Jiří Sadila

CIRKUSOVÉ HRY s prvky ŽONGLOVÁNÍ

Postřeh, letí, už to padá… využijme gravitaci a učme se díky ní vnímat své tělo a objevovat jeho schopnosti. Přínosy žonglování pro lidi a zvlášť děti jsou už známé, teď to ještě trochu potrénovat. Jak s žonglováním s dětmi začít, jak pokračovat i se zdokonalovat a jak také využívat jeho sociální rozměr – to bude náplní tohoto programu.

ProvedeníSeminář
Míra zapojení účastníkůvelká – účastníci budou celou dobu aktivně fyzicky zapojeni
Pomůckypohodlné oblečení, své (oblíbené) žonglérské pomůcky
Lektor
Jiří Sadila

Zobrazit termíny programu

0 komentářů

INTUITIVNÍ HRY

Těšíte se na setkání? Potkali byste se rádi s ostatními při radostných pohybových hrách v bezpečném prostředí a teplé láskyplné atmosféře? Program nebude koncipován „výhradně metodicky“, ale spíše zážitkově s cílem přivítat a naladit účastníky na víkendový program CVVZ. Určitě bude i inspirací, jaké aktivity s dětmi hrát a jakou náladu při nich vytvořit. Nesoutěžní intuitivní hry vás vtáhnou do dění, které mnohdy vzniká přímo až na místě. Budeme se hýbat, hrát si, smát se a na závěr si trochu povídat.

ProvedeníPohyb
Míra zapojení účastníkůvelká – účastníci budou celou dobu aktivně fyzicky zapojeni
Pomůckynetřeba nic, jen otevřenost
Lektor
Jiří Sadila

Zobrazit termíny programu

0 komentářů

Výroba žonglérských pomůcek

Což si s dětmi vyrobit svou vlastní žonglérskou pomůcku? Získají tak hezčí vztah k něčemu, co jim může do života přinést další zajímavé podněty. Konkrétně se jedná o žonglérské míčky, levistick a flowerstick vč. tzv. vodících hůlek. Lektor účastníkům představí i další pomůcky a možnosti zapojit žonglování do programů pro děti. Nejen individuálních, ale i skupinových.

ProvedeníWorkshop
Míra zapojení účastníkůstřední – účastníci budou sami zkoušet jednotlivé aktivity a budou aktivně zapojeni
Doplatek na místě20,- Kč – pouze míčky 50,- Kč – pouze levistick 450,- Kč – pouze flowerstick vč. tzv. vodících hůlek SLEVA: 500,- (všechny 3 pomůcky + dárek jako překvapení)
Lektor
Jiří Sadila

Zobrazit termíny programu

0 komentářů