Přihlášení účastníci

ID Jméno Přezdívka Organizace Oddíl Město Typ
5 Tomáš Lešingr Strejda Vláček ČTU T.O.Kamarádi Šumperk P ano
6 Jan Burda Tatanka Rada dětí a mládeže kraje Vysočina Třebíč VIP ne
697 Libor Baláček Džouda Hnutí Brontosaurus klub Remízek Broumov S ne
701 Josef Solár Peepee Déčko - Dům dětí a mládeže Rychnov nad Kněžnou "DÉČKO"-DDM RK, TK SOLLANC Rychnov nad Kněžnou S ne
706 Kamil Augustýn Kamilek Předklášteří S ne
707 Eva Jenčíková Jana DDM Týniště nad Orlicí Týniště nad Orlicí Týniště nad Orlicí L ne
708 Jana Bahníková Eva DDM Týniště nad Orlicí Týniště nad Orlicí L ne
709 Jan Navrátil Betmen TÁBOROVÝ KLUB HRADEČTÍ LVI, z. s. Opatovice nad Labem S ne
713 Eliška Masaříková Elis Pionýr 32. PTO Severka Brno S ne
722 Michaela Jebavá Míša Funny z.s. Vrchlabí S ne
723 Jan Coufal Jeník Pionýr PS M. Sedláčkové Litomyšl Morašice S ano
725 Petr Coufal Pítrs Pionýr PS M. Sedláčkové Litomyšl Morašice S ne
727 Matěj Zelinka Worky Občanské sdružení Altus Skuteč VIP ne
728 Hana Šulcová Kovčín L ano
734 Jitka Nečková Jituš Gaudolino, z.s. Troubelice S ano
738 Petra Komínková Petýša Gaudolino, z.s. Uničov S ano
752 Klára Vlášková Klárka ČTU, Junák TK Cassiopeia, Slůňata Hradec Králové L ano
763 Vlastimil Jura st. Vlastík Český svaz chovatelů, z.s. ZO Mikulášovice Mikulášovice L ne
765 Vítězslav Ondráček Víťa Pionýr 10. PTO Severka Brno S ne
773 David Truhlík Dave ČTU - Placatý kámen Dráčata Ostrava - Michálkovice L ne
803 Jakub Kotrla Zelí Kondor Vpřed Praha S ne
804 Eliška Janásková Eli Kondor Vpřed, Čtrnáctka Praha L ano
806 Tereza Štajnerová Hafka ČTU TPO Čtyřlístek Trhové Sviny S ne
818 Milan Appel Mikin Lužánky Vlčata Brno VIP ne
820 Pavlína Mazuchová Pája Knihovna Dubina Pardubice S ne
833 Klára Čulíková Dům dětí a mládeže Heřmanův Městec Pardubice S ne
846 Radka Pešlová Lobi Kalis s.r.o. Brno S ne
858 Ondřej Pohajda Ondra Občanské sdružení Gaudolino Uničov S ano
886 Kateřina Linhartová Ency DDM Sluníčko Týniště nad Orlicí Týniště nad Orlicí S ne
889 Iva Nechutná Ivčána Vesmír Říčany, z.s. Cvikov S ne
892 Monika Kutišová Kuklička Hnutí Brontosaurus Zeměchvály Dolní Beřkovice S ne
898 Radek Bendakovský Alf Junák Pardubice L ano
921 Petr Janecek Péca Pathfinder 130, B.Z.Z.Z Vastějovice Vlastějovice L ne
923 Miloš Kirchmayer Detská organizácia Yeti Bratislava S ne
943 Mária Horníková Majka Tvorítko tvorivé kurzy Bratislava L ne
989 Tereza Somrová Terezka Česká tábornická unie,z.s. Praha 6 S ne
990 Jana Turjanicová Janica Pionýr Babety, Nepomuk Nepomuk S ano
1016 František Hronek Koule Pathfinder Oddíl 127 Hlinsko L ne
