Brontosaurus ZČHB 1.Brďo Tišnov Gingo Tišnov S ano
6147 Viktorie Zachovalová Peta DUHA Tuláci Duha Olomouc S ano
6108 Jaroslav Horský Morgweil kladno S ano
2086 Petra Ševčíková Peťa Pionýr, z.s. Pionýrská skupina Jedovnice Vysočany S ano
6169 Anna Wacková Aňule Jihlava S ano
1592 Roman Málek Roman Altus, z.s. Chrudim Chrudim S ano
3476 Hana Ondráková Hanka Hnutí Brontosaurus ZČ HB Klub přátel Lukova Pardubice S ano
5999 Bc. Radek Zámečník Kolombo Dětské akcičky Kladno S ano
6321 Martin Palata Palcát Praha 4 S ne
6048 Tina Štyndlova Pionýr, z.s. Litomyšl S ano
6222 Irena Vrtalová Irča Royal Rangers v ČR, z.s. 26.p.h. p. Hlubočky 3 S ano
5515 Veronika Daníšková Drobek Asociace TOM TOM 2611 Lesani Karviná Karviná S ano
1339 Miroslav Šácha Vektor Poříčany S ano
5905 David Tobola Dáda Pionýr, z.s. 73. PS Vodovod, Dětský Oddíl Krakeni Praha S ano
1077 Jakub Gregor Kuba Vesmír Říčany, z.s. Říčany Říčany S ano
6079 Michaela Pažoutová Pardubice S ano
3524 Jakub Resutík Přezdívka Hnutí Brontosaurus Titio Praha 14 S ano
6148 Pavlína Neugebauerová Pája Dům dětí a mláděže Skuhrov nad Bělou S ano
4641 Pavel Šandor EnjoyTeam, z. s. Praha 11 S ano
6090 Lumír Kovačik žijeme naplno z.s. Zašová S ano
6293 Alžběta Ehlová Šebestová Junák - český skaut, z.s. 83. dívčí oddíl Amazonky, Satalice, 84. středisko Kyje Praha 9 S ano
5752 Kristyna Jiráčková Týna Pionýr, z.s. 68. PS Lvíčata Jaroměř 1 S ano
6088 DiS. Martin Beníšek, Dipl.Tech. Beny Dětské rádio Mělník, z.s. Mělník S ne
3294 Karel Krčmář ELDORÁDO, spolek dětí a mládeže TUBRODEL Dvůr Králové S ano
6404 Marek Beno Dětský národopisný soubor Dunajek, z.s. Dolní Dunajovice S ano
6160 Samuel Kotas Gaudolino, z.s. Uničov S ano
5813 Paulína Krebsová Strunka NAŠE SLNKO, o.z. Vlčia Svorka Bratislava S ano
2179 Ing. Jakub Rašovec Vesmír Říčany, z.s. Janáčková 287, Říčany Mukařov S ano
6103 Jan Vyskočil pekelnikjenik Česká tábornická unie, z.s. T.K. Brďo Svitavy S ano
2787 Bc. Frederika Zajacová Feďa Banská Bystrica S ano
6433 Veronika Davidová ne S ano
5377 Anna Schäferová Vesmír Říčany, z.s. Cvikov S ano
1418 František Vodrážka Spolek Kokos Praha S ano
5233 Zdeněk Kirnig Doktor SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Dašice Pardubice S ano
6353 Adriana Kosová Rozárka Hnutí Brontosaurus ZČHB 1.BRĎO Tišnov Gingo Tišnov S ano
5673 Matěj Košulič Maty DBH, Jump Family, Handule Most S ano
3885 Matěj Krunčík Duha Modrá Střelka Náchod S ne
5958 Ondřej Duda Ondrí Dům dětí a mláděže Ledenice S ano
6138 Denis Konecny Déčko DUHA Tuláci Olomouc S ano
2665 Nikol Černošková RC Opička z.s. Rohozec S ano
6335 Madla Švecová Asociace TOM Rosice S ano
5814 Lucie Koubková Moravian Science Centre Brno, příspěvková organizace Brno S ano
5640 Ivana Pokštefelová Mladí chovatelé zvířat, z.s. Teplice S ne
4013 Simona Chroboczková Zimka Společenství Severských pánů Krnov S ano
3079 Ing. Lucie Navrátilová Táborový klub Hradečtí Lvi z.s. Opatovice nad Labem S ano
6275 Barbora Fialová Barča Asociace TOM TOM S.T.A.N. Praha 9 Vysočany S ano
