Přihlášení účastníci

ID Jméno Přezdívka Organizace Oddíl Město Typ
6278 Martina Belišová Šarišské Michaľany S ne
6321 Martin Palata Palcát Praha 4 S ne
6051 Mgr Radka Melicharová Světlá nad Sázavou S ne
1339 Miroslav Šácha Vektor Poříčany S ano
1736 Mgr. Jiří Pokorný Korny Český Krumlov S ne
6277 Lukáš Ďurica Dolné Vestenice S ne
5753 Asistent pedagoga – vychovatel Oksana Koteljuchová Oksamit Prostějov S ano
6072 Lucie Osvaldová Brno S ne
1960 Luci Baštecká Praha S ano
6351 Kateřina Marečková Bubu Olomouc S ne
6100 Bc. Lucie Musilová Kniga Zastávka S ne
3846 Petr Čechura Iči Brno S ne
6431 Ondřej Michal Přezdívka Brno S ano
5303 Oldřich Lhotský Louny S ano
6062 Mgr. Hana Volencová Hanka Praha 5 S ano
4554 Filip Umlauf Náchod L ano
6133 David Jílek Velký Týnec S ano
6142 Barbora Vondrušková Košile Sdružení přátel Jaroslava Foglara, z.s. Brno S ano
6280 Lucie Hrivňáková Rin MINDOK s.r.o. Praha 10 S ano
6371 Václav Nečas L ano
5739 Nela Zvolánková Halahoj Třebíč S ano
5887 Ing. Jaroslav Hamřík Jarda OSJO, z.s. Tatenice S ano
6401 Jana Reid Tillka P ano
5603 Bc. Simona Zelinková Altus, z.s. Skuteč L ano
6426 Patrik Kořenář ne L ano
6349 Prokkop Horný Alfa-Fun Praha 4 S ano
5530 Andrea Sedláčková Bučovice S ano
5999 Bc. Radek Zámečník Kolombo Dětské akcičky Kladno S ano
6388 Robin Švec P ano
4470 Mgr. Zuzana Nedomová Zuza ZuM je radost, z.s. Kostelec na Hané S ano
6368 Mgr. Apolena Procházková "Polly" Chocerady L ano
3097 Jana Halúzová Lipka – školské zařízení pro environmentální vzdělávání Brno, příspěvková organizace Rájec-Jestřebí L ano
6079 Michaela Pažoutová Pardubice S ano
5573 Nela Rácová Vesmír Říčany, z.s. Říčany S ano
6090 Lumír Kovačik žijeme naplno z.s. Zašová S ano
6166 Kristýna Fridrichová Týna Jince S ano
6433 Veronika Davidová ne S ano
4257 Kateřina Hladišová Uherský Brod L ano
5938 Barbora Lukešová Koala Tojstoráci Lichnov u Nového Jičína S ano
6173 Nikol Grandičová Grunko Základní škola Břeclav, Na Valtické 31A Břeclav S ano
6157 Miroslava Šimarová Bobřice KRNOV VIP ano
3886 Edgars Šūmanis Edý Dům dětí a mláděže, Rychnov nad Kněžnou Rychnov nad Kněžnou S ano
6308 Bc. Matěj Kořínek Vida! Lanžhot S ano
6379 Helena Kloudová P ano
4739 Kamila Langová Kamča MŠ Mozaika Jihlava S ano
6211 Štěpán Rozsíval Junák - český skaut, z.s. Šumperk S ano
3229 Natálie Hortová Radost-Ostrava, z.s. Ostrava S ano
6404 Marek Beno Dětský národopisný soubor Dunajek, z.s. Dolní Dunajovice S ano
4584 Martina Holčapková Želešice S ano
6139 Bc. Kristýna Jelínková Leela Česká rada dětí a mládeže Brno S ano
1398 Jaroslav Procházka Jája Táborový klub Hradečtí Lvi z.s. Nová Paka S ano
1898 Zuzka Zajícová Valoane Instruktoři Brno Hovorany S ano
5619 BcA. Eliška Slezáková Dobré divadlo Pomezí S ne
6297 Martina Horká Rouchovany S ano
6174 Marie Graciasová, DiS maruška Sdružení Filia, Kamenná čtvrť 122, 63900 Brno Boskovice S ano
5450 Gabriela Hučíková Gapa Asociace TOM Vsetín S ano
5822 Eliška Holá Náchod S ano
6394 Vojtěch Janíček Zlatí P ano
6419 Filip Umlauf C, (technický účet) L ano
2669 Martin Ukrop Instruktoři Brno Brno L ano
6065 Václav Mucha Brno S ano
6286 Aneta Křivonožková Pionýr, z.s. Jedovnice S ano
6092 Adéla Pecinová Adel Kolín 5 S ano
6336 Bc. Šárka Žďánská Šára Liberec S ano
6160 Samuel Kotas Gaudolino, z.s. Uničov S ano
6313 Martina Polášková Tymy - Středisko volného času, p.o. Holešov Holešov S ano
6381 Tadeas Cech P ano
1692 Simona Chabinová Simča Středisko volného času Ivančice Ivančice S ne
6283 Emma Blahová Em, Emka Asociace TOM Praha S ano
1418 František Vodrážka Spolek Kokos Praha S ano
6049 Kateřina Matoušová Dům dětí a mláděže Jihlava S ano
6216 Anita Paclíková Anit Oddíl Vlčata Javořice z.s. Jihlava L ano
4013 Simona Chroboczková Zimka Společenství Severských pánů Krnov S ano
6327 Lada Pohanková Veverka Duha Modrá Střelka Praha 4 S ano
6400 Adam Limberský P ano
6338 Matúš Trišč S ano
6424 Štefan Kubín mashiro L ano
6054 Anna Šťastná Brno S ano
6204 Gabriela Havlátová Pionýr, z.s. Modřice S ano
4510 Lucie Navrátilová Lucka Táborový klub Hradečtí Lvi z.s. Opatovice nad Labem S ne
1655 Stanislav Čihák Steanly EnjoyTeam Praha L ano
2095 Terezka Tylerová Náchod S ano
6267 Martin Matko P ano
3398 Lucie Červená Králův Dvůr S ne
6370 Fux Karachovič Fux L ano
4321 Vojtěch Brabenec Vortová L ano
6365 ing. Miloslav Smutka Bobrová L ano
2060 Hana Linhartová Hanča Pecháček Žabčice S ano
6268 Mgr. Luděk Michera Dům dětí a mláděže České Budějovice S ano
875 Lucie Hašková Lucysha Vyškov S ne
6078 Miloslav Kavka Místní akční skupina Podbrněnsko, spolek Pohořelice L ano
3369 Blanka Chytilová Cvrček Sdružení přátel Jaroslava Foglara, z.s. Kojetín VIP ano
6318 Lucie Poloprutská Lůca Ratab, z. s. Liberec 6 S ano
6387 Tereza Jobová Skoky P ano
3978 Kristýna Novaková Týna Kondor Konfederace nezávislých – dětská organizace, z. s. Nelahozeves S ano
5801 Leo Vlašič 11. zbor Biele Delfíny, oddiel Carrigo Bratilsva S ano
6279 Lucie Hamplová Pardubice S ano
6086 Zdeňka Pangrácová Kešu Junák - český skaut, z.s. Praha 10 S ano
6352 Hedvika Procházková Junák - český skaut, z.s. Křepice S ano
6234 Veronika Nešpůrková Zš Křídlovická Pohořelice S ne
858 Ondřej Pohajda Ondra Gaudolino, z.s. Uničov L ano
6375 Mgr. Jana Srnková Leiloria Moravian LARP, z.s. Pravenec L ano
4839 Adam Fiala Rozjeď se z.s. Ostrava S ne
6377 Marcela Kurucová, DiS. Dětský národopisný soubor Dunajek, z.s. Dolní Dunajovice S ano
6430 Jana Tomalová Janča Pionýr, z.s. Brno L ano
6193 Tereza Goldmanová Společenství Severských pánů Krnov S ano
5676 Marek Ulčák Tojstoráci z. s. Lichnov u Nového Jičína S ano
6227 Kristýna Šidáková Týnka LDT Kapka Staré Hradiště S ano
6296 Terezie Sladká Halahoj Ivančice S ano
4433 Kateřina Joachimsthalerová Dům dětí a mládeže Vamberk Záměl S ano
4004 Jaroslav Lanča ”Žijeme naplno” z.s. Čeladná S ano
6168 Barbora Bednářová Jihlava S ano
4190 Hana Korčáková Dům dětí a mláděže Ledenice S ano
6306 Magdalena Drotárová MINDOK s.r.o. Brno S ano
6393 Nikol Heinrichová Niki P ano
6418 FIlip Umlauf B, (technický účet) L ano
5536 Veronika Hájková Dům dětí a mláděže Jihlava S ano
5202 Štěpánka Březinová Gaudolino, z.s. Bludov S ano
6271 Miroslav Rajský Míra ELDORÁDO, spolek dětí a mládeže Hradec nad Moravicí S ne