1046 Kateřina Röschová KT Kondor Draco Kladno S ne
1065 Petr Štěpán Úťa Eldorádo, spolek dětí a mládeže Náchod Náchod S ne
1100 Alena Koubová Bigi Kondor Draco Praha S ano
1138 Lucka Kotlínová Praha S ne
1342 Jiří Hovorka Brontík Asociace TOM 19199 FANTAN Dobříš L ne
1374 Kateřina Sloupová Drobek Sdružení přátel Jaroslava Foglara Javorník L ne
1384 Kateřina Palová Katóba Duha Tuláci Olomouc L ne
1392 Monika Vodová Mončiči DDM Týniště nad Orlicí Týniště nad Orlicí Týniště nad Orlicí L ne
1393 Michal Jahn Misha Hnutí Žebřík o.s. Přáslavice S ne
1394 Zita Forejtková Zituš DDM Týniště nad Orlicí Týniště nad Orlicí Týniště nad Orlicí L ne
1396 Monika Chromečková Český svaz chovatelů ZO Varnsdorf Brno S ne
1397 Věra Vozandychová TÁBOROVÝ KLUB HRADEČTÍ LVI, z. s. p. Smiřice L ne
1398 Jaroslav Procházka Jája TÁBOROVÝ KLUB HRADEČTÍ LVI, z. s. Hradečtí Lvi o.s. Nová Paka S ne
1399 Lukáš Janásek Pomeranč Kondor Vpřed Praha S ano
1402 Tereza Janáková Terka TÁBOROVÝ KLUB HRADEČTÍ LVI, z. s. Hradec Králové L ne
1407 Eliška Sommerová Vesmír Říčany, z.s. Česká Lípa S ne
1409 Eliška Hermannová Rusalka Junák - český skaut, z.s. 65. oddíl Amazonky Praha S ne
1417 Lucie Vodrážková Luci Spolek KOKOS Praha S ne
1418 František Vodrážka Spolek KOKOS Praha S ne
1419 Maruška Stříbrná Beruška TÁBOROVÝ KLUB HRADEČTÍ LVI, z. s. TÁBOROVÝ KLUB HRADEČTÍ LVI, z. s. Praha L ne
1422 Marie Stará Májka Kondor Vpřed Praha 7 S ano
1428 Roman Stejskal ChocoTUx Orvo Orvo Bučovice L ano
1430 Aleš Taufar Cuti STROM Medvědi Brno L ne
1445 Martin Špitt Mates Gaudolino, z.s. Uničov S ano
1459 Blanka Formánková Maják - SVČ Vyškov, příspěvková organizace Vyškov Vyškov S ne
1461 Veronika Osičková Berča Maják-SVČ Vyškov, příspěvková organizace Vyškov Vyškov S ne
1464 Dita Kaňáková Dita Gaudolino, z.s. Šumvald S ano
1468 Jan Horák Jenda Kondor Vpřed Praha 7 S ano
1475 Elena Yurova Lenočka Český svaz chovatelů, z.s. ZO Mikulášovice Mikulášovice L ne
1482 Barbora Kuklová Všezny Česká tábornická unie T.K. Čtyřlístek Čakov S ano
1483 Jiří Vykydal Vykouš Gaudolino, z.s. Uničov S ano
1484 Kristýna Stránská Kikina Gaudolino, z.s. Uničov S ano
1510 Věra Machačová Věrča ZŠ A MŠ Medlov Uničov S ne
1541 Petra Adamusová Ségra DDM Vratimov Řepiště S ano
1578 Markéta Bulvová Hvězdička Hnutí Brontosaurus ZČHB 1. BRĎO Tišnov Gingo Vratislávka S ne
1594 Pavlína Solarová Pája Zlaťáci Zaječov Zaječov S ne
1612 Barbora Kuřavová Barbuš Asociace TOM TOM 4312 Třicítka a Dvojka Ostrava S ne
1634 Markéta Havelková Mája Modřanská trojka Praha L ne
1686 Soňa Solarová ČTU TK Zlaťáci Zaječov Zaječov L ne
