< Zpět

Statistiky účastníků

Průměrný věk 26.9 let

Věk Četnost
17 52×
18 42×
23 34×
25 32×
19 31×
24 31×
16 31×
21 29×
20 28×
26 26×
15 26×
22 25×
27 25×
28 21×
30 19×
29 15×
31 14×
33 14×
34 12×
35 12×
32 12×
37 11×
42 10×
39
43
0
36
49
41
40
38
46
44
51
48
13
54
52
47
50
56
2
55
45
14
62
60
5
1
67
61
53
64
75
58
117
63
Město Četnost
Brno 55×
Praha 46×
Šumperk 40×
Ostrava 22×
Týniště nad Orlicí 15×
14×
Bratislava 12×
Uničov 12×
České Budějovice 12×
Frenštát pod Radhoštěm 10×
Náchod
Hradec Králové
Plzeň
Vyškov
Bruntál
Olomouc
Náklo
Krnov
Holešov
Praha 10
Třebíč
Tišnov
Jihlava
Praha 9
Ledenice
Praha 4
Moravská Třebová
Nové Město na Moravě
Pardubice
Rychnov nad Kněžnou
Blansko
Sokolov
Boskovice
Vrchlabí
Frýdek-Místek
Nová Paka
Cvikov
Hlinsko
Hořovice
Beroun
Martin
Modřice
Brankovice
Praha 8
Veselí nad Lužnicí
Litovel
Praha 5
Praha 1
Borkovany
Havířov
Košice
Opatovice nad Labem
Nehvizdy
Trhové Sviny
Zábřeh
Praha 6
Český Krumlov
Vráble
Předklášteří
Nýrsko
Úholičky
Zaječov
Nelahozeves
Řepiště
Dvůr Králové
Albrechtice nad Orlicí
Křenovice
Zbraslav
Příbram
Štramberk
Ostrava - Michálkovice
Zubří
Otice
Skuteč
Vlastějovice
Dolní Beřkovice
Ústí nad Labem
Borovany
Žďár nad Sázavou
Opava
Opava 6
Mikulášovice
Nepomuk
Lipník nad Bečvou
Praha 7
Brno - Nový Lískovec
Morašice
Banská Bystrica
Říčany
Kostelec nad Orlicí
Dobřínsko
Ptení
Sázava
Sobkovice
Dubicko
Benešov
Ostrava - Polanka
Šternberk
Sezemice
Dolní Studénky
Lutín
Loštice
Žirovnice
Čadca
Liptál
Broumov
Ledeč nad Sázavou
Zvole
Rájec-Jestřebí
Dolní Lutyně
Čeladná
Čakov
Kunovice
Praha 8 — Bohnice
Pustá Kamenice
Velká Bystřice
Libina
Zvolen
Žďár nad Sázavou 2
Vratislávka
Mimoň
Lazany pri Prievidzi
Hradec Králové 7
Hanušovice
Libavá
Frenštát p.R
Tavíkovice
Hovorany
Kvasice
Kosov
Šaľa
Dobříš
Praha 20
Troubelice
Horní Moštěnice
Sumperk
Babice u Rosic
Mnichovice
Česká Lípa
Hradec Králové 3
Havířov-Podlesí
Vavřinec
Mutěnice
Neratovice
Těrlicko
Velké Losiny
Chomutov
Nová ves
Velká Polom
Hluboké
Staré Hodějovice
Vratimov
Kralupy nad Vltavou
Hulín
Kovčín
Rokytnice
Bohuňovice
Litomyšl
Řevnice
Kuřim
Havířov - Šumbark
Rosice
Jirkov
Šurany
Dolní Ostrovec
Přerov
České udějovice
Břidličná
Rosice u Brna
Stupava
Dolní Dubňany
Javorník
Zvole, Černíky
Frenštát p. R.
Hranice
Škvorec
Skalice nad Svitavou
Pustějov
Bílovice nad Svitavou
Kravaře
Ostrava-Poruba
Záhornice
Vilémov
Nesovice
Přáslavice
Sloup
Studénka
Ivančice-Letkovice
Dvůr Králové nad Labem
Liberec
Hradec Králové 16
Liberec 1
Šumvald
Bolehošť
Častolovice
Švihov
Bučovice
Opava-Komárov
Kroměříž
Chotča
Štěpánov
Staré Město pod. Sněžníkem
Klatovy
Tajov
Vyskytná nad Jihlavou
Kopřivnice
Zdounky
Horní Heřmanice
Chotěboř
Kladno
Nový Malín
Brodek u Prostějova
Vlkoš
Slatiňany
Hutisko-Solanec
p. Smiřice
Orlová 4
Příkazy
Zlín
Šumerk
Praha 9 Vinoř
Třebechovice p.O.
Staré Město
Drnovice
Bratislava 42
Frenštát
Černilov
Velešín
Dobruška
Ločenice
Vrané nad Vltavou
Radonice
Praha 12
Rudná
Kladno 2
Adamov
Trojanovice
Bohumín
České Heřmanice
Kolín
Sudkov
Trutnov
Prostějov
Poprad, SLOVENSKO
Hriňová
Lichnov
Vidochov
Starý Plzenec
Rousínov
Praha 9 - Kyje
Nový Bydžov
Náměšť na Hané
Organizace Četnost
ČTU 35×
Pionýr 31×
Duha 15×
TÁBOROVÝ KLUB HRADEČTÍ LVI, z. s. 14×
DDM Týniště nad Orlicí 13×
Asociace TOM 13×
Radost - Ostrava 13×
Gaudolino, z.s. 13×
Kondor 13×
Junák - český skaut, z.s. 12×
SPJF 11×
Eldorádo, spolek dětí a mládeže
Slovenský skauting
ČTU- Jesenická oblast
Hnutí Brontosaurus
KOLT
DUHA Klubáci
Wachumba
DDM
SVČ a ZpDVPP Doris Šumperk
Úsmev ako dar
Funny z.s.
