< Zpět

Statistiky účastníků

Průměrný věk 28.5 let

Věk Četnost
21 20×
18 19×
26 18×
17 17×
25 14×
19 14×
24 13×
31 11×
27 10×
23 10×
16
30
28
20
33
22
29
46
40
32
15
39
38
35
37
36
42
49
41
43
44
1
67
61
48
50
54
52
2
5
34
57
45
55
117
62
75
56
58
Město Četnost
Praha 27×
Brno 18×
Týniště nad Orlicí 12×
Uničov 10×
Ostrava
Bratislava
Šumperk
Frenštát pod Radhoštěm
Náchod
Hradec Králové
Pardubice
Nová Paka
Vrchlabí
Cvikov
Hlinsko
Náklo
Opatovice nad Labem
Frýdek-Místek
Bruntál
České Budějovice
Vyškov
Olomouc
Praha 10
Zubří
Praha 1
Jihlava
Opava 6
Zábřeh
Mikulášovice
Tišnov
Praha 7
Morašice
Hořovice
Rychnov nad Kněžnou
Nýrsko
Nepomuk
Blansko
Praha 9
Třebíč
Zaječov
Otice
Nelahozeves
Dolní Beřkovice
Plzeň
Klatovy
Olšany
Lišov
Frenštát p.R
Sloup
Pustějov
Dobříš
Velké Losiny
Veselí nad Lužnicí
Bučovice
Vratislávka
Přerov
Neratovice
Havířov - Šumbark
Velká Polom
Příbram
Řevnice
Javorník
p. Smiřice
Mnichovice
Rosice u Brna
Vilémov
Bohumín
Frenštát p. R.
Vratimov
Skuteč
Ostrava-Poruba
Vidochov
Vlastějovice
Rousínov
Studénka
Nové Město na Moravě
Šumvald
Předklášteří
Přáslavice
Skalice nad Svitavou
Kladno
Broumov
Košice
Švihov
Ivančice-Letkovice
Babice u Rosic
Žďár nad Sázavou
Staré Město
Řepiště
Vyskytná nad Jihlavou
Ústí nad Labem
Trhové Sviny
Hutisko-Solanec
Havířov
Náměšť na Hané
Kladno 2
Praha 8
Chomutov
Trojanovice
Bratislava 42
Albrechtice nad Orlicí
Příkazy
Loštice
Prostějov
Lichnov
Praha 5
Starý Plzenec
Sumperk
Vrané nad Vltavou
Nová ves
Frenštát
Čakov
Ptení
Dubicko
Ostrava - Polanka
Hluboké
Praha 6
Hovorany
Mimoň
Krnov
Rosice
Praha 9 - Kyje
Česká Lípa
Kosov
Praha 8 — Bohnice
Libina
Libavá
Ševětín
Zbraslav
Sezemice
Kralupy nad Vltavou
Vavřinec
Troubelice
Dvůr Králové
Hranice
Rájec-Jestřebí
Ostrava - Michálkovice
Rokytnice
Kovčín
Organizace Četnost
DDM Týniště nad Orlicí 13×
Radost - Ostrava 12×
Gaudolino, z.s. 12×
ČTU 11×
Kondor 11×
Pionýr 10×
TÁBOROVÝ KLUB HRADEČTÍ LVI, z. s.
Eldorádo, spolek dětí a mládeže
Slovenský skauting
Hnutí Brontosaurus
Asociace TOM
Junák - český skaut, z.s.
Orel
Funny z.s.
Déčko - Dům dětí a mládeže Rychnov nad Kněžnou
ČTU- Jesenická oblast
Instruktoři Salamandr
Tábory Nás Baví, z.s.
Spolek KOKOS
Royal Rangers
Duha
N.A.L.
ASTRA, CVČ
Pathfinder
Centrum Jana XXIII.
Maják-SVČ Vyškov, příspěvková organizace
Český svaz chovatelů, z.s.
Modřanská trojka
ČSZ svaz pro pobyt v přírodě
ČTU - Placatý kámen, Havířov
KOLT
Vesmír Říčany, z.s.
MOP Tuláci
Junák-český skaut, z.s.
DDM Tábor
ČTU - Placatý kámen
KOLT o.s.
Funny
CVČ Astra
DUHA Klubáci
CVČ Astra Frenštát p.R.
Spolek POSEJDON, z.s.
Lužánky
Občanské sdružení Gaudolino
TOM
Český svaz chovatelů
SPJF
Česká tábornická unie,z.s.
SVČ Rosice
Kondor - skupina Čtrnáctka
vÚžasu z.ú.
Dům dětí a mládeže Heřmanův Městec
DDM
SEV Toulcův dvůr, Botič o.p.s.
Junák
Lipka
Sdružení FILIA z. s.
SVČ Lužánky
Knihovna Dubina
CVC Astra
Sdružení přátel Jaroslava Foglara
Detská organizácia Yeti
Kalis s.r.o.
Česká tábornická unie
OZ Dračia stopa
Táborový spolek Kormidlo
Rada dětí a mládeže kraje Vysočina
SVČ
SVČ Bruntál
DDM Vratimov
ČTU, Jesenická oblast
Junák - český skaut, Tiskové a distribuční centrum, z.s.
Botič o.p.s.
oddíl Poutníci
Vatra Boskovice o.s.
Royalrangers
Tvorítko
Dům dětí a mládeže Jihlava, příspěvková organizace
Ulita Blansko, z.
Česká debatní společnost
Tábor SPOLU
CVČ Astra; Pathfinder
ČTU Velké Lucko; SVČ Chomutov
DDM Sluníčko
Občanské sdružení Altus
Junák – český skaut, přístav Racek Žďár nad Sázavou, z. s.
Dům dětí a mládeže Jihlava
ATOM, SPJF
Maják - SVČ Vyškov, příspěvková organizace
Orvo
JUN a Portál s.r.o.
ZŠ A MŠ Medlov
Inspiro
Salesiánské středisko mládeže ČB
DDM Pelíšek Vrchlabí
Spolek evropských bojových umění
Hnutí Žebřík o.s.
ČTU, Junák
Vesmír Říčany z. s.
ZO ČSOP Oriolus
Zlaťáci Zaječov
Slovenský skauting,
STROM
Emergency Extreme
Vesmír Říčany, z. s.
Společenství Severských pánů