1749 Martin Vašek Matematik Pionýr 14. TSP Zeměpisná společnost Brno L ne
1757 Jana Jančíková Vochomůrka ČTU, Jesenická oblast Sumperk P ano
1763 Adam Bufka Buf Tábory Nás Baví, z.s. Sloup S ne
1764 Peťka Kovaříková Tábory Nás Baví, z.s. Vavřinec S ne
1765 Tomáš Podrabský Tom Tábory Nás Baví, z.s. Blansko S ne
1770 Markéta Voleníková Raketa Duha Klubáci Frýdek-Místek S ne
1778 Alena Svitlíková Alča Praha 9 - Kyje S ne
1785 Nikola Šuhajdová Loupežník Inspiro Tišnov Tišnov L ne
1887 Jana Kerekesová Karkulka Slovenský skauting 11.zbor Biele delfíny Bratislava Bratislava S ne
1888 Petr Ráček Lachty JUN a Portál s.r.o. Praha S ne
1898 Zuzka Zajícová Valoane Hovorany L ano
1927 Pavla Adamusová Pája DDM Vratimov Vratimov S ne
1960 Lucie Čecháková Luci Praha S ne
1968 Gabriela Nechutná Vesmír Říčany z. s. Cvikov S ne
1998 Zuzana Vandasová Zuzka Modřanská trojka Praha S ne
2030 Tereza Knötigová Terka SVČ Rosice Rosice u Brna S ne
2031 Lukáš Krátký Luky KOLT o.s. Velká Lečice Dolní Beřkovice S ano
2051 Jitka Bradáčová Jíťa TOM Kačeny Rousínov S ne
2054 Hana Havelková Soptík Praha S ano
2092 Nelson Dufek Nelson Hnutí Brontosaurus 1.Brďo Tišnov Gingo, Inspiro, TJ Sokol Tišnov Tišnov L ne
2095 Terezka Tylerová Duha Modrá Střelka Náchod S ano
2219 Martin Jung Maťo N.A.L. N.A.L. Ostrava L ne
2247 Zbyněk Svoboda Pinďa Asociace TOM S.T.A.N. Praha S ne
2274 Roman Štolfa Pudink Spolek POSEJDON, z.s. Bohumín L ne
2286 František Malý Malíček ČSZ svaz pro pobyt v přírodě Vlčí Stopa Vidochov S ne
2288 Nikol Marešová DDM Pelíšek Vrchlabí Vrchlabí S ne
2316 Petr Šlapanský Kosťa Asociace TOM TOM 0439 Kňouři Brno S ne
2349 Adéla Jašková Adél SVČ Rosice SVČ Rosice Babice u Rosic S ne
2352 Lukáš Prorok Citron Radost - Ostrava Brno Brno S ano
2355 Martina Rausová Marťa Radost - Ostrava Ostrava S ano
2371 Jan Januš Henry Radost - Ostrava Ostrava Zubří S ano
2375 Filip Malý Řízek ČSZ svaz pro pobyt v přírodě zálesák Krištofa Haranta Nová Paka L ano
2377 Jan Januš J. J. Radost - Ostrava Brno Zubří S ano
2387 Michaela Geržičáková Míša Pionýr 6.PTO Nibowaka Brno L ne
2404 Veronika Rybníčková Radost - Ostrava - Ostrava Ostrava S ano
2407 Monika Horáková Nachos Pionýr Nibowaka Brno S ne
2409 Filip Vosáhlo Vosa Kondor Vpřed Praha 8 — Bohnice S ne
2412 Erika Klimešová Erža DDM Týniště nad Orlicí Týniště nad Orlicí Hradec Králové L ne
2436 Petra Orálková ZO ČSOP Oriolus MOP Rejsci Prostějov S ne
2449 Tomáš Urban Uni ČTU T.O. Kamarádi Šumperk P ne
2454 Stanislava Jírovcová DDM Tábor DDM Veselí nad Lužnicí Ševětín S ne
2470 Hana Barylová hanee11 Spolek KOKOS Praha S ne
