Přiložené soubory:

mapky - cvvz - holešov (jpg)

zpět

DŮLEŽIVÉ INFO PŘED AKCÍ

Kde se registrovat, ubytovat, zaparkovat !

Vážení a milí,

Posíláme informace ohledně příjezdu a registrace. Kdo přijedete vlakem nebo autobusem, budete mít registraci přímo u nosa. Registrace bude probíhat v budově odborného učiliště, přímo v prostoru autobusového nádraží – bude označeno (Nádražní 525/1, 76901 Holešov). Kdo přijedete autem od dálnice směrem od Hulína, zaparkujte v prostorách nákupní zóny „Irisovka“ po levé straně těsně před nádražím, popř. bude-li místo tak podél hlavní cesty.

Registrace na tomto místě bude probíhat do 22:00 poté bude přesunuta do budovy I ZŠ Holešov (Smetanovy sady 630). K registraci si vezměte certifikát o aktuálním PCR nebo AG testu. Kdo nebude mít certifikát, otestují Vás přímo na místě pracovníci ČČK Kroměříž. Vše potřebné dostanete v obálce při registraci. V této obálce budou také svítící náramky, které si nezapomeňte vzít na večerní ceremoniál. Kromě toho také připomínáme lampičku, svíčku a zápalky.
Z registrace budete pokračovat na ubytování.

Kdo je ubytovaný na gymnáziu, půjde cca 200m směrem do centra města. Gymnázium se nachází po pravé straně. Vstup do budovy bude hlavním vchodem směrem od kruhového objezdu. Parkovat můžete buď podél hlavní cesty u hřiště gymnázia, nebo na parkovišti Albert.

Ubytovaní na II ZŠ Holešov (Smetanovy sady 625) pokračujete dál přes kruhový objezd po hlavní ulici Palackého, cca 400m a odbočíte třetí odbočkou vpravo (bude označena) a po 50m jste u II ZŠ. Zde je možno parkovat přímo na parkovišti u školy.

Prosím neparkujte na cestě v areálu Smetanových sadů !!!

V bezprostřední blízkosti II ZŠ se nachází I ZŠ, hlavní vstup bude výrazně označený logem CVVZ. Zde je možné parkovat na přilehlém parkovišti naproti. Prosím zakupte si symbolický lístek za 10kč, platný po celou dobu akce a na infostánku si vyžádejte parkovací kartu.

V případě že bude toto parkoviště plné, můžete využít parkoviště u zámku, viz. přiložená mapka. V případě dotazů se ptejte na infostánku.

Nezapomeňte si přibalit přezůvky (přezouváme se ve všech prostorách škol) dále spací pytel, karimatku, věci osobní hygieny, peníze na místní speciality, popř. i hudební nástroj. Zkontrolujte své programy a vezměte si potřebné věci, počítejte že u některých programů jsou doplatky! Moc se omlouváme za změny v programech, ale bohužel v současné situaci to nemůžeme ovlivnit.

Kdo máte v sobotu od 13:30 volný program, nabízíme hudební pohlazení Slávka Janouška.