6154 Martin Fišer Fíša Hnutí Brontosaurus Zlín S ne
840 Vašek Skořepa Vesmír Říčany, z.s. Říčany Říčany S ano
6100 Bc. Lucie Musilová Kniga Zastávka S ne
5873 Pavel Havelka Duha - sdružení dětí a mládeže pro volný čas, přírodu a recesi Expedice Brno-sever S ano
1440 Bc. Lucie Pacnerová Luciper Hnutí DUHA Tuláci Olomouc S ano
3660 Monika Fischerová Brno S ano
6204 Gabriela Havlátová Pionýr, z.s. Modřice S ano
3890 Ing. Jiří Gurecký Gura Česká rada dětí a mládeže Praha S ano
5889 Stella Netolická OSJO, z.s. Lanškroun S ano
6346 Pavel Fafejta Spolek Alfa FUN Štětí S ano
1960 Luci Baštecká Praha S ano
3120 Lukáš Veselka Lukáš Déčko - Dům dětí a mládeže Rychnov nad Kněžnou Týniště nad Orlicí S ano
3758 Barbora Winklerová Bára Středisko volného času, p. o. Holešov S ano
6067 David Vávra Tělocvičná Jednota Sokol Sobotovice Sobotovice S ano
5895 Veronika Skůpová Vesmír Říčany, z.s. Říčany u Prahy S ano
5737 Jonáš Húska Johny Asociace TOM TOM 2611 Lesani Karviná Karviná 7 S ano
2060 Hana Linhartová Hanča Pecháček Žabčice S ano
5279 Tereza Nováková Koza Terénní Berušky z.s. Poděbrady S ano
5938 Barbora Lukešová Koala Tojstoráci Lichnov u Nového Jičína S ano
6128 Petra Novotná Peťula Rodinné centrum Opička z.s. Tišnov S ano
6244 Lucie Pelikánová Halahoj Radkovice u Hrotovic S ano
6268 Mgr. Luděk Michera Dům dětí a mláděže České Budějovice S ano
4863 Jakub Ditrich Ditík Pionýr, z.s. Pionýrská skupina Záře Praha 8 S ano
4298 Mojmír Štyndl Mojda Pionýr, z.s. Pionýrská skupina Marie Sedláčkové Litomyšl S ano
5955 Kamil Mrkvan Kami ASTRA, centrum volného času, Frenštát p. R., příspěvková organizace Artušovci Frenštát p. R. S ano
5514 Václav Grobelný Škrobák Asociace TOM TOM 2611 Lesani Karviná Orlová S ano
6170 Andrea Vlčková Andy Radost-Ostrava, z.s. Ostrava-Poruba S ano
4739 Kamila Langová Kamča MŠ Mozaika Jihlava S ano
6167 Barbora Votavová, DiS. BarBix Sdružení Filia z.s. Rousínov S ano
5753 Asistent pedagoga – vychovatel Oksana Koteljuchová Oksamit Prostějov S ano
6318 Lucie Poloprutská Lůca Ratab, z. s. Liberec 6 S ano
3957 Lucie Malá Ježeček Český svaz ochránců přírody Kostíci Cerekvice nad bystrici S ano
6102 Jaroslav Milý pekelnikjarik Česká tábornická unie, z.s. T.K. Brďo Týniště nad Orlicí S ano
6310 Mgr. Mária Vörösová Nitra S ano
5962 Mgr. Petra Otevřelová Peťula Letní tábor Krasnice, z.s. Rekreační středisko Krasnice Pardubice S ano
1417 Lucie Vodrážková Alma Spolek Kokos Praha S ano
6215 Jiří Habarta Asociace TOM Skorci Vsetín S ano
4160 Markéta Ochocová Markét Kostelec nad Orlicí S ano
6352 Hedvika Procházková Junák - český skaut, z.s. Křepice S ano
5659 Martin Kočárek Jump Family / Handule Most S ano
4716 Bohdan Liptovský Slovenský skauting 11. Zbor biele delfíny Bratislava S ano
5779 Vendula Brožkovcová Vendy Tuchořice S ano
6070 Bc. Simona Fajferová Síma Dům dětí a mláděže DDM Szonožka Nová Paka Nová Paka S ano
6262 Tereza Nejezchlebová Pionýr, z.s. Ráječko S ano
5440 Štěpán Šafář Hnutí Brontosaurus ZČHB 1.Brďo Tišnov Gingo Tišnov S ano