6081 Eliška Dobešová Žďár nad Sázavou S ano
6362 Matěj Himer P ano
6256 Pavla Panovská Brno L ano
1417 Lucie Vodrážková Alma Spolek Kokos Praha S ano
5744 Šimon Buřt ZuM je radost, z.s. Prostějov S ano
709 Jan Navrátil Betmen Rada dětí a mládeže Královéhradeckého kraje, z. s. Opatovice nad Labem VIP ano
6264 Jan Rokoš Fáfa Spolek Alfa-FUN Štětí S ano
6217 Pavla Lněničková Pája Oddíl Vlčata JAVOŘICE z.s. Jihlava S ano
6285 Valentina Horáková Pionýr, z.s. Jedovnice S ano
6356 Lenka Niesigová Liberec S ano
6314 Laura Brázová Tymy - Středisko volného času, p.o. Holešov Kroměříž S ano
6114 Ing. Jana Pracná, DiS. Liška Junák - český skaut, z.s. Brno S ne
6408 Monika Večeřová Brno-Královo Pole L ano
6188 Vít Penka LDT Kapka Pardubice S ano
6053 Nikola Šťastná Niki Pardubice S ano
5471 Dominik Prda Dom Žijeme naplno z.s. Brno - Pisárky S ano
3365 Václav Sobotka Červ Sentice L ano
6276 Pavel Hulman Junák - český skaut, z.s. Pohořelice P ano
1150 Mgr. Michal Truhlář Mealtiner Moravian LARP, z.s. Pohořelice P ano
6153 Jakub Pácha Kuba Dům dětí a mláděže Rychnov nad Kněžnou S ano
6303 Veronika Tylšarová Verča Junák - český skaut, z.s. Olomouc P ano
5879 Jakub Flekal Flíček DUHA AZ Přibyslav S ano
727 Matěj Zelinka Worky Rada dětí a mládeže Pardubického kraje, z. s. Skuteč VIP ano
6249 Vít Gaďurek Duha klub Dlažka Praha S ne
6108 Jaroslav Horský Morgweil kladno S ano
6399 Adam Urbič Turbič P ano
5929 Tereza Cupáková Cupi Duha Brno S ano
5814 Lucie Koubková Moravian Science Centre Brno, příspěvková organizace Brno S ano
6263 Marie Jelínková Sdružení FILIA, z,s. Šlapanice S ano
5836 Marek Gilík Žijeme na plno OpavA S ano
6360 Filip Hala Harry Pohořelice P ano
6164 Jakub Holý HAVRAN Společenství Severských pánů Krnov S ano
6242 Jakub Nečas Tradesen Halahoj Třebíč S ano
6386 Mária Němečková P ano
3660 Monika Fischerová Brno S ano
6260 - Eliška Kuchařová, - Elis Pionýr, z.s. Jedovnice S ano
2300 Bc. Julie Schmidtová Praha S ano
4099 Daniela Mohaupt Vesmír Říčany, z.s. Strančice S ne
5623 Simona Doubravová Česká tábornická unie, z.s. Šumperk S ne
6233 Jiří Niederhafner Jirn Asociace TOM Polnička S ano
6307 Tomáš Novotný Spíďák LDT Kapka Pardubice S ano
5396 David Kosina Stereo Vesmír Říčany, z.s. Bílý Kostel nad Nisou S ano
3287 Mgr. Markéta Kryslová Liška Lužánky - středisko volného času Brno, příspěvková organizace Brno S ne
4950 Jonáš Skavroň Zlatovláska Fantazie Vrchlabí z.s. Vrchlabí S ano
5809 Bc. Michaela Doležalová Česká rada dětí a mládeže Třebíč L ano
6403 Hana Grygarová Sheala L ano
6432 Kateřina Diasová Kejt S ano
5434 Petr Ulčák Tojstoráci Lichnov S ano
6045 Samuel Dolejš Česká rada dětí a mládeže Praha S ano
1498 Veronika Sedláčková Verča Olomouc S ano
5007 Čestmír Tichý Česťa Dorostová unie Olomouc S ne
6169 Anna Wacková Aňule Jihlava S ano
5567 Mgr. Nela Andresová Česká rada dětí a mládeže Praha 4 S ano
6305 Jakub Studený Mr.Klika MINDOK s.r.o. Brno S ano
6392 Victoria Bayerová Vici P ano
4647 Jan Gutvirt Goofy Praha 5 L ano
6339 Bc. Eva Konečná Brno P ano
6415 Mgr. Lada Nekvapilová Šamanka Brno L ano
5642 Saša Mayrhoferová Mladí chovatelé zvířat, z. s. Buštěhrad S ne
787 Jiří Vychodil kapitán George Gaudolino, z.s. Bohuňovice L ano
6200 Anna Kotková Dory Pionýr, z.s. Modřice S ano
6270 Ing. Petr Kovář MINDOK s.r.o. Prague S ano
6077 Šárka Jáchimová Pionýr, z.s. Vysoké Chvojno S ano
6148 Pavlína Neugebauerová Pája Dům dětí a mláděže Skuhrov nad Bělou S ano
6226 Vojtěch Kamenický LDT Kapka Lázně Bohdaneč S ano
5937 Michal Jindra Majkl Dům dětí a mláděže Ledenice S ne
5911 Adam Jalůvka Bažant Žijeme naplno z.s. Ostrava-Koblov S ano
6364 Vojta Boštík Vojťas Pionýr, z.s. Sebranice S ano
795 Jiří Riki Řeháček, Dr.h.c. - Bílý Riki - PRESS, GNF, KKH, 139.OS Junák Tábor VIP ano
5840 Adela Řeřichová “Žijeme naplno” Rychvald S ano
6046 Petr Macháček Mates Junák - český skaut, z.s. Starovičky P ano
6071 Lydie Tulachová Revnice S ano
5741 Monika Bednářová Halahoj Třebíč S ano
943 Mgr. Mária Horníková Majka neformální skupina Cardio Youngs Bratislava L ano
6284 Michaela Brtevníková Pionýr, z.s. Jedovnice S ano
6001 Jan Sedláček Honza ELDORÁDO, spolek dětí a mládeže Náchod S ano
4413 MDDr. Barbora Hošková Bája Radost-Ostrava, z.s. Velká Polom S ano
5214 Renáta Svobodová Sluníčko-centrum pro rodinu z.s Pardubice S ano
6312 Julie Kernerová Kondor Konfederace nezávislých – dětská organizace, z. s. Praha 4 S ano
6384 David Hrachovina Dejv P ano
2665 Nikol Černošková RC Opička z.s. Rohozec S ano
5278 Kristýna Vodrážková Kiki Spolek Kokos Praha 8 - D.Chabry S ano
6411 Martin Kohoutek L ano
6207 Terezie Hefnerová Česká tábornická unie, z.s. Chomutov S ano
3079 Ing. Lucie Navrátilová Táborový klub Hradečtí Lvi z.s. Opatovice nad Labem S ano
6344 Staňka Jaroňová Brno S ano
6150 Iva Rolečková Dům dětí a mláděže Pěčín S ano
6363 Ing. Pavla Přikrylová Brno L ano
6177 Alena Schiesslová Ali Radost-Ostrava, z.s. Ševětín S ano
5900 Jana Křížová Žraloci Ledenice Ledenice S ne
5889 Stella Netolická OSJO, z.s. Lanškroun S ano
3890 Ing. Jiří Gurecký Gura Česká rada dětí a mládeže Praha S ano
6398 Ondřej Vavřík Drak P ano
3758 Barbora Winklerová Bára Středisko volného času, p. o. Holešov S ano
4266 Lenka Březinová Odolena Voda S ano
6187 Pájí Ženíšková Děti bez hranic, CK Topinka Prachatice S ano
6067 David Vávra Tělocvičná Jednota Sokol Sobotovice Sobotovice S ano
5279 Tereza Nováková Koza Terénní Berušky z.s. Poděbrady S ano
3392 Štěpán Ševčík Štěpi Pionýr, z.s. Kvasice S ano
6165 Jiří Man Frankie Společenství Severských pánů Krnov S ano
886 Kateřina Linhartová Ency Junák - český skaut, z.s. Týniště nad Orlicí S ano
5747 Mgr. Hana Zbořilová Prostějov S ano
6385 Andrea Švecová P ano
6326 Jan Křivka Honza Junák - český skaut, z.s. Popice P ano
1108 Olda Neuberger Praha 8 S ano
4694 Mgr. Pavel Daněk Science Science Reveal Tvarožná L ano
6143 Bc. Simona Kotková Jihomoravské dětské léčebny, p.o. - Dětská léčebna se speleoterapií Ostrov u Macochy Křetín S ano
2182 Aleš Sedláček Tokaheya Česká rada dětí a mládeže Praha VIP ano
6325 Martina Knoflíčková Marťa Junák - český skaut, z.s. Popice P ano
2782 Veronika Antalová Úsmev ako dar, o.z. Banská Bystrica S ano
2267 Tomáš Zavřel Praha 10 L ano
