Přihlášení účastníci

ID Jméno Přezdívka Organizace Oddíl Město Typ
4326 Viktorie Habrová Vikča DDM Týniště nad Orlicí Albrechtice nad Orlicí S ne
4446 Adéla Uchytilová Adel Jiná Seznamka Benesov S ne
4447 Martin Hlinka hlína Benešov L ne
4669 Michal Beneš školka Beroun S ne
2844 Zuzana Benešová Zujda Základní škola Beroun S ne
4686 Eliška Rohlenová Brandýsek S ne
923 Miloš Kirchmayer Detská organizácia Yeti Bratislava S ne
758 Zuzana Kirchmayer Zuzka Detská organizácia Yeti Bratislava S ano
4304 Katarína Franců Kači Slovenský skauting 3. koedukovaný oddiel Eldorado,, 11. zbor Biele Delfíny Bratislava Bratislava S ne
759 Jozef Kirchmayer Dodo Detská organizácia Yeti Bratislava S ano
1887 Jana Kerekesová Karkulka Slovenský skauting 11.zbor Biele delfíny Bratislava Bratislava S ne
4694 Pavel Daněk VIDA! science centrum Brno S ne
818 Milan Appel Mikin Lužánky Vlčata Brno VIP ne
4276 Klára Jelínková Brno S ne
778 Jiřina Falková Jiřka 7 DNÍ, z. s. Mikulov Brno P ne
697 Libor Baláček Džouda Hnutí Brontosaurus klub Remízek Broumov P ne
2767 Martin Köhler Duha Bukovany S ne
1482 Barbora Kuklová Všezny Česká tábornická unie T.K. Čtyřlístek Čakov S ano
4115 Vít Hanzlíček Vítek Častolovice S ne
4004 Jaroslav Lanča www.taborybeskydy.cz Čeladná S ano
1407 Eliška Sommerová Vesmír Říčany, z.s. FUNNY Česká Lípa S ne
3691 Karel Bouda ČTU Cassiopeia České Budějovice S ne
1342 Jiří Hovorka Brontík Asociace TOM 19199 FANTAN Dobříš L ne
2031 Lukáš Krátký Luky KOLT 2.běh - LDT Velká Lečice Dolní Beřkovice S ne
4538 Kateřina Dobrá Dvůr Králové S ano
3295 Renata Krčmářová KRM Renča Eldorádo, spolek dětí a mládeže TUBRODEL Dvůr Klrálové Dvůr Králové S ne
4515 Luděk Dobrý Dvůr Králové nad Labem 1 S ano
4525 Tereza Mojová Havířov S ne
4655 Radek Kania Poštolka Junák - český skaut, středisko Havířov, z.s. Havířov Havířov S ne
4656 Viktor Goldman Havířov S ne
4007 Lukáš Harašta Harry Havířov-Podlesí S ano
4683 Filip Quant Horní Bezděkov S ne
4677 Ondřej Čavojský Zubr Junák - český skaut, z.s. Jitřenka Loket Horni Slavkov S ano
4688 Radek Světlý Kšanda Horoměřice S ano
1402 Tereza Janáková Terka TÁBOROVÝ KLUB HRADEČTÍ LVI, z. s. Hradec Králové P ne
2412 Erika Klimešová Erža DDM Týniště nad Orlicí Týniště nad Orlicí Hradec Králové L ne
1915 David Cermánek Dave Griffins Hradec Králové S ne
3228 Iva Kufr Berča Hradec Králové L ne
1401 Lucie Brutarová Zrůdě TÁBOROVÝ KLUB HRADEČTÍ LVI, z. s. Hradec Králové 2 S ne
4693 Šárka ČMELÍKOVÁ Šarda Rescue Camp Hronov S ne
4685 Jan Donát Dony spolek ka-mil Hřebeč S ne
4687 Jan Bouma Hřebeč S ne
3923 Blanka MACHÁČKOVÁ Bagheera ČTU Velké Lucko; SVČ Chomutov Laso Chomutov L ne
3067 Martin Benák Altus, z.s. Chrudim S ne
4663 Adam Kakrda Kaki Emergency Extreme Karlovy Vary L ne
4671 Veronika Kniezková Karviná S ne
4682 Adam Čáp Áda Spolek Ka-Mil Kladno S ne