5914 Jakub Klejzar Karotka Javořice z. s. Oddíl Vlčata Jihlava Jihlava S ano
6282 Julie Ondroušková Pionýr, z.s. Jedovnice S ano
6377 Marcela Kurucová, DiS. Dětský národopisný soubor Dunajek, z.s. Dolní Dunajovice S ano
3843 Mojmír Nováček Pirát Klub českých turistů KČT, odbor Dálava Ostrava Ostrava - Zábřeh S ano
697 Libor Baláček Džouda Hnutí Brontosaurus klub Remízek Nové město nad Metují S ano
6142 Barbora Vondrušková Košile Sdružení přátel Jaroslava Foglara, z.s. Brno S ano
3392 Štěpán Ševčík Štěpi Pionýr, z.s. Kvasice S ano
6188 Vít Penka LDT Kapka Pardubice S ano
5123 Ludmila Šandová Veverka Junák - český skaut, z.s. Černého havrana Chlumec nad Cidlinou S ne
5818 Lucie Orlová Moravian Science Centre Brno, příspěvková organizace Lobodice S ano
6181 Jakub Horký Čolek Oddíl Vlčata Javořice z.s. Oddíl Vlčata Náměšť nad Oslavou S ano
3297 Bc. Jakub Skála ELDORÁDO, spolek dětí a mládeže TUBRODEL Dvůr Králové nad Labem S ano
5892 Pavlína Kuchaříková Hnutí Brontosaurus Moravský Krumlov S ano
6328 Klára Nováková OSJO, z.s. Praha 2 S ano
6345 Adéla Látalová Spolek Alfa-FUN Praha 5 S ano
5590 Jakub Dvořák KUBA Pionýr, z.s. Poletušky Velká Bystřice Velká Bystřice S ano
4088 Jakub Vondřejc Mak Asociace TOM TOM 0439 Kňouři Brno - Nový Lískovec S ne
6230 Adéla Poustecká Buffy Česká tábornická unie, z.s. Hunkpapa Holedeč S ano
2174 Karolína Vaclachová Kája SVČ-TYMY Holešov Holešov S ano
6369 Lucie Chalušová Spolek AlfaFun Ústí nad Labem S ano
3113 Zdeněk Sotona Sotík Centrum Jana XXIII., z.s. Oddíl 127 Hlinsko S ano
6249 Vít Gaďurek Duha klub Dlažka Praha S ne
4788 Kateřina Horská Kačka Dům dětí a mláděže Kostelec nad Orlicí S ano
5676 Marek Ulčák Tojstoráci z. s. Lichnov u Nového Jičína S ano
5530 Andrea Sedláčková Bučovice S ano
4814 Zbyněk Liška Pionýr, z.s. PS Hraničář Pardubice S ano
5929 Tereza Cupáková Cupi Duha Brno S ano
1063 Jiří Kloubec Ikoš Přátelé přírody - Upírci, z.s. Přátelé přírody - Upírci, z.s. Libčice nad Vltavou S ne
4970 Bc. Barbora Boštíková Barča Pionýr, z.s. Pionýrská skupina Marie Sedláčková Sebranice S ano
5836 Marek Gilík Žijeme na plno OpavA S ano
6263 Marie Jelínková Sdružení FILIA, z,s. Šlapanice S ano
4938 Johana Tláskalová Jožka Fantazie Vrchlabí, z.s. Nová Paka S ano
4412 Mgr. Lucie Janušová Pepina Hnutí Brontosaurus Brno S ano
5407 Vladimír Snopek Snoopy Pionýr, z.s. 2. PS Julia Fučíka Chropyně S ano
1574 Šárka Ondráčková Alfík Hnutí Brontosaurus ZČHB 1. BRĎO Tišnov Gingo Tišnov S ano
5899 Adéla Klejzarová Křéča Oddíl Vlčata Javořice z.s. Oddíl Vlčata Jihlava Jihlava S ano
1232 Bc. Martin Zeman Marze Kotva Braník Oddíl vodní turistiky Praha S ne
6417 Martin Kolář Brno S ano
6047 Pavlína Drahošová Pája Pionýr, z.s. PS M. Sedláčkové Litomyšl Vysoké Mýto S ano
5573 Nela Rácová Vesmír Říčany, z.s. Říčany S ano
2300 Bc. Julie Schmidtová Praha S ano
4099 Daniela Mohaupt Vesmír Říčany, z.s. Strančice S ne
6330 Šimon Portysch blablu Pionýr, z.s. Chameleoni Olomouc S ano