2079 František Pangrác Praha S ano
6175 Roman Doležal Dolina Sdružení Filia, Kamenná čtvrť 122, 63900 Brno Horní Bojanovice L ano
3366 Ing. Radek Furmánek Radost-Ostrava, z.s. Velká Polom S ano
4034 Marie Niederhafnerová Mel Asociace TOM Polnička L ano
4147 Doubravka Horáková Sdružení přátel Jaroslava Foglara, z.s. Kopřivnice S ano
6373 Maxmilián Pavlas Praha L ano
5680 Bc. Lucie Bíbová Česká rada dětí a mládeže Praha 1 L ano
6219 Šárka Koláčková Asociace TOM Rajhrad S ano
6184 Klára Chocholoušová Handule Pardubice S ano
6128 Petra Novotná Peťula Rodinné centrum Opička z.s. Tišnov S ano
796 Petr Pouchlý Jezevec Court of Moravia Bílovice nad Svitavou L ano
6076 Eliška Pulkrábková Pionýr, z.s. Litomyšl S ano
6304 Alžběta Omelková Bibi P ano
6095 Ondřej Čechovský Čechi žijeme naplno Jistebník S ano
5285 Mgr. Michaela Vocásková Koala Terénní Berušky z.s. Opočnice S ano
6170 Andrea Vlčková Andy Radost-Ostrava, z.s. Ostrava-Poruba S ano
6245 Ivana Hrdinová Sdružení Filia z.s. Blučina S ano
6315 Štěpán Horňák Štěpi Poděbrady S ano
6391 Hanka Procházková Korba P ano
6 Jan Burda Tatanka Občanské sdružení KADET, z.s. - Centrum volného času Hrubínka Třebíč VIP ano
1158 Alena Nekvapilová Kalmiel Moravian LARP, o.s. Brno P ano
2054 Hana Havelková Soptík Základní škola a mateřská škola Na Beránku v Praze 12 Praha 4 S ano
1874 Zdeněk Žanda Halahoj Třebíč S ano
5779 Vendula Brožkovcová Vendy Tuchořice S ano
3087 Josef Šebánek Guiseppe Fantazie Vrchlabí, z.s. Vrané nad Vltavou S ano
6383 Ing. Jana Krutáková Poslanecká sněmovna Parlamentu České republiky VIP ano
5754 Jan Fiala Táborový klub Hradečtí Lvi z.s. Trutnov S ano
1951 Veronika Chytrá Dům dětí a mláděže Týniště nad Orlicí S ano
1601 Lenka Burdová Venci Občanské sdružení KADET, z.s. - Centrum volného času Hrubínka Třebíč S ano
6206 Anežka Preislerová Pionýr, z.s. Ostrov u Macochy S ano
5743 Tadeáš Nedoma Táda ZuM je radost, z.s. Kostelec na Hané S ano
5356 Jiří Sadila L ano
5818 Lucie Orlová Moravian Science Centre Brno, příspěvková organizace Lobodice S ano
5942 Šárka Zobalová ELDORÁDO, spolek dětí a mládeže Jívka S ano
6328 Klára Nováková OSJO, z.s. Praha 2 S ano
5892 Pavlína Kuchaříková Hnutí Brontosaurus Moravský Krumlov S ano
6397 Lukáš Bičan Luke P ano
5377 Anna Schäferová Vesmír Říčany, z.s. Cvikov S ano
2174 Karolína Vaclachová Kája SVČ-TYMY Holešov Holešov S ano
4901 Jana Obdržálková Čejpová, DiS. Jana Obdržálková Čejpová Hradec Králové L ano
6421 Ing Kateřina Urbanová Suave Brno L ano
6186 Eliška Preislerová Pórek Pionýr, z.s. Ostrov u Macochy S ano
5673 Matěj Košulič Maty DBH, Jump Family, Handule Most S ano
6066 Mgr. Ondřej Herzán Ondera Brno L ano
6134 Simona Pustková Frýdek - Místek S ano
6274 Mgr. Anna Hořejší Pohořelice P ano
4788 Kateřina Horská Kačka Dům dětí a mláděže Kostelec nad Orlicí S ano
6316 Mgr Michal Studýnka Základní škola Rakvice S ano
6374 Jakub Krška Kuba Mikulov P ano
6257 Mgr. Ivana Šircová, PhD. Projekt Odyssea z.s. Praha L ano
6334 Mgr. Markéta Mrkvová Lillien YMCA Brno L ano
4938 Johana Tláskalová Jožka Fantazie Vrchlabí, z.s. Nová Paka S ano
6417 Martin Kolář Brno S ano
6266 Bc. Jakub Lanc Junák - český skaut, z.s. Kutná Hora S ne
4927 Bc. Karolína Pospíšilová Lola Praha 10 S ano
6288 Tereza Vodrážková Spolek Kokos Praha 8 - D. Chabry S ano
5394 Judita Stejskalová Vesmír Říčany, z.s. Říčany (Praha-východ) S ano
6037 Filip Ryšavý Kačer Junák - český skaut, z.s. Brno S ano
1203 Jan Kačer Kačer Mravenec - nakladatelství Brno S ano
6428 Jan David Dandy ne L ano
5803 Adéla Štefanová Dadule Mladí chovatelé zvířat, z.s. Protivín S ne
6135 Klára Krčmová Radost-Ostrava, z.s. Brno-Královo Pole S ano
6247 Hana Špatná hana Sdružení Filia, Kamenná čtvrť 122, 63900 Brno Újezd u Brna S ano
6350 Františka Vokurková Hnutí Brontosaurus Brandýs nad Labem-Stará Boleslav S ne
6052 Kryštof Krch Most S ano
6232 Matěj Fistr Maty LDT Kapka Lázně Bohdaneč S ano
2982 Štěpánka Jakešová Štěky Brno L ano
6183 Tomáš Kozel Handule Mazelov S ano
5672 Yvonne Naušová Yvka www.EnjoyTeam.cz Praha S ano
5820 Ondřej Běnek Ent Hnutí Brontosaurus Praha L ano
5579 PhDr. Zuzana Wildová, Ph.D. Česká rada dětí a mládeže Praha L ano
6324 Jakub Slaný Junák - český skaut, z.s. Hustopeče P ano
6009 Lukáš Dadej Opava L ano
4551 Lenka Kebrlová Veselí nad Moravou S ano
5653 Jan Slovák Básník Junák - český skaut, z.s. Praha S ano
5876 Bc. Martina Boleslavská Žijeme naplno Velká Polom S ano
5089 Mgr. Zdeňka Nerudová Piraňa Terénní Berušky z.s. Kolín S ano
5833 Mgr. Jana Tylečková Janule ”Žijeme naplno” Klimkovice S ano
4412 Mgr. Lucie Janušová Pepina Hnutí Brontosaurus Brno S ano
6390 Petra Macháčková P ano
5177 Šárka Gütlerová Sluníčko - Centrum pro rodinu, z.s Pardubice S ano
6317 Pavel Nečas Halahoj Třebíč - Horka-Domky S ano
6112 Mgr. Nela Andresová Česká rada dětí a mládeže Praha L ano
6367 Bára Navrátilová Asociace TOM Brno S ano
6063 Jiří Sadila BRNO L ano
6088 DiS. Martin Beníšek, Dipl.Tech. Beny Dětské rádio Mělník, z.s. Mělník S ne
6140 Jiří Socha Gaudolino, z.s. Uničov S ano
5586 Matěj Hovádek metwu Dubno, z.s. Provodov - Šonov S ano
2787 Bc. Frederika Zajacová Feďa Banská Bystrica S ano
6380 Bc Soňa Dorňáková Sunivel Prostřední Poříčí L ano
5372 Petr Ráček Lachty Junák - český skaut, z.s. Praha 12 S ano
6332 Mgr. Jan Oujeský Místní akční skupina Podbrněnsko, spolek L ano
5233 Zdeněk Kirnig Doktor SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Dašice Pardubice S ano
5912 Barbora Šrámková Žijeme naplno z.s. Rychvald S ano
3123 Anna Žáčková Áňule ROBI, s. r. o. Slatiňany S ano
6194 Ing. Věra Tichá Medvědice Pionýr, z.s. Příbram III S ano
6057 Šárka Řeháčková Šáša Pionýr, z.s. Praha 10 S ano
5958 Ondřej Duda Ondrí Dům dětí a mláděže Ledenice S ano
3517 Bc. Eliška Němcová, DiS. Gaudolino, z.s. Město Libavá S ano
6176 Petr Florian petr Sdružení Filia, Kamenná čtvrť 122, 63900 Brno Kobylnice S ano
6246 Tomáš Hučík Tomin Asociace TOM Vsetín S ano
6107 Ing. Richard Klíma Rada dětí a mládeže lavního města Prahy Doubravčice S ano
6396 Kamila Szombati Hemi P ano
1673 Jarmila Vaclachová Jarka SVČ, p. o. Holešov VIP ano
3855 Martina Janečková Rudíkov S ano
6422 technický účet L ano
5406 Andrea Teplá Ája Dům dětí a mláděže Jihlava S ano