2480 Žaneta Tomášková Jeany Maják-SVČ Vyškov, příspěvková organizace Olšany S ne
2483 Lucia Liptovská Špagi Slovenský skauting T.O. Carrigo, 11. zbor Biele delfíny Bratislava S ne
2510 Lea Vondroušová DDM Týniště nad Orlicí Týniště nad Orlicí S ne
2559 Bára Nováková Samara Kondor Vpřed Nelahozeves S ano
2575 Anna Jenčíková Ani DDM Týniště nad Orlicí Týniště nad Orlicí S ne
2610 Viktorie Odehnalová Vatra Boskovice o.s. Skalice nad Svitavou S ne
2620 Alena Turjanicová Alili Nepomuk S ano
2623 Kateřina Drásalová ČTU T. O. Kamarádi Šumperk P ne
2629 Jana Ptáčková Fili Pionýr 188. PS T.O.Bobříci Praha L ne
2682 Jan Břinka Radost - Ostrava Brno S ano
2791 Petra Houserová Theia Funny Vrchlabí S ne
2868 Irena Ředinová Vločka Hranice S ne
2898 Šárka Koubová Hroch Kondor Draco, Čtrnáctka Praha S ne
2939 Lenka Brabcová Iris Starý Plzenec L ano
3040 Zora Nejezchlebová Brno S ne
3070 Lucie Gürtlerová Lucy Instruktoři Salamandr Hluboké S ne
3071 Jiří Těšík T-jay Instruktoři Salamandr Rosice S ne
3079 Lucie Navrátilová TÁBOROVÝ KLUB HRADEČTÍ LVI, z. s. Opatovice nad Labem S ne
3082 Alenka Štanderová TÁBOROVÝ KLUB HRADEČTÍ LVI, z. s. Hradec Králové S ne
3087 Josef Šebánek Guiseppe Funny z.s. Vrané nad Vltavou S ne
3090 Kat Páchová Kachna KOLT 2.běh - LDT Velká Lečice Praha S ano
3094 Lenka Michalíčková KOLT o.s. 2.běh - LDT Velká Lečice Praha S ano
3097 Jana Halúzová Lipka Rájec-Jestřebí S ne
3107 Kristýna Petrová Mimoň S ne
3113 Zdeněk Sotona Sotík Centrum Jana XXIII. Hlinsko S ne
3114 Martin Kiss Veža Slovenský skauting Carrigo Bratislava S ne
3120 Lukáš Veselka Lukáš Déčko - Dům dětí a mládeže Rychnov nad Kněžnou Týniště nad Orlicí S ne
3121 Magdalena Nechutná Magda Vesmír Říčany, z. s. Cvikov S ne
3130 Barbora Mědílková Bára Eldorádo, spolek dětí a mládeže VaTaBík Nová ves S ne
3136 Šárka Nováková Pionýr Nibowaka Brno S ne
3144 Alena Šilarová Haf ČTU T.O.Kamarádi Šumperk P ne
3149 Jiří Vlach Karamelka ČTU oddíl Robinsoni České Budějovice S ne
3160 Pavla Štěpánová Pája Eldorádo, spolek dětí a mládeže VaTab, VaTaBík; Náchod Náchod S ne
3167 Nina Burešová Slůně Praha S ano
3173 Andrej Bederka Ajo Slovenský skauting Bratislava S ne
3179 Diana Škrhová Slovenský skauting Carrigo, 11.zbor Biele Delfíny Bratislava S ne
3181 Vojtěch Rousek Eldorádo, spolek dětí a mládeže VaTaB, Náchod Náchod S ano
3183 Nikola Hlavatá Eldorádo, spolek dětí a mládeže Vatab Náchod Náchod S ne
3185 Martina Kumpoštová Marťa DDM Týniště nad Orlicí Týniště nad Orlicí S ne
3187 Hana Štěpánová Hanča Eldorádo, spolek dětí a mládeže Náchod Náchod S ne
3207 Lenka Kutáčová ČTU - Placatý kámen, Havířov Dráčata Ostrava S ne