6351 Kateřina Marečková Bubu Olomouc S ne
5431 Magdaléna Lukešová Magdič Tojstoráci Lichnov S ano
5792 Marko Urban Mig-Mig Slovenský skauting 11. odbor, Biele delfíny Stupava S ano
5586 Matěj Hovádek metwu Dubno, z.s. Provodov - Šonov S ano
6069 Dominik Stoklas Domča Dům dětí a mláděže DDM Stonožka Nová Paka Nová Paka S ano
5396 David Kosina Stereo Vesmír Říčany, z.s. Bílý Kostel nad Nisou S ano
1397 Věra Vozandychová Věrka Táborový klub Hradečtí Lvi z.s. p. Smiřice S ano
5741 Monika Bednářová Halahoj Třebíč S ano
6254 Štěpán Fiedler Zaorálek Česká tábornická unie, z.s. Vlčí smečka velké Lucko klasterec nad ohri S ano
3947 Artur Adámek Arčí Česká tábornická unie, z.s. Foxis Frýdek-Místek S ano
6281 Madeleine Emma Kraus Pionýr, z.s. 8.PTO Mustangové Sedlec u Mikulova S ano
6161 Zbyněk Škola Piškot Junák - český skaut, z.s. 11 Ostrava-Zábřeh Ostrava - Vítkovice S ne
5794 Juraj Brindza Ďuro NAŠE SLNKO, o.z. Vlčia svorka Bratislava S ano
6194 Ing. Věra Tichá Medvědice Pionýr, z.s. Příbram III S ano
5808 Barbora Hanusová Letní tábor Krasnice, z.s. Rekreační středisko Krasnice Pardubice S ano
6308 Bc. Matěj Kořínek Vida! Lanžhot S ano
6432 Kateřina Diasová Kejt S ano
4179 Kateřina Vetterová Káťa Pionýr, z.s. 66. PTO Brabrouci, PS Modřice Modřice S ano
5278 Kristýna Vodrážková Kiki Spolek Kokos Praha 8 - D.Chabry S ano
6214 Pavla Habartová Asociace TOM Skorci Vsetín S ano
3229 Natálie Hortová Radost-Ostrava, z.s. Ostrava S ano
6180 Johana Köhlerová Jožka Česká tábornická unie, z.s. TK Brďo Týniště nad Orlicí Týniště nad Orlicí S ano
6207 Terezie Hefnerová Česká tábornická unie, z.s. Chomutov S ano
6107 Ing. Richard Klíma Rada dětí a mládeže lavního města Prahy Doubravčice S ano
5844 Jitka Poustecká Sedmikráska Česká tábornická unie, z.s. Hungpapa Holedeč S ano
5619 BcA. Eliška Slezáková Dobré divadlo Pomezí S ne
4867 Lucie Kosová Ještěrka Hnutí Brontosaurus ZČHB 1. Brďo Tišnov Gingo Tišnov S ano
2623 Kateřina Drásalová Česká tábornická unie, z.s. T.O.Kamarádi Šumperk S ano
3381 Milan Liška Liman Junák - český skaut, z.s. 74.oddíl Šipka, středisko Limba Plzeň Plzeň S ano
5956 Dominik Opletal Nike Asociace TOM TOM 4312 Třicítka a Dvojka Ostrava S ano
5900 Jana Křížová Žraloci Ledenice Ledenice S ne
1383 Jiří Kalina Čáp Sdružení přátel Jaroslava Foglara, z.s. Perpetuum Brno S ano
6037 Filip Ryšavý Kačer Junák - český skaut, z.s. Brno S ano
6187 Pájí Ženíšková Děti bez hranic, CK Topinka Prachatice S ano
6099 Lucie Šnipsová ELDORÁDO, spolek dětí a mládeže Nové Město nad Metují S ano
6299 Ester Grůzová Společenství Severských pánů Krnov S ano
6146 Jan Sommer Zik DUHA Tuláci Olomouc S ano
4301 Magdalena Hynková Madla Pionýr, z.s. PS M. Sedláčkové Litomyšl Litomyšl S ano
3978 Kristýna Novaková Týna Kondor Konfederace nezávislých – dětská organizace, z. s. Nelahozeves S ano
5426 Vojtěch Ondráček Hnutí Brontosaurus ZČHB 1. BRĎO Tišnov Gingo Tišnov S ano
6291 Adéla Němečková Hippie Junák - český skaut, z.s. Hodonín Čejkovice S ano