5659 Martin Kočárek Jump Family / Handule Most S ano
5826 Anna Benediktová Česká Skalice S ano
898 Radek Bendakovský ALF Junák - český skaut, z.s. Pardubice L ano
1402 Tereza Janáková Tereza Táborový klub Hradečtí Lvi z.s. Hradec Králové L ano
6346 Pavel Fafejta Spolek Alfa FUN Štětí S ano
738 Peťka Špittová Gaudolino, z.s. Plinkout S ano
6299 Ester Grůzová Společenství Severských pánů Krnov S ano
6099 Lucie Šnipsová ELDORÁDO, spolek dětí a mládeže Nové Město nad Metují S ano
6335 Madla Švecová Asociace TOM Rosice S ano
5755 Adéla Matějková Žijeme naplno Brno S ano
4760 Dana Matějková Týniště nad Orlicí S ne
6265 Bc. Sylva Pikulová Sylvík DUHA AZ Žďár nad Sázavou S ano
6220 Lukáš Klíma Litoměřice S ano
1589 Jitka Kulhánková Pionýr, z.s. Praha S ano
6289 Martina Rechová VIDA! Ivančice S ano
4917 Jakub Syrovátka Kuba Sýr Náchod L ano
6239 Adéla Čížková Áďa DBH Čerčany S ano
6151 Karla Macounová Dům dětí a mláděže Rychnov n. Kn. S ano
6089 Martin Pitrun Kelč S ano
6044 Lukáš Drdla Junák - český skaut, z.s. Bílovice nad Svitavou P ano
6126 Dominika Gregorová Herálec S ano
6333 Barbora Brhelová Bibi Asociace TOM Popovice u Rajhradu S ano
1401 Lucie Brutarová Zrůdě Táborový klub Hradečtí Lvi z.s. Hradec Králové 2 S ano
5640 Ivana Pokštefelová Mladí chovatelé zvířat, z.s. Teplice S ne
6210 Ema Rosová Děti bez Hranic, Tábory Beskydy Varnsdorf S ano
6205 Kristýna Chlumská Lesní miniškolka Hlídání s radostí Pardubice S ano
6083 Tereza Tichá Ostrava S ano
6154 Martin Fišer Fíša Hnutí Brontosaurus Zlín S ne
6231 Adéla Macháčková Adla LDT Kapka Lázně Bohdaneč S ano
6259 Bára Dobrá ELDORÁDO, spolek dětí a mládeže Dvůr Králové nad Labem S ano
6372 Petra Zmeškalová Nimui L ano
6250 Jan Páral Brno S ano
6329 Bc. Jakub Knápek Píšťalák OSJO, z.s. Lanškroun S ano
6402 Martin Pilát P ano
5477 Eva Zoltánová Cigánková Králík Kladno S ano
5535 Dr. phil. Mgr. Aleš Svoboda, M.A. Česká rada dětí a mládeže Graz L ano
3120 Lukáš Veselka Lukáš Déčko - Dům dětí a mládeže Rychnov nad Kněžnou Týniště nad Orlicí S ano
6427 Michaela Jonášová ne S ano
6189 Lukáš Rác Vesmír Říčany, z.s. Říčany S ano
6055 Johana Zitková Jožo Pardubice S ano
5895 Veronika Skůpová Vesmír Říčany, z.s. Říčany u Prahy S ano
6294 Kateřina Schwarzová Moravian Science Centre Brno Letovice S ano
4549 Lucie Tesařová Mývalice Asociace TOM Kozárovice S ano
6244 Lucie Pelikánová Halahoj Radkovice u Hrotovic S ano
6273 Ondra Zach Asociace TOM Praha 9 S ano
5537 Tereza Poláková Žijeme naplno Opava S ano
6389 Jakub Vatter Kuba P ano
6119 Adéla Polišenská Adélka Společenství Severských pánů Jezdkovice S ano
6414 Roman Schindler Gumídek JCBRN Def. COE Brno-Líšeň L ano
6125 Mgr. Klára Šindelková Národní pedagogický institut ČR Olomouc L ano
6167 Barbora Votavová, DiS. BarBix Sdružení Filia z.s. Rousínov S ano
5611 Martina Bařinová Tina MINDOK s.r.o. Brno L ano
2686 Ing. Kateřina Krcháková Katee Hnutí Brontosaurus Brno P ano
6080 Michaela Fikejsová Pardubice S ano
6253 Hynek Polášek Šotek Moravian LARP, z.s. 2354/30c P ano
6331 Ing. Veronika Stejskalová Aldebaran Glis Z divočiny + člen LLM Brno L ano
4732 Berenika Hanzlíčková DÉČKO - Dům dětí a mládeže Častolovice S ano
4160 Markéta Ochocová Markét Kostelec nad Orlicí S ano
6410 Dan Machač L ano
6048 Tina Štyndlova Pionýr, z.s. Litomyšl S ano
6301 Kamil Jelínek Moravian Science Centre Brno, příspěvková organizace Brno S ano
6262 Tereza Nejezchlebová Pionýr, z.s. Ráječko S ano
6137 Jan Měřinský Gaudolino, z.s. Praha 9 S ano
6209 Jana Habartova Vsetín S ano
6282 Julie Ondroušková Pionýr, z.s. Jedovnice S ano
6354 Sylva Krejčí Brno S ano
4641 Pavel Šandor EnjoyTeam, z. s. Praha 11 S ano
6310 Mgr. Mária Vörösová Nitra S ano
6378 David Klementa ilicz LEX - sdružení na ochranu práv majitelů zbraní Brno L ano
6340 Bob Kartous VIP ano
5639 Ing. Mgr. Libor Bezděk DDM Praha 6 VIP ano
6420 Filip Umlauf D, (technický účet) L ano
6068 Filip Mitura Dakota o.p.s. Ostrava S ne
5431 Magdaléna Lukešová Magdič Tojstoráci Lichnov S ano
6203 Josef Kamrádek Placatý kámen Hrabyně 1 S ano
1397 Věra Vozandychová Věrka Táborový klub Hradečtí Lvi z.s. p. Smiřice S ano
6345 Adéla Látalová Spolek Alfa-FUN Praha 5 S ano
6144 Julie Dorušáková Judy Gaudolino, z.s. Uničov S ano
6225 Anna Vašková Bobule LDT Kapka Chrudim S ano
5775 Matěj Nosek Jeseník L ano
6369 Lucie Chalušová Spolek AlfaFun Ústí nad Labem S ano
6162 Bc Martin Kačeriak sdružení Filia z.s Brno S ano
6240 Markéta Votavová Halahoj Hrotovice S ano
5749 Ivana Zbořilová ZuM je radost, z.s. Prostějov S ano
6395 Kristýna Bruncková Krista P ano
2387 Michaela Geržičáková Míša Inspiro - středisko volného času Tišnov Brno S ne
6141 Nikola Tondrová Radost-Ostrava, z.s. Ostrava S ano
6218 Roman Černošek Rodinné centrum Opička Rohozec S ano
6359 Jáchym Knob Duha Letka Praha S ano
5756 Iva Procházková Fuňa Táborový klub Hradečtí Lvi z.s. Trutnov S ano
3466 Miluše Gicklhornová (Nechvátalová) Sdružení FILIA z. s. Brno - Řečkovice L ano
6172 Oskar Šimon Oskyč Benešov nad Ploučnicí S ano
4115 Vít Hanzlíček DÉČKO - DDM RYCHNOV NAD KNĚŽNOU Častolovice S ano
6320 Eliška Eliška Mašková, Eliška Mašková Elis P ano
6132 Kateřina Polívková Hustopeče S ano
6298 Táňa Dohnalová Dešov S ano
5897 Mgr. Lucie Mrozovská "Žijeme naplno" z.s. Ostrava S ano
6434 Mgr. Jaroslav Vrbas, Ph.D. Inmu Brno L ano
701 Mgr. Josef Solár DÉČKO-DŮM DĚTÍ A MLÁDEŽE, RYCHNOV NAD KNĚŽNOU "DÉČKO"-DDM RK, TK SOLLANC, RC Zeměkvítek,z.s. Rychnov nad Kněžnou S ano
6110 Magdaléna Kloučková Magi Český svaz ochránců přírody 01/14 ZO ČSOP "Natura, quo vadis?" Praha S ano
6161 Zbyněk Škola Piškot Junák - český skaut, z.s. 11 Ostrava-Zábřeh Ostrava - Vítkovice S ne
6122 Filip Anger Slovenský skauting 11 zbor, Bliele delfíny Stupava S ano
6123 Sofya Usharova Sony Slovenský skauting 11. Zbor biele delfíny Bratislava S ano
6120 Patrik Bederka Slovenský skauting 11. Odbor Bratislava S ano
5792 Marko Urban Mig-Mig Slovenský skauting 11. odbor, Biele delfíny Stupava S ano
6130 Olívia Vlašičová Slovenský skauting 11. Zbor biele delfíny Bratislava S ano
4716 Bohdan Liptovský Slovenský skauting 11. Zbor biele delfíny Bratislava S ano
5266 Marek Kovalovsky Slovenský skauting 11. zbor Biele delfíny, T.O Carrigo Stupava S ano