Wachumba ck, s.r.o.
Severští páni
Orel
Spolek KOKOS
Centrum volného času Hrubínka
Instruktoři Salamandr
Společenství Severských pánů
Centrum Jana XXIII.
Český svaz chovatelů
ČTU jesenická oblast
DDM Vratimov
Vesmír Říčany, z.s.
ČTU, Jesenická oblast
74. mechanizovaný prapor
Salesiánské středisko mládeže ČB
Tábory Nás Baví, z.s.
ČTU - Placatý kámen
Royal Rangers
Stuha z.s
Česká tábornická unie - T.K. Modrý Kruh, p.s
Pionýr, z. s.
Středisko volného času, p. o.
N.A.L.
Vesmír Říčany, z. s.
SaSM, DDM - ČB
Pathfinder
Déčko - Dům dětí a mládeže Rychnov nad Kněžnou
SVČ Bruntál
ČSZ svaz pro pobyt v přírodě
Detská organizácia Yeti
oddíl Poutníci
Junák-český skaut, z.s.
Žraloci
CVČ Hrubínka
Salesiánské středisko mládeže
Dům dětí a mládeže Jihlava
KOLT o.s.
Maják - středisko volného času Vyškov
Maják-SVČ Vyškov, příspěvková organizace
ASTRA, CVČ
ČTU - Jihočeská
PrPom, s. r. o.
TOM Ježci Horoměřice
Dračia stopa
VIDA! science centrum
Modřanská trojka
ČTU - Placatý kámen, Havířov
Český svaz chovatelů, z.s.
Táborový spolek Kormidlo
Středisko volného času a zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků Doris Šumperk
Junák
MOP Tuláci
PERAMOST o.s.
Vatra Boskovice o.s.
SDH Uničov
Ulita Blansko, z.
SVČ, p. o.
Court of Moravia
Rada dětí a mládeže kraje Vysočina
Inspiro – středisko volného času Tišnov
CVČ Astra; Pathfinder
ROBI, s. r. o.
Centrum volného času Směr z.s.
CVČ Astra
Česká rada dětí a mládeže
Česká debatní společnost
Maják-SVČ, příspěvková organizace
Vesmír Říčany, z.s./ Funny
Transtrabant
Altus, z.s.
TK Tuláci Blansko
Junák – český skaut, přístav Racek Žďár nad Sázavou, z. s.
Kejda Ski Team
DDM Sluníčko
Royalrangers
Tvorítko
SVČ Inspiro
ATOM, SPJF
DDM Helceletova Brno
Konzultant pro výchovu a vzdělávání
Maják - SVČ Vyškov, příspěvková organizace
Maják-středisko volného času Vyškov
Tábor SPOLU
StudentLife z.s.
ZŠ A MŠ Medlov
Plusko
DDM Tábor
ČTU Velké Lucko; SVČ Chomutov
TOM Český Honza
Junák – český skaut, z. s
Spolek evropských bojových umění
DDM Vrchlabí
Zlaťáci Zaječov
ICM Holešov
Inspiro
JEJDA...
Klub Cihla
Vesmír Říčany z. s.
ZO ČSOP Oriolus
Dům dětí a mládeže Rychnov nad Kněžnou
Astra, CVČ Frenštát p.R.
Tymy, Středisko volného času, p.o. Holešov
Hnutí Žebřík o.s.
DDM ČB
Orvo
ČTU-Placatý kámen, Havířov
JUN a Portál s.r.o.
Asociace TOM ČR
Lužánky
Občanské sdružení Gaudolino
CVČ Astra Frenštát p.R.
SVČ-Tymy
Slovenský skauting,
DDM Pelíšek Vrchlabí
Gaudolino, z. s.
SVČ Rosice
ČTU, Junák
t.o. wakantanka
SPT
Orel Náklo-Mezice
Kondor - skupina Čtrnáctka
vÚžasu z.ú.
Handule
Česká tábornická unie,z.s.
STROM
MINDOK s.r.o. moderní společenské hry
Emergency Extreme
Mladí ochránci přírody, Tuláci
SEV Toulcův dvůr, Botič o.p.s.
OpenAlt, z.s.
Junák SZT PrPom
TK Hradečtí Lvi, o.s.
Dům dětí a mládeže Heřmanův Městec
Spolek POSEJDON, z.s.
Javořice, z.s
Corazon o.s.
MOP
DÉČKO - DDM RYCHNOV NAD KNĚŽNOU
Sdružení přátel Jaroslava Foglara
DDM Č.Budějovice
Lipka
TOM
Duha Miřetín
Déčko
Střední průmyslová škola stavební Havířov
Knihovna Dubina
Junák – český skaut, z. s.
CVC Astra
Skaut
144.zobor Posolstva B-P Vráble
Letní tábory z.s.
Mindok
Česká tábornická unie
Zálesák - Svaz pro pobyt v přírodě
Atleti v akci
OZ Dračia stopa
DUHA KLUB DLAŽKA
Duha Klub Rodinka
SVČ
skupina Čtrnáctka
Sdružení FILIA z. s.
SVČ Lužánky
Pionýr PLEJÁDY Šternberk
Junák - český skaut, Tiskové a distribuční centrum, z.s.
Žraloci Ledenice
Botič o.p.s.
Halahoj
www.socialniradce.cz
Inspiro středisko volného času Tišnov
Dům dětí a mládeže Jihlava, příspěvková organizace