4720 Barbora Spálenská BeBe Junák - český skaut, z.s. Junák - český skaut, 5. středisko Modřany, z.s. Praha 4 S ano
6163 Hana Vinklarková Vydra Sdružení přátel Jaroslava Foglara, z.s. Bobří stopa Brno S ano
3287 Mgr. Markéta Kryslová Liška Lužánky - středisko volného času Brno, příspěvková organizace Brno S ne
5667 Jan Pudl Pionýr, z.s. PS Plejády Šternberk Šternberk S ano
5747 Mgr. Hana Zbořilová Prostějov S ano
886 Kateřina Linhartová Ency Junák - český skaut, z.s. Týniště nad Orlicí S ano
1495 Pavel Bouda Pája Česká tábornická unie, z.s. T.K.Cassiopeia České Budějovice S ano
5599 Barbora Kocábková Evžen Pionýr, z.s. PS M.Sedláčkové Litomyšl Vysoké Chvojno S ano
5605 Martina Pavelková Hnutí Brontosaurus ZČ HB Fénix Brno - Královo Pole S ano
6190 Michaela Kavalcová Dům dětí a mláděže Pecháček Třebíč S ano
6289 Martina Rechová VIDA! Ivančice S ano
5434 Petr Ulčák Tojstoráci Lichnov S ano
5986 Ondřej Siebert Hubert ELDORÁDO, spolek dětí a mládeže Náchod Hostivice S ne
4820 Edita Petráňková Edit Pionýr, z.s. PS Hraničář Hradec Králové S ano
5979 Jan Macháček Máca DUHA z.s. Modrá Střelka Bohuslavice S ano
5015 Jan Komárek Komár Dům dětí a mláděže DDM Stonožka Nová Paka Nová Paka S ano
1398 Jaroslav Procházka Jája Táborový klub Hradečtí Lvi z.s. Nová Paka S ano
1874 Zdeněk Žanda Halahoj Třebíč S ano
6086 Zdeňka Pangrácová Kešu Junák - český skaut, z.s. Praha 10 S ano
6279 Lucie Hamplová Pardubice S ano
5939 Alžběta Holubová Bětka Pionýr, z.s. 73. pionýrská skupina Vodovod, oddíl Krakeni Klecany S ano
5796 Anna Burdová Česká tábornická unie, z.s. T.K. Brďo Týniště nad Orlicí S ano
1399 Lukáš Janásek Pomeranč Kondor Konfederace nezávislých – dětská organizace, z. s. Vpřed Praha S ano
6101 Hana Petrjánošová Hnutí Brontosaurus Vlkani Moravská Nová Ves S ano
6431 Ondřej Michal Přezdívka Brno S ano
5812 Jakub Javorský Grizly NAŠE SLNKO, o.z. Vlčia Svorka Bratislava S ano
1601 Lenka Burdová Venci Občanské sdružení KADET, z.s. - Centrum volného času Hrubínka Třebíč S ano
6209 Jana Habartova Vsetín S ano
2256 Baruš Novotná Asociace TOM TOM Sluníčko 19 211 Bučovice S ne
4839 Adam Fiala Rozjeď se z.s. Ostrava S ne
5726 Markéta Holubová Maky Hnutí Brontosaurus RC Praha Praha S ano
2888 Markéta Šístková Junák - český skaut, z.s. Středisko prof. Skoumala Přerov Přerov S ne
5266 Marek Kovalovsky Slovenský skauting 11. zbor Biele delfíny, T.O Carrigo Stupava S ano
5755 Adéla Matějková Žijeme naplno Brno S ano
6114 Ing. Jana Pracná, DiS. Liška Junák - český skaut, z.s. Brno S ne
6228 František Pavlík Prostě_Franťas Royal Rangers v ČR, z.s. 26. Přední hlídka royal rangers Zábřeh S ano
6064 Veronika Kotyzová Dům dětí a mláděže Pecháček Třebíč S ano
5448 Kateřina Křehlíková Opice Hnutí Brontosaurus ZČHB 1. Brďo Tišnov Gingo Tišnov S ano
5811 Bc. Tomáš Smejkal Letní tábor Krasnice, z.s. Rekreační středisko Krasnice Brno S ano
5489 Ondřej Sopuch Clocky Sdružení přátel Jaroslava Foglara, z.s. 44. OBS Tygří dráp Štramberk S ano
1584 Martina Fajglová Dům dětí a mláděže Déčko Rychnov nad Kněžnou S ano