5407 Vladimír Snopek Snoopy Pionýr, z.s. 2. PS Julia Fučíka Chropyně S ano
4494 Robert Myška Royal Rangers v ČR, z.s. 26. přední hlídka Olomouc S ano
6292 Nelly Grézlová Royal Rangers v ČR, z.s. 26. přední hlídka Dlouhá Loučka S ano
4500 Pavla Myšková Pája Royal Rangers v ČR, z.s. 26. přední hlídka Olomouc S ano
6228 František Pavlík Prostě_Franťas Royal Rangers v ČR, z.s. 26. Přední hlídka royal rangers Zábřeh S ano
6222 Irena Vrtalová Irča Royal Rangers v ČR, z.s. 26.p.h. p. Hlubočky 3 S ano
6221 Aleš Linc Trpaslík Royal Rangers v ČR, z.s. 26.ph Olomouc S ano
5723 Alica Baníková Alza Slovenský skauting 37.zbor Fatran Martin Martin S ne
6252 Richard Wisinger Riči Junák - český skaut, z.s. 4.oddíl, Lípa Říčany Zvánovice S ne
5489 Ondřej Sopuch Clocky Sdružení přátel Jaroslava Foglara, z.s. 44. OBS Tygří dráp Štramberk S ano
696 David Lorenz ELF Pionýr, z.s. 48. PTO Stezka Brno L ano
4035 David Beneš :Ledy Pionýr, z.s. 48. PTO Stezka Brno L ano
6199 Ondřej Kosour Hash Pionýr, z.s. 48. PTO Stezka Bílovice nad Svitavou S ano
1625 Radka Mikušková Sluníčko Pionýr, z.s. 48.PTO Stezka Brno L ano
4712 Veronika Saipová Žužla Junák - český skaut, z.s. 5. středisko Modřany Praha S ano
4279 Dana Podzimková Jesky Junák - český skaut, z.s. 5. středisko Modřany Praha 4 S ano
6322 Stanislav Odstrčil Orel Sdružení přátel Jaroslava Foglara, z.s. 5.OBS Wakantanka Ostrava S ano
1409 Eliška Hermannová Rusalka Junák - český skaut, z.s. 65. oddíl Amazonky Praha S ano
3879 Paša Pokorná Pionýr, z.s. 66. PTO Brabrouci, PS Modřice Modřice S ano
4179 Kateřina Vetterová Káťa Pionýr, z.s. 66. PTO Brabrouci, PS Modřice Modřice S ano
5924 Jakub Březina, G Smíšek Pionýr, z.s. 66.PTO Brabrouci Modřice Modřice S ano
4024 Ondřej Machulda Ondra Pionýr, z.s. 68. pionýrská skupina Lvíčata Praha S ano
5419 Vít Procházka kVítek Pionýr, z.s. 68. pionýrská skupina Lvíčata Praha 8 S ano
5968 Agáta Rýdlová Agi Pionýr, z.s. 68. Pionýrská skupina Lvíčata Praha 8 S ano
4104 Terka Vodvářková Pionýr, z.s. 68. pionýrská skupina Lvíčata Praha 8 L ano
4031 Radovan Mlejnek Ráďa Pionýr, z.s. 68. PS Lvíčata Praha 8 S ano
5752 Kristyna Jiráčková Týna Pionýr, z.s. 68. PS Lvíčata Jaroměř 1 S ano
5906 Jakub Salinger Čubíček Pionýr, z.s. 73. pionýrská skupina Vodovod, oddíl Krakeni Nový Brázdim S ano
6302 Martin Letko letík Pionýr, z.s. 73. pionýrská skupina Vodovod, oddíl Krakeni Praha S ano
4523 Jiří Král Jitralar Pionýr, z.s. 73. pionýrská skupina Vodovod, oddíl Krakeni Praha S ano
5904 Lukáš Jaroš Dobby Pionýr, z.s. 73. pionýrská skupina Vodovod, oddíl Krakeni Praha 10 S ano
5939 Alžběta Holubová Bětka Pionýr, z.s. 73. pionýrská skupina Vodovod, oddíl Krakeni Klecany S ano
5917 Eliška Navrátilová Neliška, Nela Pionýr, z.s. 73. pionýrská skupina Vodovod, oddíl Krakeni Praha S ano
5798 Kateřina Králová Pionýr, z.s. 73. pionýrská skupina Vodovod, oddíl Krakeni Praha S ano
5905 David Tobola Dáda Pionýr, z.s. 73. PS Vodovod, Dětský Oddíl Krakeni Praha S ano
1814 Luděk Říha Pionýr, z.s. 73.PS vodovod Praha S ano
3381 Milan Liška Liman Junák - český skaut, z.s. 74.oddíl Šipka, středisko Limba Plzeň Plzeň S ano
6058 Anna Tylšarová Topinka Junák - český skaut, z.s. 8. oddíl Trojlístek Olomouc, středisko J. E. Kosiny Olomouc, z. s. Olomouc S ano
6361 Milan Vašuta Junák - český skaut, z.s. 8.oddíl Flamae, středisko Vranovice Pohořelice P ano
6281 Madeleine Emma Kraus Pionýr, z.s. 8.PTO Mustangové Sedlec u Mikulova S ano
6293 Alžběta Ehlová Šebestová Junák - český skaut, z.s. 83. dívčí oddíl Amazonky, Satalice, 84. středisko Kyje Praha 9 S ano
6197 Klára Tačeva Zvonilka Junák - český skaut, z.s. Allium Brno S ano
5257 Tereza Fidlerová Kondor Konfederace nezávislých – dětská organizace, z. s. Arálie Praha S ano
6235 Dominik Fiala KLUB PATHFINDER z.s. Ararat Plzeň S ano
5955 Kamil Mrkvan Kami ASTRA, centrum volného času, Frenštát p. R., příspěvková organizace Artušovci Frenštát p. R. S ano
1006 Ondřej Šejtka Česká rada dětí a mládeže Asociace TOM ČR, TOM S.T.A.N. Praha 1 L ano
5322 Jakub Greń Rendl Česká tábornická unie, z.s. Athelas Albrechtice L ano
1023 Šárka Bulawová Šája Česká tábornická unie, z.s. Athelas, Placatý kámen, Havířov Havířov S ano
1185 Mgr. Jiří Zajíc Edy Junák - český skaut, z.s. Blaník; Praha 4, NPI Praha L ano
6163 Hana Vinklarková Vydra Sdružení přátel Jaroslava Foglara, z.s. Bobří stopa Brno S ano
5870 Natálie Mornštejnová Hnutí Brontosaurus Brďo Pardubice a KPL Pardubice S ano
2801 David Kolesík Maleda Hnutí Brontosaurus BRĎO Vlkani Mikulčice Mikulčice S ano
2377 Mgr. Jan Januš J.J. Radost-Ostrava, z.s. Brno Brno L ano
2352 Lukáš Prorok Citron Radost-Ostrava, z.s. Brno Brno S ano
3595 Ondřej Turek Opičák Hnutí Brontosaurus Brontosauří dětský oddíl Titio Praha 15 VIP ano
4132 Ing. Jan Klec Tesák Pionýr, z.s. Čápata Olomouc L ano
6097 Klára Luňáková Frišťa Junák - český skaut, z.s. Čejka, Veselí nad Moravou Veselí nad Moravou S ano
5123 Ludmila Šandová Veverka Junák - český skaut, z.s. Černého havrana Chlumec nad Cidlinou S ne
5708 holubickaRa@seznam.cz Radka Holubcova Pionýr, z.s. Červená Voda Červená Voda S ano
2898 Šárka Koubová Hroch Kondor Konfederace nezávislých – dětská organizace, z. s. Čtrnáctka Praha L ano
3923 Blanka Macháčková Bagheera Česká tábornická unie, z.s. ČTU- Velké Lucko, Laso - SVČ Chomutov Chomutov VIP ano
4203 Jana Borovková Džejna Dům dětí a mláděže DDM České Budějovice Ledenice S ano
4507 Adam Jindra Ahmed Dům dětí a mláděže DDM České Budějovice Ledenice S ano
6069 Dominik Stoklas Domča Dům dětí a mláděže DDM Stonožka Nová Paka Nová Paka S ano
5015 Jan Komárek Komár Dům dětí a mláděže DDM Stonožka Nová Paka Nová Paka S ano
6070 Bc. Simona Fajferová Síma Dům dětí a mláděže DDM Szonožka Nová Paka Nová Paka S ano
4651 Vojtěch Kavřík Dům dětí a mláděže DDM Týniště nad Orlicí Olomouc S ne
3452 Bc. Iveta Pečenková Ivet Dům dětí a mláděže DDM Veselí nad Lužnicí Tábor S ano
1584 Martina Fajglová Dům dětí a mláděže Déčko Rychnov nad Kněžnou S ano
1342 Ing. Jiří Hovorka Brontík Gamecon deskovky Pardubice L ano
3321 Miroslav Hrabinec Nemo DUHA Děti slunce Kunovice VIP ano
6223 David Gřešek Dave Česká tábornická unie, z.s. Dráčata Rychvald S ne
6040 Leon Stošek Foxes Česká tábornická unie, z.s. Dračata Ostrava S ne
