zpět

Staňte se dobrovolníkem na CVVZ 2024!

Chystáte se na CVVZ? Jste v něčem dobří, a rádi byste svých schopností na téhle akci využili a posloužili ostatním? Letošní Celostátní vzájemná výměna zkušeností pod naší taktovkou se nezadržitelně blíží a s ní i veškeré přípravné práce. A právě nyní je ten správný čas dát nám vědět, zda byste se na této skvělé akci chtěli stát dobrovolníkem.

CVVZ je každoroční tradiční setkání pracovníků s dětmi a mládeží. Potkávají se tu pedagogové, vedoucí a instruktoři z malých i velkých organizací, dobrovolníci i profesionálové z nejrůznějších oborů, které se zabývají dětmi a dospívajícími. Ti všichni tu můžou načerpat inspiraci, zažít něco neobyčejného, najít nové přátele i porovnat své názory a zkušenosti.

CVVZ 2024 bude však opět především plná setkání, diskusí, radosti, nadšení, zajímavostí, březových lístků a dalších tradic a samozřejmě Prahy, která se ukáže účastníkům v plné parádě. A to vše ve jménu spojení technologií a přírody, téma letošní CVVZ je totiž Vítejte v TECH světě inspirovaném PŘÍRODOU.

První část (13. – 14. 11.) bude pořádána ve spolupráci se Skautským institutem na Staroměstském Náměstí, víkendová část (15. – 17. 11.) se pak bude odehrávat přímo ve školních budovách v Praze – Horních Počernicích a v přilehlém okolí. Právě na druhou část nyní hledáme dobrovolníky.

V případě, že byste se rádi stali dobrovolníkem na této akci, ZDE najdete samotný formulář pro přihlášení. Pokud máte jakýkoli dotaz, neváhejte nám napsat na rdmp@rdmp.cz. Více informací najdeš na našem Facebooku a Instagramu.