4678 Jitka Nedvědová Konvička spolek ka-mil Kladno S ne
4679 Jan Heczko Spolek Ka-Mil Kladno S ano
4680 Anna Nedvědová spolek ka-mil Kladno S ne
717 Vladimír Hora Lapi KARNALI (UK) LIMITED Košice L ne
4690 Jan Herda Herdis Junák – český skaut, z. s. jitřenka loket Královské Poříčí S ne
4665 Honza Novák honzin Krnov L ne
692 Jaroslav Štandera Robinson Bushcraft Lipník z.s. Lipník nad Bečvou P ne
4385 Jakub Červený Dukolm Litomyšl S ne
4296 Radek Pulkrabek Pulec Litomyšl S ano
4299 Lukáš Soukup Tukan Litomyšl S ne
4301 Magdalena Hynková Madla Litomyšl S ano
4295 Michaela Válková Míša Litomyšl S ne
752 Klára Vlášková Klárka ČTU, Junák TK Cassiopeia, Slůňata Modřice L ne
725 Petr Coufal Pítrs Pionýr PS M. Sedláčkové Litomyšl Morašice S ne
723 Jan Coufal Jeník Pionýr PS M. Sedláčkové Litomyšl Morašice S ano
1065 Petr Štěpán Úťa Eldorádo, spolek dětí a mládeže Náchod Náchod P ne
2095 Terezka Tylerová Duha Modrá Střelka Náchod S ne
3187 Hana Štěpánová Hanča Eldorádo, spolek dětí a mládeže Náchod Náchod S ne
4657 Markéta Lipovská Majda Pionýr, z.s. - Pionýrská skupina Náchod Náchod S ne
4282 Oresta Fedak Orča SVČ Déčko Náchod Náchod S ne
4469 Dalibor Vích Náča Eldorádo, spolek dětí a mládeže Náchod, oddíl VaTaB Náchod S ne
4667 Zuzana Vaňková Suzane Náchod L ne
4684 Barbora Fraczkiewicz Nelahozeves S ne
4699 Barbora Bašková princezna ORION - Středisko volného času Němčice nad Hanou, příspěvková organizace Němčice nad Hanou S ne
3458 Eva Bašková Baškynka ORION - Středisko volného času Němčice nad Hanou, příspěvková organizace Němčice nad Hanou L ne
4698 Iveta Ježková Ivet ORION - Středisko volného času Němčice nad Hanou S ne
1398 Jaroslav Procházka Jája TÁBOROVÝ KLUB HRADEČTÍ LVI, z. s. Hradečtí Lvi o.s. Nová Paka S ne
4658 Ivana Nováková Dům dětí a mládeže Stonožka Nová Paka L ne
4661 Renata Štěpařová Nové Město nad Metují S ne
4266 Lenka Březinová Odolena Voda S ne
4651 Vojtěch Kavřík Entony DDM Týniště nad Orlicí Olomouc S ne
4659 Veronika Chvojková Chvojec Olomouc L ne
4589 Ivana Vlachová Kola SPJF Olomouc S ne
709 Jan Navrátil Betmen Rada dětí a mládeže Královéhradeckého kraje, z. s. Opatovice nad Labem P ano
4139 Simon Molenda Razan Společenství Severských pánů Opava-Komárov S ne
4695 Klára Šídlová Ostrava S ne
2326 Kristian Polichronov Kikišek ČTU-Placatý kámen, Havířov Dráčata Ostrava L ne
773 David Truhlík Dave ČTU - Placatý kámen Dráčata Ostrava - Michálkovice L ne
1397 Věra Vozandychová TÁBOROVÝ KLUB HRADEČTÍ LVI, z. s. p. Smiřice P ano
4280 Eliška Karaffová Sojpi Junák - český skaut, 5. středisko Modřany, z.s. Praha S ne
2898 Šárka Koubová Hroch Kondor Draco, Čtrnáctka Praha L ne
3080 Samer Selbak Sam spolek ka-mil Praha S ne
1468 Jan Horák Jenda Kondor Vpřed Praha S ano
3971 Štěpán Horák Kondor Vpřed, Čtrnáctka Praha S ano
