Felinoterapie v praxi - Animal terapie 2

Přijďte a na vlastní oči, uči, prsty, pokožku vyzkoušejte blahodárný vliv terapeutických zvířátek. Naše organizace se zabývá animalterapií a na tento program Vám přivezeme pouze menší část z našich mazlíčků. Menší myslíme i skutečně- koníci, beránek, kozy uvidíte třeba příště.

Máme za sebou kurzy a školení v oboru felinoterapie - což je terapie pomocí hlavně koček, ale používá se toto označení i pro ostatní menší zvířata. /Další části jsou canisterapie, hiporehabilitace, aktivity za pomoci koní -to vše patří pod animalterapii/. Vyzkoušíte si na vlastní smysly náš program upravený speciálně pro CVVZ- bude více relaxace,zábavy. Jinak je náš program určený nejen pro školská zařízení a domovy seniorů, ale nabízíme i programy pro firmy. Přivezeme nejen křečíky ,šnečky, potkánky, naše smraďošky fretečky Amálku a Agátku,ale třeba i strašilky a další. Program není pouhé povídání, ale přímá interakce se zvířátky a ukončíme náš relaxační seminář diskuzemi , kde budeme rádi i za náměty a připomínky.

Přineste si něco na sezení, ležení, počítejte s přímým dotykem zvířat a hlavně si program užijte.
 
 
 
 

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné

Odesláním příspěvku do diskuse souhlasím s jeho zobrazením na serveru, a to i v redakčně zkráceném či upraveném znění.
Redakce nenese odpovědnost za obsah vkládaného příspěvku. Vyhrazuje si však právo i bez udání důvodu příspěvek upravit či odstranit.