3456 Lenka Pospíšilová Lenočka Duha Křišťál Lutín Lutín S ano
6153 Jakub Pácha Kuba Dům dětí a mláděže Rychnov nad Kněžnou S ano
3312 Roman Doubrava Česká tábornická unie, z.s. T.O.Kamarádi Šumperk S ano
6186 Eliška Preislerová Pórek Pionýr, z.s. Ostrov u Macochy S ano
5798 Kateřina Králová Pionýr, z.s. 73. pionýrská skupina Vodovod, oddíl Krakeni Praha S ano
6179 Daniela Baťhová Danča Česká tábornická unie, z.s. TK Brďo Týniště nad Orlicí S ano
2559 Bára Nováková Samara Kondor Konfederace nezávislých – dětská organizace, z. s. Vpřed Nelahozeves S ano
5749 Ivana Zbořilová ZuM je radost, z.s. Prostějov S ano
6240 Markéta Votavová Halahoj Hrotovice S ano
5437 Venda Vacková Bobřík Hnutí Brontosaurus ZČHB 1.Brďo Tišnov Tišnov S ano
5447 Nikola Huňková Pionýr, z.s. PS Táborníci Poličná S ne
6197 Klára Tačeva Zvonilka Junák - český skaut, z.s. Allium Brno S ano
5785 Nikola Dušková Babeta Česká tábornická unie, z.s. L.T. Brďo Týniště nad Orlicí S ano
6316 Mgr Michal Studýnka Základní škola Rakvice S ano
1957 Lenka Kotyzová Brouček Dům dětí a mláděže Pecháček Třebíč S ano
4494 Robert Myška Royal Rangers v ČR, z.s. 26. přední hlídka Olomouc S ano
3879 Paša Pokorná Pionýr, z.s. 66. PTO Brabrouci, PS Modřice Modřice S ano
6359 Jáchym Knob Duha Letka Praha S ano
5723 Alica Baníková Alza Slovenský skauting 37.zbor Fatran Martin Martin S ne
6242 Jakub Nečas Tradesen Halahoj Třebíč S ano
6075 Anna Koreňová Šalvia NAŠE SLNKO,o.z. Vlčia Svorka Prievidza S ano
6266 Bc. Jakub Lanc Junák - český skaut, z.s. Kutná Hora S ne
6145 Kristýna Pátková Kristy Pionýr, z.s. PS Údolí Slunce Hamry nad Sázavou S ne
6260 - Eliška Kuchařová, - Elis Pionýr, z.s. Jedovnice S ano
5394 Judita Stejskalová Vesmír Říčany, z.s. Říčany (Praha-východ) S ano
6288 Tereza Vodrážková Spolek Kokos Praha 8 - D. Chabry S ano
5897 Mgr. Lucie Mrozovská "Žijeme naplno" z.s. Ostrava S ano
6166 Kristýna Fridrichová Týna Jince S ano
5007 Čestmír Tichý Česťa Dorostová unie Olomouc S ne
1498 Veronika Sedláčková Verča Olomouc S ano
6140 Jiří Socha Gaudolino, z.s. Uničov S ano
4004 Jaroslav Lanča ”Žijeme naplno” z.s. Čeladná S ano
1468 Jan Horák Jenda Kondor Konfederace nezávislých – dětská organizace, z. s. Vpřed Praha S ano
1980 Bc. Lenka Palánová Léňa Občanské sdružení KADET, z.s. - Centrum volného času Hrubínka Hrubínka Brno S ano
6307 Tomáš Novotný Spíďák LDT Kapka Pardubice S ano
5708 holubickaRa@seznam.cz Radka Holubcova Pionýr, z.s. Červená Voda Červená Voda S ano
6173 Nikol Grandičová Grunko Základní škola Břeclav, Na Valtické 31A Břeclav S ano
6302 Martin Letko letík Pionýr, z.s. 73. pionýrská skupina Vodovod, oddíl Krakeni Praha S ano
6350 Františka Vokurková Hnutí Brontosaurus Brandýs nad Labem-Stará Boleslav S ne
5536 Veronika Hájková Dům dětí a mláděže Jihlava S ano
2483 Mgr. Lucia Liptovská Špagi Slovenský skauting T.O. Carrigo, 11. zbor Biele delfíny Bratislava S ano
3886 Edgars Šūmanis Edý Dům dětí a mláděže, Rychnov nad Kněžnou Rychnov nad Kněžnou S ano