2569 Erik Harajda Česká tábornická unie, z.s. Dráčata - Placatý kámen, Havířov Ostrava - Michálkovice L ano
6039 Robin Pavlíček, DiS Loksly Pionýr, z.s. Dravci Most Černčice S ne
2938 Radek Zlesák Zlesi Duha Duha AZ Žďár nad Sázavou L ano
5788 Vít Gaďurek DUHA Duha klub Dlažka Praha 9 - Satalice S ano
5518 Hana Strnadová Duha klub Dlažka Duha klub Dlažka Hranice 1 S ano
5828 Karolína Komeštíková Duha Duha Kutřín Neratovice S ne
6149 Jan Hedrich Koumák Duha Duha Tuláci Olomouc Olomouc S ano
6202 Michael Piškula Cipísek DUHA Duha Tuláci Olomouc Olomouc S ano
6423 Mgr. Radka Kellnerová, Ph. D. Ráďa Ústav termomechaniky AV ČR, v. v. i. Dynamika tekutin Praha 8 L ano
5873 Pavel Havelka Duha - sdružení dětí a mládeže pro volný čas, přírodu a recesi Expedice Brno-sever S ano
6241 Petra Čapková, Dis Čertice Hnutí DUHA Expedice Krásensko S ano
1168 Mgr. Pavel Chrást Ček Sdružení Tábornických Oddílů Mládeže Fénix Brno Brno Chrlice L ano
3947 Artur Adámek Arčí Česká tábornická unie, z.s. Foxis Frýdek-Místek S ano
6291 Adéla Němečková Hippie Junák - český skaut, z.s. Hodonín Čejkovice S ano
5504 Sarah Jane Bilerová KLUB PATHFINDER z.s. Hrozinky Vinohrady Praha 10 Vinohrady L ano
5058 Ing. Šimon Vlach KLUB PATHFINDER z.s. Hrozinky Vinohrady Praha (Vinohrady) L ano
1980 Bc. Lenka Palánová Léňa Občanské sdružení KADET, z.s. - Centrum volného času Hrubínka Hrubínka Brno S ano
5844 Jitka Poustecká Sedmikráska Česká tábornická unie, z.s. Hungpapa Holedeč S ano
6230 Adéla Poustecká Buffy Česká tábornická unie, z.s. Hunkpapa Holedeč S ano
6158 Ludmila Poláčková Modro Česká tábornická unie, z.s. Hunkpapa Chomutov S ano
6330 Šimon Portysch blablu Pionýr, z.s. Chameleoni Olomouc S ano
6342 Lukáš Zacpal Vtišpale Pionýr, z.s. Chameleoni Olomouc S ano
1592 Roman Málek Roman Altus, z.s. Chrudim Chrudim S ano
2179 Ing. Jakub Rašovec Vesmír Říčany, z.s. Janáčková 287, Říčany Mukařov S ano
4690 Jan Herda Herdis Junák - český skaut, z.s. Jitřenka loket Královské Poříčí S ano
6113 Aneta Mikulková, DiS. Žrout Junák - český skaut, z.s. Jižní kříž Mutěnice Brno S ano
4280 Bc. Eliška Karaffová, DiS. Sojpi Junák - český skaut, z.s. Junák - český skaut, 5. středisko Modřany, z.s. Praha 5 S ano
4720 Barbora Spálenská BeBe Junák - český skaut, z.s. Junák - český skaut, 5. středisko Modřany, z.s. Praha 4 S ano
4354 Oxana Truhlářová Oxinity Masarykova Univerzita Katedra ruského jazyka a literatury - Pedagogická fakulta Pohořelice P ano
3843 Mojmír Nováček Pirát Klub českých turistů KČT, odbor Dálava Ostrava Ostrava - Zábřeh S ano
3246 Daniel Lev netopejr Spolek evropských bojových umění Kladno Kladno 2 S ano
6311 Mgr Markéta Černocká Hnutí Brontosaurus Klub Hnutí Brontosaurus Svízel přítula Brno L ano
697 Libor Baláček Džouda Hnutí Brontosaurus klub Remízek Nové město nad Metují S ano
2375 Filip Malý Řízek Kostíci Kostíci Cerekvice nad Bystřicí L ano
3957 Lucie Malá Ježeček Český svaz ochránců přírody Kostíci Cerekvice nad bystrici S ano
5597 Lukáš Doležel Frišťa Duha Kříšťál Lutín Rudice S ano
2645 Tomáš Pospíšil Stoupa Duha Křišťál Lutín Lutín P ano
3456 Lenka Pospíšilová Lenočka Duha Křišťál Lutín Lutín S ano
5785 Nikola Dušková Babeta Česká tábornická unie, z.s. L.T. Brďo Týniště nad Orlicí S ano
2349 Adéla Ryšánková Adél Lužánky - středisko volného času Brno, příspěvková organizace Lány Brno S ano
6196 Eliška Hornáčková Tyger Asociace TOM Lesani 2611 Karviná S ano
1110 Jarka Schmidtová Syslice Duha Letka Praha S ano
3876 Johana Paloušová DUHA Letka Praha S ano
1126 Jana Lišková Jana Junák - český skaut, z.s. Limba Plzeň Plzeň S ano
5800 Petr Tomáš DUHA z. s. Modrá Střelka Nové Město nad Metují S ano
3885 Matěj Krunčík Duha Modrá Střelka Náchod S ne
5979 Jan Macháček Máca DUHA z.s. Modrá Střelka Bohuslavice S ano
5625 Bára Syrovátková Bára Sýrová Duha z. s. Modrá Střelka Náchod S ano
819 Ing. Ludmila Pohanková Kolčava Duha z. s. Modrá Střelka Zábrodí VIP ano
5986 Ondřej Siebert Hubert ELDORÁDO, spolek dětí a mládeže Náchod Hostivice S ne
4706 Pavel Adámek ELDORÁDO, spolek dětí a mládeže Náchod Červený Kostelec S ano
4289 Lesana Liptovská Lesana Slovenský skauting Oddiel Carrigo, 11. zbor Biele delfíny Bratislava S ano
3113 Zdeněk Sotona Sotík Centrum Jana XXIII., z.s. Oddíl 127 Hlinsko S ano
1016 František Hronek Koule KLUB PATHFINDER z.s. Oddíl 127 Zaječice VIP ano
6181 Jakub Horký Čolek Oddíl Vlčata Javořice z.s. Oddíl Vlčata Náměšť nad Oslavou S ano
5921 Eva Kremláčková Evča Oddíl Vlčata JAVOŘICE, z.s. Oddíl Vlčata Jihlava S ano
5899 Adéla Klejzarová Křéča Oddíl Vlčata Javořice z.s. Oddíl Vlčata Jihlava Jihlava S ano
5914 Jakub Klejzar Karotka Javořice z. s. Oddíl Vlčata Jihlava Jihlava S ano
1232 Bc. Martin Zeman Marze Kotva Braník Oddíl vodní turistiky Praha S ne
2522 Václav Kappel Monty Hnutí Brontosaurus Odyssea Tišnov, ZČ HB 1.BRĎO TIŠNOV Gingo, TJ Sokol Tišnov Tišnov L ano
4493 Nikola Stará Niky Hnutí Brontosaurus Orchis Žďár nad Sázavou S ano
2028 Martin Paclík COODY JEJDA..., z.s. Orion Kolín VIP ano
1428 Roman Stejskal Orvo Orvo Bučovice S ano
2378 Zdeňka Janušová Radost-Ostrava, z.s. Ostrava Zubří S ano
3974 Ondřej Rybníček Fenistil Radost-Ostrava, z.s. Ostrava ostrava S ano
2371 Jan Januš Henry Radost-Ostrava, z.s. Ostrava Zubří L ano
6190 Michaela Kavalcová Dům dětí a mláděže Pecháček Třebíč S ano
5656 Kristýna Kotyzová Dům dětí a mláděže Pecháček Třebíč S ano
1957 Lenka Kotyzová Brouček Dům dětí a mláděže Pecháček Třebíč S ano
6064 Veronika Kotyzová Dům dětí a mláděže Pecháček Třebíč S ano
1383 Jiří Kalina Čáp Sdružení přátel Jaroslava Foglara, z.s. Perpetuum Brno S ano
2086 Petra Ševčíková Peťa Pionýr, z.s. Pionýrská skupina Jedovnice Vysočany S ano
6287 Aneta Přibylová Anet Pionýr, z.s. Pionýrská skupina Jedovnice Blansko S ano
4970 Bc. Barbora Boštíková Barča Pionýr, z.s. Pionýrská skupina Marie Sedláčková Sebranice S ano
4298 Mojmír Štyndl Mojda Pionýr, z.s. Pionýrská skupina Marie Sedláčkové Litomyšl S ano
4863 Jakub Ditrich Ditík Pionýr, z.s. Pionýrská skupina Záře Praha 8 S ano
5993 Tereza Havlínová Zbytek Česká tábornická unie, z.s. Placatý kámen Rychvald S ano
5976 Matáš Job BlowJob Česká tábornická unie, z.s. Placatý kámen Ostrava S ano
