Přihlášení účastníci

Jméno Přezdívka Organizace
Eva Bašková Baškynka ORION - Středisko volného času Němčice nad Hanou, příspěvková organizace
Martina Vrbická Doučovací centrum SOVA Čáslav
Dominik Macháček Mingo
Lucie Šebková Pepina Hnutí Brontosaurus
Zuzana Nedomová ZuM je radost, z.s.
Renata Chrástová Žába STROM
Kristýna Boudková Týna ČTU
Tomáš Boudek ČTU
Jakub Horák Kubas Pionýr
Barbora Kuklová Všezny ČTU
Michal Beneš školka
Hana Havelková Soptík
Jana Halúzová Lipka
Petra Pešková Sýkorka Asociace turistických oddílů mládeže ČR, TOM 2713 Roháči
Alena Koubová Bigi Kondor
Radka Pešlová Lobi www.socialniradce.cz
Jan Burda Tatanka Rada dětí a mládeže kraje Vysočina
Tereza Kučerová
Radan Kukal Duha
Lenka Neubauerová Dětský oddíl Sportík
Denisa Pauerová Dee
Klára Vlášková Klárka / Panda ČTU, Junák
Lenka Burdová Venci CVČ Hrubínka
Tereza Štajnerová Hafka ČTU
Veronika Dušáková ČTU
Veronika Šemberová Culík ČTU
Jitka Malínská Hříbek ČTU
Matěj Zelinka Worky Altus, z. s.
Diana Bassettová Dia Duha
Zdeňka Janušová Radost - Ostrava
Pavel Šandor www.EnjoyTeam.cz
František Pangrác
Iva Nechutná Ivčána Vesmír Říčany, z.s.
Lenka Kebrlová
Jitka Koutová Kamzík
Simona Pesničáková Simča N.A.L.
Petra Hanusová Peťuš Pionýr
Tereza Večeřová ZuM je radost, z.s.
Petr Coufal Pítrs Pionýr
Jiří Riki Řeháček, Dr.h.c. - Bílý Riki (8) - PRESS, ANNO JČK. GNF, HBL, Junák
Tereza Goldmanová Společenství Severských pánů
Lenka Kutáčová ČTU - Placatý kámen
Jana Kerekesová Karkulka Slovenský skauting
Radek Bendakovský ALF Junák - SZT - PrPom
Adéla Uchytilová Adel Jiná Seznamka
Petra Guričová
Jan Coufal Jeník Pionýr
Marie Coufalová Maruška Sokol
Anna Dvořáková Dvojka ČTU
Lucie Kosová Ještěrka Hnutí Brontosaurus
Jana Oudová Janča ČTU
Martin Kos Vrabčák Hnutí Brontosaurus
Jakub Šafář Kšanda Hnutí Brontosaurus
Nelson Dufek Nelson Hnutí Brontosaurus
Hana Vlachová Haňule ČTU
Lenka Oudová Léňa ČTU
Šárka Ondráčková Alfík Hnutí Brontosaurus
Lenka Stodůlková Léňa Junák - český skaut, z.s.
Dagmar Kropáčková Dáša
Anežka Žádníková Ažka Hnutí Brontosaurus
Marcela Hanková Marsiii ZuM je radost, z.s.
Jan Januš Henry Radost - Ostrava
Adéla Prokešová Áďa Junák - český skaut, z.s.
Zuzka Izera Sluníčko -- Centrum pro rodinu, zs
Lenka Tavelová Úsmev ako dar
Ludmila Pohanková Kolčava Duha
Jiří Vychodil George Gaudolino, z.s.
Veronika Patzelová Packa SVČ Inspiro
Ivana Nováková Dům dětí a mládeže Stonožka
Veronika Bořková Verča
Dáša Lazarová Inspiro středisko volného času Tišnov
Tobiáš Dvořák Batman Hnutí Brontosaurus
Markéta Leifrová Inspiro – středisko volného času Tišnov
Monika Chlupová Fruhwirtová Inspiro středisko volného času
Ing. Dalibor Vích Náča Eldorádo, spolek dětí a mládeže
Milan Appel Mikin Lužánky
Klára Skokanová Štístko ČTU
Michal Donát Hnutí Brontosaurus
Lenka Křehlíková Inspiro – středisko volného času Tišnov
Zuzka Fellerová
Kristýna Petrová Týna Základní škola a Mateřská škola Mírová 81, Mimoň, DDM Vážka
Maky Čejpová Duha
Nikola Mejstříková Nikis Český svaz chovatelů ZO Mikulášovice
Josef Balcar Pionýr z.s. Pionýská skupina Náchod
Lenka Březinová
Martina Fajglová DDM
Jana Pikulová MRQA Pionýr
Jan Rathouský Honza ČTU
Lenka Otavová
Josef Chmel Dům dětí a mládeže Praha 3 - Ulita
Anna Chlupová Inspiro Tišnov
Tomáš Kolouch Tomík Skaut
Eva Kochová MKKIC
Tomáš Urban Uni ČTU
Magdaléna Urbanová Majda ČTU
Lenka Prokešová Prokeška
Eliška Káňová CVČ Astra Frenštát p.R.
Anna Aujezdská ANIČKA Artušovci / DUHA klubáci
Jan Gutvirt Goofy
Miroslava Šimarová Bobřice Duha
Iveta Pečenková DDM Tábor
Nikola Kočařová ZuM je radost, z.s.
Stanislava Jírovcová Stáňa DDM
Pavla Kozumplíková Lipka
Michal Kotrla
Jarka Schmidtová Syslice Duha
Markéta Ulmanová SVČ Déčko Náchod
Irena Válková Béďa DUHA
Petra Tihelková Péťa Sluníčko -- Centrum pro rodinu, zs
Zdeňka Plecháčová Zdéna MOP Bimbrlata
Veronika Voborníková Bimbrlata
Patrik Gabryš Pag ADD lead, z. s.
Monika Horáková Nachos Pionýr
Zorka Nejezchlebová
Natálie Korcová Pionýr
Barbora Boštíková Barča
Šárka Koubová Hroch Kondor
Martina Hřebíčková Maťka
Richard Šidelka Riči CVČ Astra - Artušovci
Pavel Adámek Eldorádo, spolek dětí a mládeže