6045 Samuel Dolejš Česká rada dětí a mládeže Praha S ano
3517 Bc. Eliška Němcová, DiS. Gaudolino, z.s. Město Libavá S ano
6211 Štěpán Rozsíval Junák - český skaut, z.s. Šumperk S ano
2387 Michaela Geržičáková Míša Inspiro - středisko volného času Tišnov Brno S ne
5093 Alexandra Svobodová Arwen Junák - český skaut, z.s. Radobýl Malečov S ano
6246 Tomáš Hučík Tomin Asociace TOM Vsetín S ano
1898 Zuzka Zajícová Valoane Instruktoři Brno Hovorany S ano
6139 Bc. Kristýna Jelínková Leela Česká rada dětí a mládeže Brno S ano
6150 Iva Rolečková Dům dětí a mláděže Pěčín S ano
5756 Iva Procházková Fuňa Táborový klub Hradečtí Lvi z.s. Trutnov S ano
5406 Andrea Teplá Ája Dům dětí a mláděže Jihlava S ano
4289 Lesana Liptovská Lesana Slovenský skauting Oddiel Carrigo, 11. zbor Biele delfíny Bratislava S ano
6297 Martina Horká Rouchovany S ano
6177 Alena Schiesslová Ali Radost-Ostrava, z.s. Ševětín S ano
5832 Ing. Magdaléna Bürgerová Majda Letní tábor Krasnice, z.s. Rekreační středisko Krasnice Pardubice S ano
5826 Anna Benediktová Česká Skalice S ano
5822 Eliška Holá Náchod S ano
6159 Alžběta Doležalová Český svaz ochránců přírody Sportík Praha S ne
6123 Sofya Usharova Sony Slovenský skauting 11. Zbor biele delfíny Bratislava S ano
5824 Roman Schejbal Zevl Letní tábor Krasnice, z.s. Rekreační středisko Krasnice Pardubice S ano
4266 Lenka Březinová Odolena Voda S ano
4500 Pavla Myšková Pája Royal Rangers v ČR, z.s. 26. přední hlídka Olomouc S ano
5597 Lukáš Doležel Frišťa Duha Kříšťál Lutín Rudice S ano
6065 Václav Mucha Brno S ano
6364 Vojta Boštík Vojťas Pionýr, z.s. Sebranice S ano
6038 Alžběta Yaghobová Česká tábornická unie, z.s. T.O. Grimovy doly Trnov S ano
5976 Matáš Job BlowJob Česká tábornická unie, z.s. Placatý kámen Ostrava S ano
1428 Roman Stejskal Orvo Orvo Bučovice S ano
6333 Barbora Brhelová Bibi Asociace TOM Popovice u Rajhradu S ano
4760 Dana Matějková Týniště nad Orlicí S ne
6336 Bc. Šárka Žďánská Šára Liberec S ano
5518 Hana Strnadová Duha klub Dlažka Duha klub Dlažka Hranice 1 S ano
5310 Matěj Navrátil Frodo Hnutí Brontosaurus ZČHB 1. Brďo Tišnov gingo Tišnov S ano
6097 Klára Luňáková Frišťa Junák - český skaut, z.s. Čejka, Veselí nad Moravou Veselí nad Moravou S ano
6074 Daniel Šimovic Dan NAŠE SLNKO, o.z Vlcia svorka Bratislava S ano
6265 Bc. Sylva Pikulová Sylvík DUHA AZ Žďár nad Sázavou S ano
6258 Dagmar Bajerová Pionýr, z.s. Žabky-Pionýr Jedovnice Jedovnice S ano
1589 Jitka Kulhánková Pionýr, z.s. Praha S ano
6287 Aneta Přibylová Anet Pionýr, z.s. Pionýrská skupina Jedovnice Blansko S ano
5870 Natálie Mornštejnová Hnutí Brontosaurus Brďo Pardubice a KPL Pardubice S ano
5802 matej.vemola@gmail.com Matěj Vemola matej.vemola@gmail.com Hnutí Brontosaurus ZČBH 1. Brďo Tišnov gingo Bukovice S ano
4691 Jiří Kotek Tlusťoch Česká tábornická unie, z.s. T.K. Toulavý vítr České Budějovice S ano
6198 Vendula Krajčová Wendy Asociace TOM Zlaté šípy Rožnov pod Radhoštěm S ano
6089 Martin Pitrun Kelč S ano