6295 Roderik Kotásek Frodo Česká tábornická unie, z.s. Placatý kámen Šenov S ano
5984 Markéta Fremlová Maya Česká tábornická unie, z.s. Placatý Kámen Havířov, Athelas Havířov L ano
773 David Truhlík Dave Česká tábornická unie, z.s. Placatý kámen, Dráčata Ostrava - Michálkovice L ano
5590 Jakub Dvořák KUBA Pionýr, z.s. Poletušky Velká Bystřice Velká Bystřice S ano
1824 Petr Dvořák Xˇandy Pionýr, z.s. Poletušky Velká Bystřice Velká Bystřice L ano
5159 Mgr. Jakub Sotl Kubčas Česká rada dětí a mládeže Praha Praha 5 - Zličín VIP ano
5097 Mája Šafaříková Pionýr, z.s. Pražská organizace Pionýra Praha L ano
6124 Jana Hromadová Přátelé přírody - Upírci, z.s. Přátelé přírody - Upírci, z.s. Libčice nad Vltavou S ne
1063 Jiří Kloubec Ikoš Přátelé přírody - Upírci, z.s. Přátelé přírody - Upírci, z.s. Libčice nad Vltavou S ne
4814 Zbyněk Liška Pionýr, z.s. PS Hraničář Pardubice S ano
4820 Edita Petráňková Edit Pionýr, z.s. PS Hraničář Hradec Králové S ano
6047 Pavlína Drahošová Pája Pionýr, z.s. PS M. Sedláčkové Litomyšl Vysoké Mýto S ano
4301 Magdalena Hynková Madla Pionýr, z.s. PS M. Sedláčkové Litomyšl Litomyšl S ano
4296 Radek Pulkrábek Pulec Pionýr, z.s. PS M. Sedláčkové Litomyšl Litomyšl L ano
6091 Karolína Chaloupková Pionýr, z.s. PS M. Sedláčkové Litomyšl Ústí nad Orlicí S ano
4299 Lukáš Soukup Tukan Pionýr, z.s. PS M. Sedláčkové Litomyšl Litomyšl S ano
5599 Barbora Kocábková Evžen Pionýr, z.s. PS M.Sedláčkové Litomyšl Vysoké Chvojno S ano
5667 Jan Pudl Pionýr, z.s. PS Plejády Šternberk Šternberk S ano
5447 Nikola Huňková Pionýr, z.s. PS Táborníci Poličná S ne
6145 Kristýna Pátková Kristy Pionýr, z.s. PS Údolí Slunce Hamry nad Sázavou S ne
5093 Alexandra Svobodová Arwen Junák - český skaut, z.s. Radobýl Malečov S ano
5726 Markéta Holubová Maky Hnutí Brontosaurus RC Praha Praha S ano
5953 Bc. Andrea Balunova Ája Letni tabor Krasnice, z.s. Rekreacni stredisko Krasnice Praha S ano
5808 Barbora Hanusová Letní tábor Krasnice, z.s. Rekreační středisko Krasnice Pardubice S ano
5810 Tereza Smejkalová Letní tábor Krasnice, z.s. Rekreační středisko Krasnice Pardubice S ano
5227 Aleš Hoffman Alí Letní tábor Krasnice, z.s. Rekreační středisko Krasnice Pardubice S ano
5962 Mgr. Petra Otevřelová Peťula Letní tábor Krasnice, z.s. Rekreační středisko Krasnice Pardubice S ano
5811 Bc. Tomáš Smejkal Letní tábor Krasnice, z.s. Rekreační středisko Krasnice Brno S ano
5795 Bc. Michaela Doležálková Mihala Letní tábor Krasnice, z.s. Rekreační středisko Krasnice Skuteč S ano
5832 Ing. Magdaléna Bürgerová Majda Letní tábor Krasnice, z.s. Rekreační středisko Krasnice Pardubice S ano
5824 Roman Schejbal Zevl Letní tábor Krasnice, z.s. Rekreační středisko Krasnice Pardubice S ano
6191 Tereza Doležálková Terka Letní tábor Krasnice, z.s. Rekreační zařízení Krasnice Skuteč S ano
4064 Michal Donát Hnutí Brontosaurus Rozruch Praha L ano
840 Vašek Skořepa Vesmír Říčany, z.s. Říčany Říčany S ano
1077 Jakub Gregor Kuba Vesmír Říčany, z.s. Říčany Říčany S ano
3948 Zdenek Chroboczek Hafan Společenství Severských pánů Severští páni Krnov L ano
6215 Jiří Habarta Asociace TOM Skorci Vsetín S ano
6214 Pavla Habartová Asociace TOM Skorci Vsetín S ano
2297 Jan Novotný Asociace TOM Sluníčko 19211 Kojátky L ano
1902 Ivan Jung Mexičan Sdružení přátel Jaroslava Foglara, z.s. smp-spjf Ostrava VIP ano
6159 Alžběta Doležalová Český svaz ochránců přírody Sportík Praha S ne
3367 Pavel Fejfar Arn Asociace TOM SPT Nová Paka L ano
2572 Tomáš Kolouch Tomík Skaut ABS Stopaři, Lesní Moudrost Brno S ano
2888 Markéta Šístková Junák - český skaut, z.s. Středisko prof. Skoumala Přerov Přerov S ne
6355 Petra Křtěnová Dorys Junák - český skaut, z.s. Středisko Říp Roudnice nad Labem S ano
6425 Kristýna Vildová Junák - český skaut, z.s. Středisko Vranovice Uherčice P ano
6050 Oliver Švec Olivander Junák - český skaut, z.s. Středisko Vranovice, 6. oddíl Calor Pohořelice P ano
6121 Jan Kříž Pádlo Junák - český skaut, z.s. středisko Vranovice, 8. oddíl Flamae Pohořelice Pohořelice P ano
2767 Martin Köhler Duha Štít Bukovany S ne
706 Kamil Augustýn Kamilek Česká tábornická unie, z.s. T. K. Rawen Brno Předklášteří VIP ano
6007 Eliška Hefnerová Elí Česká tábornická unie, z.s. T. O. Hunkpapa Chomutov S ano
5786 Lada Poláčková Šio Česká tábornická unie, z.s. T. O. Hunkpapa Chomutov S ano
5789 Alžběta Hefnerová Česká tábornická unie, z.s. T. O. Hunkpapa Chomutov S ano
6155 Veronika Hufová Buffy Česká tábornická unie, z.s. T. O. Kamarádi Šumperk S ano
6348 Matěj Štula Český svaz ochránců přírody T. O. Kletr Liberec S ano
5796 Anna Burdová Česká tábornická unie, z.s. T.K. Brďo Týniště nad Orlicí S ano
6103 Jan Vyskočil pekelnikjenik Česká tábornická unie, z.s. T.K. Brďo Svitavy S ano
6102 Jaroslav Milý pekelnikjarik Česká tábornická unie, z.s. T.K. Brďo Týniště nad Orlicí S ano
4691 Jiří Kotek Tlusťoch Česká tábornická unie, z.s. T.K. Toulavý vítr České Budějovice S ano
1831 Milan Boudek Česká tábornická unie, z.s. T.K.Brďo Týniště nad Orlicí S ne
1495 Pavel Bouda Pája Česká tábornická unie, z.s. T.K.Cassiopeia České Budějovice S ano
2483 Mgr. Lucia Liptovská Špagi Slovenský skauting T.O. Carrigo, 11. zbor Biele delfíny Bratislava S ano
6038 Alžběta Yaghobová Česká tábornická unie, z.s. T.O. Grimovy doly Trnov S ano
6093 Oldřich Slavíček Česká tábornická unie, z.s. T.O. Kamarádi Šumperk S ne
5714 Mgr. Lenka Poláčková Pežuta Win Česká tábornická unie, z.s. T.O.Hunkpapa Chomutov p.s. Chomutov L ano
3144 Alena Šilarová Alík Česká tábornická unie, z.s. T.O.Kamarádi Šumperk S ano
2623 Kateřina Drásalová Česká tábornická unie, z.s. T.O.Kamarádi Šumperk S ano
3312 Roman Doubrava Česká tábornická unie, z.s. T.O.Kamarádi Šumperk S ano
5 Tomáš Lešingr Strejda Vláček Česká tábornická unie, z.s. T.O.Kamarádi, Jesenická oblast Šumperk VIP ano
5898 Bc. Adéla Fialová LDT Staré Hamry Tábor Staré Hamry Ostrava S ano
4345 Mgr. Bc. Pavla Kafková Česká rada dětí a mládeže Táborová osada Petrklíč Praha 6 S ano
4334 Bc. Jakub Fraj Česká rada dětí a mládeže Táborová osada Petrklíč Praha (Nové Město) VIP ano
3524 Jakub Resutík Přezdívka Hnutí Brontosaurus Titio Praha 14 S ano
6118 Jakub Bůlfinek Zombík Hnutí Brontosaurus Titio Praha S ano
6179 Daniela Baťhová Danča Česká tábornická unie, z.s. TK Brďo Týniště nad Orlicí S ano
