W46

  Udržitelné místo

  9/30 úč.

  Čas: sobota 15:00 až 16:30
  Místnost: K2-2 (program je uváděn pouze jednou a nebude reprízován)

  Příroda

  Přemýšlíte, jak přenést téma udržitelnosti do vaší práce s dětmi? Nebo o tom třeba vůbec nepřemýšlíte? Pojďte si s námi takové ideální místo vytvořit. Ať už půjde o město, dům, nebo třeba tábor. Ukážeme vám, jak s tématem pracujeme my, přineseme nějaké udržitelné tipy a moc rádi se zase inspirujeme od vás. Kreativním workshopem vás provede Míša Doležalová a Lucka Bíbová z České rady dětí a mládeže. Moc rádi se zase inspirujeme od vás.

  ProvedeníWorkshop
  Míra zapojení účastníkůvelká – účastníci budou celou dobu aktivně fyzicky zapojeni
  Lektor
  Bc. Lucie Bíbová , Česká rada dětí a mládeže Zobrazit popis
  Nabíjí mě příroda, především lesy a tak se k nim snažím co nejvíce přiblížit. Také se snažím přiblížit se k lidem, i když svou cestou. Mám dlouhou zkušenosti s prací s dětmi a mladými lidmi z oddílu, nízkoprahového klubu, preventivních programů i jako (drama)terapeutka. Momentálně pracuji pro ČRDM na projektu Strukturovaného dialogu s mládeží, kam si chodím odskočit od svých dvou malých dětí.
  Bc. Michaela Doležalová , Česká rada dětí a mládeže Zobrazit popis
  Čtvrtým rokem pracuji na České radě dětí a mládeže, kde se jako zástupkyně koordinátorky věnuji projektu strukturovaný dialog s mládeží. V minulosti jsem několikrát lektorovala či vedla workshopy v rámci různých projektů ČRDM (např. Mladá místa, Vzdělávačky). Už pár let se také zapojuji do chodu Duhy Participace.

  0 komentářů