Radek Bendakovský

P9

Lasování

Chceš se naučit točit lasem, ale nikdy jsi laso nedržel(a) v ruce? Povím ti trochu teorie. Naučíš se točit, ale zároveň se naučíš, jak to učit jiné. Jaké materiály použít a kde vše koupit. Talíř vytočí každý účastník, ale našim cílem bude krinolína. Kdo zvládne krinolínu, bude pokračovat dále :) Pokud tento základ znáš a chceš se naučit víc, jsi také vítán(a). Individuálním přístupem tu budu i pro pokročilé lasaře. Na program doporučuji mít vlastní laso, ale bude možné si na místě různé velikosti lan půjčit, nebo i za rozumnou cenu koupit.

ProvedeníPohyb
Míra zapojení účastníkůvelká – účastníci budou celou dobu aktivně fyzicky zapojeni
PomůckyIdeálně vlastní laso. Lasa budou i na půjčení, či koupi, ale doporučuji zamluvit na 774028975.
Lektor
Radek Bendakovský (ALF) , Junák - český skaut, z.s.
Rád lasuji a rád to učím. Rád učím první pomoc a u té, rád maskuji a rád to učím. :) Na CVVZ jezdím pravidelně více jak deset let.

Zobrazit termíny programu

3 komentáře

W28

Maskování zranění při zážitkové výuce první pomoci

Workshop maskování při výuce první pomoci pomocí zážitkové pedagogiky pro začátečníky i mírně pokročilé. Vše si vyzkoušíte a ohmatáte:) Naučíte se jak vyrobit kůži, krev, kosti, popáleniny a pomocí těchto surovin namaskovat realistické zranění. Dozvíte se vyzkoušené poměry surovin, ale zároveň možnost, kde tyto materiály koupit hotové. Seznámíte se i s novými způsoby maskování pomocí gumových zranění. Budete mít možnost si vyzkoušet namaskovat řeznou i tržnou ránu, popáleniny, zlomeniny, cizí předmět v těle, zranění oka a jiné. Pokusím se vše přizpůsobit vašim očekáváním a krátkému času. Získáte odkaz na mou bakalářskou práci na téma maskování zranění se spoustou obrázků a postupů. Na místě každý získá maskovací startovací sadu.

ProvedeníWorkshop
Míra zapojení účastníkůstřední – účastníci budou sami zkoušet jednotlivé aktivity a budou aktivně zapojeni
PomůckyVše dostanete za drobný poplatek na místě. Sadu budete moci dále využívat.
Doplatek na místě50 Kč
Lektor
Radek Bendakovský (ALF) , Junák - český skaut, z.s.
Rád lasuji a rád to učím. Rád učím první pomoc a u té, rád maskuji a rád to učím. :) Na CVVZ jezdím pravidelně více jak deset let.

Zobrazit termíny programu

0 komentářů