3219 Adéla Prokešová Áďa Junák - český skaut, z.s. 65. oddíl Amazonky Praha 9 S ano
3225 Monika Bochenská Mončičák Radost - Ostrava Ostrava - Polanka S ano
3228 Iva Kufr Hradec Králové L ne
3233 Radek Stejskal Ráďa Orel Jednota Náklo - Mezice Náklo L ano
3235 Kája Morská Radost - Ostrava Ostrava-Poruba S ano
3246 Daniel Lev netopejr Spolek evropských bojových umění Kladno Kladno 2 L ne
3262 Olga Palová Oliška DUHA Tuláci Olomouc S ne
3287 Markéta Šafaříková Liška SVČ Lužánky Brno S ano
3291 Michal Hořejš Krab Příkazy S ne
3295 Renata Krčmářová KRM Renča Eldorádo, spolek dětí a mládeže TUBRODEL Dvůr Králové S ne
3310 Aleš Zapletal Alda Orel Jednota Náklo-Mezice Náklo S ne
3312 Roman Doubrava ČTU- Jesenická oblast T.O.Kamarádi Šumperk P ne
3366 Radek Furmánek Radost - Ostrava Velká Polom S ano
3377 Michaela Dušková Déčko - Dům dětí a mládeže Rychnov nad Kněžnou Rychnov nad Kněžnou S ne
3420 Jana Hronková Jáňa Centrum Jana XXIII. Hlinsko S ne
3423 Jan Volf Plzeň S ano
3438 Michal Hnaťuk W68 Emergency Extreme Praha S ne
3447 Stanislav Odstrčil Orel Ostrava L ne
3449 Ľuboš Zahradníček GaBo OZ Dračia stopa Košice S ne
3451 Vojtěch Kuldan Pulec ATOM, SPJF Průzkumník Ostrava Ostrava S ne
3452 Iveta Pečenková DDM Tábor DDM Veselí nad Lužnicí Veselí nad Lužnicí S ne
3453 Filip Skřička Salesiánské středisko mládeže ČB Lišov S ne
3454 Michal Mička Míša Instruktoři Salamandr Zbraslav S ne
3457 Jana Račáková Janča ČTU Oddíl Andromeda České Budějovice S ne
3459 Kateřina Volfová Kačka ČTU Andromeda České Budějovice S ano
3465 Vlastimil Waic Česká debatní společnost Ústí nad Labem L ne
3466 Miluše Nechvátalová Sdružení FILIA z. s. Brno L ne
3470 Jirka Ščudlík Royal Rangers 36.přední hlídka Otice S ne
3472 Andrea Ščudlíková Royal Rangers 36.přední hlídka Otice S ne
3491 Lenka Ďulíková Radost - Ostrava Brno S ano
3498 Michal Vočka Gaudolino, z.s. Uničov S ano
3499 Kateřina Brůnová Kačka Tábor SPOLU 7. PS Potočáci Kladno Kralupy nad Vltavou S ne
3503 Marie Půčková Gaudolino, z.s. Uničov S ano
3507 Marta Salavová Gaudolino, z.s. Uničov S ano
3517 Eliška Němcová Gaudolino, z.s. Libavá S ano
3532 Sára Valová Kondor - skupina Čtrnáctka Vpřed Praha 1 S ano
3556 Lesana Liptovská Slovenský skauting T.O. Carrigo, 11. zbor Biele delfíny Bratislava S ne
3561 Lucie Machalová Ptení L ne
3583 Natalie Ficencová Natka DDM Týniště nad Orlicí Týniště nad Orlicí S ne
3584 Adam Vitko Slovenský skauting T.O. Carrigo, 11. zbor Biele delfíny Bratislava S ne
3588 Martin Jakš malej Jakšík ČTU TK ZLAŤÁCI Zaječov Hořovice S ano
3592 Iva Jakšová Ifka ČTU Zlaťáci Zaječov Hořovice S ano