6180 Johana Köhlerová Jožka Česká tábornická unie, z.s. TK Brďo Týniště nad Orlicí Týniště nad Orlicí S ano
6195 Bc. Miroslav Rouča Česká tábornická unie, z.s. TK Foxis Horní Libochová S ano
4341 Tereza Neoralová Česká tábornická unie, z.s. TK Foxis Ostrava S ano
5397 Monika Zuzaníková Česká tábornická unie, z.s. TK Foxis Brno S ano
6201 Lucie Záhoříková Lůca Česká tábornická unie, z.s. TK Foxis Vyškov S ano
5078 Klára Růžičková Guiru Tábornický Klub Foxis Brno, p.s. TK Foxis Brno, p.s. Otrokovice 2 S ano
5430 Karolina Cahlíková Inga Tojstoráci Tojstoráci Lichnov S ano
4088 Jakub Vondřejc Mak Asociace TOM TOM 0439 Kňouři Brno - Nový Lískovec S ne
5941 Markéta Hučíková Maréna Asociace TOM TOM 19058 Skorci Vsetín Vsetín S ano
5515 Veronika Daníšková Drobek Asociace TOM TOM 2611 Lesani Karviná Karviná S ano
5737 Jonáš Húska Johny Asociace TOM TOM 2611 Lesani Karviná Karviná 7 S ano
5516 Petr Severa Cipísek Asociace TOM TOM 2611 Lesani Karviná Karviná S ano
5514 Václav Grobelný Škrobák Asociace TOM TOM 2611 Lesani Karviná Orlová S ano
5956 Dominik Opletal Nike Asociace TOM TOM 4312 Třicítka a Dvojka Ostrava S ano
6275 Barbora Fialová Barča Asociace TOM TOM S.T.A.N. Praha 9 Vysočany S ano
6269 Alžběta Marková Bíbuš Asociace TOM TOM S.T.A.N. Velim P ano
3702 Michaela Micková Míca Asociace TOM TOM S.T.A.N. Praha S ano
2256 Baruš Novotná Asociace TOM TOM Sluníčko 19 211 Bučovice S ne
3297 Bc. Jakub Skála ELDORÁDO, spolek dětí a mládeže TUBRODEL Dvůr Králové nad Labem S ano
3294 Karel Krčmář ELDORÁDO, spolek dětí a mládeže TUBRODEL Dvůr Králové S ano
6138 Denis Konecny Déčko DUHA Tuláci Olomouc S ano
6136 Nikola Pacnerová Brouček DUHA Tuláci Olomouc S ano
2762 Ing. Zbyněk Bartek Paha DUHA Tuláci Olomouc S ano
1440 Bc. Lucie Pacnerová Luciper Hnutí DUHA Tuláci Olomouc S ano
6146 Jan Sommer Zik DUHA Tuláci Olomouc S ano
6147 Viktorie Zachovalová Peta DUHA Tuláci Duha Olomouc S ano
1392 Monika Vodová Mončiči DDM Týniště nad Orlicí Týniště nad Orlicí Týniště nad Orlicí L ano
707 Eva Jenčíková Jana DDM Týniště nad Orlicí Týniště nad Orlicí Týniště nad Orlicí L ano
4112 Ing. Radan Kukal Duha Ústřední kancelář Duhy Praha 4 S ano
4805 Bc. Matěj Habr ELDORÁDO, spolek dětí a mládeže VaTaB Náchod S ano
856 Stanislava Jírovcová Dům dětí a mláděže Veselí nad Lužnicí Veselí nad Lužnicí S ano
6084 Filip Minarik NASE SLNKO, o.z. Vlcia Svorka bratislava S ano
6074 Daniel Šimovic Dan NAŠE SLNKO, o.z Vlcia svorka Bratislava S ano
5919 Jana Kremláčková Srna Oddíl Vlčata JAVOŘICE, z.s. Vlčata Jihlava S ano
5852 Eliška Lhotská Česká tábornická unie, z.s. Vlčí smečka Klášterec nad Ohří S ano
6213 Štěpán Fiedler Zaorálek Česká tábornická unie, z.s. Vlčí smečka velké Lucko Klášterec nad Ohří S ne
6254 Štěpán Fiedler Zaorálek Česká tábornická unie, z.s. Vlčí smečka velké Lucko klasterec nad ohri S ano
5857 Tereza Michálková Česká tábornická unie, z.s. Vlčí Smečka-Velké Lucko Klášterec nad Ohří S ano
5812 Jakub Javorský Grizly NAŠE SLNKO, o.z. Vlčia Svorka Bratislava S ano
6085 Lenka Bilená Lenka NAŠE SLNKO,o.z. Vlčia Svorka Banka S ano
5813 Paulína Krebsová Strunka NAŠE SLNKO, o.z. Vlčia Svorka Bratislava S ano
6075 Anna Koreňová Šalvia NAŠE SLNKO,o.z. Vlčia Svorka Prievidza S ano
6042 Patrik Krebs Naše Slnko,o.z. Vlčia svorka Bratislava S ano
5794 Juraj Brindza Ďuro NAŠE SLNKO, o.z. Vlčia svorka Bratislava S ano
6073 Marcel Tužinský vlk NAŠE SLNKO, oz. Vlčia Svorka Bratislava S ano
6236 Sára Veselková Hnutí Brontosaurus Vlkani Mikulčice S ano
6101 Hana Petrjánošová Hnutí Brontosaurus Vlkani Moravská Nová Ves S ano
6237 Daniela Vričanová Danda Hnutí Brontosaurus Vlkani, Mikulčice Mikulčice S ano
1468 Jan Horák Jenda Kondor Konfederace nezávislých – dětská organizace, z. s. Vpřed Praha S ano
4778 Ester Davidová Kondor Konfederace nezávislých – dětská organizace, z. s. Vpřed Praha S ano
4763 Tereza Nedvídková Tea Kondor Konfederace nezávislých – dětská organizace, z. s. Vpřed Praha 2 S ano
2559 Bára Nováková Samara Kondor Konfederace nezávislých – dětská organizace, z. s. Vpřed Nelahozeves S ano
1399 Lukáš Janásek Pomeranč Kondor Konfederace nezávislých – dětská organizace, z. s. Vpřed Praha S ano
967 Mgr. Soňa Kappelová Veverka Hnutí Brontosaurus ZČ HB 1. BRĎO Tišnov Gingo Tišnov L ano
5605 Martina Pavelková Hnutí Brontosaurus ZČ HB Fénix Brno - Královo Pole S ano
3476 Hana Ondráková Hanka Hnutí Brontosaurus ZČ HB Klub přátel Lukova Pardubice S ano
5433 Jakub Hájek #PromiňKuba Hnutí Brontosaurus ZČ HB Rozruch; ZČ HB Titio Praha 14 L ano
5802 matej.vemola@gmail.com Matěj Vemola matej.vemola@gmail.com Hnutí Brontosaurus ZČBH 1. Brďo Tišnov gingo Bukovice S ano
1574 Šárka Ondráčková Alfík Hnutí Brontosaurus ZČHB 1. BRĎO Tišnov Gingo Tišnov S ano
5310 Matěj Navrátil Frodo Hnutí Brontosaurus ZČHB 1. Brďo Tišnov gingo Tišnov S ano
5448 Kateřina Křehlíková Opice Hnutí Brontosaurus ZČHB 1. Brďo Tišnov Gingo Tišnov S ano
4867 Lucie Kosová Ještěrka Hnutí Brontosaurus ZČHB 1. Brďo Tišnov Gingo Tišnov S ano
5426 Vojtěch Ondráček Hnutí Brontosaurus ZČHB 1. BRĎO Tišnov Gingo Tišnov S ano
5437 Venda Vacková Bobřík Hnutí Brontosaurus ZČHB 1.Brďo Tišnov Tišnov S ano
5436 Abigail Kročová Hnutí Brontosaurus ZČHB 1.Brďo Tišnov Tišnov S ano
5204 Richard Nečas Šmoula Hnutí Brontosaurus ZČHB 1.BRĎO Tišnov Gingo Deblín S ano
6353 Adriana Kosová Rozárka Hnutí Brontosaurus ZČHB 1.BRĎO Tišnov Gingo Tišnov S ano
4866 Tobiáš Dvořák Batman Hnutí Brontosaurus ZČHB 1.Brďo Tišnov Gingo Tišnov S ano
4144 Martin Kos Vrabčák Hnutí Brontosaurus ZČHB 1.Brďo Tišnov Gingo Tišnov S ano
5440 Štěpán Šafář Hnutí Brontosaurus ZČHB 1.Brďo Tišnov Gingo Tišnov S ano
4380 Jakub Šafář Kšanda Hnutí Brontosaurus ZČHB 1.Brďo Tišnov Gingo, Tišnov L ano
6198 Vendula Krajčová Wendy Asociace TOM Zlaté šípy Rožnov pod Radhoštěm S ano
1691 Mgr. Vlastimil Jura Kočičák Mladí chovatelé zvířat, z.s. ZO chovatelů koček Praha 8 Stehelčeves L ano
2084 Marcela Pešáková Mia Pionýr, z.s. Žabky Ostrov u Macochy S ano
6258 Dagmar Bajerová Pionýr, z.s. Žabky-Pionýr Jedovnice Jedovnice S ano
2475 Mgr. Zuzana Langová Suzuky Dům dětí a mláděže Žraloci Ledenice České Budějovice S ano
1270 Jana Fučíková Dům dětí a mláděže Žraloci Ledenice Chýnov S ano