804 Eliška Janásková Eli Kondor Vpřed, Čtrnáctka Praha S ne
4681 Jiří Čáp Praha S ano
1417 Lucie Vodrážková Alma Spolek KOKOS Praha S ne
1418 František Vodrážka Spolek KOKOS Praha S ne
1655 Stanislav Čihák Standikok Praha L ne
4513 Majda Horáčková Vpřed Praha 1 S ne
3595 Ondřej Turek Opičák oddíl Poutníci Praha 10 S ne
4279 Dana Podzimková Jesky Junák - český skaut, z.s. 5. středisko Modřany Praha 12 S ano
4023 Lenka Neubauerová Dětský oddíl Sportík Dětský oddíl Sportík Praha 5 S ne
3924 Jiří Červinka Brko Mamuti Praha 5 L ne
4379 Barbora Čechová Puntík ČSOP Sportík Praha 5 S ne
4675 Jana Štíplová Praha 6 S ne
1422 Marie Stará Májka Kondor Vpřed Praha 7 S ne
4128 Eva Novotná Evča Junák - český skaut, z.s. 65. oddíl Amazonky Praha 9 S ne
706 Kamil Augustýn Kamilek Předklášteří L ne
3609 Monika Vondrášková Veverka TOM Šlápoty Osek Příbram S ano
4654 Jan Lušovský Jenis Procedo event s.r.o. Rožnov pod Radhoštěm S ne
4519 Daniel Stehlík Dan Déčko - DDM Rychnov n. Kn. Rychnov nad Kněžnou L ne
1395 Ládin Vohralík Omar Rada dětí a mládeže Královéhradeckého kraje, z. s. Rychnov nad Kněžnou P ano
727 Matěj Zelinka Worky Altus, z. s. Skuteč VIP ne
3882 Vojtěch Pomikálek N.A.L. N.A.L. Studénka S ne
3912 Oldřich Slavíček ČTU- Jesenická oblast Šumperk S ne
5 Tomáš Lešingr Strejda Vláček ČTU T.O.Kamarádi Šumperk VIP ne
795 Jiří Riki Řeháček, Dr.h.c. - Bílý Riki (8) - PRESS, Asociace NNO JČK. GNF, HBL, Junák Tábor VIP ne
4664 Jiří Malík Ozon Spolek Živá voda Teplice nad Metují L ne
4666 Jiří Čorej SVČ Déčko Náchod Teplice nad Metují S ne
6 Jan Burda Tatanka Rada dětí a mládeže kraje Vysočina Třebíč VIP ne
886 Kateřina Linhartová Ency DDM Týniště nad Orlicí Týniště nad Orlicí Týniště nad Orlicí S ne
1388 Monika Koubová Aki DDM Týniště nad Orlicí Týniště nad Orlicí L ne
1392 Monika Vodová Mončiči DDM Týniště nad Orlicí Týniště nad Orlicí Týniště nad Orlicí S ne
3583 Natalie Ficencová DDM Týniště nad Orlicí Týniště nad Orlicí S ne
707 Eva Jenčíková Jana DDM Týniště nad Orlicí Týniště nad Orlicí Týniště nad Orlicí P ne
4415 Denisa Karásková Denča DDM Týniště nad Orlicí Týniště nad Orlicí S ne
2510 Lea Vondroušová DDM Týniště nad Orlicí Týniště nad Orlicí S ne
2575 Anna Jenčíková Ani DDM Týniště nad Orlicí Týniště nad Orlicí L ne
4670 Alenka Žáková Alča Valašské Meziříčí S ne
4672 Ivana Poláčková CEEV Živica Veľká Paka S ne
4674 Petr Košut Vinařice S ne
3659 Michal Schmidt Majkl Centrum volného času Hrubínka Vladislav L ne
3473 Kamil Janoušek Pathfinder 130, B.Z.Z.Z Vlastějovice S ne
819 Ludmila Pohanková Kolčava Duha Modrá Střelka Modrá Střelka Zábrodí VIP ano
1016 František Hronek Koule Centrum Jana XXIII. Oddíl 127 Zaječice VIP ne
3435 Karel Neuschl Asociace TOM ČR Lotři Hronov Žďárky S ne
4584 Martina Holčapková VIDA! science centrum Želešice L ne