3593 Agáta Indrová Agi Asociace TOM Kňouři 0439 Brno S ne
3595 Ondřej Turek Opičák oddíl Poutníci Praha 10 S ne
3598 Káťa Navrátilová TÁBOROVÝ KLUB HRADEČTÍ LVI, z. s. Opatovice nad Labem S ne
3601 Kateřina Málková Matka Dům dětí a mládeže Jihlava Instruktorský klub Jihlava S ne
3609 Monika Vondrášková Veverka Příbram S ne
3612 Jan Procházka Honzík DDM Týniště nad Orlicí Olomouc S ne
3617 Linda Přikrylová ČTU- Jesenická oblast Šumperk P ne
3629 Barbora Honsová Vyskytná nad Jihlavou S ne
3637 Petr Matějíček Matěj Dům dětí a mládeže Jihlava, příspěvková organizace Jihlava S ne
3649 Michaela Staňková Míša Ulita Blansko, z. Blansko S ne
3654 Eliška Uvírová Břitva Artušovci Frenštát pod Radhoštěm S ne
3655 Martin Siuda Děda CVC Astra Artušovci,CVC Astra Frenštát pod Radhoštěm S ne
3673 Jakub Dadák Otys CVČ Astra Duha Klubáci Lichnov S ano
3689 Vojtěch Rys Vojta ČTU - Placatý kámen, Havířov Athelas Havířov S ne
3709 Hana Amélie Smělá Háček CVČ Astra; Pathfinder Frenštát pod Radhoštěm S ne
3731 Libuše Latrová Bláťa MOP Tuláci Poutníci Praha 10 S ano
3761 Kateřina Smolanová Kasmina CVČ Astra Frenštát p.R. Artušovci, Rychlá rota Frenštát pod Radhoštěm S ano
3770 Veronika Čechalová VéČé Radost - Ostrava Havířov - Šumbark S ano
3772 Tomáš Nouza Hnutí Brontosaurus ZČ Zeměchvály Praha S ne
3775 Natálie Malíková Nany ČTU - Placatý kámen Dráčata-Michálkovice Ostrava S ne
3776 František Faltýnek Loštice S ano
3780 Tereza Marková CVČ Astra Frenštát p.R. Artušovci Frenštát pod Radhoštěm S ano
3793 Jana Kubátová Třebíč S ne
3795 Stanislava Hlaváčová Indiánka Klatovy S ne
3804 Jan Franek SVČ Bruntál Bruntál S ne
3816 Tereza Kučerová Klatovy S ano
3817 Kristýna Navrátilová Ivančice-Letkovice S ne
3823 Štěpán Schiffer Zábřeh S ne
3846 Petr Čechura Ilič SPJF Plzeň S ne
3882 Vojtěch Pomikálek N.A.L. N.A.L. Studénka S ne
3883 Simona Pesničáková N.A.L. N.A.L. Pustějov S ne
3922 Martina Kalinová Shark Junák-český skaut, z.s. středisko 24 Sever Praha Praha 8 S ne
3923 Blanka MACHÁČKOVÁ Bagheera ČTU Velké Lucko; SVČ Chomutov Laso Chomutov S ne
3924 Jiří Červinka Brko Praha 5 L ne
3927 Kateřina Lesová Royal Rangers 36.přední hlídka RR Opava 6 S ne
3929 Eva Lesová Royalrangers Opava 6 S ne
3930 Kateřina Kuzníková​ Kate Nýrsko S ne
3931 Richard Kaňa Regie Nýrsko S ne
3933 Nela Faltová Nelča DDM Týniště nad Orlicí Týniště nad Orlicí S ne
3934 Eva Mocová Mell DDM Týniště nad Orlicí Albrechtice nad Orlicí S ne
3937 Veronika Olejníková Táborový spolek Kormidlo Mnichovice S ne
3939 Jiří Král Vilémov S ano
3940 Veronika Horáková Náměšť na Hané S ano
