Přiložené soubory:

zdraví (jpg)

zpět

Programy pro zdraví !

Vážení účastníci CVVZ.

V letošním roce jsme pro Vás připravili také několik zajímavých workshopů, které budou mít význam pro Vás a Vaše zdraví.

Zdraví je to nejcennější co každý z nás má, není však samozřejmost a měli bychom každý z nás o své zdraví co nejvíce pečovat a starat se o něj.

Koho z Vás zajímá alternativní přístup, který je již řadu let osvědčený, tak si určitě nenechte ujít následující workshopy.

Chodidlo jako základ stavby jménem člověk.

https://www.cvvz.cz/program/blok/69

Zodpovědnost za své zdraví v každém věku.

https://www.cvvz.cz/program/blok/70

Oba workshopy Vám můžu vřele doporučit. Lektory osobně znám, jsou velmi erudovaní a zapálení pro věc a hlavně mají velký zájem lidem pomoci !

Navíc po celou sobotu budou na CVVZ také studenti střední zdravotní školy z Kroměříže, u kterých si budete moci změřit krevní tlak, puls, BMI a saturaci O2. Věřím že všichni této možnosti využijete a uděláte tak alespoň něco málo pro své zdraví.

Také ale my můžeme udělat něco pro druhé, pro ty kteří nemají tolik štěstí jako my !

Díky CVVZ můžete vstoupit od registru dárců kostní dřeně. Na CVVZ bude přítomná paní Zdena Wasserbauerová, která má za sebou velký životní příběh a možná ji někteří znáte . V sobotu od 9:00 – 14:00 se budete moci nechat zaregistrovat do registru dárců kostní dřeně. Tato registrace Vás bude stát nejvíce 5minut času. Vezměte si sebou taky občanský průkaz. Registrace bude probíhat v blízkosti tržiště.

Registr je pro všechny mladé lidi od 18 do 35 let.

Věřím že se mnozí zapojíte a pomůžete tak dobré věci.

Jarka Vaclachová – náčelnice