6151 Karla Macounová Dům dětí a mláděže Rychnov n. Kn. S ano
4112 Ing. Radan Kukal Duha Ústřední kancelář Duhy Praha 4 S ano
4147 Doubravka Horáková Sdružení přátel Jaroslava Foglara, z.s. Kopřivnice S ano
6427 Michaela Jonášová ne S ano
4732 Berenika Hanzlíčková DÉČKO - Dům dětí a mládeže Častolovice S ano
5857 Tereza Michálková Česká tábornická unie, z.s. Vlčí Smečka-Velké Lucko Klášterec nad Ohří S ano
1110 Jarka Schmidtová Syslice Duha Letka Praha S ano
4805 Bc. Matěj Habr ELDORÁDO, spolek dětí a mládeže VaTaB Náchod S ano
5642 Saša Mayrhoferová Mladí chovatelé zvířat, z. s. Buštěhrad S ne
5436 Abigail Kročová Hnutí Brontosaurus ZČHB 1.Brďo Tišnov Tišnov S ano
6234 Veronika Nešpůrková Zš Křídlovická Pohořelice S ne
2079 František Pangrác Praha S ano
5786 Lada Poláčková Šio Česká tábornická unie, z.s. T. O. Hunkpapa Chomutov S ano
6137 Jan Měřinský Gaudolino, z.s. Praha 9 S ano
1270 Jana Fučíková Dům dětí a mláděže Žraloci Ledenice Chýnov S ano
6085 Lenka Bilená Lenka NAŠE SLNKO,o.z. Vlčia Svorka Banka S ano
6158 Ludmila Poláčková Modro Česká tábornická unie, z.s. Hunkpapa Chomutov S ano
4203 Jana Borovková Džejna Dům dětí a mláděže DDM České Budějovice Ledenice S ano
6193 Tereza Goldmanová Společenství Severských pánů Krnov S ano
709 Jan Navrátil Betmen Rada dětí a mládeže Královéhradeckého kraje, z. s. Opatovice nad Labem VIP ano
1902 Ivan Jung Mexičan Sdružení přátel Jaroslava Foglara, z.s. smp-spjf Ostrava VIP ano
6157 Miroslava Šimarová Bobřice KRNOV VIP ano
6 Jan Burda Tatanka Občanské sdružení KADET, z.s. - Centrum volného času Hrubínka Třebíč VIP ano
2028 Martin Paclík COODY JEJDA..., z.s. Orion Kolín VIP ano
795 Jiří Riki Řeháček, Dr.h.c. - Bílý Riki - PRESS, GNF, KKH, 139.OS Junák Tábor VIP ano
5639 Ing. Mgr. Libor Bezděk DDM Praha 6 VIP ano
6383 Ing. Jana Krutáková Poslanecká sněmovna Parlamentu České republiky VIP ano
5 Tomáš Lešingr Strejda Vláček Česká tábornická unie, z.s. T.O.Kamarádi, Jesenická oblast Šumperk VIP ano
727 Matěj Zelinka Worky Rada dětí a mládeže Pardubického kraje, z. s. Skuteč VIP ano
819 Ing. Ludmila Pohanková Kolčava Duha z. s. Modrá Střelka Zábrodí VIP ano
5159 Mgr. Jakub Sotl Kubčas Česká rada dětí a mládeže Praha Praha 5 - Zličín VIP ano
706 Kamil Augustýn Kamilek Česká tábornická unie, z.s. T. K. Rawen Brno Předklášteří VIP ano
3595 Ondřej Turek Opičák Hnutí Brontosaurus Brontosauří dětský oddíl Titio Praha 15 VIP ano
3321 Miroslav Hrabinec Nemo DUHA Děti slunce Kunovice VIP ano
1016 František Hronek Koule KLUB PATHFINDER z.s. Oddíl 127 Zaječice VIP ano
1673 Jarmila Vaclachová Jarka SVČ, p. o. Holešov VIP ano
6340 Bob Kartous VIP ano
3923 Blanka Macháčková Bagheera Česká tábornická unie, z.s. ČTU- Velké Lucko, Laso - SVČ Chomutov Chomutov VIP ano
3369 Blanka Chytilová Cvrček Sdružení přátel Jaroslava Foglara, z.s. Kojetín VIP ano
4334 Bc. Jakub Fraj Česká rada dětí a mládeže Táborová osada Petrklíč Praha (Nové Město) VIP ano
2182 Aleš Sedláček Tokaheya Česká rada dětí a mládeže Praha VIP ano