3941 Anna Faltýnková Kosov S ano
3942 Aleš Cepek Kšanďák Junák - český skaut, z.s. Rokytnice, Brodek u Přerova Rokytnice L ne
3943 Kateřina Horáková Kačka Junák-český skaut, z.s. Praha 1 S ano
3944 Tomáš Slavík Fred Junák - český skaut, Tiskové a distribuční centrum, z.s. Praha S ano
3945 Jonáš Veselka Praha L ne
3946 Roman Pavlík Willy Junák - český skaut, z.s. Přerov S ne
3947 Artur Adámek Arčí Frýdek-Místek S ne
3948 Zdenek Chroboczek Hafan Společenství Severských pánů Krnov S ne
3949 Richard Unar Peroxid Frýdek-Místek S ne
3950 Markéta Rohelová Neratovice S ne
3951 Vendula Stará Vendy SEV Toulcův dvůr, Botič o.p.s. Řevnice S ano
3952 Tadeáš Celý Vyškov S ano
3953 Václav Černík Vašek Junák – český skaut, přístav Racek Žďár nad Sázavou, z. s. Žďár nad Sázavou S ne
3954 Matěj Turek MOP Tuláci oddíl Poutníci Praha 10 S ano
3955 Jan Klečka Khael Funny Praha 9 S ne
3956 Anežka Schifferová Zábřeh S ne
3957 Lucie Nečasová Teta ham Hradec Králové S ano
3958 Martina Sojáková Sojka Dubicko S ne
3959 Martin Patka Lišák Nová Paka S ne
3960 Adéla Bláhová Áďa Náchod S ne
3961 Lucie Šebestíková Gaudolino, z.s. Uničov S ano
3962 Petra Němečková Gaudolino, z.s. Libina S ano
3963 Karolína Mikesková Karlos Frenštát p.R S ne
3964 Irena Válková Béďa Hutisko-Solanec S ne
3965 Čechová Renata vÚžasu z.ú. Velké Losiny S ne
3966 Tereza Koreníková Bruntál S ne
3967 Markéta Kučerová Staré Město S ne
3968 Tomáš Benda Bendží středisko volného času Bruntál Bruntál S ne
3969 Lenka Rumlerová Botič o.p.s. Praha S ano
3970 Silvie Hufová Silva ČTU- Jesenická oblast T.O. Kamarádi Šumperk P ne
3971 Štěpán Horák Kondor Vpřed, Čtrnáctka Praha S ano
3972 Eliška Káňová Frenštát pod Radhoštěm S ne
3973 Jakub Šmahlík Joda CVČ Astra Artušovci Trojanovice S ano
3974 Ondřej Rybníček Fenistil Radost - Ostrava Ostrava ostrava S ano
3978 Kristýna Novaková Týna Nelahozeves S ano
3979 Jan Hilšer Jeník DUHA Klubáci Frenštát p. R. S ano
3980 Marie Stejskalová Majka Orel Jednota Náklo - Mezice Náklo S ne
3981 Oldřich Slavíček Šumperk P ne
3983 Kateřina Bílková KOLT Švihov S ne
3986 Miroslava Kerekesová Mirka Slovenský skauting, 11.zbor Biele delfíny Bratislava, T.O. Carrigo Bratislava 42 S ne
3987 Silvie Šrubařová ASTRA, CVČ Frenštát pod Radhoštěm S ano
3988 Ilona Golichová Ilča ASTRA, CVČ Frenštát S ano
3989 Zuzana Vohradnikova Blondynka Sezemice S ne
3990 Milena Minárová Pardubice S ne
3992 Eliška Dostálová Funny z.s. Nové Město na Moravě S ne
3993 Kateřina Jenčíková Kačka DDM Týniště nad Orlicí Týniště nad Orlicí S ne
3995 Jesika Schneiderková DUHA Klubáci Frenštát pod Radhoštěm S ne